Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arista

SZUKAM KOLEZANKI, KTORA TEZ SIE STARA O DZIDZIE !

Polecane posty

Też mam problem, bo albo chcą doświadczenie, albo jak dzisiaj zadzwoniłam, bo szukali do kolektury to od razu facet pytał czy jestem dyspozycyjna w weekendy.No a ja szkoła i nie jestem wtedy dyspozycyjna i się tylko wkurzyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała właśnie tak jest, niestety... Cóż będe na kurowniówce widniała jako bezrobotna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha nie chwaliłam się Wam, bo małą zrobiła dziś 7 razy siku na nocniczek, z czego 3 razy sama usiadła i zrobiła.....już jakis postęp, był też poród kupki, ale daruje sobie opisy, ma bidula zatwardzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano tak to jest z tą pracą, a już tak mi się nudzi w domu, że szok.No i kaska by się zdała co by męża trochę odciążyć.W sklepach też ciężko, bo pracodawca woli zatrudnić kogoś, kto ma w pełni dyspozycyjny czas.W soboty też otwarte sklepy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popołudniu miałam gosci i dopiero teraz mam chwile, zeby popisać. Małą zasypia, ja siedzę w szlafroku, bo zaraz ide się kąpać. Co do pracy to ja sie nie wypowiadam, bo juz 3 miesiace szuka, włąsciwie tylko ciaża moze nas uratować przed kompletna finansową ruiną....na ponad rok......no cóż, moze nie bedzie tak źle....czekam na decyzje z MOPS-u czy dostanę płatny wychowawczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem dumna mama, w końcu Emi zajażyła o co chodzi z tym sikaniem- ale zaglada w łazience jak ja sikam (i nie tylko)....a wczoraj patrzyła jak tatuś siusia i chciała złapać strumien, hihihi ale zabawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna, zapomniałąm o tej prezentacji :) A z pieluchami to jeszcze bedziemy się bujać jakiś czas, bo tetrówki kupiłam, na spacerek i na dzemkę i do spania....bo w dzień jest sisi na nocnik, a na spacerku też bedziemy próbować łąpać i wysadzać na trawkę, myślę, ze bedzie dobrze- widzę wielki postęp i kamień z serca, bo wiem, ze na złosć nie robi, a uczymy sie wszyscy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oduczenie od pieluszek jest najtrudniejsze... Ale dacie rade, Emilka to super dziewczynka o zobaczysz:) Teraz Mamusiu będziesz musiała w sexowne majcioszki dla córci inwestować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wruciłam z pracy wy tu nażekacie na brak pracy a mi tu sie maży taki dłuuuuugi wypoczynek,bo juz mam dosyć. moniaKat piszesz że palenie żle wpływa na plemniki,to kijowo bo muj to potrafi wypalić do 2 paczek dziennie. a Emilka ile ma latek 1.5 czy 2? bo niunia mojego brata ma 2 i juz bez pieluszki śmiga od 2-3 miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MoniaKat a ja nie mam twoich zdjęć i linku do naszej klasy.wyslij mi link to ci odpisze bukowskal@wp.pl :) tez chce twoja córcie zobaczyć%0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MoniaKat a ja nie mam twoich zdjęć i linku do naszej klasy.wyslij mi link to ci odpisze bukowskal@wp.pl :) tez chce twoja córcie zobaczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała, juz wysyłam... Czarna, Ja juz mam 10 szt majteczek dla niuni, nawet spadaja jej z tyłeczka taka jest szczuplutka.... Emilka jest wczesniakiem i chodzic zaczęła dopiero mając 18,5 miesiąca, wiec nie męczyłam jej oduczaniem z pieluch, bo ona miała długi okres raczkowania, bo aż 9 miesięcy. Od 3 miesiecy uczę jej nocnika, niektóre dzieci łapia szybciej, ale ona we wszystkim taka opóźniona, więc nie naciskałam, dopiero od 2 tygodni jakos tak bardziej i powoli wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEŚĆ DZIEWCZYNY, CZY WY TUTAJ JESZCZE PISZECIE? MY STARAMY SIĘ JAKIŚ 3 CYKL OKRES MAM ZA JAKIEŚ 5 DNI, JUŻ BYM CHCIAŁA BYĆ W CIĄŻY CHĘTNIE Z WAMI POPISZĘ, KURCZE NAWET NIE ZDAWAŁAM SOBIE SPRAWY,ŻE TO NIE JEST JEDNAK TAK ŁATWO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka kończy 3 wrzesnia 2 latka, a powinna 5 października jakby sie urodziłą w terminie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano nie jest, ja w tym miesiac odpusciłam, za żadko to robimy....piję krwawnik i czekam aż mnie mąż weźmie, hihihi Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia uśmiałam się jak nie wiem cytuję "piję krwawnik i czekam aż mnie mąż weźmie" Uśmiełam się :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, no Czarna wyglada na to, że Wojciu bedzie od piątku 9 dni z rzędu w pracy 9-23:00 (minimum), a potem wyjeżdzamy na urlop na kilka dni do tesciów :)ale potem to juz bedzie po owulacji, wiec powiedziałam mu, ze codziennie bedę przyjeżdzac do restauracji i bede brała go "w aucie", hihihi, musi sie zwalniać tylko na kwadrans codziennie.....bo inaczej ze starań nici....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OJ LASKI ALE MACIE TEKSTY FAJNE. wiem jak beznadziejnie jest z ta pracą ja mieszkam w malym miasteczku i tam totalne bezrobocie wczesniej ponad 2 lata pracowalam jako sekretarka w takiej malutkiej firmie ale niestety firma sie rozleciala a teraz to tylko tak na umowe zlecenie w supermarkecie sie mecze i to tez do końca miesiaca a potem to nie wiem co zrobie naszczescie mój kochaniutek sporo zarabia ale za to ma kredyty na głowie. Od niego tez zabardzo nie chce brac kasy bo przeciez nie jestesmy po ślubie ojoj ciężkie to życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki moje kochane! Ja w robocie, zasypiam na siedzaco! Wlasnie sobie spojrzalam na kalendarz I co zobaczylam ze u mnie dzisiaj 12dc takze do dziela..... Cholercia jak czlowiek zapomni I przestanie liczyc to czas leci jak glupi!!! IDE sie zdrzemnac z dzieciakami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo:) sporo mnie nie bylo...dzis caly dzien poza domem... dopiero wrocilam... dzis juz 25 a @ brak:) moze zrobie test?tak mnie korci ale chyba jeszcze za wczesnie bo dopiero 3 dni sie spoznia@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fibisiunia 3 dni spuznienia to juz cos, jak mialas regularne cykle to jednak cos.... czujesz cos jakby @ miala sie pokazac.... daj znac czy robilas test..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyrek
yhmm to chyba nie jest topic dla Mnie , pomyliłem pokoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyrek skoro to pokój nie dla Ciebie, to pomco tu piszesz????? dziewczynki moje kochane, widze, że maloutko napisałyście...:( Ja wczoraj cały dzień u Skarba byłam, najpier obiadek, później grill:) fajnie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj :( co tu tak cichutko :( ja właśnie wrucilam od lekarza i oczywiście nic niezałatwiłam,bo mi jakby udało sie coś załatwić za pierwszym razem to był by cód. dzwoniłam wczoraj żeby sie zarejstrować i pani po drugiej stronie słuchawki powiedziała że nietrzeba sie rejstrować jak sie przedłuża badania okresowe,że lekarz przyjmuje do 12.ok to dziś wstalam i o 10 pojechalam,a tam babki w rejstraci gadaja ze juz lekaza niema .i lipa nic niezałatwiłam. wczoraj zaczeły mi sie dni plodne (tak mi obliczył kalkulator na necie) i zaczynamy z S staranka,mam nadzieje że sie uda :) a teraz siedze sobie i na śniadanko wcinam serek waniliowy i rogala z czekoladą, oj juz czuje ze po tym rogalu zaraz ząbek będzie bolał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×