Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arista

SZUKAM KOLEZANKI, KTORA TEZ SIE STARA O DZIDZIE !

Polecane posty

Gość lolcia52
w sumie to ja juz palilam:P ale jakos n= mi to nie podchodzoli:P wiec raczej nie zaczne bo moze sie okazac ze juz mam mala fasolke.. ale w sumie to sama nie wiem bo nie mam zadnych objaw miesiaczki a zawsze to umieralam z bulu plecow i piersi a teraz no nic cycuch troche bola tal tak nie duzo. a @ juz tuz tuz. a nadzieje mam bo jak bylam u gin to w sama owulacje nakazala mi sie mocno starac.. bo u mni z owulka czasem trudno ja wychuc:( o kurcze jak sie troszke rozpisamam na temam mojej histori :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój Boże jak zmokłam :o Leje jak cholera. Nie było moich papierosków to kupiłam sobie Marlboro żeby uczcić ostatnią paczkę czymś lepszym :P CzarnaONA Leżę w łóżku , laptop na kolanach a pod ręką popielniczka . Jedziemy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce miec dziecko
czarnaONA NIE PANIKUJ KOCHANA :) BEDA DWIE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolcia52
a u mnie goraco tragednia az sie z domu nie chce wychodzic bo mozena sie rozpuscic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolcia52
czarnaONA a kiedy bedziesz robic tes.. bym wiedziala kiedy trzymac kciuki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolcia52
ja wlasnie w owulke co dziennie a potem to zalezy jak jest czas:p ale tez staramy sie co 2 dni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOOO PROSZĘ ZAKLĘTA jak sie rozchulała, MAlboro AHAHAH DOBRZE SIE POWODZI :d:d:d ja poczekam troche i dam znac, jak bede kopcic to razem wtedy zajaramy, :D Chce miec dziecko mam nadzieje, :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny to moje gadu , jakby którejś się kiedyś nudziło i chciała pogadać :) 5388071 CzarnaONA widzę , że jesteś z zachodniopomorskiego. Napisz mi na gadu skąd dokładnie bo ja z tamtych rejonów pochodzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo nie bede odkurzac:P moze pozniej... patrze ze jak mnie nie bylo to topik powiekszyl sie o nowe staraczki:) witam lolcie52 i kamilcie:) W KUPIE RAŹNIEJ:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOLCIA tak o ok 13, bo topiero wtedy tescik do mnie przyjedzie, jak bede szla robic to napisze, wtedy wsyztskie bedziecie trzymały kciuki:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolcia52
ok:) jak dziewczyny macie ochote to wpadnijcie do mnie na rizotto:P puszne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZAKLĘTA jestes na gg, bo siobie wpisałam, ale nie mam Cie w dostepnych, na niewidoku siedzisz???? FIBISIUNIA o 13

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Jezuuu, dziewuchy, aleście nabazgrały :D Spalam na koldrze na podlodze bo nam sie materac przebil, syczy z niego, jest dmuchany. LOzko normalne maja nam dowiezc bo niedawno zaczelismy wynajmowac chate. Takze cala obolala jestem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FIBISIUNIU ma kochan lolcia, tez pytala, wiec najpier jej odpisalam, apozniej zobaczylam, ze Ty tez pytalas:):):):) Forum teraz sie paliiiii azzz, tylko kobitek pisze:):):) jestescie cudowne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolcia52
z kurczakiem oczywiscie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaklęta to jestes na tym gadu????? Czy myślisz, że masz malboro to jestes Pania swiata???? :D:D:D:D zatruje oczywiscie :) Masz racje ten topik jest inny jeste ZAJEBISTY ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolcia52
czarnaona moze zakleta sie zajarala:P i juz nie kontaktuje :P hahahhah żart oczywiscie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och w takim razie najmocniej przepraszam czarnaOna:) topik jest ekstra:) musze przyznac ze nigdzie wczesniej nie zadomowilam sie tak jak tu:)chyba juz na stale mam nadzieje jak zakleta- ja tez dodalam twoj nr gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×