Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arista

SZUKAM KOLEZANKI, KTORA TEZ SIE STARA O DZIDZIE !

Polecane posty

Gość lolcia52
czarnaona tak wlasnie myslam ze przenioslyscie sie na priva a topik jest zeczywiscie inny :) poprostu super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce miec dziecko
przestancie !!!! palic te wstretne papierochy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolcia52
dziewczyny to wy normalnie nalogowe:P ale w sumie teraz napalcie sie za cale 9 miesie3cy po potem to juz nie da rady hashahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chce miec dziecko, nie krzycz Kochaniutka:* Tak teraz musimy sie najarac, bo moze fasolka jzu niedlugo bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce miec dziecko
bede krzyczec bo moze juz macie fasolki a tak sobie palicie ! nałogowce!!! brzydkie mamuski!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja Kochana po 13 sie okaze... jak nie bede, to sie dzisiaj zarjaraz i napije, bo jak wczesniej wspominałam imprezka sie szykuje... napije sei z rozpaczy.. jestem tego pewna, baaaa, więcej niz pewna.. nie mam szczęścia, i nie będzie dzidzi:(:(:(:( Płakac mi sie chce chyba @ do mine idzie duzymi krokawi, bo mam jakas hustawke emocjonalna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide się dziewczynki kimnąć na chwile, bo wstałam rano i mnie zmogło :/ do później:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce miec dziecko
hustawka moze byc równiez spowodowana zmianami kochana zmianami!!!! a nawet jak zmian nie bedzie to nie wolno sie zniechecac:) tylko działać dalej:) no!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce miec dziecko
o i jeszcze senna jest !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolcia52
popieram dziewczyny do pracy do pracy nad potomstwem:P:P w koncu to dosc przyjemne zajecie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale już dużo napisałyście. Chciałam napisać, że ja dostałam wczoraj więc w tym miesiącu nici.Szkoda. Uciakam, bo się zwijam z bólu.Eh te bolesne miesiączki. Może później poczytam co tu napisałyście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala24lb : głowa do góry..przed tobą kolejny cykl..i tyle przyjemnej pracy ;) , myśl tylko o tym, pamietaj zero stresu.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane ide robic, miałyście tzrymać kciuki, im bliżj do tego, tym bardziej pewna,że 1 krecha, no ale cóż zrobie sobie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WIEDZIAŁAM 1kreska, jak zwykle i zero cienia drugiej... płakac się chce... dzięki dziewuszki... Zaczyanm się amrtwic co jest nie tak 17 dni, to nie przelewki... Tak bardzo chciałam dzidzię. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie martw się..czekaj teraz na @ a po tym staranka pełną parą.... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet nie wiecie jak mi smutno, aż mi łezka w oku lśni... mamusia w kuchni siedziala i czekała.. myślałam, że dla kochaniutka bede wieczorem miała niespodziankę. Niektóre suki dzieci wyrzucaja do śmieci, zostawiaja w domu dziecka, a jak my chcemy to nie możemy mieć Dlaczego tak jest???? Fajny topik się dziś zrobił, śmiesznie fajnie, koleżeńsko, ale straciłam ochote do wszystkiego.... fajnie jest kogoś pocieszać, ale siebie już nie bardzo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze teraz zmienic mjego gina, chodziłam do babki, ktora tak mnie kosiła, że maskara, 100 każda wizyta, miałam kiedyś tak, że 3 razy w miesiącu musiałam byc więc wychiodzi 300 zł, do dego leki, itd.... Załamka, postanowiłam teraz chozić na NFZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce miec dziecko
chyba jakis test kiczowaty kupiłas:P jak juz sie @ spoźnia 17 dni to cos sie musi kroic:) idz jutro do gin:) i rzadaj wyjasnień!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarnaona : "Jesli sie skupisz na tym co złe,zabraknie miejsca na to co dobre"- nie myśl o tym, zjedz kawał dobrej czekolady i lepiej ci się zrobi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce miec dziecko
a z jakiego jestes miasta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×