Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arista

SZUKAM KOLEZANKI, KTORA TEZ SIE STARA O DZIDZIE !

Polecane posty

tez byłam dzisna rynku ale pogoda była nie za fajna, kupiłm sobie spodnie dresowe do chodzenia po domku bo w jeansach mi nie wygodnie, zaraz włącze sobie film " Dzieci Ireny Sendlerowej" popcorn juz uprażyłam i będe leniuchować pod kołderka. buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes - ale smaku mi narobilas tym popcornem.... chyba sie zbiore i pojade kupic :P everast - kochana nie przejmuj sie, wszytsko jest okay, ja mam tak jak ty, nie czuje nic i tez sie zastanawiam czy napewno wszytsko okay, ale z tego co wiem to jakby cos sie dzialo, to napewno cos byc wiedziala, krwawienie czy cos.... nie martw sie cycuchy cie pobolewaja, @ nie ma, plamienia nie ma... wszytsko okay, dzidzia rosnie i wszytsko jeste okay.. a czas zleci szybko, ja czekam razem z toba na ostatnie dni tego miesiaca.... :P czarna - zazdroszce, ja juz tak dawno nie bylam w odwiedzinach o rodzinki.... oby pogoda byla udana..... trzymam kciuki oby bylo cieplo.... MoniaKat - kochana, tak mi przykro, ale wiesz, tak jak ktoraz z dziewczyn napisala, czas przyjdzie i na Ciebie.... a pozatym czym sie matrwic, wiecej "nocy poslubnych".... trzymam kciukasy... ucaluj Emi... ja tez bylam na zakupach wczoraj, kupilam sobie dwa sportowe staniki, bo juz mi nic ine pasuje, czy wiekrzy rozmiar czy luzniejsze.... buuu tylko w sportwocyh mi wygodnie... takze dokupilam sobie 2 co bym nie musiala prania robic co 4 dni... :P dzisiaj gotuje zipke jarzynowa... pachnie w domku warzywkami... pogoda do d*py.. zimno pada.... tez sie wygrzewamy pod kocami, ogladamy glupie filmy.... nie ma nic niekawego w tv..... no ale chyba sie ubiore i wybiore sie po ten popcorn!! pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej..... pogoda dzisiaj fatalna, mgła tak gęsta że nic nie widac przez okno...... wczoraj widziałam się z paroma znajomymi i jak powiedziałam, że jestem w 4 m-c ciazy , 25 bedzie już 5 m-c to nikt mi nie chciał wierzyć, bo nic nie widać , a mi się wydaje ,że brzuch mam już spory ??!! :D aż dziwne...ale może mnie niedługo wywali tak że nie będę mogła paznokci u nóg pomalować hehe w sumie to juz nie mogę się doczekać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arct sorka ze ci narobiłam smaka tym popcornem i musiałas isc do sklepu. mi ostatnio sie zachciało ptasiego mleczka i musieli mi wieczorem do sklepu biec bo myslalam ze oszaleje, zresztą rzadko mam na cokolwiek chęć wiec korzystam z każdej okazji jeśli mi sie czegoś zachce. nic mi sie nie chce robić, chyba zaraz pójdę spać albo pobuszuje trochę po necie. buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes-nieszkodzi, wybralam sue do sklepu, popcornu nie kupilam ale za to obkupilam sie lodami w polewie czekoladowej ;) Cholercia dziewczyny, wiem ze to za wczesnie to dopiero tydzien ale ja sue cholera nie nieszczescie w nic, koszulki sie zeslizguja, spodnie musze rozpinac, dzisiaj sir warzylam nie wiem Ike to na kg ale na funtach to mi 3 przynylo, zaraz znajde przelicznik I sie dowiem ile to w kg, ale masakra normalnie!!!!! Prawie poltorej kg, nie duzo a jednak sie odczowa! ;/ brrr a moze tez dlategi ze jestem jakas taka napapowana znoof!?!?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arct, w końcu nie bezpodstawnie na cireżarne, mówi sie ciężarówki :):):):):) Kochana, skoro się już prawie nie mieścisz w ubrania to dobrze, przynajmniej wiadomo, że dzidzia rośnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tak was czyta sie dziewczyny to my tu wsumie niepasjemy,wy juz piszecie o zachciankach o rosnacych brzuszkach,zaciasnych ciuchach. mój S mi wczoraj stwierdził ze juz nawet będzie szczęsliwy jak byśmy mieli dziewczynke,bo wcześniej to nawet niechcial tego słuchać.nakręcił sie strasznie. powiem wam szczeze je ze mi w tym cylku to przeszła ochota na przytulanie,S sie strasznie wkuża i nawet gada ze chyba kogoś mam bo niechcem sie znim kochać,a mi sie poprostu niechce.a nic na siłe. W sobote dzionek byl udany,poszlismy kupić nam jakies cieplejsze bluzki,ale skończyło sie natym ze ja dostałam 3 bluzki a S ani jednej :).Potem pomagaliśmy mojemu bratu w przeprowadce aż do dzisiaj,i tak 3 dni zlecialy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez ostatnio byłam na zakupach, nie wiem czy Wam pisałam czy nie, ale nabyłam świetny płaszczyk:) i buty:):))) Cały czas sie tak zbieram zeby uzbierac sobie wieksza sumke i ruszyc do galaxy, a wiec Monia liczylabym na Ciebie:):):) Przy okazji an jaks kawkę:) chociaż teraz z kasa u mnie krucho... A na takie duże zakupy tak kilka stówek bym musiała miec.. ostatnio wydałam 500 zł, sama nie wiem na co.... masakra, a teraz na koncie zostało 90 zł.... I znów trzxeba się mamy prosić... ahhh kurwa, ze ja nie moge pracowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaaak zakupy nic nie poprawia tak nastroju, jak kupić sobie cokolwiek, ubranie, buty, kosmetyk....ehhh byle do wypłaty, bo ja swój limit na ten miesiąc już wyczerpałam :P Oczywiście weekend pięknie minął wypoczęłam sobie, dziś do pracy i co??? Tradycyjnie wróciłam z bólem głowy :( już mnie to tak wkurza, nie mówiąc o tym, że męczy....a w tym tygodniu w weekend uczelnia, więc nie będę miała kiedy odpocząć.... Przyszłam zjadłam obiad, dobrze, że Mąż ugotował i rozwiesił pranie, bo ja tylko walnęłam się do wyra, by głowa przestała boleć....wstawałam teraz umyłam się i idę dalej spać... Jedni wymiotują, inni mają mdłości, a ja mam kilka razy w tygodniu ból głowy.. Dobranoc Kochane 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OO Tak Everlast zakupki pomagają, ejjjj nie pochwaliłam sie, że znalazłam ostatnio swój lakier malinowy::):):) z INGLOTA :) lakier śliczny i w ogóle ale to nie tak do końca "ten" malinowy, bo malinowy, ale troszkę maliny w nim brak:):) Everlast ja tez w ten weekend szko.ła.. Wszytsko ok, ale idzie tam zwariowac, jak stary profesorek napierdala przez 1,5 h o sposobach uczenia sie.. Z czego wystzkise przetestowąłam i nic na mnie nie działa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka no co wy dziewczyny ta godz a tu nikogo jeszce nie ma??????????????? co jest z wami?????????????????????????????????????????????????????????????????? ale dzis piękna pogoda leje, wieje i zimno jak cholerka ale to nic, mialam isc na zakupy i nie pójdę, miałam kupić sobie bluzke i nie kupię, miałam sie rozejrzeć za jakos sukienką na wesele i sie nie rozejrzę...!!!! a wszystko przez ten wstrętny deszcz!!! jedyne co mogę zrobić to isc pozmywać i to właśnie idę uczynić>>> buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uaktualniam :-) STARACZKI: NICK-----------CYKL STARAN-------DATA @--------WIEK----------MIASTO CzarnaONA--------5(1)---------------07.09---------20---- --- ---zachpom fibisiunia-----------3--------------03.10?--------22--- -------warm-mazurskie MoniaKat-----------5---------------19.10---------29----- -----Katowice monisia647---------3---------------23.10---------24----- -----Szczecin Sybir11-------------2----------------24.10---------26--- -------Warszawa Zaklęta-------------1----------------03.10---------25--- -------Pomorskie Do21mcia..........2................20.10.........22..... ......Wielkopolskie CIĘŻARNE: NICK-------CYKLE STARAN------DATA PORODU--------WIEK------MIASTO----PLEC szcherza--------3------------02.04.2010-------26------W aWA---------?? Arista------------4------------04.2010-----------21----- -Opole--------chcę dziewuszkę Agnes505--------2------------????-----------------23---- --Łódzkie-------??? A.R_CT-----------3----------28,05,2010---------23------- CT,USA--------??? Everlast---------2-----------09.05.2010---------28------ -Śląskiw-------??? SZCZESLIWE MAMUSIE: NICK-------WIEK------DATA PORODU-----WAGA DZIDZI----IMIE DZIDZI----MIASTO MoniaKat----29--------03,09,2007-----------2,340kg------ --- -Em ilka-----Katowice/Tychy Dianka90----18--------25,09,2009------------3.6kg- --------- Nikola-------Lubin Witam dziewuszki, pooda fatalna deszcz i zimno. Przepraszam, że się nie odzywałam, ale regularnie czytam wasz topik, u mnie nudy, tylko praca dom itd. @ powinnam dostać za 4 dni zobaczymy co z tego będzie, chociaz mam przeczucia, że nic z tego. Kłują mnie tylko jajniki i czasami brzuch boli jak na @. Pozatym ostatnio byłam u gin. i mam skierowanie na USG pierwszy raz w życiu, dlaetego, że mam bolesne owulacje. Mierze również temp. i jak narazie wykresik książkowy, oby tylko temp. nie spadła. Dotałam tez ostatnio skierowania na badania krwi dla kobiet planujących ciąże, toxo, cytomgalie, hiv, żółtaczki oraz różyczka i jak narazie wszystko ok. Od kilku dni mnie muli, ale czasami tak mam dlatego też nie nakręcam się. Buziaki dla przyszłych mamusiek, oraz trzyma kciuki za pozstałe dziewczyny. Pzdrawiam odezwe się nie długo Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uaktualniam :-) STARACZKI: NICK-----------CYKL STARAN-------DATA @--------WIEK----------MIASTO CzarnaONA--------5(1)---------------07.09---------20---- --- ---zachpom fibisiunia-----------3--------------03.10?--------22--- -------warm-mazurskie MoniaKat-----------5---------------19.10---------29----- -----Katowice monisia647---------3---------------23.10---------24----- -----Szczecin Sybir11-------------2----------------24.10---------26--- -------Warszawa Zaklęta-------------1----------------03.10---------25--- -------Pomorskie Do21mcia..........2................20.10.........22..... ......Wielkopolskie CIĘŻARNE: NICK-------CYKLE STARAN------DATA PORODU--------WIEK------MIASTO----PLEC szcherza--------3------------02.04.2010-------26------W aWA---------?? Arista------------4------------04.2010-----------21----- -Opole--------chcę dziewuszkę Agnes505--------2------------????-----------------23---- --Łódzkie-------??? A.R_CT-----------3----------28,05,2010---------23------- CT,USA--------??? Everlast---------2-----------09.05.2010---------28------ -Śląskiw-------??? SZCZESLIWE MAMUSIE: NICK-------WIEK------DATA PORODU-----WAGA DZIDZI----IMIE DZIDZI----MIASTO MoniaKat----29--------03,09,2007-----------2,340kg------ --- -Em ilka-----Katowice/Tychy Dianka90----18--------25,09,2009------------3.6kg- --------- Nikola-------Lubin Witam dziewuszki, pooda fatalna deszcz i zimno. Przepraszam, że się nie odzywałam, ale regularnie czytam wasz topik, u mnie nudy, tylko praca dom itd. @ powinnam dostać za 4 dni zobaczymy co z tego będzie, chociaz mam przeczucia, że nic z tego. Kłują mnie tylko jajniki i czasami brzuch boli jak na @. Pozatym ostatnio byłam u gin. i mam skierowanie na USG pierwszy raz w życiu, dlaetego, że mam bolesne owulacje. Mierze również temp. i jak narazie wykresik książkowy, oby tylko temp. nie spadła. Dotałam tez ostatnio skierowania na badania krwi dla kobiet planujących ciąże, toxo, cytomgalie, hiv, żółtaczki oraz różyczka i jak narazie wszystko ok. Od kilku dni mnie muli, ale czasami tak mam dlatego też nie nakręcam się. Buziaki dla przyszłych mamusiek, oraz trzyma kciuki za pozstałe dziewczyny. Pzdrawiam odezwe się nie długo Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEŚĆ..... Ja dzisiaj po kolejnych badaniach, mam nadzieje ze dobrze wyjdą. Musiałam zrobić COMMBS bo mamy z mężem konflikt serologiczny i oby dobrze wyszło poza tym standardowo mocz , morfologia. I tak co miesiąc sprawdzanko czy ok, juz za 1,5 tyg. kolejna wizyta u pani gin.. w sumie nie mogę się doczekać zeby zobaczyć maluszka.... i go poczuc bo jeszcze parę tyg i może zacznie mnie kopać... ahhh nie mogę się doczekać..... :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sybir - trzymam kciuki zeby @ nie przyszla... Cholercia ja Chyba tez zrobie toxo moi tesciowie maja Kota, wczesniej I tym nie myslalam, kot sie przyblakal kilka lat temu, wiekszosc czasu spedza na zewnatrz, w sumie ja sue do niego nie dotykam do zabardzo nieprzepadam za kotami, ale jednak widujesz go codziennie! u mnie okay, zimno I ciemno, dopiero 8 rano! Dzieci w szkole, mala wyleguje sir w lozku, a kto by nie chcial, nawet dwulatek nie ma ochoty z lozka wychodzic! Mam straszne sny, tzn dzisiaj nie bylo tragicznie, ale ciagle mi sie sniadanie glupoty, a pozatym zauwarzylam u siebie to ze sie panicznie zaczelam bac, bycia samej, np dzisiaj wychodzilam zdomu jeszcze szarawo bylo na zewnatrz, cos sir krecilo w krzakach ucieklam do samochodu I zatrzasnelam drzwi, balam sir ze to Cos po mnie idzie! Wczoraj jak wracalam z pracy jechalam za mna samochid trzymam sir blisko tylka I jechalam za mna prawie cala drove do domu, I juz sobie myslalam jak skreci za mna na podjazd do naszych blokoof to nie wysiadam z samochodu dopuku on nir odjedzie albo nie pujdzie do domu! I tak juz mam of jakiegos czasu! Nikomu nie mowilam ale teraz to czesciej I mniejsze rzeczy mnie strasza... Czy wy tez tak Macie?!?!?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja właśnie wruciłam niedawno z pracy,obiadek sie gotuje a ja cos niejestem glodna,wogule coś ostatnio malo jem,jakos mi sie niechce. umnie pogoda bardzo fajna,a ja sie poloze na chwilke bo zmeczona jestem. czarna a co do zakupów to ja wole iśc pokrecić sie po rynku niz łazic po hipermarketach,niedosc ze drogo to bydla duzo. dzisiaj wpracy umnie byl homoseksualista,wystawiałam mu fakture,bylo parfidnie widac ze to facet,a dlugie wlosy blad,pomalowany,paznokietki pomalowane,torebeczka na ramieniu,buciki na obcasie,strasznie to wygladało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
monia647 to nie homoseksualista, tylko albo transwestyta albo transseksualista! zależy co ten gość czuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) A ja w pracy dziś do 22, jeszcze 2 godzinki do domku.... ARCT - 1,5 kg na plusie to naprawdę nie dużo, ja ważę z 59 na 63,5 kg, choć tego nie widzę, oprócz faktu, że nie dopinam guzika w jeansach....ale wchodze w nie bez problemu. sybir11 - też życzę Ci by ten cykl był owocny :) scherza - my też mamy konflikt serologiczny ja mam rh - a Mąż ma rh +....zrobiłam też badania na toxoplazmoze i pomimo, że kota mam ponad 3 lata to nigdy tej choroby nie przebyłam i wynik jest ujemny, a to oznacza, że będę musiała te badania powtarzać co jakiś czas. W ogóle chodzą ostanio mi po głowie dziwne myśli....tak się boję, chciałabym wiedzieć, czy mojemu bąblowi bije serduszko i czy wszystko ok :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Everlast u mnie z toxo tak samo mam kota juz 5 lat i nie przechodziłam tej choroby... widocznie kot nie jest nosicielem, bo przeciez nie raz go calowałam, głaskalam i nie myłam rąk po tym, teraz staram się uwazać na to... chcoć nie sposób przejść koło niego i go nie poprzytulać.... w ciazy robiłam badania na toxo 2 razy i jak na razie ok, a co do konfliktu to też lekarz mówił ci coś o tym badaniu Commbs ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesć dziewczyny ja tez mam Rh- a mój ma rh+ ja nie robiłam jeszcze tego badania lekarz jak narazie mnie nie uswiadomił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: NICK-----------CYKL STARAN-------DATA @--------WIEK----------MIASTO CzarnaONA--------5(1)---------------07.09---------20---- --- ---zachpom fibisiunia-----------3--------------03.10?--------22--- -------warm-mazurskie MoniaKat-----------5---------------19.10---------29----- -----Katowice monisia647---------3---------------23.10---------24----- -----Szczecin Sybir11-------------1----------------26.08---------26--- -------Warszawa Zaklęta-------------1----------------03.10---------25--- -------Pomorskie Do21mcia..........2................20.10.........22..... ......Wielkopolskie CIĘŻARNE: NICK-------CYKLE STARAN------DATA PORODU--------WIEK------MIASTO----PLEC szcherza--------3------------02.04.2010-------26------W aWA---------?? Arista------------4------------04.2010-----------21----- -Opole--------chcę dziewuszkę Agnes505--------2----------14 MAJ----------23---- --Łódzkie-------??? A.R_CT-----------3----------28,05,2010---------23------- CT,USA--------??? Everlast---------2-----------09.05.2010---------28------ -Śląskiw-------??? SZCZESLIWE MAMUSIE: NICK-------WIEK------DATA PORODU-----WAGA DZIDZI----IMIE DZIDZI----MIASTO MoniaKat----29--------03,09,2007-----------2,340kg------ --- -Em ilka-----Katowice/Tychy Dianka90----18--------25,09,2009------------3.6kg- --------- Nikola-------Lubin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: NICK-----------CYKL STARAN-------DATA @--------WIEK----------MIASTO CzarnaONA--------5(1)---------------07.09---------20---- --- ---zachpom fibisiunia-----------3--------------03.10?--------22--- -------warm-mazurskie MoniaKat-----------5---------------19.10---------29----- -----Katowice monisia647---------3---------------23.10---------24----- -----Szczecin Sybir11-------------2----------------24.10---------26--- -------Warszawa Zaklęta-------------1----------------03.10---------25--- -------Pomorskie Do21mcia..........2................20.10.........22..... ......Wielkopolskie CIĘŻARNE: NICK-------CYKLE STARAN------DATA PORODU--------WIEK------MIASTO----PLEC szcherza--------3------------02.04.2010-------26------W aWA---------?? Arista------------4------------04.2010-----------21----- -Opole--------chcę dziewuszkę Agnes505--------2------------14 MAj-----------23---- --Łódzkie-------??? A.R_CT-----------3----------28,05,2010---------23------- CT,USA--------??? Everlast---------2-----------09.05.2010---------28------ -Śląskiw-------??? SZCZESLIWE MAMUSIE: NICK-------WIEK------DATA PORODU-----WAGA DZIDZI----IMIE DZIDZI----MIASTO MoniaKat----29--------03,09,2007-----------2,340kg------ --- -Em ilka-----Katowice/Tychy Dianka90----18--------25,09,2009------------3.6kg- --------- Nikola-------Lubin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja jeszcze dopisze płeć mojej dzidzi :D STARACZKI: NICK-----------CYKL STARAN-------DATA @--------WIEK----------MIASTO CzarnaONA--------5(1)---------------07.09---------20---- --- ---zachpom fibisiunia-----------3--------------03.10?--------22--- -------warm-mazurskie MoniaKat-----------5---------------19.10---------29----- -----Katowice monisia647---------3---------------23.10---------24----- -----Szczecin Sybir11-------------2----------------24.10---------26--- -------Warszawa Zaklęta-------------1----------------03.10---------25--- -------Pomorskie Do21mcia..........2................20.10.........22..... ......Wielkopolskie CIĘŻARNE: NICK-------CYKLE STARAN------DATA PORODU--------WIEK------MIASTO----PLEC szcherza------3--------02.04.2010-------26------Wa-wa ----prawdopodobnie mały boy Arista------------4------------04.2010-----------21----- -Opole--------chcę dziewuszkę Agnes505--------2------------14 MAj-----------23---- --Łódzkie-------??? A.R_CT-----------3----------28,05,2010---------23------- CT,USA--------??? Everlast---------2-----------09.05.2010---------28------ -Śląskiw-------??? SZCZESLIWE MAMUSIE: NICK-------WIEK------DATA PORODU-----WAGA DZIDZI----IMIE DZIDZI----MIASTO MoniaKat----29--------03,09,2007-----------2,340kg------ --- -Em ilka-----Katowice/Tychy Dianka90----18--------25,09,2009------------3.6kg- --------- Nikola-------Lubin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: NICK-----------CYKL STARAN-------DATA @--------WIEK----------MIASTO CzarnaONA--------5(1)---------------ok 14,11---------20---- --- ---zachpom fibisiunia-----------3--------------03.10?--------22--- -------warm-mazurskie MoniaKat-----------5---------------19.10---------29----- -----Katowice monisia647---------3---------------23.10---------24----- -----Szczecin Sybir11-------------2----------------24.10---------26--- -------Warszawa Zaklęta-------------1----------------03.10---------25--- -------Pomorskie Do21mcia..........2................20.10.........22..... ......Wielkopolskie CIĘŻARNE: NICK-------CYKLE STARAN------DATA PORODU--------WIEK------MIASTO----PLEC szcherza------3--------02.04.2010-------26------Wa-wa ----prawdopodobnie mały boy Arista------------4------------04.2010-----------21----- -Opole--------chcę dziewuszkę Agnes505--------2------------14 MAj-----------23---- --Łódzkie-------??? A.R_CT-----------3----------28,05,2010---------23------- CT,USA--------??? Everlast---------2-----------09.05.2010---------28------ -Śląskiw-------??? SZCZESLIWE MAMUSIE: NICK-------WIEK------DATA PORODU-----WAGA DZIDZI----IMIE DZIDZI----MIASTO MoniaKat----29--------03,09,2007-----------2,340kg------ --- -Em ilka-----Katowice/Tychy Dianka90----18--------25,09,2009------------3.6kg- --------- Nikola-------Lubin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprawiąłam tabelke, bo była zła... tzn ze zła data mojej @.. Ale jestem chora.... maskara, wcziraj stałam z takim bólem pleców, że nie mogłam sie ruszać. Mama nasmarowąła mnie mascią rozgrzewająca, nie przypuszczałam, ze to pocztąke grypy, nigdy w życiu tak ine miałam... Jestem iosłabuiona, gardło boli, w ogóle wsyztsko jest do dupy.... :( kurna nienawidze być w takim stanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×