Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arista

SZUKAM KOLEZANKI, KTORA TEZ SIE STARA O DZIDZIE !

Polecane posty

Czarna, ja studiowałam Ekonomię, ale socjologii nie miałam, owszem flozofię, politykę społeczną... Może w jakimś antykwariacie poszukaj, lub z biblioteki skseruj, szkoda 80 zł na ksiażkę.... Dziś 11 dzień cyklu i przed nami starania, jakos nie za bardzo chce mi sie myśleć o tych śluzach, temperaturach......co ma byc to będzie, w końću przyjemnosć też trzeba jakąś mieć... Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w technikum miałam ekonomie ale niemiałam ksiązki zadnej bo miałam tylko przez rok i nieopłacało mi sie kupować,poszukaj po antykwariatach tak jak monia mowi. ja tez już dawno przestałam liczyc dni plodne po pierwsze ze to niema sensu bo tylko nerwy zjada a po drugie nawet juz niewiem kiedy je mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to już całkowicie przestałam sie spinac, liczyć, obserwiowac... Za to sex jest teraz wspaniały... naparawde jest tak ze jak sie mysli o dziecku to sex nie daje wielkiej przyjemności, bo ciągle sie myśli, żeby to "już teraz"... ostatnio tak nas złapało, że o 20 wieczorem kochaliśmy się, gdy rodzice siedzieli niedaleko w pokoju obok... Przy jednych zamkniętych drzwiach.. Więc na pewno coś słyszeli :):):)) dziwnie patrzyli an drugo dzień... W ogóle teraz jest wiele, wiele, wiele lepiej.... Nie mysli się o tym co może byc, tylko o tym co jest teraz w tej chwili... Nie wiem czy wy tak miałyście czy macie ale ja tak.. Chęć posiadania dziecko zdomonowała mnie do tego stopnia, że nie chcidzło mi o zbliżenie, tylko o nasienie.... Chore... Ale na szczęście wszytsko wróciło do normy:) A teraz tez specjalnie nie celuję w dni płodne.... |Bo gdy będzie miało dojść do cudu to dojdzie.. Bo przeciez poczęcie to cud:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zasypiam! Czarna podoba mu sie jak to ujelas "nie chodzilo o zblizenie, tylko o nasienie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bo niestety taka była prawda... Wstrętna ale prawda.... Traktowałam go jak maszynkę do wytwarzania plemników, ale koniec z tym.. teraz liczy sie uczucie i przyjemność.... Co ma być to będzie... Wierzę, że będzie dobrze.. Tego nikt mi nie odbierze. Mam nadzieję, że będzie dobrze u mnie i u Was:) Wiecie co, nie wyobrażam sobie życia bez Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Ci Moniu, naprawdę bardzoooo miło mi słyszec takie miłe słowa. Dzięki temu człowiek wie, że jest czegoś wart i, że jest potrzebny:) Powiedzcie czy jest gdzies na świecie inne miejsce prócz forum, gdzie w każdej dziedzinie życia zostaniecie zrozumiane, pocieszone i wysłuchane???? Tu zawsze jest dla nas miejsce, dostaniemy dobrą rade i w ogóle wszytsko jest super.. Czasami jest tak, że nawet nasz najlepszy przyjaciel nas nie zrozumie, a tu zawsze któraś z dziewczyn utożsami się z naszymi problemami:) To takie kilka słów o 8 rano:) Jesteście wielkie, wszystkie razem i każda z osobna :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no czarna nareszcie wzielas sie w garsc tak trzymaj, ciesz sie seksem i nie mysl o dziecku. ja własnie myje okna i zrobilam sobie mała przerwe zeby wpasc tu i zobaczyc co słychać. odezwe sie pozniej pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim laseczkom.... wczoraj mały urwis mnie niezle okładał w brzuch, a moj R.przyłozył ucho do brzucha i słyszał bulgoty, az mu łezka się zakręciła w oku... jakie to jest wszystko niezwykłe. Jutro mam wizyte u pani gin , mam nadzieje ze tam w srodku wszystko ok, a następna to juz bedzie 3D i z filmikiem, załozyłam sobie juz takie pudełeczko i chowam wszystko co zwiazne z dzidzią, test, badania, zdjęcia z USG,pozniej zaąbki i co sie da :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalnie w depresje czlowiek popada jak pogoda za oknem taka h*jowa! Pada i pada, ponuro, pochmornie, Spac sie chce, MASAKRA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :D Czarna - nie wydawaj kasy na książkę, której potem nie będziesz używać, przed Tobą jeszcze mnóstwo przedmiotów, ja nie kupiłam ani jednej książki przez całe studia, to co było potrzebna, to wypożyczałam i kserowałam :) P.S. Dobre podejście i ładne zdjęcie na NK ;) scherza - to fajnie, że już czujesz malucha, jesteś już pewna, że to chłopczyk? Napisz, czy dużo Ci przybyło na wadze, ja mam już 4 kg na plusie...ehh. Jutro po pracy wizyta u gina trzymajcie kciuki. Nie wiem czy jak wrócę to dam radę jeszcze coś napisać, bo wizyta jest ok. 19 :00 a potem idziemy złożyć życzenia babci od mojego Małża. ARCT - ja też bym wiecznie spała dziś siedziałam i ziewałam w pracy tak mi się spać chciało prawie przysypiałam. Kochana a Ty nie powinnaś już sobie zmienić tygodnia ciąży, bo mam wrażenie, że cały czas masz 9 tydzień ;) Tak sobie myślę, że jeszcze 2 miesiące niecałe i już święta, trzeba już odkładać na prezenty. Znowu będzie miło :) Dobra ja czekam na mój ulubiony serial dr House potem idę się ogarnąć ogolić nogi itp. i spać. Kolorowych snów kochane 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Everlast - zmienialam tydzien, co piatek, takze jeszcze 2 dni I bedzie 10! Pewnie ci sie ponieszalo, 8 i 9 Podobne do siebie ;) Wypoczywaj kochana, wypoczywaj! Jak tylko masz chwile to do wyrka, ja przespalam ostatniej nocy 11 godzin! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc a ja sama w domku i mi sie nudzi pozmywałam i mysle co tu dalej robic chyba zaczne układac w szafce swoje ciuszki. wiecie dziewczyny dzis rano nie wymiotowałam to jakis cud chyba i zjadłam nawet normalne śniadanie co prawda nie jakies tam gigantyczne tylko male ale zjadlam je ze smakiem a nie jak zawsze z przymus co do kilogramów to ja raczej nie przytyłam przez te moje wymioty ale napewno wkrótce to nadrobie , nawet nie wiem ile waze bo nie mam w domu wagi dobra spadam wpadne potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.. Everlast.. dzisiaj idę do lekarza i jak mały boy dobrze sie ulozy to potwierdzimy ze to chłopak :) ja przytyłam juz 4 kg w sumie nie wiem czy to duzo, jem jak tylko poczuje głód , tak co 2 , 3 godzinki no i podjadam słodycze :) normalnie wczoraj myslałam ze się załamie : chciałam ominąć korek i wjechałam w dziure po czym rozwaliłam sobie samochód , do tego wieczorem poszlimy do mieszkania gdzie w sobotę się przeprowadzamy a tam roboty więcej niż mysłałam i pewnie miesiąc na gruzach bedziemy spać, nie wiem jak mozna przez 3 lata tak zdewastować mieszkanie ale cóz w sumie za darmo je mamy...coś za coś... więc na koniec dnia juz nie wytrzymałam i tak sie rozbeczałam jak dziecko, dzisiaj od rana w warsztacie... samochód całe szczescie da się zrobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZarna, ja też miałam problem z kafejką... ja juz po badanich dzidzia ma się ok, kręciła się jak szalona i nie można było potwierdzić płci....za miesiąc badanie 4d i pani sprawdzi czy serduszko i mózg rozwijają się prawidłowo.... teraz dostałam witaminki i za 2 tyg badanie na glukozę..... oby wszystko szło juz z górki bo juz prawie półmetek ..... a prawie cały dzień czuje jak się dzidzia plumka w wodach..... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i ja miałam dziś problemy na Kafe.... Nasza kleżanka z Tarnobrzega jest w 9 tyg ciaży :) W 1 miesiacu starań im sie udało- pozazdroscić....też bym tak chciała.... Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dalej nie moge isc na inna strone! MoniaKat pozazdrowscic to prawad! Ale przyjdzie czas na kazdego z nas I bedzie to najpiejniesza ciaza, I'm dluzej wyczekuwana tym bardziej kochana! Ach, Dentysta mnie czeka jutro, ciekawe ci beda robic, wiercic, krecic, ucierac, zaklejac..... Uwielbiam dentyste!!!!! Ach jutro 10 tydzien, czas leci jak glupi! Everlast jak znajdziesz chwilke to napisz jak wizyta u Gina, jak twoje szczescie, rosnie? Ja IDE za tydzien! Albo poltorej, dalej nie dzwonilam, musze to zrobic jutro, o tyle dobrze ze tam gdzie ja chodze zawsze sa wolne godziny, takze mozna w ostatniej chwili dzwonic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Coś nie mogłam się dostać na kafe wczoraj. Jestem po wizycie i wszystko ok. Małego stworka widziałam tylko przez chwilę, bo gin chciał sprawdzić, czy można już zrobić wszystkie pomiary i już można, ale to nie na tym sprzęcie, więc jesteśmy umówieni na wizytę 3 listopada do szpitala na tamtym sprzęcie zrobi te badania. Widziałam dzidziola przez chwilę i poprosiłam , żeby jeszcze pokazał na chwilkę mężowi. No dzidziol się ruszał i widziałam jego rączki i paluszki, machał rączkami i podskakiwał heheh śmieszne to było. Mam nadzieję, że więcej naoglądam się we wtorek :). Badani krwi były ok. Kwas mam brać do końca opakowania i koniec i mam kupić witaminy teraz :) Dostałam l4.....do 26 listopada, ale bardziej to chyba je chciał mój Małż....mam wyrzuty, że mam l4 czujecie to? Zawsze miałam wyrzuty jak miałam brać jakieś l4 od kiedy pracuję miałam tylko raz l4 i to zaledwie 4 dni bo miałam zapalenie pęcherza i nie mogłam już wysiedzieć....zobaczymy, jak mi będzie źle to wrócę do pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny to fajnie ze u was wszystko dobrze i ze dzidzie zdrowe u was sobie w brzuszku kicaja. ja mam wizyte 5 listopada tez mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze niedługo przyjezdza mój misiek ale sie ciesze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.... no i kolejny tydzień sie zaczyna i chyba kazdemu tak leci..ja licze sobie tyg. od kazdego piatku, wczoraj na usg wg pomiarów to 18 tydz i 2 dni. i poród wypada na 30,03,2009, ale moze jeszcze sie pozmieniać... dzisiaj czuje jak mały nieźle mi wpycha chyba nogi pod zebra..od rana ..oj jak bedzie większy to nie wiem co bedzie się działo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
everlast a ty kozystaj z L4 na pewno w pracy nic się nie stanie że ciebie nie będzie, a dla ciebie i dzidzi to i lepiej będziecie sobie odpoczywać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze dziewczyny tak fajnie sie was czyta jak opowiadacie o tych kopniakach, wizytach u lekarza.machających rączkach na usg i zmieniających sie tygodniach ciazy. ja @ nadal niemam ale jaszcze testu nierobie bo jeszcze moze wredota przyjść,zrobie za tydzień jak nieprzyjdzie @. jeszcze dziś do pracy na popołudnie i znowu weelend wolny.w niedziele na cmentażyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Everlast - super ze wszystko okay, I nawet widzialas maluchy jak fikolkowal CIO w brzuszku! Super ja nie moge sir doczekac nastepnej wizyty, ktorej jeszcze nie ustalilam! Ale ze mnie okropnie niezorganizowana baba!! Scherza - ale super, moze nie w momencie jak cie po rzebrach tlucze maly, ale czujesz jak sie wierci maluch, nie moge sir doczekac tego stanu u mnie! Monisia - doczekasz sie, doczekasz, I rak jak wczesniej gdzies pisalam, bedzie najukochansze Bo wyczekiwane!!!!! Ja dzsiaj w pracy tylko kilka godzin, o 14 wizyta u dentysty, rano wstalam tak wczesnie, jak nigdy! Chyba z nerwoof! Wlasnie moja mala mi marudzi ze chce sie malowac, jej siostra ma pydlo z malowidlami dla dzieci I oczywiscie dwulatka uwielbia sir tym brudzic, a to dopiero 9.20, I gdzie jeszcze do kapieli!!!! Ja ogolnie czuje sir okay, zaczelam brac witaminki wieczorem bo strasznie mi sie po nich odbijalo I w ciagu dnia byli to nieprzyjemne, takze of jakiegos czasu lykam na nic I jest po sprawie, spie jak zabita, rano nie czujemdlisci po tabletkach, I jest okay tak jak powinno byc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×