Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arista

SZUKAM KOLEZANKI, KTORA TEZ SIE STARA O DZIDZIE !

Polecane posty

no właśnie wydało mi sie to troszke mało ale sie nieodzywałam bo sie nieznam,moze jej sie cos pokićkalo. dobra uciekam do pracy,jeszcze dziś i weekend wolny :) a i standardowo @ niema,ale na nic nielicze po ostatnim cyklu,poczekam z tydzien dwa i wtedy coś zaczne dzialać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem ile waży, za tydzień idę o lekarza to Pani gin, pewnie coś powie, ale tak ksiązkowo to dzidzia powinna mieć 10 o 12 cm i ważyć 150 gr. Zobaczymy, ale mówię wam juz nie mogę się doczekać kolejnego kopniaka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Dziewczyny Wczoraj rócilismy z wyjazdu u Teściów, tylko zaktualizowałam tabelkę i poszłam spać- padłam. Za to dzis pogoda do bani i nic nam sie nie chce. Tylko bym spała... @ mi sie skończył. zACZNIEMY KOLEJNE STARANIA. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ja też tylko na chwilkę, przyszłam z pracy ugotowałam obiad pozmywałam na chwilkę się położę, a potem prysznic i spanie, bo jutro uczelnia na 8 rano...znowu będę miała kryzys porannego wstawania a w niedzielę zajęcia do 21...masakra... scherza - zazdroszczę Ci tych motylków w brzuchu....:D odliczam dni do wizyty u gina, więc byle do czwartku. Miłego weekendu dziewczyny, nie wiem czy dam rade w weekend coś napisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaa - sie napisalam i wszytsko mi wcielo.... scherza - ale ci wyliczylam, glatulacje motylkoof w brzuszku.... MoniaKat - ty spiochu, napisz co u Ciebie, juz tyle ciebie tutaj nie bylo..... monisia - trzymam kcukasy zeby @ nie przyszla w ogole, tzn moze za jakies dopre 9 a nawet i wiecej miesiecy :P everlast - mowilam ze czas wszybko zleci, jeszcze kilka dni i do lekarza..... odpoczywaj dziewczynko odpoczywaj, masz takie zalatane dni, nie martw sie ze weekend zawalisz na forum, wytrzymamy.... :P:) u mnie wszytsko okay, zauwarzylam ze cycuchy juz mnie tak bardzo nie bola, takze jest okay, brzuch spuchniety, guzik w spodniach sie zapina ale ciasno.... takze chodze w dresach prawie na codzien :P moje szczescie juz 9 tygodni ma, ale leci czas, dopiero co mial 6 tygodni :P:) a tu juz 9 sie zaczal wczoraj :P ach nie moge sie doczekac motylkoof w brzuszku..... okay uciekam na zakupki, edziemy robic maly remont lazienki dzisiaj, tzn mezuc bedzie robil a ja bede sie obijac na kanapie :) takze zajrze puzniej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ja tylko na chwile bo jestem padnieta, wlasnie skonczylam pisac durny referat i juz na nic nie mam siły a jutro znów do szkoły i to tyle godzin ze szok dzis wziełam rano ta tabletke przeciwwymiotna zeby mnie czasem w szkole nie zaskoczyło i taka jestem otumaniona i śpiąca ze szok nie cie rpie tych tabletek czuje sie po nich jak z gumy a dzis chyba godzine przesuwaja???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziś czas przesuwają własnie gadali otym w kronice i muj zakład pracy tez pokazywali bo robimy duby dla psów i kotów na zime i przekazujemy je do schroniska. ja juz byłam na zakupach kupiłam sobie płaszczyk na zime i udało mi sie namówic mojego S na bluzke bo od miesiąca sie znim kłuce zeby sobie kupił a on niechce bo teraz wszystko w paski robia a jemu to sie niepodoba,dzis powiedziałam ze ja sie niebede wtrącać niech bieże byle jaka bo juz niemam sił do niego i zgadnijcie jaką wzioł,oczywiście w paski. I poco było to gadanie w denerwowanie mnie przez ten cał czas. :) dzisiaj mieliśmy wkońcu po iks czasie wyjść ze znajomymi do pabu na piwko i oczywiście napisali smsa ze niemają kasy i nigdzie nieida,a juz sie tak cieszyłam że gdzieś wyjdziemy,a tu lipa @ jeszcze niemam, napewno sie suzni tak jak ostatnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monisia - tak to jest z tymi facetami, moj ma tak samo, ja jestem za paskami, kratkami, kolorami takimi jak brazowy, ciemno zielony, i w ogole takie brudne kolory.... on za nimi nie przepada, zawsze sa klotnie, a jak co do czego, jak jestesmy na zakupach, to zawsze wychodzi na moje.... kanapy nie chcial z brazowej zkory bo mu sie nie podobala, a na czym siedze... na brazowej kanapie :) i tak ze wszytskim !!!! :P maz sie wzial za lazienke i co sie okazalo, ludzie ktorzy mieszkali przed nami zalali lazienke i potem to tylko zamalowali, mezus wzial sie za wymienianie uszczelki w prysznicu, a uszczelka razem ze sciana poleciala, takze super, z malego remonciku bedzie porzadny remont.... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny U mnie proza zycia, czyli sprzątanie i opieka nd małą, mało to interesujace, wiec nie rozpisuję się za bardzo. Czytam Was regularnie. Cieszę się, ze u naszych ciężaróweczek wszystko gra :) To najważniejsze. monisia- zyczę Ci, aby @ nie przyszedł ;) Spokojnej nocki, buziaki M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane..... U mnie m masakra... Kurde chora jestem nadal, to musi byc p;orządna grypa, ale nie mogew sobie odpuścic, bo szkoła... Nie chce na samym początku opuszczać przedmiotów, które dopiero wchodzą.. Ale juz mi troszkę lepiej... Kurwa dzisiaj 4 matmy mam z samego rana... @ godziny wykładów i 2 ćwiczeń... Mam nadzieje, że wytrzymam, później technolowie inf i socjlologie, do 15.20 siedzę w tej czubkolandii... Mój nos, to jedna wielka skorupa, nawet kremy czy maść nic nie daje... Mam nadzieje, że nie zacznie mnie dzisiaj dusić tak jak w szkole wczoraj, myślałam, że sie wykończę... No ale cóż to tyle o mojej chorobie.. :) Wypiłam wczoraj z moim Kochaniutkiem tequili troszkę tzn, 3 kieliszki i poprawiło mi się, wczoraj nic mi ine dolegało :D wiadomo czego organizm potzrebował:) Prezent się udał, cieszył się :) Ahhh ta zmiana czasu, zamoiast spać godzine dłużej, to obudziłam się o 5 jak Kochany wstał do pracy, a teraz już mi sie nie chce spac.... P{rzed 8 wyjeżdżam z domu. Więc już sie anwet nie kładę , bo sie nie opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Czołem, spaliśmy godzinę dłużej, a ja dla odwrotnosci wstałam jakaś taka połamana, z zesztywmiałym karkiem i nie ma mnie kto wymasować Czarna, życzę Ci szybkiego powrotu do zdrowia. Jedziemy z młodą na obiad do moich rodziców. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MoniaaKat - to ty chyba z moim mezem w jednym lozku spalas, bo on tez jaki polamany, nie moze glowa ruszac :P cos go w karku boli.... czarnaONA - kochana, wylecz sie zanim wyjdziesz z domku, wiem wiem rozumiem ze nie chcesz szkoly opuszczac, ale chyba w ten sposob szybko do zdrowia nie wrocisz.... w kazdym badz razie trzymam kcuki zeby zdwoofko powrucilo..... u nas koncoofka remontu lazienki, prysznic w plytkach wylozony, sufit pomalowany, teraz sie sciany maluja, tzn nie "sie" a L maluje.... na moj ulubiony kolor oczywiscie, oliwkowo zielony :P juz sie nie moge doczekac jak to bedzie wszytsko wygladalo z moimi brazowymi dodatkami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki dawno mnie tu nie bylo.....ehh juz sie balam ze nie odnajde naszego topicu ale jest:) na szczescie systematycznie prowadzony:) nie mama teraz zbytnio czasu zeby nadrobic te kilkadziesiac stron ale obiecuje ze wkrótce znajde chwilke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ARCT, przysięgam, że spałam dziś ze swoim mężem ;) nie z Twoim, hihihi A kark mnie boli i strasznie głowa....nie wiem, czy nie przypląta sie jakieś choróbsko, bo oczy mnie bolą i jakis dziny katar mam.....penwie znów zatoki.....a ja jak na złosć nie chce brać zadnych leków, no i co zrobić, mecze się,......... FIBUSIUNIA- no a z Tobą co sie działo......wpisuj sie w naszą tabelkę, tzn aktualizuj, bo ja juz nie wiem na jakim etapie jesteś. Czarna, jak zdrówko? Buziaqi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :* mam w miare regularne miesiaczki czyli 28 dni czasem 27... ostatnio moj okres trwał niecałe 4 dni... kochałam sie z chłopakiem 8 dnia cyklu... Czy jest to mozliwe zebym zaszał w ciąże ??? teraz jestem juz w 13 dniu cyklu i bardzo bola mnie jajniki i piersi dzisiaj miezyłam sobie temp. i miałam 37, C ale robiłam to popołudniu nie rano... czy ja sobie juz wkrecam :(:( tak bardzo chciałabym miec dzidzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takbardzobymchiała- tego nie wiemy i lekarz też Ci nie powie- za wczesnie...musisz poczekac 2 tygodnie i jeśli nie przyjdzie @ to zrób test...poodzenia, a na razie nie zamartwiaj sie tym zbytnio tylko kochaj się ze swoim facetem.... No i wpisz się w tabelkę, bedzie miło pisac razem o staraniach :) Pozdraiam Dobrej nocy Dziewczyny M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: NICK-----------CYKL STARAN-------DATA @--------WIEK----------MIASTO CzarnaONA--------5(1)---------------ok 14,11---------20---- --- ---zachpom fibisiunia-----------4--------------13.11?--------22--- -------warm-mazurskie MoniaKat-----------6---------------18.11---------29----- -----Katowice monisia647---------3---------------23.10---------24----- -----Szczecin Sybir11-------------2----------------24.10---------26--- -------Warszawa Zaklęta-------------1----------------03.10---------25--- -------Pomorskie Do21mcia..........2................20.10.........22..... ......Wielkopolskie CIĘŻARNE: NICK-------CYKLE STARAN------DATA PORODU--------WIEK------MIASTO----PLEC szcherza------3--------02.04.2010-------26------Wa-wa ----prawdopodobnie mały boy Arista------------4------------04.2010-----------21----- -Opole--------chcę dziewuszkę Agnes505--------2------------14 MAj-----------23---- --Łódzkie-------??? A.R_CT-----------3----------28,05,2010---------23------- CT,USA--------??? Everlast---------2-----------09.05.2010---------28------ -Śląskiw-------??? SZCZESLIWE MAMUSIE: NICK-------WIEK------DATA PORODU-----WAGA DZIDZI----IMIE DZIDZI----MIASTO MoniaKat----29--------03,09,2007-----------2,340kg------ --- -Em ilka-----Katowice/Tychy Dianka90----18--------25,09,2009------------3.6kg- --------- Nikola-------Lubin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o fibisiunia wdze ze @masz planowany na moje urodzinki.tez pechowo tera wypadaja bo 13 w piątek :) ja @ jeszcze niedostałam. całą niedziele ześmy pilnowali Oktawcie mojego brata, cały czas sie tuliła do mojego S i teraz chodzi i cały czas gada ze on chce dzidzie,powiedział nawet ze jak sie uda to żuci palenie,gdzie on pali juz chyba z 15 lat po 2 paczki dziennie,jak dla niego to bardzo wielkie poświęcenie.no zobaczymy czy dotrzyma słowa,jutro znowu bede miała małą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiety! Co sie dzieje na tym forum???!!!???!!!??? Zagladam raz na jakis czas a tu cisza jak makiem zasial! Nic sie nie dzieje! Ja wlas ie umowilam sie do detysty, ostatnio zaczal mnie zab pobolewac I jak teraz boli to niechce przestac, dobrze ze bol nie jest wielkiego ciagle, tylko taki klujacy, a raz na jakis czas zaboli, ale jak zaboli to az w glowie sie kreci! Nie bioreactor nic przeciwbolowego, Bo zabardzo nie wiem co moge brac :/, oby do piatku popoludnia, I bedzie po sprawie! Mam nadzieje ze nic pozatym zebem nie wynajdzi ta dentystka, Bo po 1sze nie nawidze hodzic do dentysty a po 2gie drogie te leczenia jak diabli ;););) wczorajmielismy imprezke mala, a ze nasza lazienka nie byla za bardzo funkcjonalna Bo L fugowal z rana to sie wybralismi z tobolkami do rodzicoof pod prysznic, wzielam ze soba ubranie, spodnie ktore zakupilam jakis czas temu, czesto w nich nie chodzilam, ale to byla taka luzniejsza 2, takze bylam przelonam ze sie w nie zmieszcze, I co, msialam wziasc dresy od siostry meza I jechac do domu sie przebierac, guzik sie nie dopiol :/:/ skakalam ze szczescia a moj L oczywiscie, "czego sie dziwic, jak wcinasz wszystko jak maly odkurzacz" jak facet wyskoczy z komplementem to nie wiadomo czy smiac sie czy plakac! Dziewuszki piszcie cosik, Bo pustka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane Ja tylko na chwilkę witam się i uciekam myć się i spać, bo mi się oczy kleją :O MoniaKat - trzymam kciuki za kolejne starania :) ARCT - widzę, że już masz etap nie zapinania się w spodniach :) ja do zwykłych spodni już nie wchodzę, muszę kombinować z innymi. Brzuszek się lekko zaokrągla, ale nie jest aż tak widoczny, wieczorami najbardziej wypycha i skórę napina. Smaruję oliwką. Czarna- a jak u Ciebie minął weekend na uczelni? Mnie bardzo szybko. fibisiunia - fajnie, że do nas zajrzałaś, powiedz co się z Tobą działo jak Cię nie było tyle czasu. monisia - a ostatnio ile po terminie dostałaś @ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Everlast-u mnie tez nie jest widoczny, chociaz dzisiaj jestem w dresach I luznej bluzce I oczywiscie napuchniety brzuszek jak przed @ ktorego nie mozna wciagnac, to troche widac brzuszka!!!! Oooo I tez sie smaruje oliwka po kazdej kapieli! ;) a najbardziej to skora mi sie naciaga na cycuchach! Ach, jakbym chciala zeby dzien sir skonczyl!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kurde ja juz na nogach dzisiaj od 6 jakos sie przebudziłam i nie moglam juz zasnać. wogule to sniły mi sie jakies głupie rzeczy i plakałam przez sen.co do brzuszka to u mnie sie juz lekko zaokrąglił, normalnie sie dopinam w jeansy ale po domu chodze w dresach zeby było wygodniej. i znów mnie czeka masa sprzatania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć... w końcu słonko zawitało..... od jakiegos czasu około 2 tyg, czuje dziwny ból po lewej stronie pleców , jakby pod żebrami....w czwartek idę do pani gin. mam nadzieję ze to nic groznego, ale jak tylko się schyle to boli jak cho....a... a przede mna i R. jeszcze przeprowadzka w sobotę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewerlast ostatnio @ dostałam w 42 dniu,więc jak narazie nic sobie niewkrecam ani nierobie testu bo wiem że @ moze znowu sie spuzni,własnie sobie obliczyłam ze w tym cyklu 42 dzień wypada 6 listopada,a więc jezeli do 6 listopada niedostane @ to robie testa :) moze dołacze dowas wkońcu :) scherza a moze to juz dzidzia cie tam leciutko kopie pod zebrami jak mówiłas ze czułaś ostatnio kopniaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to myślę ze mały musiał mi niźle przyłożyć bo czuje to dośc mocno jakbym miała stłuczone...a dzidzia jak się rusza to na razie są to takie delikatne kopniaki, wiercenie się ... :D ale to jest bardzo przyjemne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scherza ja myśle ze to dzieciaczek cie tak okłada :) ja juz pilnuje małej,terz śpi juz od godzin i zapewne niedługo sie obudzi,energi nabieże i bedzie szaleć :) zapomniałam wcześniej napisać ze dzis w nocy mi sie śniło ze jestem już w zawansowanej ciąży i miałam rodzić,zaraz sprawdze w słowniku co to znaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane..... :) Mnie chorubsko jeszcze trochę trzyma, dlatego, bo nie wyleczyłam sie do końca, no ale nie miałam jak... Ta zmiana czasu troche daje mi się we znaki ;/ Szukam teraz książki do socjologii, żeby odkupić. Jakaś masakara, studiuję ekonomie, a do socjologii, której będe miała 30 godzin muszę kupić książkę.. Kóra kosztuje 80-90 zł... Pojebało tego babsztyla głupiego... taka kosa, że masakra... Może Wy kochane masie do sprzedania na zbyciu Sztompkę albo Giddensa???, ewentualnie Tyszka, Zdaniecki, Kumempa, Adamski, wszyscy od socjologii :) Monisia a może w ciąży jesteś:) Trzymam kciuki aby tak było.. Dziewczynki czytam, że tyjecie... To dobrze mamuśki:) Piszcie coś bo smutno na topiku sie robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć Dziewczyny Zaraz Was doczytam, chciałam sie usprawiedliwić, bo byłam wczoraj tylko na chwilę, ale zesrał mi sie net i obraziłam sie na mojego laptopa.....z resztą wczoraj miałam taka niemoc po ostatnich migrenach, ze praktycznie cały dzień spędziłam w łóżku..... Zaraz coś napiszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×