Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arista

SZUKAM KOLEZANKI, KTORA TEZ SIE STARA O DZIDZIE !

Polecane posty

Moniu dobrze mówisz.. Zaklęta koniecznie idź do lekarza. I to dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie róbcie testów przed terminem spodziewanej @, może to co napiszę będzie brutalne, ale niestety tak jest. Bardzo często zdarza się samoistne poronienie we wczesnym stadium i wiele kobiet, które wcześniej nie robiły testów nie jest nawet tego świadoma, bo po prostu dostaję zwykłą miesiączkę, czasem w terminie, czasem spóźnioną i nawet nie ma świadomości, że coś się stało. Czasem niewiedza jest lepsza niż wiedza. Najbardziej wiarygodny test to z krwi zrobiony w dniu spodziewanej miesiączki, a najlepiej kilka dni po terminie spodziewanej @. Z tego też powodu, lekarze zalecają wizytę u gina najlepiej 2 tygodnie po terminie spodziewanej @. Żeby właśnie nie potrzebnie się stresować. A u mnie jak było? Całe czas testy negatywne na usg, brak pęcherzyka, dopiero po 2 tygodniach coś się pokazało.....Ile z tym wszystkim miałam stresów, że się nie udało, że to pozamaciczna jak nic nie widać. Jest też coś takiego jak ciąża chemiczna, testy wychodzą pozytywne, a ciąży nie ma, nie ma nawet pęcherzyka i po czym przychodzi normalna miesiączka Może oczywiście być też tak jak piszę MoniaKat, krwawienie w dniu spodziewanej @, ale nie jest to miesiączka i nic się nie stało, trzeba zaobserwować, czy to jest normalne krwawienie i wygląda jak normalna @? Zrób sobie wszystkie badania i skonsultuj to z lekarzem mimo wszystko. Ja trzymam kciuki za Ciebie i przytulam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakleta trzymaj się i nie myśl o najgorszym... Everlast dobrze napisała , dziewczyny no kazda z nas jest inna i inaczej to wszytsko przebiega. Ja trzymam kciuki zeby było wszystko dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam dzis okropne sny i nawet nie chce Wam opowiadać.......po tym co sie stało z Zaklętą dzisiaj, oszczędzę Wam opisów moich snów..... Spokojnej nocy M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia - dziwne sny w ciąży to normalne, są wynikiem naszych obaw, które zawsze gdzieś w podświadomości naszej się kryją. Jutro będzie lepiej, gdy emocje już opadną. Pamiętam swoje sny np. o krwawieniach, wstałam cała znerwicowana, nawet do pracy w tym dniu nie poszłam, bo tak się zdołowałam, potem też jeszcze różne miałam. Dziewczyny buziore dla was 👄 dla wszystkich bez wyjątku 👄 i głowa do góry, bo u góry są chmury 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam oj jak smutno :( nie wiem co powiedzieć więc trzymam kciuki zaklęta i się nie martw. A ja dzisiaj wsunęłam całe pudełko śledzi w śmietanie, ale mam jakieś dziwne przeczucie że znowu nam się nie udało i że za parę dni jak skończę brać tabletki to dostanę @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze prawie wszystkie z nas nie w sosie :( ja w sumie też od rana kiepsko sie czuje , po drugie sprzeczka z R i suma sumarum nie poszłam na szkołe rodzenia ahhh zeby ten dzien się już skonczył a jutro zeby okazał się o niebo lepszy od tego ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarnulka ja trzymam kciuki żeby @ nieprzyszła ja po obiadku siedzę i się nudzę, S poszedł spać bo zmęczony po pracy. coś tam mnie podkówa w jajniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutno tu smutno... Scherza wiem co czujesz, ja wczoraj mialam taki dzien jak Ty dzisiaj.... W dune sprzeczki nie mialam ale jakos mi bylo smutno, przeplakalam caly ranek, bez przyzyny, potem nie moglam sir dodzwonic do kolezanki ktora jest w wojsku, tez sie poplakalam ze nie moglam z Nia pogadac, po poludniu jakos polecialo, apotkalam sir z szefowa na lunch, potem dzieciaki mnie zajely... A puzniej kochanie moje przygotowalo kolacje I juz bylo lozeczko, a tez poadalam z kolezankami pod weczoor I nylo okay.... Dzisiaj jest spoko, jak narazie dIen okay, chociaz dopiero co sie zaczal ;) no ale jestem dobrej mysli ;) apropos snow to ja mam takie ciekawe czasem ze glowa mala, niedawno mi sir snilo ze mieszkalam ze wszystkimi ludzmi jakich znam, I to byl squat golasoof nikt nie mial na sobie ubran.... A w nicy z wczoraj smili mi sie ze bylam syrenka I mieszkalam pod woda, moj ojciec byl krolem a jak bylam rozpieszczona, moja srednia ma klasy spiewania I akurat spiewa I uczy sir piosebki z malej syrenki, wczoraj mne jej uczyla.... A dzisiaj przyszlam do pracy po pieknym bajecznym snie ;) ach gdzie te nasze mysli wedruja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MOnisia ostatnio cos sledzie chodza po forum wszyscysie sledziami objadaja... Trzymam kciukasy zeby sie zafasolkowalo, w sumie przytulanko bylo w dzien owulacji.... Czarna jak ja nie lubilam tych dni przed @, czujesz ze idzie wielkimi krokami, jakby cos cie ciagnelo w dol.... Chcociaz z drugiej strony moze to fasolka sir tam zagnierZdza.... Za was obydwie trzymam kciukaski..... Kochane kobietki ;) zakleta..... Napisz czy bylas u lekarZa, mam nadziee ze wszystko jest okay....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak pisałyście o tych śledziach, więc jak poszłam dzisiaj do sklepu i zobaczyłam je na półce to musiałam kupić :) a co do snów to mi się ostatnio nic nie śni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bunia1999
Witam staramy sie z partnerem o dziecko kochalismy sie w niedziele 31 i 1 w poniedzialek i on skonczyl w te dni w srodku..cykle mam 32 dniowe a ostatni okres mialam 15 stycznia..Chcialabym sie dowiedziec czy jest duza szansa ze bede w ciazy..I czy test zrobiony w dniu spodziewanej miesiaczki lub dzien pozniej bedzie wiarygodny?? Pozdrawiam i z gory dziekuje za odpowiedz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monisia nie ma co trzyma kciuków szkoda Twoich rak.. Wiecie co właśnie przed chwila sobie myslałam jak by to było być w ciąży, jaka radość. Jak oznajmić rodzince itd.. I raptem złapał mnie ostry ból podbrzusza.. Ta wredna @ jutrzejsza daje o sobie znać.. Zawsze przed@ mam rozkminę jak by było gdybym nie dostała itd... Heh naiwniara. Chyba nigdy się nie dowiem jak to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna, doczekasz, doczekasz- znam dziewczynę, która w listopadzie urodziła zdrowego chłopca, a ma tylko 1 jajnik.... To dla poprawienia chumoru: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=897049350 A ja bez życia, bo pracowity dzień znów...wieczorkiem odpoczywam, ale miałam kręcenia i jazdy dzisiaj w tej snieżycy. Łóżeczko odebrane, podusia i kołdra kupiona dla naszej małej damy, prześcieradła też i udało mi się dostać kocyk za 15 zł (130x180), wszystko w Jysk. A łóżeczko w Agacie- salonie meblowym, miało być za miesiąć, a tu wczoraj telefon i jest Zamówiłam tez 2 kpl poscieli na allegro, musimy jeszcze wybrać m aterac i podkład, taki dla małych "Sikaczy" sporo tego, ale bedzie miała na dłuzej, bo to spore rozmiary jak na 2,5 latkę Dobranoc. Buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde już siedzę jak naminowana:):) Czekam na czerwoną przyaciółkę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skopiowałam sobie tabelkę, żeby później nie i szukać:) STARACZKI: NICK-----------CYKL STARAN-------DATA @--------WIEK----------MIASTO CzarnaONA--------8(4)------------04.02----------20---- --- ---zachpom fibisiunia-----------4--------------13.11?----------22-- - -------warm-mazurskie monisia647---------4---------------??.01-----------24--- -- -----Szczecin oczekujaca........9................10.12?........25..... ......Belchatow Zakleta--------------3-------------------?-----------25- -------------pom panna_28-----------11--------------21.01---------28----- ----------------- CIĘŻARNE: NICK-------CYKLE STARAN------DATA PORODU--------WIEK------MIASTO----PLEC szcherza------3--------30.03.2010-------26------Wa-wa ----100 % mały boy Arista--------4-------14.04.2010-----------21----- -Opole----90% dziewczynka, Martyna Agnes505-------2------------14 MAj-----------23---- --Łódzkie-------??? A.R_CT----------3----------28,05,2010---------23------- CT,USA-----dziewczynka---?Amelia? Everlast---------2----------09.05.2010---------28------ -Śląskie-------dziewczynka Oliwia MoniaKat--------7---------03.08.2010---------29----- --Katowice------???? Awa666---------1-------------08.2010-----------24------- -Częstochowa---??? SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK-------WIEK------DATA PORODU-----WAGA DZIDZI----IMIE DZIDZI----MIASTO MoniaKat----29--------03,09,2007-----------2,340kg------ --- -Emilka-----Katowice/Tychy Dianka90----18--------25,09,2009------------3.6kg- --------- Nikola-------Lubin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ..... no u mnie dzisiaj lepiej :D od rana zaczełam pichcić w kuchni z nudów chyba sie w końcu nauczę porządnie gotować :D zawsze to R mnie zaskakiwał teraz czas na mnie :D zaczełam dzisiaj oczywiście od ciasteczek serowych z dzemem już się pieką , na obiad chinzczyzna z makaronem sojowym i róznymi dodatkami zobaczymy co wyjdzie :D dzidzi mam nadzieje ze ma się dobrze, choć ostatnio nie czuje już takich intensywnych róchów a raczej takie wierty, przekręcanie się czy rozciąganie chyba Dominik ma juź mało miejsca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troche nie pisalam, bylam zaganiana albo spalam (ostatnio przekraczam znaczaco normy).Ale zatesknilam do Was :) Mam nielada klopot, bo nasza pomoc domowa jedzie na miesiac do domu i strasznie ciazko jest znalezc zastepstwo. A jakie osoby odpowiadaja na nasze ogloszenie, to za glowe sie tylko zlapac.Pierwsze pytanie to zazwyczaj: a ile placicie. No nic, nie bylby to jeszcze koniec swiata gdybym nie zaczynala za tydzien pracy, wtedy wszystko sie pokomplikuje w naszym grafiku. Ale niech bedzie i cos radosniejszego: bylismy wczoraj z mezem na usg i zobaczylismy nasze malenstwo razem z pulsujacym serduszkiem.Niesamowicie sie wzruszylam.Kurcze, do tej pory nie moge uwierzyc,ze to sie dzieje.Ale,zeby nie bylo, zmieniam miejsce w tabelce. STARACZKI: NICK-----------CYKL STARAN-------DATA @--------WIEK----------MIASTO CzarnaONA--------8(4)------------04.02----------20---- --- ---zachpom fibisiunia-----------4--------------13.11?----------22-- - -------warm-mazurskie monisia647---------4---------------??.01-----------24--- -- -----Szczecin oczekujaca........9................10.12?........25..... ......Belchatow Zakleta--------------3-------------------?-----------25- -------------pom CIĘŻARNE: NICK-------CYKLE STARAN------DATA PORODU--------WIEK------MIASTO----PLEC szcherza------3--------30.03.2010-------26------Wa-wa ----100 % mały boy Arista--------4-------14.04.2010-----------21----- -Opole----90% dziewczynka, Martyna Agnes505-------2------------14 MAj-----------23---- --Łódzkie-------??? A.R_CT----------3----------28,05,2010---------23------- CT,USA-----dziewczynka---?Amelia? Everlast---------2----------09.05.2010---------28------ -Śląskie-------dziewczynka Oliwia MoniaKat--------7---------03.08.2010---------29----- --Katowice------???? Awa666---------1-------------08.2010-----------24------- -Częstochowa---??? panna_28-------11---------01.10.2010---------28--------------------------- A do Czarnej i Monisi i pozostalych staraczek: popatrzcie w tabelke.Niektorym z nas tez troche czasu zajelo zajscie w ciaze. Osobiscie tez myslalam,ze wszystkim naokolo sie udaje tylko nie mi.Ale sie doczekalam.Wiec i WY sie doczekacie!!!!Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciasteczka juz upiekłam , i zjadłam sama pół blachy :D A jak twoje samopoczucie Czarna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samopoczucie nawet, nawet:):) Gorzej z bólem podbrzusza.. Tzn teraz już nic nie czuję, wzięłam nimesil. Tylko to na mnie działa... Czekam na ta czerwoną plamę na wkładce... Bo wiem, ze przyjdzie, więc chcę żeby szybciej przyszła to i szybciej pójdzie:) Zrobiłam dziś odrosty, bo miałam masakrę już :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia super ten zestawik, ale ja słyszałam, że Johnson bardzo często uczula. Nie wiem jak to jest. Ja niestety nie mam kontaktu z Zaklęta, miałam kiedyś do niej numer gg, ale ja zmieniłam wszystkie kontakty poleciały. ;/ Martwię się o nią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, proszę się tu o mnie nie zamartwiać :) ! U mnie sytuacja wygląda tak, że krwi nie ma od przedwczorajszej nocy, czyli plamienie trwało tylko kilka godzin i wystąpiło w dzień spodziewanej miesiączki (i mam nadzieję, że nie powtórzy się i nie było groźne). Póki co leżę i nie pójdę w ten weekend do szkoły. Biorę luteinę i dużo odpoczywam. Piersi mnie bolą i kłuje w brzuchu (nie wiem czy to dobrze). Dzisiaj mama kupiła mi test, rano jutro go zrobię i mam nadzieję, że wyjdą dwie grube kreski zamiast jednej albo dwóch i jednej słabej bo to będzie znaczyło, że hcg spada :( Trzymajcie kciuki. Pozdrawiam Was serdecznie. Myślę o Was często. Czasami chcę do Was napisać, ale nie chce zadręczać Was pierdołami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna nawet nie pisz takich rzeczy, że zadręczasz nas pierdołami. Ja uwielbiam czytać na forum jak jest co.. Ostatnio ociągamy się wszytskie.. Ja nadal czekam na @.. Kurde wkurzyłam się, bo dostanę w nocy albo jutro i będzie chujowo, mam szkolę teraz w weekend.. Zawsze mam tak, że jak do szkoły, to ja z @ ;/ Zaklęta Kochana perełko, odpoczywa teraz dużo, nic nie rób, tylko leż plackiem. Bierz luteinę:) i informuj nas na bieżąco o wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej znowu ki si e kafeteria pieprzy... Serio, w miejsce pseudonimu wpisałam swój, a tu we wiadomości wychodzi ;/ Nie wiem o co tu chodzi, ale w każdym razie miło być zaklęta;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×