Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arista

SZUKAM KOLEZANKI, KTORA TEZ SIE STARA O DZIDZIE !

Polecane posty

Oj smutkiem tu zawiało przez chwilę. To ja przyniosę dobre wieści, moje wyniki na obciążenie glukozą mieszczą się w normie :D. Fakt, że na granicy, bo norma jest do 140, a ja mam 130, więc nadal trzeba uważać, ale chyba nie będę musiała się kłuć. monisia- jak nie tym razem to innym, ważne, że jest owulacja, więc to dobry znak i duże szanse. Nadal trzymam kciuki za Ciebie i czarną 🌼 ARCT - przydałby Ci się odpoczynek, bo z tym twardnieniem brzucha nie ma żartów, mi nie stwardniał jeszcze ani razu tfu tfu. Niestety z mieszkaniami, które nie są nasze tak to jest dziś mieszkasz, a jutro możesz się dowiedzieć, że ma 30 dni, na opuszczenie lokalu, remontować też nie warto, bo wkładasz pieniądze w nieswoje. Przydałby Ci się teraz spokój przed porodem, co byś nie musiała na ostatni moment się przeprowadzać. Myślę, że u Was i tak jest prościej znaleźć jakieś mieszkanie niż u nas w PL, więc trzymam kciuki, na pewno szybko coś znajdziecie i zaczniesz urządzać pokój dla małej. A jak tam u Ciebie z wagą? ;) scherza - nic się nie stresuj, ja też staram się nie myśleć o porodzie, ale przypuszczam, że im bliżej tym więcej będę myśleć i ogranie mnie panika. Czy masz już może łóżeczko kupione? Bo się zastanawiam, czy mam to zostawić na ostatni moment, czy kupić w marcu, tym bardziej, że sobie upatrzyłam na allegro i boję się że mi zniknie do tego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, hej Moniśka, bardzo mi przykro, ze ta wstrętna @ przyszła, wrrrrr....ale tak jak dziewczyny piszą, nie teraz to moze za 2-3 miesiące uda sie wszczepić. Na pewni Gin pomoze Wam w tym :) Będzmy dobrej myśli. Everlast- śliczny brzuszek :) Udanego dnia Ja dzis jade na big zakupy jedzeniowe, bo umyłam wczoraj swiatlo w lodóce ;) Buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEŚĆ ZaRAZ wstawie jakąś fotkę z brzucholem :D Everlast juz dla dzidzi mam wszystko łózeczko kupiłam już w grudniu :D i dobrze bo jak teraz mam chodzić po sklepach to nie taka latwa sprawa bo zaraz się męczę, doslownie zostaly mi do kupienia pampersy i kremy, oliwka i to wszystko tak to już muszę zacząc pakować torby... :D Artc co do twardniejącego brzuszka to jak masz często to więcej wypoczywaj o ile się da, mój na przykład stwardniał mi wczoraj około 15 razy nawet po nospie więc też nie bardzo mnie to cieszy :d zobaczymy jak bedzie dzisiaj ..... poza tym strasznie gniecie mnie pod piersiami i nie wiem czy to żołądek czy co ale nie jest to przyjemnie... Monisia szkoda ze przyszła @ cos trzeba z nią zrobić zeby sie odczepiła na jakieś 9 m-cy od nas :D :D Właśnie coś Aristy ostatnio nie ma i Agnes ??!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scherza- bardzo zgrabny brzuszek i w ogóle taka szczuplutka jesteś....ja poproszę meżą, zeby mi zdjecia brzuszka zrobił specjalnie dla Was:) Buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arct, czaruję własnmie te wszytskie rzeczy o których napisałaś:) niech bedzie tak jak piszesz:):) Everlast, Sherza, cudownie wyglądacie:) Całuję Was mocno:* Arista odezwij się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D dzięki za miłe słowa , szkoda ze tak się nie czuje bo jak patrze na wagę i te 12 kg do przodu to mnie to przeraża :D czekamy na twoje zdjęcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarownica.... Czaruj czaruj... Dziewczyny ale Macie sliczne brzuszku.... Everlast jaki pepuszek odstajacy, mi tez powoli wychodzi.... Jesli chodzi o moje dodatkowe kg to tez mam na plusie 12kg okolo... Nie warzylam sir dawno, I dobrze ;) moj brzusio jest mniejwiecej takiej samej wielkosci jak wasz sfotografuje go dzisiaj ;) co za dzien, dzieci chore, jeden w szpitalu od wczoraj, dziewczyny ledwo co zyja.... Mam nadzieje ze sir nie zrarze.... Wrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Scherza - jesli chodzi o te trwardniene balonika, mne tez to troche przeraza.... Wiem ze to z przemeczenia, a przyznam sir na nogach jest baaardzo duzo, zadko kiedy sie wystpiam jak nie bejbi to pienie budzi jak nie pies to L chrapie, s ostatnio spie tak ze slysze wszytko.... Nigdy tak nie mialam chyba do dUszo sie przyzwyczajam ;) takze z tym twardnieniem to wiem ze przydal by mi sir wypoczynek ;) za tydIen bede miala dlugi weekend to wypoczne, mam nadZieje... Everlast - tobie to super niby mialas nie na poczatku, najadlas nerwow, teraz z ta cukrzyca, ale wszystko okay, co mam na mysli, ze masz wypoczynku duzo, brzusio piekny, nie twardnieje.... Pozazdroscic ;) ja w sumie planuje pracowac do kad mi zdrowie pozwoli, jak mozna to do konca.... Pozwolic sobie nie moge na zwolnienie, nie jestem zatrudniona w firmie.... Takze takie zwolnienie bedzie bezplatne bedzie, chociaz kto wie.... No ale oby wszystko bylo okay I zebym mogla normalnie funkcjonowac az do konca.... A z ta prZeprowadzka to nam sie trafilo, nie wiem czy tak latwo znalesc cos tutaj, jest duuuuzo mieszkacie w blokach, ale wszystko zaniedbane Bo stare nikt o to Noe dba, Bo wlasnie komus nie bedzie sir remontowac.... I juz mam dosc, mieszkalismubw bloku, starym, przez 3 lata I Cale sCZescie ze sie ynieslismy, moj L jest alergikiem, a to wszystko stare sciany zalane woda I tylko przemalowane zeby plam nie bylo, biedak sie meczyl tyle czasu, teraz ani razu nie Musial brac nic na alergie.... I we'd miesKaj w takim bloku z noworodkiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co babeczki.... Kocham moja prace, ale niebawidze dni jak dzieci sa chore.... Jeszcze czuje sie okay, ale wiem ze Mimi wszystko, obojetnie jak cEstoda bede myla I dezynfekowala rece I tak zlapie holere..... Jedno z dzieci ma zapalenie pluc, drugie zaczyna cos, dzisiaj goraczka a trzecie na ucho narzeka.... Dobrze ze wszstkie w jednym czase a nie jedno po drugim, ale hasn't gwint, ja powinnam miec wolne w te dni jak one sa chore, przynajmniej kilka dni az antybiotyki zaczna dzialac zeby mnie nie pozararzaly.... Sorki musialam sie wygadanc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artc masz rację przecież w kazdej chwili mozesz sie od maluchów zarazić więc dobrze byłby mieć wtedy wolne. A twoi pracodawcy co na to? moze warto im powiedzieć, mam jeszcze do Ciebie pytanko w jaki mieście mieszkasz? Zawsze marzyłam o wyjezdzie do Usa, zeby chociaż je zwiedzić pochodzić i zobaczyć słynne miejsca....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze dziewczyny super macie te brzuchy,kiedy my z czarnulą będziemy takie miały,chyba nigdy :( strasznie mnie brzuch i jajniki nawalają, po takiej długiej przerwie to masakra,męcze się strasznie. artc trzymam kciuki żebyście szybko znaleźli coś taniego i ładnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekjaca25
witajcie dziewczynki jakie piekne brzuch czarna monis my chyba nigdy tak niebedziemy wygladac chyba ze zdazy sie cos pieknego i bede te dwie kreski ja juztro ide po wyniki odezwe sie jutro kolo 17 pozdrawiam was dziewczyny lie jeszcze ja juz 11 miesiecy czekam i co i nic a wy jak tam sie czujecie dziewczyny czy mozna was zaprosci na nk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekująca. a jestem zdania, z e coi będzie to bedzie. Chce bardzo mieć fdziecko, ale nie wychodzi. Nic na to nie moge poradzić. Trudno takie jest życie. Na nk pewnie, ze możesz, daj maila wyślę Ci dane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekjaca25
CZARNA DZIEKI POZDRAWIAM ODEZWE SIE POZNIEJ MARTA146@POCZTA.FM POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej.... no ja w domku.... obydwie z moich dziewczynek, mialy goraczke.... ich mama nie pojechala do pracy wziela je do lekarza okazalo sie ze maja jakiegos wirusa.... obie mialy goraczke jedna z nich narzekala n a ucho.... szefowa zadzwonila od lekarza i kaza mi jechac do domu, uciekac z zawirusowanego domu.... takze ucieklam, przyjechalam do domu, przygotowalam obiadek i teraz odpoczywam... dziewczyny dostaly antybiotyki takze za kilka dni juz beda okay.... takze mozliwe ze jeszcze kilka dni wolnego bede miala... i cale szczescie, szkoda mi ich, ale patrzac na nie nie chcialabym teraz byc chora i czuc sie tak jak one, bedac w ciazy i nie byc w stanie brac lekoof ktore by mi pomogly... apozatym.. wole posiedziec dwa czy trzy dni w domu jak one sa chore, niz puzniej chorowac i nie daj Boze zeby cos sie dzialo z maluchem.... scherza... ja mieszkam w Norwalk Connecticut (CT).. to jest jakies 45 minut samochodem on nowego jorku.... tzn manhatanu.... nowy jork jest 20 minut odemnie :P powiem ci ze jak sie bedziesz wybierac to miej juz trase, i plany co chcesz zobaczyc i gdzie chcesz jechac..... polecam Bostron MA... taka mala europa... w sumie mi sie podobalo bo teskno mi nza PL no ale jest co zobaczyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO JA cHCIAŁBYM BARDZO ZOBACZYCTANY ALE PEWNIE TERAZ TO PRZEZ NAJBLIZSZE 5 LAT NIE WYJADĘ TAK DALEKO :D MIŁEJ NOCKI PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny Byliśmy na zakupach, potem przywieźli materac, wiec złożyliśmy łóżeczko, porobie jutro foty i wkleję :) Jeszcze nie ma złozonej szuflady, bedzie składana w czwartek. Potem mielismy wizyte agentów ubezp. i zastanawiamy sie nad ubezpieczeniem mojego meża, bo jakby coś....to ja i Emilka zostajemy z wielkim kredytem hipotecznym i przerąbane..... Dopiero teraz mam czas, zeby Wam popisać. Moja ciocia dzis urodziłą córeczkę w szpitalu w Mikołowie :) Fajnie- Laura będzie ciocią naszego szkraba i jest ciocią Emilki, hihihi. Niedaleko mieszkają, wiec za jakis czas odwiedzimy ich :) Idę spać, buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekująca mam Cię już w znajomych. fajna z Ciebie kobitka:):) MoniaKat łóżeczko już macie;) fanie:):):) czekam na foty:) Scherza tez bym chciała zobaczyć Amerykę:) Manhattan przede wszystkim heh:) Jestem fanką sexu w wielkim mieście;) Może kiedyś będzie mnie stać na taką wycieczkę. Wtedy bym nie przepuściła Arct, żeby się spotkać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podpisuje liste obecnośći ;) Napisze później, odkurzyłam mieszkanko, nastawiłąm pranie, zrobiłąm porządek w łóżeczku szczebelkowym i jest teraz u nas w sypialni- czeka na swojego nowego lokatora :) A lokator wciaż nie daje o sobie znać......w tym tygodniu powinnam poczuć pierwsze ruchy, takie juz konkretne, bo 2 tygodnie temu miałąm cos jakby pływanie rybki w "akwarium"...dzis zaczynam 17 tydzień. W poprzedniej ciaży pierwsze ruchy czułam dopiero w 20 tygodniu. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Monia na pewno się doczekasz kopniaczków :D Ja juz po zakupkach, teraz czekam na kolerzankę , pozniej szkoła rodzenia i tak dzień minie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sie sZykuje do pracy.... Jak narazie "tylko" 10cm sniegu spadlo..... A jeszcze zapowiadaja drugie 25.... Kochaniutek nie hxe mnie pusisc do pracy bedie mnie odwozil.... Ach jak ja nie lubie jak on mnie zawozi do pracy.... Zazwyczaj jak sa takie sniezne ni wczeaniej wychodze, no I wlasnie, bede siedziala I czekala na niego az przyjedzie w ta snierzyve po mnie, a to 30 min drogi, bez sniegu ze sniegiem pewnie poltorej godziny.... Boooo humor mu zj*bal z samego rana... A donpracy musze jechac Bo szefowie stracily dwa dni pracy, musza jechac, mozliwe ze bedZiemluzny dzien, dzieci na antybiotykach od wczoraj rana takze moze sie nie zaraze :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już piszę, moje kochane, już! :*:*:* Nie odzywałam się, bo wyjechałam z meżulem do rodzinki pod Wrocław i wróciliśmy wczoraj, ale trzeba było sprząta, bo dziś właścicielka była po pieniążki za luty...:) Czytałam, co u Was się działo, ale ciężko mi odpisać do każdej z Was... Cóż, gratuluję przede wszystkim Zaklętej!:* Czarna, cieszę się, że za mną tęsknisz:* Everlast, Scherza- brzuszki macie super:* Ja też mam mniej więcej 12 kilo na plusie, a brzuszek mniej więcej taki, jak Everlast:) Ostatnio dowiedziałam się, ze dziewczyna, u której wynajmowaliśmy pokój ze 2 lata temu i mieszkaliśmy z nią, a potem zachorowała na białaczkę....zmarła w sobotę:( Kurczę, dziewczyny, to jest okropne, u mnie przez te 2 lata tyle się zdarzyło, ślub, dziecko... Planujemy przyszłość, a ona to praktycznie moja rówieśnica, już nic nie zaplanuje...ani męża, ani dzieci, nic... Więc cieszmy się znajomymi, rodziną i życiem, bo ludzie i piękne wartości, jak miłość, zdrowie, niestety są bardzo kruche i w każdej chwili mogą zniknąć jak bańka mydlana. Dbajcie o siebie, kochane i o Wasze rodzinki, Waszych facetów i Wasze brzuszki:* A niedługo Walentynki... chcę z mężem pojechać do Krakowa, tzn. on wie tylko tyle, że gdzieś jedziemy, ale nie wie gdzie i co będziemy robić, hehe, więc niespodziewajka ma być:P Ciekawe, czy się uda, jutro z rana jedziemy, bo on potem w weekend pracuje... Trzymajcie kciuki!:D A wiecie co? Śniło mi się dziś, że urodziłam córeczkę... Tylko, że termin mam na kwiecień, a we śnie była data 23 lutego! I w sumie nadal obawiam się, że mogę urodzić za wcześnie, choć nie mam do tego podstaw, po prostu mam przeczucie takie, że w terminie to ja nie urodzę na 100% :P Hehe.. więc dziś wstawiłam pierwsze pranie ciuszków dla maluszka, wyjęłam torbę i zaczęłam ją pakować już do szpitala, hehe... Pomyślałam, że zanim ją spakuję tak kompletnie to trochę czasu minie, a w sumie to już początek 8 miesiąca, więc lada chwila torba powinna sobie stać i grzecznie na mnie czekać:) A lepiej mieć to już pod ręką, niż podczas skurczów gorączkowo szukać jakichś rzeczy potrzebnych... Kochane dziewczyny, nie mam chyba nic ciekawego do napisania:P Jak zrobię sobie fotkę z brzucholkiem to ją wrzucę na naszą-klasę, tam Was zapraszam do oglądania:P I fryzurkę sobie nowszą zrobiłam, więc też od razu zobaczycie:D Pozdrawiam Was i miłego popołudnia!:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się nie odzywam bo ogólnie u mnie bez zmian,cały tydzień pracuje na pierwsze zmiany więc chodzę niewyspana , @ dalej leci i leci i jeszcze raz leci, za te 2 miesiące to z całej krwi się wypróżnię :) :) Dziewczyny a co kupujecie swoim facetom na walentyniki ? Bo ja nie mam pojęcia co mam kupić mojemu S,już się go pytałam co by chciał, ale wymyśla takie rzeczy że raczej mnie na nie nie stać. albo mówi że coś od serca.od serca miał być test z dwoma kreskami ale nie będzie, test może dostanie w kwietniu na urodzinki. Więc nie mam pojęcia co mu kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki sorka ze tak rzadko sie oddzywam ale komp mi zdechł i tylko czasami moge korzystac od brata albo jak jestesmy u meżulka, narazie nie kupimy nowego bo zupełnie sie spłukalismy a kase z wesela nie ruszamy, kupilismy tyle rzeczy dla fasoli łóżeczko posciele wózek ubranka itd ze prawie wszystko juz jest oprucz paru drobiazgów bylam ostatnio u lekarza i nie jestem przeszczesliwa bo brzucholek mi ciągle twardnieje i gin stwierdził ze szyjka mi sie delikatnie roztwiera i mam duzo lezeć i powolutku chodzic A.RcT uważaj tez na siebie jak brzuszek ci twardnieje mi lekarz powiedział ze dodatkowo moge brać magnez pomoze troszke przy twardniejacym brzuchu dodatkowo zmniejszy skurcze łydek które mi sie w nocy czasem zdarzają oprucz tego wszystkiego jeszce bardzo bola pachwinki szczegulnie wtedy jak długo sie zaleze albo w nocy jak chce sie przeżucic z boku na bok oj ciężko no dobra dość o mnie macie dziewczynki sliczne brzuchy mi pępek też prawie wyszedł a rano kiedys wstalam patrzei spowrotem wszedł pewnie fasola pociągnęła. zaklęta odpoczywaj dużo i sczere gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mieliśmy cyrk jak sie obudziła Emilka wczoraj z dżemki, pokazalismy jej nowe łóżeczko, a ona na to "nie ciem" i w płacz........wiec zmienilismy temat zupką, ktora zjadłą i poprawił jej sie humor, po czym chciała wchodzić do swojego szczebelkowego w przedpokoju......no, ale jakos maż ja przeciągnął do jej pokoiku i zaczęli się bawić, turlać i laskotać. Noc przespała wzorowo, wcale nie wędrowałą po łóżeczku i nie odkrywała się, a wstała w dobrym humorze....nie było tez "wędrówek ludu" w nocy, ani nad ranem.... teraz po dżemce też wołąła, nie wyszła sama i pięknie spała. Muszę ciocię wypytać jak jest tam w szpitalu, bo ja też tam chce rodzić, a poza tym tak ogólnie fajnie, bo będziemy sie spotykać na spacerkach w parku :) Ciocia jest tylko 9 lat ode mnie starsza, a od mojego Wojtka o 1 rok, więc spoko :) To żona najmłodszego kuzyna mojego taty. Mój tata jest najstarszym synem najstarszej siostry, a wujek jest nejmłodszym synem najmłodszej siostry (siostry mojej babci). Przyszedł dziś płąazczyk, który zamówiłam w niedzielę, jest super- dla cieżarnej, ale na pewno w przyszłą zime mogę jeszcze nosic go, bo wiadomo, że brzuszek tak szybko nie "schodzi". Był dosć drogi, ale wart swojej ceny. http://www.allegro.pl/item899006631_ciazowy_plaszcz_na_pikowanej_podszewce_roz_38.html A płąszczyk jest bardzo lekki i ciepły :) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekjaca25
Dziewczyny bylam dzisjaj u lekarza i wiecie co odebralam winiki wcale nie mam PCOS tylko za duzo testesteronu a w polsce z uzg wyszlo ze mam a z krwi ze nie super co tak sie ciesze to tyle a jeszcze musze czekac na jakies testy odezwe sie jak cos bede jeszcze wiedziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekujaca I widzisz, na co byly te nerwy.... A z tym testosteronem to jak to jest, jak sir go obnirza? MoniaKat super ta kutreczka. Taki cos by mi sir wlasnie przydalo, ale wierzcie miczy nie nie moge znajles nic I chyba zakupie ponczo I na sweter bede zarzucac ;) u nas sypie I sypie, bylam z moimi chorobzdzilami na spacerze, wymeczyli sie po tym sniegu lazic, dla mnie jest do kolan.... Dla nich do ud, a mala w sankach siedziala, dobrze I'm to zrobilo, gile takie z nosa powylazily po spacerze teraz oddychaja slicznie... Mala wlasnie polozylam na drzemke.... Ze starszakami patrze w tv.... I sama zasypiam po tym swierzym powietrzu... Arista.... Przykro mi z powodu znajomej.... Takie krociutkie zycie miala... Agnes.... Ja IDE do lekarza za tydzien w piatek ede z nia gadac, mas racje trwatnieje mi brzycholek calkiem czesto I worm ze to z przemeczenia, w pracy sir nie oszczedzam.... A powiem ci ze dwa czy trzy razy mnie skurcz w lydce zlapal w nocy.... Mam nadzieje ze wytrzymam do nastepnego piatki bez zadnych wieksYch wrazen, jak Joe to bede odwiedzac Gina wczesniej.... Miejmy andzieje ze wsystko okay..... IDE goracej herbatki sie napic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×