Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arista

SZUKAM KOLEZANKI, KTORA TEZ SIE STARA O DZIDZIE !

Polecane posty

ArCt mam za złe, śledziami miałaś się podzielić ze mną a nie z mężem :):) Żartuję perełko:) Mała nareszcie, fanie jest pogadać ze starymi staraczkami:) Hah, Kochana trzymam kciukasy, żeby był dzidziuś:) sherza powiadaj nam tu każdy dzień w szkole rodzenia:) Czegoś się nauczymy na przyszłość:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :D Witaj mała :), tak trzymaj niech los wybierze za Ciebie czas, w którym zajdziesz w ciąże, ja też ciągle odkładałam, bo studia, bo praca i postanowiłam, że co ma być to będzie udało się szybko i trafiło tak, że jestem jeszcze w trakcie studiów. Fakt ciężko, ale jakoś damy rady, nie my jedne i nie ostatnie! Powodzenia :) Czarna - ja nie wiem co Ci zrobię, za tą masę krówkową 😭 Ja tu na diecie bezcukrowej jestem, a tu mi tu takie rzeczy piszesz :P Ja nie mam kompletnie ochoty na kwaśne, mam śledzie, bo kiedyś kupiłam, ale teraz leżą zjadłam może jednego. Największe smaki ma się w I trymestrze, przynajmniej ja tak miałam, a w drugim już nie, tyle że do słodkiego ciągnęło....:O Ja mam w ten weekend 2 egzaminy, więc znowu będę musiała się uczyć. Coś mnie ostatnią bolą biodra? czy pachwiny bardziej, bo to tak od środka, ciągle czekam kiedy mi przejdzie, ale póki co to bez zmian. Zapytam o to lekarza, wizytę mam 11 lutego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Everlast, Ty nie masz tu co zazdrościć, bo to mi w boczki (i tak już ogromne) idzie a nie Tobie. Więc tym się pocieszaj:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna muzyczka fajna, już trzeci raz słucham :) :) ;) Ja jaka przygodę miałam wczoraj,nigdy w życiu mi się coś takiego nie przytrafiło.Postanowiliśmy z S się wieczorkiem troszkę poprzytulać,w pewnym momencie zaczęło mi się robić ciemno przed oczami,zrobiło mi się strasznie gorąco i nie mogłam złapać oddechu.S się tak przestraszył że już na pogotowie chciał dzwonić, ale po ok 5 minutach mi przeszło. Mała serdecznie witamy z powrotem, Fajnie że te dzieuchy wracają do nas :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, patrzcie co znalazłam:) http://dziecko.onet.pl/40615,4,4,objawy_plodnosci_8211_czy_znasz_je_wszystkie,artykul.html A tak w ogóle, to ja też piszę I rozdział swojej pracy, tyle, że licencjackiej... I zostały mi do opisania dotychczasowe badania. Dostałam dzis przedostatni wpis w indeksik i już studia lic. zbliżają się do końca...:) Szwagierka z psiapsiółką mnie odwiedziły, dlatego rzadko do Was piszę:* Ale kocham Was i myślę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monisia, no to nieźle S na Ciebie działa:):):) Uważaj Kochana następnym razem. :) Arista, kurde nie mogę otworzyć tego linka... Wkradła się tam spacja, jak wklejam to usuwam ją, ale mimo to nie mogę otworzyć ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest najciekawsze:) "Ludzie cechują się zróżnicowaną płodnością, więc u niektórych par do zapłodnienia dochodzi trudniej niż u innych. Spośród młodych kobiet, regularnie współżyjących 25% zachodzi w ciążę po miesiącu, 60% - w ciągu pół roku, a 90% - w ciągu osiemnastu miesięcy." czyli przede mną jakby co, jeszcze 9 miesięcy, bo po 18 miesiacach, 90% kobiet zachodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Zaklęta, gratulacje :) Bardzo sie cieszę, leć do gina, leć.... Wydaje mi się, że od piątku od czasu do czasu czuję ruchy, ale nie wiem czy to mała "rybka" pływa czy jelita szaleją Dopiero jestem w 15 tygodniu, choc moje koleżanki już w 16 poczuły i to w 1 ciaży, wiec....kto wie? Dzis kupilismy karnisz, bo trzeba coś powiesić w pokiku małej, zakupy jedzeniowe, potem obiad, sprzątanie, no i jestem teraz na chwilkę, bo sobie pause zrobiłam. Buzuiaki dla Was wszystkich M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekjaca25
witam was co tam uu was widze ze same zmianki ja dzisiaj juz w anglii a jotro sie biore za siebie i jade na badania dziewczyny jest nadzieja mala ale jest pani doktor w angli powiedziala ze 50% kobiet z ta choroba zachodzi w ciaze wiedz zobaczymy najpierw badania a potem leki i efekty JAK ZAKLECIEM ZAKLETA gratulacje CZARNAONA a moze i ty medziesz miala dzidzie czego ci bardzo zycze pozdrawiam was odezwe sie do was jak bede cos wiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chcą mi się otwierać wasze linki :( :( :( Mnie dziś znowu pobolewają jajniki, ale już nie tak mocno jak ostatnio ale coś tam czuję. Jeszcze 5 dni brania tabletek i zobaczymy co wyjdzie, czy @ czy robienie kolejnego testu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Otworzył mi się link zaklętej, WIELKIE GRATULACJĘ !!!! Ja tam widzę drugą krechę :) :) ;) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakleta - GRATULACJE kochana ja nie miala rozowego sluzu, ale z tego co czytalam to jest to normalne... Mowilas ze lecisz jutro do Gina.... Powiedz jej o tym... A jesli wizyta bedzie puzniej to pogadaj z Nia przez tel, powiedz ze sir niepokoisz.... Uwarzaj na siebie, nie bierz gotacej kapieli, nie dzwigaj, I odpoczywaj.... Razem z fasoleczka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie doczytalam sie.... Ja nie mialam rozowego, ale zoltawy owszem, czasem byl bialy czasem zolty, teraz ostatnio tez zoltko ze mnie wylecialo ;) ze tak sie wyraze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MoniaKat ja czulam mala w okolo 16 tygodniu, ale to nie bylo micne ale takie jakby popcorn pekal.... Gadalam z ginem I ona powiedziala ze jest to mozliwe, a w szczegolnosci jak jest sie w ciazy z drugim lub trzecim Bo wtedy wiesz jakie to uczucie, wiesz cZego oczekiwac.... A porzadnego kopniaki czulam w 18 tyg... Chyba jakos tak, ale pamieyam ze te pierwsze czulam w 16 Bo wtedy bylam na wizycie ;) takze mozliwe ze maluch juz I skacze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny po pierwsze gratulacje dla zaklętej, ciesz sie kochana ciesz jestes w ciąży. ja na poczatku mialam sluz taki biały gęsty potem taki żółtawy potem znów biały a ostatnio znów zauważylam na wkładkach żółtawy, w czwartek ide do gina to sie zapytam. sorka dziewczyny ze tak rzadko was odwiedzam ale komp mi nawala i tylko czasem moge od mojego męzusia jak jestem wejs i cos napisac moze w nastepnym tyg naprawię go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pierwsze ruchy poczulam koło 20 tyg a teraz to juz tak mały buszuje mi w brzuchu ze szok a najbardziej lubi siedziec w prawym boku i kuć w żebra oj boli to. wczoraj mój mężus kupił wózek dla malego i zamówił łóżeczko kupilismu tez sporo ciuszków i takie tam pierdułki, trzymajcie sie dziewczynki cieplutko... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :D Zakleta - Gratulacje! Ja miałam na początku cos takiego jak Ty i Pani doktor przepisała Dupchaston I Było ok także nie martw się :D Monia ja poczułam piewesze ruchy już w 16 tyg więc pewnie to co czujesz to mogą być juz ruchy maluszka !! Wczoraj na szkole rodzenia dowiedziałam się parę ciekawych rzeczy :D Jakie objawy i zachowania naszego organizmu są ok w III TRYMESTRZE i kiedy nie ma co panikować. Babeczka powiedziła też jak zmagać się ze wszystkimi dolegliwościami w ostatnich miesiącach i robić to w sposób naturalny. A także TO ze najbardziej wiarygodny termin porodu wylicza się z USG , KTÓRE miałyśmy robione między 10 a 14 tyg ciązy gdzie mierzono CRL i tam kom. automatycznie wyliczył dlugośc dzidzi. W tym okresie dzieci rozwijają się tak samo, znaczy do 14 ty, pózniej to juz kwestia intywidualna! Powiedziała też ciekawą rzecz ze jak macie termin to w tym dniu koniecznie trzeba iść do wybranego przez siebie szpitala i tam robią na KTG po czym stwierdzają czy zostajemy czy mozemy jeszcze spokojnie pobyć w domku :D a nie jak dopiero zaczną nam sie skurcze czy odejdą wody- chyba ze to przyjdzie prze terminem porodu... a i wiele innych rzeczy jak coś bedziecie chciały wiedzieć to dajcie znać, moze akurat będę coś tam wiedziała :D :D Przypomniało mi sie ze jeszcze w trzecim trymestrze nalezy liczyć ruchy dzidzi, jak chcemy go pobudzić trzeba zjeść batonika wypic ciepłe mleko i czekać jak się nie bedzie nic działo w przeciągu 3 godzin trzeba jechac do szpitala koniecznie , bo maluszkowi moze byc juz nie dobrze w naszym brzuszku !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry, kochane. Ja dzwoniłam do gina i powiedział, że na początku ciąży lekko zabarwiony na różowo śluz jest częstym zjawiskiem, ale jeśli ma mnie to uspokoić to mam brać luteinkę co 12 godz. Na wizytę powinnam się umówić za około 1,5 tyg a nawet później żeby nie było nerwów jak nic nie będzie widać. Nadal się boję, ciągle panikuję. Mam nadzieję, że jakoś to przetrwam i będzie dobrze. Póki co nie wpisuję się do tabelki. Buziaczki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zaklęciem zaklęta - nic się nie martw dobrze, że masz luteinę i ja bierzesz wiesz, że podtrzyma ciąże. Faktycznie jeszcze za wcześnie na wizytę u gina, bo może nie być widać nawet pęcherzyka ciążowego i będziesz się wtedy niepotrzebnie stresować. Daj sobie czas, żeby wszystko pięknie się rozwinęło, a wtedy na następnej wizycie zobaczysz już pęcherzyk i zarodek i być może bijące serduszka ❤️ Powodzenia 🌼 Myśl pozytywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Rybko moje, na które zawsze mogę liczyć i zawsze się wyżalić:) Zaklęta, gratuluję.. Kochana wyobrażam sobie, jak się denerwujesz. Nie wiem czy czytałaś wcześniejsze wypowiedzi. Napisałam tam, ze mimo to, ze nie jestem w ciąży, bardzo boję się poronienia czy komplikacji. Dziewczyny napisały tam cały wykład więc tez się do tego stosuj:) Będzie wszystko dobrze, zobaczysz:) Dobrze, ze teraz bierzesz luteinę, da Ci na komfort psychiczny:) Scherza, Kochana no to super rzeczy się tam dowiadujesz w tej szkole rodzenia, fajnie jest wiedzieć to wszystko. Oczekująca, zajdziesz w ciążę zanim się obejrzysz, zobaczysz. Ja w ciąży nie jestem, wiem to.. Dostanę okres w czwartek. Ciążę zawsze się czuje, podświadomie wie się o niej. Ja nic takiego nie czuję.. Niestety. Monisia jak ja bym chciała żebyś miała tego małego bobasa:) Agnes fajnie Cię widzieć:) Everlast, szczerze, to stęskniłam się już za rozmowami z Tobą. Ogólnie dziewczyny to chodzę podenerwowana cały czas ostatnio. Wczoraj nawyzywałam Kochaniutka, że pobrudził mi podłogę.. Ogólnie to gdybym nie wiedziała nadal o swoich problemach z zajściem w ciążę to serio bym pomyślała, ze w niej jestem :) heh.. Dzisiaj rano tylko się obudziłam, musiałam zjeść coś słodkiego, bo myślałam, że zwariuje... Następnie zrobiło mi się niedobrze od słodkiego i pobiegłam po coś normalnego do zjedzenia. Więc serdelka z chlebem, tak na zimno bez niczego... Już nawet normalnego śniadania nie chciało mi się zrobić. Nie wiem co się ze mną dzieje... Masakra jakaś.. To napięcie przedmiesiączkowe i zachciewajki są chore i niezrozumiałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaklęta może to nic strasznego.. jedź do lekarza. Niech Cię ktoś zawiezie.. Kurwa.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakleta - tak nie moze byc...... To nie moze byc okres..... Kochana dzwonilam do Gina po tym jak dostalas krawienia?!?! Lec do niej! Dzwon!!!! To nie moze byc!!!! To nie sprawiedliwe..... Cholera az sie polakalam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pierdole coś mi tu nie gra.... Skoro to jest normalny okres, to dlaczego 2 testy pozytywne?? Nie wiem o co tu chodzi.. To jest psychiczne. Kurwaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, są kobiety, które maja okres i sa w ciaży- Zaklęta ja bym sie udałą na oddzial patologii ciaży i bym sie położyła na jakis czas- najlepiej do szpitaka gdzie pracuje Twój lekarz, moze to kwetia zwiekszenia dawki luteiny.....luteinę powinnas brać już od połowy cyklu.......ech.......zrób cokolwiek, zeby nie bylo, ze nie zrobiłas czegoś, a mogłaś....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×