Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arista

SZUKAM KOLEZANKI, KTORA TEZ SIE STARA O DZIDZIE !

Polecane posty

imie kubus kojarzy mi sie ze slicznym blondynkiem o blekitnych oczasz i szczerym bialym usmiechu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolcia52
kubus juz jest w mojej rodzinie wiec musze pomyslec nad innym imieniem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to juz zalezy jaki organizm ma kobieta,większosc moich znajomych muwiła ze praktycznie ciązy nieodczuły,jedna sie trafiła ktura muwiła ze właśnie puchła i takie tam inne zeczy,jaj cora ma już 4 latka i postanowiła ze chce mieć drugie dziecko,wiec jak tak mówie ze to katorga to poco decyduje sie na drugie dziecko,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muj kuzyn to kubus i jak sie urodził to był własnie blondynkiem o niebieskich oczach , wsumie dalej jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolcia52
ja uwazam ze chodzby te 9 miesiecy byly tragiczne to i tak warto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedna moja kolezanka muwiła ze wogule nieczuła sie jakby byla w ciąży,zero dolegliwości nawet mała jej niekopała,i jeszcze zrobili jej na koniec cesarke to muwi ze sie czuje jakby jej ktos to dziecko dał w prezencie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie ze warto dla tych malutkich raczek dla kazdego usmiechu malucha, dla kazdego KOCHAM ktore wypowie jak zacznie mowic....to sa chwile bezcenne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja poszlam do mamy i pytalam jak to w jej przypadku bylo z ciaza i podniosla mnie na duchu:)mam nadzieje ze znoszenie ciazy jest genetyczne:)jesli tak to bedzie git

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolcia52
zgadzam sie z toba kochana w 100% :) ja juz mam 2 chrzesnice i jedna ma jauz 5 lat opiekowalam sie zaraz po przywiazieniu do domy do pk 4 miesiaca zycia bo jej mama nie mogla dojsc dlugo do siebie:) byla taka slodka takie malutkie rączki i nużki a teraz to diabelek wcielony i lamacz meskich serc ma na imie justyna a druga w lipcu skonczyla roczek i jest slodziudka i ma na imie anula:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolcia52
minie ci szybko zobaczysz:) az sie nie zorientujesz kiedy:) ciekawe co tam u zakletej mam nadzieje ze wszystko ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mama mi opowiadała ze jak chodziła zemna w ciązy to tak jakby niebyła,muwiła ze dzien przed porodem jeszcza siedziała na drabinie i firany w oknach wieszała. Ja tez mam takiego 2 letniego szkraba (jutro ma urodzinki) cora mojego brata, tez lobuziara straszna, taka mała chłopczyca,ale kochana jest zwłaszcza teraz jak zaczyna mowic. Super jest słyszec jak mówi ciocia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolcia52
a do mnie justysia czasem mowi mama :) bo jest tak wychowywana ze ja jestem jej moama chrzestna :) a jak sie dowiedziala zze bede miec jeszcze jedna chrzesnice to sie pioplakala i pytala czy juz jej nie bede kochac bo bede miec nowa przyszywana cureczke... slodkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolcia52
hej jest ktos:):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 111111111111111122222222
CHCESZ ZAROBIĆ WYSTARCZY ZALOGOWAĆ SIĘ NA TEJ STRONIE: Link polecający www.polski-bux.pl/?r=nina80 , I CODZIENNIE ODWIEDZIĆ 25 REKLAM, ZAROBEK GWARANTOWANY:))) :))) NA START OTRZYMASZ AŻ 6 ZŁ. GORĄCO POLECAM :))) :))) :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Akutalizacja tabelki STARACZKI: nick----------cykl starań--------data @---------wiek-------miasto Arista-----------4-------------------07.08.---------21-- --------Opole karolla8787----1-------------------30.07 -------- 22 -----------Łódź mala24lb-------4-------------------26.08(około)--- 24---- -------Polkowice Everlast--------2--------------------24.08---------28--- ---------Śląskie A.R_CT--------2----------------11-13,08---------23------ ------USA,CT CzarnaONA-----4-------------------11.07----------20----- -------zachpom chce miec dziecko---1-------------28.07 ???------19zaraz 20------------Łódź fibisiunia-----1-----------------------22.08?-------22-- -------warm-mazurskie Lolcia52.........2....................02.08........22... ..........nowy sacz monisia647......1...............25.08..........24....... .....Szczecin CIĘŻARNE nick--------cykle starań-------data porodu-----wiek------miasto---płeć Dianka90------5------------------29.09----------18----Lu bin---- CÓRECZKA szcherza------3------------------03,2010----------26--- -- ------WaWA Jak zakeciem--1-----------------??,2010-----------24--------Pomo rskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i znowu czekanie do 28 sierpnia bleeee.... Zaklęta trzymam kciuki.Napisz nam co i jak. Ja też nie wyspana, bo nie cierpię takich upałów i nie mogę zasnąć, ale chata posprzątana i pyszny obiadek gotuje właśnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolcia52
hej juz nie moge sie doczekac kiedy beda jakies wiesci od zakletej ja tez juz posprzatalam i ugotowalam obiad:) teraz sie szykuje bo tesciowa ma dzis przyjechac a potem jedziemy z narzeczonym po garnitur:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm.. Teściowa.Miodzio heheh :) A ja tak patrzę za okno i chyba będzie padało, a mam stos prania powieszonego kurczę. No ja też zaglądam i czekam na wieści od zaklętej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolcia52
moja tesciowa jest super:) u mnie na deszcz sie niezapowiada . ja wlasnie wypilam sobie goraco czekolade mm pychota:) ja juz siedze na szpilkach czekajac na jakies wiesci od zakletej mam nadzieje ze u niej wszystko ok i jej 2 kreseczki sa zdrowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolcia52
no mam nadzieje cos dlugo nie pisze .. pewnie swietuje:P hahahahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zajżałam na chwle czy sa jakies wieści od ja zaklęciem ale widze ze tu wszyscy czekają,dajmy jej jeszcze troszke czasu pisala ze ma do gin 15 km,niech wruci na spokojnie,ja dopiero obiadek będe gotować,ide zapale i pomału bede pichcic bo jak sie zasiąde przed tym kompem to juz niewstane :) mała24lb nieprzejmuj sie ja tez czekam na @ do konca sierpnia,wiec poczekamy razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×