Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arista

SZUKAM KOLEZANKI, KTORA TEZ SIE STARA O DZIDZIE !

Polecane posty

Hahaha:D Brukselkę... chciałabym... No niestety, tamtą ciążę poroniłam. A teraz? Nie wiem, czy przy każdej ciąży ma się zachcianki:P W sumie objawy każdej kolejnej ciąży mogą być inne- więc wolę obserwować swe ciało dokładnie, może wyśle mi jakieś sygnały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nom :) a juz myslalam ze moze jestem w ciazy a tu ty masz tak samo:P a moze obie jestesmy zafasolkowane?fajnie by bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monisia, lodami mózgu nie przymrażaj, bo jeszcze się potem na dziecko kiedyś przeniesie:D Hehe, to oczywiście też żart:P Faktycznie, po odstawieniu tabletek człowiek świruje z deka:D Ah, te rozstrojenie hormonalne... Jesteśmy więźniarkami hormonów, :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm...niech ja pomysle.................................................... wczoraj tes slodkie jadlam a takie mialam cisnienie na czekoladowe groszki ze szok...a przed wczoraj slodkie gofry z dzemem wisniowym....czyzby dziewczynka:P??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeee tam, to gadanie o zachciankach i płci dziecka to bujda:P Ja tam wierzę w metodę owulacyjną, dlatego jak sobie obliczałam owulację, to specjalnie kochałam się 3 dni przed, żeby dziewczynka była:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytałam na necie ze jak sie je duzo magnezu i wapnia to dziewczynka a jak sodu i potasu to chłpoak kit co bedzie wazna zeby było zdrowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie ze tak:) corcie bedziemy ubierac w rozowe sukieneczki a synkow w trampki i basebolówki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fibisiunia unas po tych tabletkach to ciezko jest wyliczyc dni płodne i owulacje, a nad imionami niemyslałam jeszcze ale dla facecika to filip mi sie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też właśnie średnio umiem wyliczać owulację, tym bardziej, że nigdy przedtem nie było mi to potrzebne, bo chciałam unikać ciąży, a nie w nią zajść:) Poza tym mam cykle 31-dniowe, a słyszałam z dwóch różnych medycznych źródeł, że 1)albo 14 dnia cyklu jest owulacja, 2)albo, że na 14 dni przed końcem cyklu jest owulacja:D Przy cyklach 28-dniowych ma to sens, ale u mnie wychodzi, że albo miałam owulkę w zeszły poniedziałek, albo w piątek:"D Więc średnio rzecz biorąc- miałam w środę:P A jak się oblicza, kiedy ma być dziewczynka? To proste- metoda ta bazuje na założeniu, że plemniki odpowiedzialne za spłodzenie chłopca są szybsze, lżejsze i zwinniejsze, więc szybciej potrafią dopchać się do komórki jajowej. Niestety, żyją krócej, niż żeńskie plemniki. Te żeńskie są wolniejsze, ale wytrzymalsze i docierają później do komórki jajowej. Wniosek? Jeśli chce się mieć synka, trzeba współżyć jak najbliżej owulacji- najlepiej w ten sam dzień- wówczas szybkie plemniki męskie mają szansę dopchać się do komórki. Jeśli się chce zaś dziewczynkę, trzeba współżyć 2-3 dni przed owulacją- wtedy jest większa szansa, że plemniki męskie do tego czasu już wyginą a zostaną te silniejsze, żeńskie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak tylko trzeba wiedziec kiedy jest ta owulacja a unas po tabletkach to teraz niewiadomo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też nie do końca... niby jestem 4 miesiąc już bez tabletek, ale jeszcze miesiąc temu w ogóle myślałam, że zajście w ciążę będzie takie hop-siup! Dopiero po tych 3 miesiącach zaczęłam zauważać, że to nie jest takie proste. I zaczęło się obserwowanie siebie, wyliczanie dni płodnych i inne bajery. Zawsze można iść do ginekologa, aby on wyliczył dni płodne, można zastosować testy owulacyjne- one też wykazują, kiedy się ma owulację, stosuje się je bodajże od 14 dnia cyklu. Nie znam się na tym, bo sama na razie bazuję na własnych obserwacjach i metodzie "owulka w połowie cyklu":D Zobaczymy, czy się sprawdzi...jak tak, to dam znać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No..niby tak. Tylko że po pierwsze- nie tak często, bo np. codzienny seks osłabia plemniki- nie mają one szans dobrze dojrzeć, więc zaleca się seks co 2-3 dni. A po drugie w dni płodne jest największe prawdopodobieństwo:) ięc jak się stara 4, czy 5 cykli z kolei i NIC, to wtedy człowiek do tych metod zaczyna inaczej podchodzić...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No...widzę, że koleżanki coś ucichły:) Będę tu jeszcze dziś zaglądać. Pozdrawiam i idę zjeść upragnione pulpeciki z sosem pomidorowym, mniam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tu akurat zaglądam:P hehe... Co wyście wszystkie poszły dzieci robić, czy jak:D? żartuję:P Czekam do przyjścia męża... ale jakoś dzisiaj cicho wyjątkowo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemasz dziewczeta :D Ja dzis zalatana, zasprzatana :) Wypucowalam cala chate, zakupy zrobilam, teraz murzynka wstawilam do piekarnika i bede gotowac rosół na jutro :) Hmmmm, dobre jestesmy, topic ma kilka dni zaledwie, a juz jest prawie 900 wpisow na 27?stronach :D Moja mala dzis kopie kopie :D Ja chce juz koniec wrzesnia :D POzdrawiam przyszle i obecne matki polki :D:D:D heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeeh... nie ma Was, to też zmykam:* Dobrej nocy wszystkim! W szczególności Zaklętej, by się nie martwiła i by jej dzidzia też spała spokojnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O...jesteś, Dianka:) Nikogo chyba poza nami nie ma, a mój mąż właśnie wrócil z pracy, wiec ja sie zmywam do niego:) Dodam tylko, że dziś temperatura wraca mi do normalnych wartości, tzn. dziś miałam 36,45, a wczoraj 36,17, więc różnica jest:P Nie wiem, czy to coś znaczy- mam nadzieje. Do testowania zostało niecałe 6 dni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×