Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arista

SZUKAM KOLEZANKI, KTORA TEZ SIE STARA O DZIDZIE !

Polecane posty

ja sie wlasnie boje zebym niemialam blizniakow bo tez niemam zabadzo waronkow na dwuje,i finansowo bysmy niedali rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie...co innego jak jest 2 dzieci, ale w jakimś odstępstwie czasowym- wowczas nawet z ciuszkami nie ma takiego kłopotu, czy potem z książkami do szkoły. A tak? Wszystko treba od razu kupować i to podwójnie:) No ale i podwójna radośc:) Ja ostatnio widziałam mamę z wózkiem takim wielkim, a w tym wózku siedziała...cała trójka dzieciaczków! hehe...taka mama to dopiero ma przechlapane:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakos sobie tego niewyobrazam, ja i trujka dzieci komp mi znowu cos szwnkuje,moge tak zaczesto nieodpisywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, dziewczynki- ja się muszę zacząć zbierać- zjeść obiad, spakować się na ten Woodstock, kupi jedzenie i inne potrzebne rzeczy:) Do zobaczenia- może uda mi się tu zajrzeć jeszcze wieczorem, a jakby nie- to życzcie mi super zabawy! Ja Wam wzystkim żczę oczywiście zdrowia, dużo miłości i owocnych starań:*:*:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce miec dziecko
jak zakleciem zakleta - to juz robiłaś hcg? u mni etez jest duze prawdopodobienstwo na blizniaki ja jestem drugim pokoleniem po blizniakach i moj facet tez haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane powiem wam, tak, że jezeli bedzie was stac na jedno dziecko to i będzie stać na bliźniaki. ja anwet bym chciała, tylko bałabym się czy dam radę fizycznie... Np jedno karmię a drugie płacze itd, tego się boję.. Mojego Kochaniutka Mama (potencjalna przyszła teściowa) ma braci bliźniaków, więc wszytsko jest możliwe... tyle tylko, że kuzyn Kochaniutka zaliczył teraz złoty strzał i oni właśnie beda mieć bliźniaki, ale wszystko jest możliwe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane któraś z was wspominała, że chciałaby sie wymienić fotami, żeby tak pusto nie pisać, nadal jesteście chętnę, zeby podac sobie meile i wysłac zdjęcia???/ Ja jestem za:):):) To jak chcemy się zobaczyc, czy nadal jesteście za tym żeby zostac anonimowe???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala24lb -----> Kochana, spojrz na date :D To byl 13 tydzien ciazy, to jeszcze kruszynka byla :) Teraz USG mialam w Legnicy na NFZ, ale fotek nie dostalam niestety. Poza tym chce rodzic na Bema, ale interesuje mnie zatrzymanie komorek macierzystych z krwi pepowinowej. Jest taka mozliwosc odplatnie i w razie niektorych chorob moich czy malej ona bardzo pomaga. Nie wiem czy na Bema jest taka usluga, czy moze w wojewodzkim w Legnicy. Mam jescze 2 miesiace :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki ale sie rozpislayscie:):) i bardzo dobrze ja tez jestem za tym by wymiecnic sie zdjeciami bedzie tam milej i juz nie tak bezosobowo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkolalistopad@wp.pl to mój meil, wyślijcie mi, a ja zaraz odeśle, qw temacie poproszę o nick z forum, żebym wiedziął kto jest kto:)::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce miec dziecko
a może łatwiej na nk? sie pooglądać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślałam o tym, ALE TO NIE JEST DOBRY POMYSŁ, DLATEGO, ZE NIE TYLKO MY TU WCHODZIMY, A WIECIE ROZNIE BYWA....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce miec dziecko
ja w adresie mam imie i nazwisko wiec utworze jakies nowy mail:) bo masz racje zeby lepiej tu sie nie uwidaczniac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śmiesznie tak pisać z kims a dopierio później sie zobaczyć:)::);0 jesteście cudowne moje dziewczynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolcia podąłam wcześniej, ale już ci wysłałam foty... Powinnas juz miec.. na każdego miela odpisuje, dlatego, ze podałam go na forum.. ja mam nautralny, szkolny jeszcze):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello dziewczynki, a co wy nie chcecie sie wymieniac zdjeciami???? Wysyłajcie:) Mam juz zaklęta, scharze i lolcie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×