Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arista

SZUKAM KOLEZANKI, KTORA TEZ SIE STARA O DZIDZIE !

Polecane posty

P.S. Na pewno teraz Twoje domostwo lśni czystością a w powietrzu unosi się zapach smacznego jadła...:) Ja też dziś sprzątałam jak szalona, bo koleżanka do mnei wpadła:) Ale niedługo i tak będzie bałagan jak cholera, bo wyjeżdżamy z mężem na Woodstock, a kot zostanie sam w domu:D hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odliczaj dni odliczaj :D A ja w sumie tez spadam do kuchni, Ja jeszcze godzinke czekam na chlopaka, niedlugo konczy zmiane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narazie Dianka:* ucałuj ode mnie tę swoją laseczkę w brzuszku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz kiciora? :D Uwazaj jakby co na toksoplazmoze! Jak sie wabi futrzak??? :D ja mam chomika - Tuptusia :) Ale dziki cos :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lepiej pozdrowie, bo ucalowac nijak nie dam rady - za duzy bebzon juz mam \:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej Dianka widzę, że masz jednak zdjęcie z Medicusa a nie z Legnicy:) Czyżbyś posłuchała mojej rady? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, co za dzien dzisiaj mialam, wlasnie wzielam sie za czytanie i powoli bede pisala zeby jako tako wlaczyc sie do rozmowy cicha woda, scherza ja mieszkam w usa juz od 5 lat, podobac mi sie niezabardzo podoba, ale zycie sobie tutaj ulozylam... mialam 18 lat jak wyjechalam, do szkoly nie poszlam, zaczelam pracowac zaraz po przyjezdzie i tak ciagne..... jestem zadowolona z tego jak sie potoczylo moje zycie, mimo tego ze nie jest tu za pieknie (nie ma to jak nasz Polski krajobraz) to bardzo mi tu odpowiada, tym bardziej ze mam tu kochanego meza i jego rodzine! (moja cala w polsce) monisia647 ja juz chyba pisalam ze bym chciala bardzo dziewczynke, za chlopca bym nie plakala, najwarzniejsze zeby bylo zdrowe, a najlepiej by bylo jakbym miala blizniaki chlopca i dziewczynke!!!! fibisiunia ja mysle ze kazda ciaza przeniega inaczej, i prawda niektore babki maja tak ze niewspominaja jej dobrze, ale jak jestes nastawiona na ciaze zle, to dobrze jej nie bedziesz przechodzic, ja tak przynajmiej mysle... ja jestem na ciaze nastawiona bardzo dobrze i wierze w to ze mimo tego czy bedzie przebiegac bez mdlosci itd czy razem z.... ja bede sie cieszyc ze mam malutkie serduszko pod moim serduszkiem i wiem ze mimo tego jak bedzie ciaz aprzebiegac bede chciala byc w drugiej ciazy.... ogolnie dla mnie ciaza to jak cod swiata, najpiekniejszy cod swiata, i wiem ze bede bardzo szczesliwa bedac w ciazy, obojetnie jak ja bede znosic!!! lolcia53 ja mialam tak samo. jak sie dowiedzialam ze moj chrzestny ojciec bedzie mial jeszcze jedna chrzestnice to sie poplakalam i bylam bardzo obrazona na niego i malutkie dziecko ktore nie byo niczemu winne! ale my dzieci jestesmy smieszne :P:) mala24 masz racje czekanie jest okropne, ale robienie calkiem a nawet i wiecej niz calekime przyjemne!!!! lolcia52 ja tez wariuje przez te czekanie!!! zakleciem zakleta uspokoilas mnie troche, czytajac twoje wypowiedzi bylam troche poddenerwowana, ale wiedzialam tez ze mozliwe sa male plamienia a nawet normalna@ w poczatkowej ciazy..... w kazdym badz razie uwazaj na siebie, lez w lozeczku i napewno bedzie wszytsko w porzadku!!!!!!!! GLOWA DO GORY!!! Fibisiunia, Arista ja mam tak samo, do testu jeszcze kupa czasu, a czasem, a to zasypiam na stojaco, a to boli mnie glowa (tak jak dzisiaj, caluski dzien) a czasem mam ochote na zolty ser, za ktorym nie przepadam i moge bez niego zyc..... a klucie w podnrzuszu, to juz sie tak do tego przyzwyczailam ze wcale go nie zauwarzam!! nie wiem co myslec, czekam na @, ktora mam nadzieje nie przyjdzie! i tez bede sie cieszyc razem z Dianka90, scherza i zakleciem zakleta z malej fasolki!!!!! ..... wy macie pecha, patrzcie ktora jest u was godzinka jak ja pisze, nie ma mowy ze ktoras jeszcze tutaj jest!!! acha, i nie moge patrzez na nic slodkiego, jakos mnie odrzuca od slodyczy.... a nie powiem wczesniej moglam sie zajadac czekoladkami i batonikami...... a tak z poza marginesu, ale zesciue zaszalaly... czytania mialam od cholery i ciut ciut...... teraz zostalo mi tylko wyslac odpowiedz i do lozeczka..... pozdrawiam wszytskie staraczki i zaciazone i chyba ide zapalic przed lozeczkiem.. ach dopisuje sie do palaczek staraczek, ale tych co zucaja od momentu 2 krech na tescie!!!!! w sumie juz pale duuuzo mniej niz 2 miesiace temu! calusy dla szytskich + maluchoof pod serduszkami naszych wspanialych kolezanek na naszym wspanialym topicku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolcia52
hej kochane śpiochy:) co tam u was jak starka... pewnie ostro było.hihi:P:P u mnie jak nie było typowych objawów pojawienia się w najbliższym czasie @ tak nie ma .. niestety ostatnio mam okropne zaparcia:( i teraz jak wstałam z łózka to normalnie mnie cos gniotło w brzuszku jakbym coś tam miała....a wczoraj wieczorem to myślałam ze mi cycuchy wybuchną.. tragedia ale dziś już jest ok :) co do obżarstwa i zachcianek to wczoraj wyjadałam ostatnie słodkości z domowych zakamarków.. i cala paczkę lodów.....a dziś nie mam na nic ochoty:( nawet śniadania nie chce mi się jeść... zaklęta mam nadzieje ze zaglądniesz tu jeszcze i powiesz jak sie czujesz .. my wszystkie tu martwmy sie o ciebie i o twoje maleństwo i jednocześnie wierzymy ze wszystko będzie dobrze:) niczym sie kochana nie denerwuj odpoczywaj i słuchaj pana lekarza:) mam nadzieje ze zaraz się któraś dziewucha odezwie.....inaczej wszystkie wyjdziecie na śpiochy:P:P hahahah ogromnie buzile:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane widze że jeszcze sobie smacznie śpicie:) ja juz po sniadanku i jak narazie w porzadku sie czuje zaczyna mnie niestety cos kłuc w krzyżak... pewnie to znak nadchodzącej @ no cuz poczekamy zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już też nie śpie.... zaraz śniadanko, ale najpierw muszę nadrobić parę stronek, bo się namnożyło... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już nie śpię....zaraz śniadanko....i muszę nadrobić parę stronek , bo się namnozyło.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki ! musiałam zmienić tabelkę bo dzisiaj rano mnie @ obudziła:) więc zaraz po @ zaczynam nowy cykl starań:) nie poddajemy sie tak łatwo:) STARACZKI: nick----------cykl starań--------data @---------wiek-------miasto CzarnaONA-----4-------------------11.07----------20----- -------zachpom chce miec dziecko---1------------28.07 ???------19zaraz 20--------Łódź Lolcia52.........2....................02.08........22... ..........nowy sacz Arista-----------4-------------------07.08.---------21-- --------Opole A.R_CT--------2----------------11-13,08---------23------ ------USA,CT fibisiunia-----1--------------------22.08?-------22-- -------warm-mazurskie Everlast--------2--------------------24.08---------28--- ---------Śląskie monisia647......1...............25.08..........24....... .....Szczecin mala24lb-------4-------------------26.08(około)--- 24---- -------Polkowice karolla8787----1-------------------26.08 -------- 22 -----------Łódź CIĘŻARNE nick--------cykle starań-------data porodu-----wiek------miasto---płeć Dianka90------5------------------29.09----------18----Lu bin---- CÓRECZKA szcherza------3------------------03,2010----------26--- -- ------WaWA Jak zakeciem--1-----------------??,2010-----------24--------Pomo rskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze raz bo nie zmieniłam cyklu starań:) STARACZKI: nick----------cykl starań--------data @---------wiek-------miasto CzarnaONA-----4-------------------11.07----------20----- -------zachpom chce miec dziecko---1------------28.07 ???------19zaraz 20--------Łódź Lolcia52.........2....................02.08........22... ..........nowy sacz Arista-----------4-------------------07.08.---------21-- --------Opole A.R_CT--------2----------------11-13,08---------23------ ------USA,CT fibisiunia-----1--------------------22.08?-------22-- -------warm-mazurskie Everlast--------2--------------------24.08---------28--- ---------Śląskie monisia647......1...............25.08..........24....... .....Szczecin mala24lb-------4-------------------26.08(około)--- 24---- -------Polkowice karolla8787----2-------------------26.08 -------- 22 -----------Łódź CIĘŻARNE nick--------cykle starań-------data porodu-----wiek------miasto---płeć Dianka90------5------------------29.09----------18----Lu bin---- CÓRECZKA szcherza------3------------------03,2010----------26--- -- ------WaWA Jak zakeciem--1-----------------??,2010-----------24--------Pomo rskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karola8787 wiesz co fajnie, na razie nie odczuwam żadnych wiekszych dologliwości oprócz tego, zebym cały czas spała, ale chodzę do pracy więc po pracy ucinam drzemki ;), tak od czasu do czasu małe bóle brzucha i czasem nie dobrze mi ale to jest do zniesienia.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hek dziewczynki:) karola twoje nastawienie jest godne naśladowania:) ja wlasnie zaczynam pichcić kotleciki z nowego przepisu.. zobaczymy co z tego wyjdzie:P:P kurcze dziewczeta u was tez jest tak straasznie goraco.. normalnie ja juz mam dosc takich upałów tragedia najbardziej mi zal mojego psiaka biedactwo jest mu tak strasznie goraco ze nawt na dwór nie wychodzi..:( wlasnie scherza jak tam twioje malenstwo sie czuje.... akiedy sie dowiedzials ze jestes w ciazy..i czy oczywiscie cos przeczuwalas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak zaklęcirm zaklęta
Ja już od 7 nie śpie , ale dopiero włączyłam kompa :) Czuje się dobrze i wg zalecen lakarza mam odpoczywać przez kilka dni i łykać luteinę. Najbardziej się boję , że drugi test co mam zrobić za 2 dni wyjdzie negatywny :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej zakleta. dobrze ze sie odezwala si ze czujesz sie dobrze:) napewno kolejny test wyjdzie pozytywny przeciez jestes w ciazy:) pamietaj dbaj o siebie i o malenstwo:) odpoczywaj i niczym sie nie przejmuj mysl pozytywnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zaklęcirm zaklęta nie martw się na zapas:) bo twoje nastawienie jest teraz najważniejsze, nie możesz się denerwować:) musisz wierzyć że sie uda:) ja trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolla8787 zgadzam sie z toba w 100% :) cos pusto u nas dzisiaj:( ej dziewczyny pisac pisac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
locia52; wiesz co 4 dni spozniał mi się @ i w sobotę zrobiłam test ( po namowie kolerzanek z forum ) i dwie krechy z tymże, że wczesniej powiększyły mi się piersi jak nigdy i cos już to dało mi do myslenia, a jak byłam w poniedziałek u lekarza to pani gin.powiedziała, ze to wczesna ciąza i widać jak na razie domek dla dzidziusia... :) mam nadzieję,że fasolka jest coraz większa... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co jest najdziwniejszego po zajściu w ciąze, może nie tak od razu ale jakieś 3 tyg to juz obserwuje.... z reguły jestem strasznym nerwusem,a tu od 3 tyg. ani razu się nie zdenerwowałam tylko czuje taki wewnętrzny spokój... nie wiem czy to nie hormony tak działaja ??? ale cieszę się z tego....bo jakos o wiele lepiej się czuję... :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mo proszezostawic was na jeden dzień, a tyle już się dzieje, ZAKLETA moja kochana, wielkie GRATULACJEEEEEEEE Tak bardzo sie cieszę, może to i śmieszne, ale czulam ze tak bedzie... Zdążyłam tylko z tąd wyjść, a zaraz ja sie pożegnałam, napisałaś, że test z 2 krechami.. Moja KOCHANA :*:*:*:*:* Tyle napisałyście, że czytałam, od rana i czyatłam.....] Nawet śniadanie przed kompem zjadłam:):)) Kochaniutek wczoraj mi zadał pytanie "Masz jakiś okres czy coś" więc odpowiedziąłam mu, że nie i, że spóźnia mi sie 18 dni, Kochaniutek juz usmiech od ucha do ucha, ale zaraz mu pwiedziałam, że robiłam dzień wcześniej test i wyszedł negatywny, a Kochaniutek na to, że skoro @ mi sie spóźnia już 18 dni, to na pewno jestem w ciąży. Skoro on tak mówi to tak jest!!!! :):):):) Hahaha chciałabym żeby tak było. Szkoda tylko, że 3 testy by mnie okłamały.. Wyobraźcie sobie, że siedziałam na grillu i o was sobie myślałam, o ZAKLĘTEJ, czy jest w ciąży czy nie, (5 minut później jak wyszłam napisała, że jest :)), o DIANCE,,że będzie miała córcie, i o wsyztskich, o całych naszych rozmowach:): Nie mgę was juz zostawaić na tak długo, bo później nie nadążam:) Dziś dla mnei ZAKLĘTA jest gwiazda dnia:):) Jeszcze raz gratuluję kovhana:*:*:* U mnie dziś 29 dzień bez okresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cicha woda_
czesc dziewczynu ale z was ranne ptaszki:P ja dopiero co wstaam wlasnie jem sniadanko i pioje kawke. ciezko za wami nadazyc tyle sie opisalyscie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola, nie wiem czy jest mi potrzebna, skor 3 testy wyszły negatywne... Chciałam iść do lekarza, ale ten do którego moja mam chodzi, przyjmuje tylko w czwartki, więc pójde za tydzień..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) \czarnaona a bylas u lekaza..wiesz juz czemu nie masz okresu:) mam nadzieje ze to przez fasolke:) scherza ja juz sama nie wiem..ale chyba zaczynam odczuwac zblizajacy sie@ bo mni boli w krzyżach niestety zawsze tak mam przed@ :( powoli trance zludzenia ze w tym miesiacu sie udalo..ale cuz jeszcze duzo miesecy przedemna:) a zakleta zostala okszyknieta kobieta dnia naszego babskiego forum:) trzymam kciuki ze wszystko badzie ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×