Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arista

SZUKAM KOLEZANKI, KTORA TEZ SIE STARA O DZIDZIE !

Polecane posty

Czesc Maleństwa. Ja bym tylko spała :( Nie mam siły na nic. W nocy 4 wstawałam do toalety. Jestem ledwo żywa. Spi mi się jakoś dziwnie, boli mnie brzuch i nie wiem czemu ale boje się , że jutro dostane @ tak jak miałam dostać :( Co do zdjęć to dziękuję za wszystkie. Jesteście śliczne. Zaraz powysyłam swoje :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj oj oj co tu sie dzieje:) nie bylo mnie tylko jeden dzien a tu prosze...laseczki zdjeciami sie wymieniaja wiec i ja podam maila:) fibisiunia@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaklęta dobrze będzie zobaczysz... ja mam podobne objawy..tak dziwnie mi się śpi, no i brzuch od czasu do czasu daje o sobie znać.... a i spałabym całe dnie...ale nie ma jak w pracy ;) także nie martw się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie samopoczucie bez zmianm:/ wczoraj plakalam i smialam sie na zmiane a do tego ciagle sie kloce ze swoim R:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tak jak my a dokladnie chodzilo o jego koszulke.........ale i tak w nocy doszlismy do porozumienia:)wiec teraz jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje kochaniutkie ja tu rano sie budze biegne do koma wlaczam, atu ani jednej:(:( co wy tak długo spicie :P:P:P Nie iwme co mi jest, ostatnio mam jakies zaburzenia snu, klade sie późno spac i wstaje rano.... Cos tu nie tak, a tak między nami kobietkami, 20 dzień bez @ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fibisiunia wysłałam Ci właśnie meila z moimi fotkami, teraz czekam na twoje:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam to samo tez poźno chodze spac i wcześnie wstaje,a kiedys to mogłam spac cały dzien. a ja do@ jeszcze 20 ,ale mam czekania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dokaldnie ja tez.... Czyzbym miala w sobie tyle energii, ze nie potrzebuje juz snu?? ;d;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaklęta moja kochaniutka, widocznie Twoje dziecko bedzie miało niezły temperamencik, skoro już jako główka od szpilki, daje o sobie znać :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane moje nie ma nikogo więc spadam, ide do mojego chrześniaka, kupiłam mu spodnie i bluzkę:) nie mam swoich dzieci, ale za to mam 2 chrześniaków, chłopca i dziewczynk.e, dzic prezent dostanie chłopiec;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wpadłam an chwileee... dzisiaj brzuch daje się we znaki ...boli i zaraz przestaje i tak w kółko...prócz tego nic mi sie nie chce jeść, na nic nie mam ochoty nawet na gumę do żucia, którą wcześniej nagminnie żułam ahhh ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane moje skarbusie:) nie bylo mnie a tu tyle czyania:) i bardzo dobrze . ja dzis pisze tak z popoludnia bo od rana bylam z rodzicami na zakupach mamuska chciala sobie jakas kiece na wesele kupic a tatus jakas koszule i takie tam pierdolki:) ja mam ślub 19 wrzesnia i juz nie moge sie doczekac tego wielkiego dna:). ja sprubuje powysylac fotki do reszty dziewczyne ale zobacze czy mi poczta nie świruje bo czasem tak ma:( co do mojego samopoczucia to czuje sie dziwnie w brzyszku tam mnie dziwnie kreci ale nie boli krzyze tez w sumie juz nie bola... ale obawiam sie ze to cisza przed burza:(. poczekam do poniedzialku lub wtorku i zrobie tescik:) z tego co czytalam to wszystkie czujecie sie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kochane uciekam jakies jedzonko upichcic mojemu lubemu bo wlasnie przyjechal k jeczy ze glodny:P:P wiec biedaka musze nakarmic:P buziole kochene moje:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolcia52 to nie dużo czasu Ci zostało do 19 wrz. ale zleci pędem..zobaczysz !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×