Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arista

SZUKAM KOLEZANKI, KTORA TEZ SIE STARA O DZIDZIE !

Polecane posty

no jestem ze szczecina i do GALAXY wcale niemam daleko,mozliwe że sie widziałyśmy,ja mam tez pamięć do twarzy ale zkąśkogoś kojaze ale niepamiętam z kąd. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem robaczki kochane :) CzarnaONA Zapaliłam jak się dowiedziałam i przed wizytą u gina. Od 3 dni nie palę (prawie) . Przedwczoraj wzięłam buszka od mamy , tak tylko dla smaku , a dzisiaj nic :) Brzuch mnie tak boli , że zaraz zwariuję . Wzięłam pół NO-SPY. W ogóle nie chce mi sie jeść . Nabrałam ochoty na pomidorówkę i poszłam do mamy , a Ona mi mówi , że już nie ma :( W ogóle oprócz takich bzdurnych objawów to boli mnie kręgosłup i cycuchy :| Dzisiaj smarowałam kremem bo są ogromne i nabawie się rozstępów. Okres powinnam dostać dopiero za 2 dni a tu już takie dolegliwości :| W ogóle boję się , że dostanę :( Czekam do 11 sierpnia i może już usłyszę serduszko :) Mam nadzieję , że z moją Fasoliną jest wszystko dobrze. Biorę kwas foliowy i staram się czasem coś mądrego zjeść. Jakiś owoc czy co tam. Przez 3 dni schudłam 3 kg :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: nick----------cykl starań--------data @---------wiek-------miasto CzarnaONA-----4-------------------11.07----------20----- -------zachpom chce miec dziecko---1------------28.07 ???------19zaraz 20--------Łódź Lolcia52.........2....................02.08........22... ..........nowy sacz Arista-----------4-------------------07.08.---------21-- --------Opole A.R_CT--------2----------------11-13,08---------23------ ------USA,CT fibisiunia-----1--------------------22.08?-------22-- -------warm-mazurskie Everlast--------2--------------------24.08---------28--- ---------Śląskie monisia647......1...............25.08..........24....... .....Szczecin mala24lb-------4-------------------26.08(około)--- 24---- -------Polkowice karolla8787----2-------------------26.08 -------- 22 -----------Łódź MoniaKat.......3...................30.08.........28/29........Katowice CIĘŻARNE nick--------cykle starań-------data porodu-----wiek------miasto---płeć Dianka90------5------------------29.09----------18----Lu bin---- CÓRECZKA szcherza------3------------------03,2010----------26--- -- ------WaWA Jak zakeciem--1-----------------??,2010-----------24--------Pomo rskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaklęta a od kiedy bierzesz kwas foliowy? niemartw sie okresu napewno niedostaniesz i wszystko bedzie dobrze a serduszko napewno usłyszysz, moniaKat jak chcesz to wyślij nam swoja fotke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Everlast, widzę, ze jesteś ze śląska- a miasto jest sekretem??? Faktycznie idziecie jak burza i cieżko bedzie mi nadrobic zaległości, ale fajnie, przynajmniej cos sie dzieje :) Pewnie połapie sie za jakis czas, co kto itd :) Jeśli moge Wam coś napisać to warto wrzucić na luz- ja tak zrobiłam w poprzedniej ciaży- w 5 cyklu sie udało- cieszymy sie z meżem juz prawie 2 letnią Emilką... W tym miesiącu starań postanowiłam przetestować testy owuklacyjne- niezła zabawa :) W poprzedniej cieży prowadziłam metodę termiczną i śluzową, więc po 4 miesiacach wiedziałam juz o co w tym chodzi- poznałam swój organizm na tyle, ze nie musiałam juz mierzyć temperatur, jakoś samo wyszło :)Wiedziałam nawet dokłądnie kiedy zaszliśmy...i jeszcze jedno- jestem za swiadomym rodzicielstwem- znam przypadki, że kobiety zachodziły w ciażę po to, aby cos uzyskać- żeby maż nie odszedł, żeby rodziców zadowolić.....nie popieram tego, bo gdy przyjdą prawdziwe problemy kobieta obarczy dziecko winą za wszystkie nieszczęścia tego świata... to w ramach przywitania- nie kazania ;) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xaklęta moja kochaniutka, odzywaj się częściej, bo jakoś smutno bez Ciebie, w ogóle dziewczynki się nie odzywają:( Aresta wyjechała tuliś sie do Owsiaka:) Fibusini nie ma, Scherzy, Everlast na grillu, lola przygotowania do ślubu, dobrze, ze Monisie sa:) Zaklęta nie martw się, jak to lekarz powiedział, jest domek dla dzidziusia, więc dzidzius musi sie tam zadomowić i dlatego Cie boli, a @ nie dostaniesz poniewaz jestes w ciązy i nei pisz takich głupot:):):) Wsyztsko będzie dobrze kochana:) A nie pwiedziałaś nam jak poinformowałas kochaniutka, w ogóle niech wsyztskie zaciążone napisza jak powiedziąły swoim lubym, że zostana tatusiami:) czytałam kiedys na takim forum, kazda opowiadała jak to zrobiła:):) Fajne:) a wiec czekam na zwierzenia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MoniaKat Witamy Cię wśród nas. CzarnaONA za daleko mi do Ciebie na to piwko.Prześlij mailem hihihi :D Zaklęta odpoczywaj dużo i jedz, bo dostaniesz od nas po d u p c e :D Fasolka musi mieć papu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MoniaKat Witamy Cię wśród nas. CzarnaONA za daleko mi do Ciebie na to piwko.Prześlij mailem hihihi :D Zaklęta odpoczywaj dużo i jedz, bo dostaniesz od nas po d u p c e :D Fasolka musi mieć papu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała wysle pcztą:) mam w szafce 3 tyskie (moje ulubione, zadne inne mi nie wchodzi, bo nie jestem wielka smakoszkoa alkoholu) zostały mi z wczorajszego wiezoru babskiego:):)0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przy pierwszej ciaży robiłam test o 6 rano przy świeczce- wynik był juz po 20 sekundach- dwie wyraźne krechy, poszłam do sypialni, siadłam na łóżko i powiedziałam mojemu mężowi, że chyba jestem w ciaży, bo test wyszedł pozytywnie, a on na to, ze pewnie test sie myli i za kilka dni powtórzę z krwi....romantycznie, nie??? Ale juz po wyniki z krwi poszedł mój mąż i przyszedł bardzo zadowolony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CzarnaONA poszłam robić test do wc a mój G. siedział i patrzył w komputer . Wyszłam i mówię , że pusto na teście , jedna kreska. Przytuliłam się do Niegi ,wracam do kibelka , patrzę na test a tam druga bardzo widoczna ! Patrze na Niego i mówię "Grzechu , ja pierdole co ja mam teraz zrobić , boje się" :D A On popatrzył na mnie uśmiechnął się i poszedł się golić bo był taki zmieszany , że nie wiedział co zrobić :D Moja mama nas utuliła , bo Ona o wszystkim na bierząco wiedziała . O starankach , pozycjach , śluzach , owulacjach :D Mój tata się popłakał , a że z Nim mam kontakt tylko przez skype , bo mieszka w hiszpanii to mówię tak : "siedzisz ? to usiądź ... Będziesz dziadkiem , cieszysz się ? No powiedz coś , tato , słyszysz ? powiedz coś ... " I widziałam tylko jak łezki ociera :D Teściowie jeszcze nie wiedzą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, no i robiłam przy swieczce, bo chwilowo nie było prądu :) Gdzieś ten test zachowałam, muszę go poszukać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CzarnaONA zapomniałaś o mnie.Ja też się odzywam.Chciałam z Tobą o tym piwku pogadać, ale coś mnie dzisiaj z neta wyrzuca. Kwas biorę już odkąd zaczęłam się starać. MoniKat ja też tak myślę.Nie popadać w paranoję.Ja nie mierzę temperatur, tylko mniej więcej dni płodne i działamy.Jak zacznę się poważnie martwić za parę miesięcy to może zacznę mierzyć itd.No, ale mam nadzieję, że do tej pory się uda. I chyba będziesz musiała noc poświęcić jak się nikt nie wpisuje, bo nie dasz rady tak szybko przeczytać tyle tu naskrobałyśmy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzechu ja pietrdole co ja mam zrobic, zajebisteeeeeeeee ZAKLĘTA widze, ze jestemy do siebie bardzooo podobne, zajebista z ciewbie dziolcha:):) Monia, super reakcja męża, ale oni zawsze tacy sa :P nieromantyczni Zakleta wygrała wsyztsko:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i się pomyliłam: STARACZKI: nick----------cykl starań--------data @---------wiek-------miasto CzarnaONA-----4-------------------11.07----------20----- -------zachpom chce miec dziecko---1------------28.07 ???------19zaraz 20--------Łódź Lolcia52.........2....................02.08........22... ..........nowy sacz Arista-----------4-------------------07.08.---------21-- --------Opole A.R_CT--------2----------------11-13,08---------23------ ------USA,CT fibisiunia-----1--------------------22.08?-------22-- -------warm-mazurskie Everlast--------2--------------------24.08---------28--- ---------Śląskie monisia647......1...............25.08..........24....... .....Szczecin mala24lb-------4-------------------26.08(około)--- 24---- -------Polkowice karolla8787----2-------------------26.08 -------- 22 -----------Łódź MoniaKat.......3...................11/08.........28/29.. ......Katowice CIĘŻARNE nick--------cykle starań-------data porodu-----wiek------miasto---płeć Dianka90------5------------------29.09----------18----Lu bin---- CÓRECZKA szcherza------3------------------03,2010----------26--- -- ------WaWA Jak zakeciem--1-----------------??,2010-----------24--------Pomo rskie Gratuluje tym, którym sie juz udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniaKat my niechcemy mieć dzieci poto zeby mężowie odnas nieodeszli bo jak chcą odejść to i tak odejdą ani zeby nikogo zadowalać jedynie tylko siebie. Z moim to musiałam otym długo rozmawiac on ciągle twierdził ze jeszcze niechce że jest nieodpowiedzialny ze zz młody (28 lat) i ogólnie same wymówki.żaczoł jeździć do kolegi ktury ma roczną córeczke i nagle mu sie odwidziało,już chce mić dziecko i tylko mnie wyciąga do tego znajomego ciągle:) ale jak mu wczoraj zaproponowałam zeby kupić test bo przed wruceniem do pracy bym chciała sprawdzić czy już może ''coś''jest to zrobił wielkie oczy. I tak to jest z facetami chcą a co do czego to wielkie oczy robią.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zaklęciem zaklęta- Ja też zawsze zostawiam jeszcze w łazience i idę za jakiś czas z nadzieją, że będzie jednak ta druga.I też tak się staram,staram, a jak przyjdzie co do czego to będę się bała.JAk ciąża jak poród, jak to wogóle będzie :) 1000 pytań do... Dobre, że Grześ się poszedł golić.Ciekawe co mój mąż zrobi? Pójdzie ziemniaki obierać? hehehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala24lb na moich dwóch testach po kilku sekundach dopiero pokazały się drugie kreski , więc byłam strasznie zdenerwowana , że jednak to nie to ... No ten Grzechu mój to agent . Taki wygadany , ale jak przyszło co do czego to poleciał się golić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monisiu, jeszze nie raz bedziesz widziałą zdziwnienie i przerazanie w oczach męża :) Ja wiem, że Wy nie chcecie po to zachodzić w ciażę, ale sa takie kobiety, które tak planują życie, bo myślą, ze jak juz będzie dziecko to facet jest ich na wieki, potem dziecko sie rodzi, a ona zapomina ogolić sie pod pachami i przykrywa obowiazkami w domu, przy dzieciach......ja zupełnie abstrachuję od tego forum- jestem ciut starsza od Was, stad moja troska. wrócę do tematu- pierwsza ciaż abyłą zupełnie chciana, zaplanowana, myślę, ze 2,5-3 lata to swietna różnica wieku miedzy dzieciakami, więc powiedziałam sobie 3 miesiace tamu "do dzieła". Gdyby to sie tak dało na zawołanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaklęta jak zobaczyłas jedną kreske to sie zdołowałaś napewno a potem nagle dwie, juz sobie wyobrazam jak ci serduch waliło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi to sie śmiać chce jak mul luby gada ze synek to synek tamto, ze dzidzia będzie w brzuszku i takie tam, a jak ja juz zaczynam gadać to on nagle milczy i oczy wybausza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monisia647 mój to się zachwouje jakby Go to nie dotyczyło. Jakby chodziło o kogoś innego. Ale wczoraj wyskoczył z tekstem "Jakbym się dowiedział , że jestem w ciąży to byłbym przerażony" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniśka, poczekaj jak zaczniecie chodzić do szkoły rodzenia, wtedy facet sobie dopiero zaczyna zdawać sprawę z tego, ze już nie ma odwrotu, hihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejuu jak ja bym chciała byc wciąży, wiem, że pomyślicie, że jestem nudna, ale ja mnormalnie o tym marzę.... Chyba niczego nigdy tak nie chciałam bardzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie wyczytałam na innym forum ze pewna babka tez sie starała o dzidzie i lekaz jej powiedział ze kobieta ma tylko 3 razy w roku owulacje,coś mi sie wiezyć niechce. i zeby nieprzytulac sie z facetem częściej niz co 2-3 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×