Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arista

SZUKAM KOLEZANKI, KTORA TEZ SIE STARA O DZIDZIE !

Polecane posty

Arista śliczna z Ciebie dziewczyna i nie szalej za bardzo żeby fasolka się nie zdenerwowała, bo wierzę, że Ci się uda teraz:) Buziaki i miłej zabawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie sprawdzam poczte, zaraz opdesle, wszytskim dziewczynkom moim, ktore mi wyslaly:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj...Mala- z Ciebie też śliczna laseczka:* I bardzo dziękuję za wiarę we mnie i moją fasolkę- ja już mam taką wielką nadzieję, że się udało...:) Będę trochę szaleć ale z umiarem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam małe problemy z pocztą :( nie moge zdjęć zapiac, ale mam nadzieje, ze zaraz minie, Kochane zaraz wam odesle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CzrnaOna cóż za spojrzenie:) Co to prawie wszystie zielone oczka mają.Mój mąż też ma zielone:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłałam teraz do: -Arista -Dianka -Everlast -Mała 24 jesteście cudwone moje Panie:):) Dianka ma cudowny brzusio:):))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, kobitki! Jeszcze tylko pomaluję pazury (na czarno oczywiście:P) i kładę się lulać, bo jutro ciężki dzień. Z rana zrobię sobie test- mam na nim napisane, że 10 dni po stosunku można już go użyć (nie wiem, na ile to prawda, no ale tak jest na ulotce, więc może, może...)- jakbym miała Fasolinkę, ostro bym się pilnowała na tym wyjeździe:P Buziaki kochane:* Jejciu, jak wrócę to chyba z 10 stron będę miała do czytania! Ktoś będzie mi musiał to streścić:P hehe... Zaklęta- Ty masz na razie kilka dni wolnego, więc monitoruj, co tu się dzieje, a potem mi opowiesz:P Jeśli oczywiście mogę Cię tak "wykorzystać":) Papa, miłego weekendu i we dnie i w nocki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co, moje oczy na każdym zdjęciu qwyglądaja inaczej, serioooo, a w rzeczywistosci sa niebiesko zielone, ale bardziej pod niebieski, w sumie, różni ludzie, róznie to widzą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P.S. Ja fotki dostałam od karolli, everlast, malej i czarna_ona:) Dzięki kochane i czekam na resztę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arista miłej zabawy:):) I pomyśl tam czasami o nas:)_:):) Jest któras zeby pogadac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że żadnej z moich kobitek tu nie ma:( A szkoda.. W takim razie ja też spadam. Buziaki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już uciekam, bo na oczy nie widzę.Dobranoc Buziaki dla wszystkich.Jutro wpadnę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem padnieta jak nic, puzno jak cholercia, ale wywiazalam sie z obowiazku, wlasnie wyslalam zdjeci do was dziewczyny, wszytskie maile jakie zebralam na kaffe z naszego topicku zaliczylam, jakby cos gdzies nie doszlo dajcie znac wyslalam do: chce miec dziecko lolcia monisia arista czarnaONA scherza zakleciem zakleta? nie jestem pewna czy mam dobrego maila mala24 everlast karolla dianka90 jakby ktoras nie dostala odpisywac i przesylam jeszcze raz.... acha na imie mam Alicja! milo was wszystkie, tzn co niektore zobaczyc, nie mam duzo mail od was takze sie nie opiep*ac i wysylac :P milo was poznac :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TYM RAZEM TO ZNOWU JA... nie chce byc niemiła, ale prosze stad wypierdalać. NIech Cię nie interewsuje kopgo potrzebujemy do zajścia w ciąże, koleżanki czy kolegi.... Z gorącymi pozdrowieniami CzarnaOna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce miec dziecko
dziewczynki @ powinnam dostac 28 :) jest 31 a @ jak nie było tak nie ma :) tylko czy to w ogóle możliwe żeby po odstawieniu tab tak szybko zaskoczyć? chyba nie:( poczekam do poniedziałku a później zrobie tescik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny.... i znowu kolejny dzień przed nami , ale o ile inny od tych poprzednich , bo wiemy już jak wyglądamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce miec dziecko
a ja nie moge dzis sie dostac na mojego nowo utworzaonego maila;/ hmm... wszystko pod górke:) hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, powiedzcie mi ile czasu (mniej więcej) żyje komórka jajowa, bo wczoraj wszystkie znaki na niebie i ziemi mówiły że mam owulację (test owul, ból jajników, śluż). Ale do niczego nie doszło bo mam mały problem intymny, chyba jakaś bakteryjka bo mnie troszku swędzi i piecze. Wczoraj wzięłam trzy globulki i dziś już jest lepiej ale czy dziś wieczór to już nie za późno na igraszki tzn te owocne igraszki ?? Owul była wieczorem bo w dzień jeszcze nic nie czulam ale jak się położyłam to jajniki dały dopiero mi kość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli tak to psikus, bo z mężem będę widziała się dopiero wieczorem. :( Jak nie urok to s...ka Wszystko idzie jak po grudzie. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cicha woda_
czesc kochane:) widze ze wymiana fotek trwa;> u mnie zaczyna sie remont mieszkania jednym slowem brud smrod i ubostwo:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki a co tu tak cichutko niemam jeszcze meila tylko do fibisiuni a tak to juz do wszystkich wysłałam chyba ze któraś niedostała to niech pisze to wysle jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cicha woda_
moniasia ja jestem o ile ktos mnie jeszce pamieta:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za fotki:) super z was laski:) Arista - mam na imię karolina (poczta jest pod fikcyjnymi danymi), miłej zabawy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×