Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arista

SZUKAM KOLEZANKI, KTORA TEZ SIE STARA O DZIDZIE !

Polecane posty

ja tez spadam na serjal:) bede potem:) i oczywiscie zdecia tez poprosze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też spadam..coś brzuszek mnie boli .. lecę szybko do domku.. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam naimie MONIKA dostałam tylko zdięcie od szcherzy i od chce mieć dziecko czarna ONA prubowałam ci wysłac ale pisze ze niema takiego adresu email a tak to wysłalłam do wszystkich i czekam na zdiecia od tych co nieprzysłały. podaje jeszcze raz meila rudzi215@wp.pl szcherza fajne zdiątko ale tylko jedno mi sie otworzyło to z brzusiem nie, jaszcze cos tam pokombinuje chce mis dziecko tez super foteczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla tych których nie było a byc może będa chciałay tez wymienić się zdjęciami mój meil szkolalistopad@wp.pl wy wysyłavcie fotkę, ja odsyłam:)_:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarnaONA dostala fotke, fajniusia :) czyli mam fotki od czarnaONA,szcherza i chce miec dziecko,od reszty czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam fotki od -zaklęta -scherza -lolcia -monisia -chce dziecko Nadal czekam na reszte:) ciekawa jestem jak nasza mamuśka dianka wygląda, bardzo bym chciala zobaczyc jej zdjecie z brzuszkiem:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monisia ja juz ci wyslalm 2 razy nie wiem czymu nie chce dojsc....:( moze jekbys mi wyslala to ci poprostu odesle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolcia u mnie z monisia było tak smao, nie mogłam jej wysłac, ale jak mi przysłała, a ja jej odesłałąm to wsyztsko bło ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje ze u mie tez tak bedzie:) dziewczyny strasznie zle sie czyuje....:( caly czas cos czuje w podbrzuszu i tak stasznie mnie ciagnie ale tak falami... i te cholerne krzyze tak bola ze masakra.. i jest mi okropnie goraco tak w srodku i moje sutki chyba zmienily koloe na bordowy... albo to juz moja wyobrazna.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolcia ja ci wysłałam moze niedoszło sprubuje jeszcze raz zakleta to czekam jeszcze od ciebie na fotke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodam nam tabelkę:) Już znalazłam STARACZKI: nick----------cykl starań--------data @---------wiek-------miasto CzarnaONA-----4-------------------11.07----------20----- -------zachpom chce miec dziecko---1------------28.07 ???------19zaraz 20--------Łódź Lolcia52.........2....................02.08........22... ..........nowy sacz Arista-----------4-------------------07.08.---------21-- --------Opole A.R_CT--------2----------------11-13,08---------23------ ------USA,CT fibisiunia-----1--------------------22.08?-------22-- -------warm-mazurskie Everlast--------2--------------------24.08---------28--- ---------Śląskie monisia647......1...............25.08..........24....... .....Szczecin mala24lb-------4-------------------26.08(około)--- 24---- -------Polkowice karolla8787----2-------------------26.08 -------- 22 -----------Łódź CIĘŻARNE nick--------cykle starań-------data porodu-----wiek------miasto---płeć Dianka90------5------------------29.09----------18----Lu bin---- CÓRECZKA szcherza------3------------------03,2010----------26--- -- ------WaWA Jak zakeciem--1-----------------??,2010-----------24--------Pomo rskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no okolo 2 ..... dla wyjasnienie to w ogule to czuje sie dobrze tylko czasem mnie zlapia takie bolesci....:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez przedchwila prubowalam i nie doszlo podaj jeszcze raz meila to sprubuje jeszcze raz albo niech ktura s dziewczyna wysle moje foto do lolci a loci domnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tym cylku obiecalam sobie ze nie bede robic testow ale nie wiem czy dotrzymmam slowa.....:P poczekam do poniedzialku wtorku i wtedy zobacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra kochane ja zmykam musze rozwiesc reszte zaproszen na slub . Jak mi sie uda to zajrze jeszcze wieczorkie, a tak miłego wieczorku i popołudnia wam kochane zycze:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×