Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arista

SZUKAM KOLEZANKI, KTORA TEZ SIE STARA O DZIDZIE !

Polecane posty

ja jestem,a ja dzisiaj właśnie naodwrut,tak jak ostatnio nic mi sie niechcialo to dzisiaj jakiegos pałera dostałam,całą chatke na błysk posprzątałam o 14 skończyłam dopiero i tak siedze i sie nudze bo juz niemam co doroboty,jeszcze godzinke i wruci mój ONEK i gdzies na sacer go wyciągne. Juz dzisiaj piątek jak ten czas szbko leci i jeszcze tydzeń urlopiku tylko został i do roboty,ale pocieszam sie tym ze we wrześniu nastepny,tylko tydzienle zawsze coś,mam taką mala nadzieje ze z tego drugiego juz niewruce do pacy bo bedzie mała fasolka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czaraONA ja jeszcze przez chwilke jestem. jak wiem jak juz wyglądacie to tak jakos lepiej mi sie pisze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaklęta moja kochana mam do Ciebie pytanko jedno malutkie, przyznaj się tak bez bicia, czy odkąd sie dowiedziałas, że jesteś w ciąży zapaliłaś jakąs fajkę????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarnaONA a ty palisz bo ja ostatnio coraz mniej,nawieczur mi sie chce bardziej palić, dzisiaj spaliłam dopiero 2 papierosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Dzieki za fotki, ja mam problem z wyslaniem jednej puzniej sprawdze co sie dzieje, jak tylko do domu zajade! Cisza dzisiaj, czyzby wszyscy juz weekendowo odpoczywali?!?! Ja wlasnie w pracy, ake niedlugo do domciu, dzisiaj tylko 4 godzinki w pracy, ach kocham piatki!!!!! Co do mojego samopoczucia, to klucie czuje czesto.... A pozatym to nie tylko nie moge patrzec na slodkie ale I jesc mi sie niechce, dzisiaj jak jadlam sniadanie to myslam ze zaraz bede do muszli lecidc, takze nawet nie skonczylam jesc!!!!! Mam nadzieje ze to cos sie tam fasolkuje!!!!! Jeszcze 11-13 dni!!!!! Niech czas szybko Leci!!! Okay lece sie dzieciakami zajmowac Bo sie Zaraz powybijaja!!! Napisze jak juz bede w domq, oooooooo dzieki za zdjecia dziewczyny!! Czekam na reszte!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje drogie Wreszcie nadszedł upragniony weekend :D przyszłam z pracy i zaraz mykam na grilla, mam ochotę na spieczoną kiełbasę i piwko :) Mogę sobie jeszcze pozwolić bo mam końcówkę okresu, jak się skończy to starania pójdą pełną parą :D Kochane życzę Wam wszystkich miłego weekendu. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Monisia palę nadal, cały czas niestety;/, ale dzisiaj rano jak zapaliłam to mnie na cofki wzięło, chyba dlatgeo, że wczoraj 2 browarki wypiłam.. Bo przecież w ciązy nie jestem, niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fibisiunia jeszcze od Ciebie zdjęcia nie mam i ja chyba też ci nie wysłałam? No i czekam na Diankę90 na fotkę. CzarnaOna co to za piwkowanie? hehhe Tak beze mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Dziewczyny, chciałąm sie do Was przyłączyć, bo z mężem staramy się o 2 dziecko, jestem w trakcie owulacji, ale na razie nic więcej nie napiszę, bo nie chce zapeszyć.... Czy moge popisać troszku z Wami??? Mamy 3 miesiac starań... Pozdrawiam Monia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia pewnie, że możesz, jesteśmy otwarte na wszelkie znajomości:) Może na sam początek opisz sie do tabelki, skopiuj ostatnią i się dopisz:) Oczywiście jesli tylko chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra, znalazłam: nick----------cykl starań--------data @---------wiek-------miasto Arista-----------4-------------------07.08.---------21-- -------Opole MoniaKat......3....................30/08..........28/29.....Katowice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CzarnaONa- zastanawiam sie czy nie znamy sie z już innego temaciku :) Ja jestem na urlopie wychowawczym i mam sporo czasu, wiec sobie popiszemy..miło tu u Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniaKat u jest aktualna tabelka tylko sie wpisz STARACZKI: nick----------cykl starań--------data @---------wiek-------miasto CzarnaONA-----4-------------------11.07----------20----- -------zachpom chce miec dziecko---1------------28.07 ???------19zaraz 20--------Łódź Lolcia52.........2....................02.08........22... ..........nowy sacz Arista-----------4-------------------07.08.---------21-- --------Opole A.R_CT--------2----------------11-13,08---------23------ ------USA,CT fibisiunia-----1--------------------22.08?-------22-- -------warm-mazurskie Everlast--------2--------------------24.08---------28--- ---------Śląskie monisia647......1...............25.08..........24....... .....Szczecin mala24lb-------4-------------------26.08(około)--- 24---- -------Polkowice karolla8787----2-------------------26.08 -------- 22 -----------Łódź CIĘŻARNE nick--------cykle starań-------data porodu-----wiek------miasto---płeć Dianka90------5------------------29.09----------18----Lu bin---- CÓRECZKA szcherza------3------------------03,2010----------26--- -- ------WaWA Jak zakeciem--1-----------------??,2010-----------24--------Pomo rskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo widzę, Monisia była szybsza:), ja musiałam jeszcze iść do kuch, bo kolacja by mi się spaliła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniaKat ja jak sie ""wtrancałam do rozmowy"" to zeby dziewczyny lepiej poznać to ten topik czytałam 2 godziny, ty bedziesz czytała ze 4 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monisiu jak tylko zafasolkujemy, :) z Zaklęta sie tak umówilam, ona juz zaszła:) MOja kochaniutka.. Nie iwme czy rzuciła miała rzucić, nie odzywa sie:( brak mi jej tutaj:( a Tu Monisiu, masz silną wolę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monisia teraz spojrzałam w tabelkę, widze, że jesteś ze szczecina, ja blisko szczecina.... Wydajesz mi się znajoma z twarzy.. Nie wiem może kiedyś sie minęłyśmy gdzieś, nop w GALAXY :):) mam nawte pamięc do twarzy, serio, Twoja mi się wydaje znajoma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zakleta lezy plackiem i odpoczywa,i niech lezy zeby było wszystko dobrze,ja myśle że mam silna wole,jak bede siedziala w domciu i nieoracowała to mysle ze uda mi sie żucić,jak jestem na urlopie to pale mniej ale zobaczymy co będzie jak wruce do pracy,tam stres,nerwy to sie pali wiecej.Ale pocieszam sie tym ze do piwka mnie nieciagnie,kiedyć to na dobranoc sobie piłam jedno,a teraz juz długo niepiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×