Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zarazbabcia

od kilku godzin czekam na wnusia

Polecane posty

mareas-tak obrazowo przedstawiłaś swoje ciasto,aż ma sie ochotę je spałaszować :) Urodziny to Twoje czy komuś wyprawiasz? Miło mi,że nasz topik nadal się rozwija i możemy sobie "pogadać" Mój kochany Mateuszek do wtorku jest na przepustce.Nie wiadomo na jak długo znów zostanie w szpitalu.To takie smutne. Moja" przyszywana" córka dzis wraca z tygodniowego pobytu nad morzem.Cieszę się na jej powrót,bo już się za nią stęskniłam :) Żegnam się z Wami do poniedziałku.Muszę nacieszyć się moim wnusiem. Buziaczki dla kruszynki Mamy synusia. Młodzież-wypoczywać!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam bohaterki naszego topika :) JUZBABCIU wypoczywamy ile sie da jeszcze trzy tygodnie wakacji :) Znów przyjdzie jesień buuu , a co u Was słychać ? Piękna pogoda to mało ludzi przy kompie hihi . Jak wizyta maluszka ?? On musi być super bobaskiem :) Blue gdzie się podziewasz chyba zaszalałaś na biwaku, ja wróciłam już było fajniutko :) :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już wrócilam z biwaku :) Było bardzo fajnie naprawdę :) Potem mialam wolny dom na 3 noce :P akurat każdego dnia coś sie działo to jakieś ognisko to jakaś impreza w mieście :P to korzystałam i wracałam o której chciałam :) A co tam u Ciebie słychać :) ? :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak można powiedzieć że bez komplikacji :) :P CIeszę się że Ty też fajnie spędziłaś weekend :) Dobranoc Buziak :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem,jestem :) Ja moje kochane cieszyłam się moim kochanym wnusiem.Jest taki słodziutki ❤️ Niestety jest już znów w szpitalu.Jutro będzie miał zabieg.Tak bardzo to przeżywam i boję się ogromnie.Ciągle chce mi sie płakać.Jutro to chyba wyjdę z siebie i stanę obok. Lekarze zapewniaja,że to prosty zabieg,ale każdy zabieg to przecież interwencja w organizm :( Trzymajcie kciuki za powodzenie.Oby zabieg odbył sie bez żadnych komplikacji. Odezwę sie kiedy już będzie po wszystkim. Pozdrawiam Was wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak tak trzymamy kciuki :) Trzeba być dobrej myśli :) Również mam nadzieje że wszystko odbędzie się bez żadnych komplikacji .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymamy kciuki za Mateuszka :) Blue ma racje trzeba być dobrej myśli :) Ja wczoraj po 22 już spałam byłam taka padnięta hehehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama synusia123
Babcia- zdrówka dla wnusia!!!!!!! Wierze ze bedzie ok!!!;-),jeszcze da Ci popalić ,babciu:-D Ech....ale zazdroszcze młodziezy wypadów;-),kiedy to było......wieki temu;-) Pozdrawiam gorąco i podnoszę;-) bo znowu nie mogłam Was znależć;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama synusia123 to zapisz sobie w w moich tematach tam jest takie coś po prawej lub skopiuj link i zapisz w dokumentach :) Ja miałam zapisany ciągle kiedyś a tu suprise nie mam i wpisałam temat tak jak sie nazywa w tym''ciąża poród itd. i wiedziałam tez po godzinie, bo akurat spojrzałam , że wpisałam i wiedziałam o której i też było na pierwszej stronie.No te nasze wypady fajnie jest, oj na pewno nie wieki temu hehe , No pewnie Mateuszek da jeszcze popalić juzbabci będzie dobrze my w to wierzymy i jesteśmy z Tobą juzbbaciu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje drogie.Troche czsu minęło zanim udało mi sie siąść do komputerka. Mateuszek w piątek wrócił do domu.USG wykazało znaczną poprawę.Być może za rok potrzebny będzie kolejny zabieg,ale być może nie będzie takiej potrzeby.Chciałabym aby tak było. Przez cały weekend miałam pełen dom gości.Nawet Mateuszek był jednym z nich.Był krótko,ale bardzo ucieszyłam się z tej wizyty. W sumie było 16 osób,to możecie sobie wyobrazić jak byłam zajęta. Dziś "odpoczywam" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama synusia123-co tak gubisz nasz topik??? Nie możesz go sobie zapisać? :) Nie strasz mnie :):):) Dziekuję Wam kochane za słowa otuchy.za to,że jesteście ze mną. Moze i Mateuszek da mi popalić i tego sobie życzę :)Będzie to znaczyło o jego zdrówku,którego tak bardzo pragnę. Kusi mnie aby,go Wam pokazać.Być może zdecyduję się wstawic jego zdjęcie na kilka godzin.Powiadomię Was o swojej decyzji. Dziewczyny-korzystajcie z ostatnich dni wakacji :) Może na dziś wystarczy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma za co juzbabcia, to cieszę się ,że z Mateuszkiem wszystko dobrze:) Korzystamy z wakacji jeju, juz prawie koniec ich szybko zlecialy niestety , ale rok szkolny tez szybko minie buziaczki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OJ!!!Co tutak cicho.Gdzie się podziałyście? Dziewczyny nie zostawiacie chyba naszego topiku? Zaraz koniec wakacji i napewno,wiele nowych wydarzeń. vanessska2-ciocia jeszcze nie urodziła? Kochane jeśli wrócicie to powiedzcie,czy chcecie zobaczyć Mateuszka.Pozdrowionka.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blue134
OCZYWIŚCIE ŻE CHCEMY !!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja córka to nie Ania...kojarzy Ci sie z kims znajomym? Cierpliwie poczekajcie.Kiedy już wszystkie wrócimy na nasz topik. Napewno nie dziś............:) Diś jestem bardzo zmeczona i idę odpoczywać. Pogadam jeszcze z mężem,bo właśnie wrócił z pracy.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juzbabcia ja nie zostawię naszego topika nie nie, ale korzystam z wakacji końcówki , Ciocia jeszcze w domku, ale już powoli coś tam sie dobija malutkie dzieciątko:) A jak Mateuszek ?Co u was Kochane ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pozdrawiam Cię serdecznie
JUŻBABCIU!!! Aż miło się czyta, jak piszesz z troska o wnusiu, jak przeżywałaś jego narodziny. Strasznie przypominasz mi moją mamę. Ja też mam synka, tylko sporo starszego od Mateuszka. Urodził się w grudniu 2007 roku. Moja mama uwielbia go od samego początku. Teraz już od roku niesamowicie nam pomaga, bo jest z synkiem, gdy my jesteśmy w pracy. Pozdrawiam wszystkie takie ciepłe i kochające BABCIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×