Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamyskaa

Pragnę dziecka-te strające się i te przed staraniem 2009

Polecane posty

Myszko znam osobę, która w strachu przed badaniem drożności zaszła w ciążę :) Wszyscy byli w strasznym szoku bo bezskutecznie starali się od ok 3 lat. Mam nadzieję, że u Ciebie jest podobnie.. życzę szczęścia i koniecznie pisz co i jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Wczoraj czułam się okresowo, myślałam, że to już, ale dzisiaj już normalnie... Niepotrzebne się nakręcam, bo wiem, że to, żebym była w ciąży jest raczej niemożliwe... Ja też tylko aby do soboty i urlop :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja liczę, że w końcu któraś z Was zapoczątkuje dobrą passe na tym topicu :)) Więc do dzieła dziewczyny ! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Bett🌻 oby:P:P:P:P Ja tak tej droznosci sie nie balam, tylko liczylam mniej wiecej kiedy moge isc i w glowie zamieszala mi cysta rowniez....takze teraz juz sama niewiem.....mialam czasem cykl np. 25-dniowy, ale nastepny juz normalny czyli 28-30dniowy.....a teraz ten ostatni byl 22-dniowy, a dzis u mnie juz 33 dc......nic poczekam i jezeli do soboty @ nie przylezie to w sobote rano robie kolejny test......Moja bratowa byla w ciazy, okres jej sie spoznial, a testy wychodzily negatywne, wiec poszla do ginka i zrobil jej test i odrazu wyszedl pozytywny:) wiec nadzieja jeszcze jest.....Kochane co ma byc to bedzie.... U nas na topiku "Pomocy chce miec dziecko" dziewczyna ktora bardzo dlugo starala sie zajsc w ciaze , urodzila chorego syneczka.....bardzo nam sie tam smutno zrobilo.....dziewczyny prosze pomodlcie sie za nia i malutkiego:(Dziekuje i do uslyszenia w piatek:)Papa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko - trzymam za Ciebie kciuki i życze Ci jak najlepiej :) Co do testów to conajmniej wątpie w ich wiarygodność :) I napewno się pomodlę za tą dziewczynę i za jej synka... Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karollla1402
Hejka! Długo się zastanawiałam czy napisać ( cały czas myślałam, że tym razem na 100% się uda). Niech się przedstawię Karolina lat 26 6 miesięcy starań i nic.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karollla1402
Dzisija zrobiony test i nic.....ale dopóki nie @ jakaś szansa istnieje. Mimo, że jest już po termionie to test wyszedł negatywny. No ale miałam czasami okresy takie spóźnione...... Już tracę nadzieję na to, że się zdarzy ten cud. Macie jakieś pomysły na podtrzymanie wiary...???? Podzielcie się proszę Pozdr dla wszystkich kochanych staraczek i dla zaciążonych również, ale wam zazdroszcę - PA ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolla - ja podobnie myślałam i tak oto minął prawie rok .... co miesiąc miałam objawy ciąży , które były wymysłem mojej wyobraźni. Każdy negatywny test ciążowy kończył się płaczem. Jedno jest pewnie nie wolno nam się nakręcać - to jest moja rada ... Widocznie to jeszcze nie jest NASZ czas - tak sobie to tłumaczę . Obecnie jestem zmęczona tym wszystkim ale wiem co czujesz .... I wszyscy do okoła mogą mówić : więcej cierpliwości, nie myśl o tym, kochaj się dla przyjemności ----- dla kobiet, które pragną dziecka jak niczego innego na świecie te słowa nic nie znaczą. Mnie i mojemu mężowi nic nie brakuje....tak wydaje się na pierwszy rzut oka. Bo mało kto wie, że co miesiąc modlimy się o cud. Ale wierzę, że w końcu Pan Bóg Nas wysłucha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I życzę Ci, żebys ujrzała w końcu te upragnione II krechy na teście !!! Dopóki nie ma @ - zawsze jest szansa , że ten miesiąc był tym trafionym w 10 :) Pisz do Nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karollla1402
Dzięki za słowa otuchy bett24. Jestem pewna, że nam się wszystkim uda. Może masz rację, że to jeszcze nie nasz czas. Wierzę, że ktoś "na gorze" wie co robi. Podobnie jak ty co miesiąc mam wręcz ksiązkowe objawy - niestety wyimaginowane. Wielką podporą jest dla mnie mój kochany mąż - i tak sobie myślę może to jest przesłanie, może mam zrozumieć jak wielki skarb mam przy sobie...... Trzeba wierzyć bo wiara czyni cuda ;-)) tylko to i wiara mojego M trzyma mnie w pionie. Będę wpadać tu częściej bo podniosłaś mnie na duchu Moja Droga ;-)) POWODZENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nova80
cześć laseczki tak sobie myślę że właściwie jeszcze się nie przedstawiłam.jestem z tarnowa mam 29 latek i 4 rok czekam na cud i nie zamierzam przestać. wasza wiara mnie dopinguje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki kochane,trzymam za WAS bardzo,ale to bardzo mocno kciuki aby...jak najszybiej się trafiły te przeszczęśliwe dwie kreski na teście... 👄 Ja jak sobie pomyślę o takim małym bąblu co sobie baraszkuje po naszym jak narazie pustym mieszkaniu...to poprostu się rozpływam,jakoś łezki same napływają już tak bardzo chciałabym się starać...i oczywiście mam nadzieję z pozytywnym rezultatem jak naszybciej....:) Chyba zabardzo chcę,boję się rozczarowania,tego czekania.... Jak narazie to czekam kiedy się ta @ skończy w tym cyklu... :o ps.z braku dostępu do kompa tak rzadko tutaj bywam :( CŁUSY KOCHANE,fajnie że tak optymistycznie się nastawiłyście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Nareszcie z wami.Ostatnio troszkę zapracowana jestem. Zabciaaaa ja już kilka razy czułam się okresowo i też nic,nadal brak @ a teścik był negatywny.bett24 ma rację nie możemy się nakręcać ale jak tu nie myśleć,że może się udało jak @ nie mam to już 40dc. nova80 To wiara takich staraczek jak ty podnosi mnie na duchu. Oczywiście witamy drugą Karolcię:) Buziolki i trzymam za wszystkie kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolciu a ile testów zrobiłaś???????? Może się coś w wykonywaniu testu nie powiodło?? Może jest nadzieja. Osobiście to się trochę łudzę, że u mnie też się pomylił bo @ nie ma. Kamyskaa Rozumiem o czym mówisz z tym sentymentem do maleństw. Mnie co chwilę odwiedza kuzynka z takim małym Bąblem i napatrzeć się nie mogę, taki Słodziak. nova80 3mam kciuki bo po 4 latach no to się chyba już należy choćby za wytrwałość. A może będą i to od razu bliźniaki???? Pozdrawiam was gorąco dziewuszki ;-)) DOBRANOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej..... A co to za obijanie sie , co???? Jestem pierwsza.....;) Wpadlam tylko zobaczyc co tu u was a tu ciszaaaaaaaaaaa..... Koncze jesc sniadanko i bede sie zbierac do fryzjera.....Zagladne do Was jak wroce, mam nadzieje ze ktos juz wtedy bedzie na topiku:) Buziaki👄 i milego dnia:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Ja tylko na chwilkę i już zmykam :) Od jutra urlop ;) @ dalej nie ma... Oj jakbym chciała żeby już jej nie było... Ja nie chcę dużo... Tylko na 9 miesięcy niech zniknie... :D No dobra, zmykam. Pozdrawiam. Pa, pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki, widzę, że chyba jakaś nowa staraczka dołączyła. Ja nad czekam za @, to już tydzień spóźnienia ma i boje się zrobić ponownie test bo mogę się rozczarować. Co jakis czas mam nadal mdłości ale też takie dziwne bóle jak przed @ i nie wiem co robić. Człowiek wariuje od tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nova80
witajcie moje staraczki co do tego starania to bylo ono mniej lub bardziej intensywne. co jakiś czas kolejne przeszkody wyczhodziły. po ostatniej wizycie u gin zaczęłam tylko w cud już tylko wierzyć. zdopingowałyście mnie staraczki i po przerwie zaczynam od nowa u innego, podobno dobry. ponadtto moje pco daje się we znaki coraz bardziej i musze sprawdzić co się dzieje. czasem sobie myślę że może coś innego mam do zrobienia tu na ziemi niż zostać mamuśką ale nie poddamy się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej słoneczka;) Karola czasami mam takie opóźnienia więc za bardzo nie nastawiam się na pomyłkę testu(robiłam tylko jeden) bo później będzie wielki płacz. iwa masz rację,że zwariować można od ciążopodobnych :) objawów i tych na @ występujących na zmianę, ale może tym razem ci się udało.życzę aby kolejny teścik pokazał dwie kreseczki a u mnie @ nadal brak hm.....co za wstręciucha specjalnie tak przedłuża to okropne oczekiwanie buziolki moje drogie i miłego weekendu:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć staraczki!!!! widze że odpoczzywacie bo u nas puuuusto. miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Rzeczywiście pusto tutaj... U mnie też narazie cisza (cisza przed burzą chyba...) Wpadłam tylko na chwilę (oby na 9 miesięcy ;) ) się przywitać i już zmykam szykować obiadek. Do potem ;) Pozdrawiam i miłej niedzielki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć żabcia to ja też lece coś upitrasić a potem pogadamy jak nasze staraczki się zjawią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny! Czytam forum od wczoraj:) I szukałam 'właściwy' topik:) - i znalazłam:))) Dołączam zatem do Waszego grona:) 29 lat, 1cs, Wwa:) Następna @ 22.08... zobaczymy co dalej, choć mam wrażenie, że jest coś inaczej niż zwykle przed 'zwykłym' okresem... Czy to prawda - zobaczymy już wkrótce:) Jak będzie - będę się cieszyła, jak nie będzie - będę się cieszyła dalszą wolnością:) Tak sobie czytam to co starające się piszą.. i myślę, że to dzikie pragnienie dziecka właśnie sprawia, że tyle czasu nie mogą zajść w ciążę.. Może warto przyjąć właśnie takie podejście, jak te, które zaliczają wpadki?:) Skoro i tak nie wychodzi, jak się chce, to może wyjdzie, jak się po prostu o tym zapomni?;) Piszę, bo moja koleżanka tak miała - starała się długo, aż w końcu oderwała myśli od tematu bo i tak nie wychodziło, wyjechali z mężem na jakiś wyjazd.. i jak się okazało - wrócili we troje;) Pozdrawiam ciepło i 3mam kciuki za wszystkie starające się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Nie pisałam przez weekend bo byłam z mężem na Słowacji - dobrze się złożyło bo w sobotę zrobiłam test owulacyjny i wyszedł pozytywny :) .. więc staranka oczywiście były :) Zaskakujący jest fakt, że jestem w 20 dniu cyklu - czyli wszystkie kalikulatory internetowe i domowe wyliczanki przy mnie wysiadają :) Nie podpalam się za bardzo ale w duchu ( jak co miesiąc ) wierzę, że w końcu się uda!!! Zabciu jak tam u Ciebie , odwarzyłaś się zrobić w końcu teścik ? Pozdrawiam Was Kochane staraczki i pamiętajcie jak nie teraz to później - ale mamami zostać musimy :) Buziolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć cześć :) Ja mam trochę humorek depresyjny...nic mi sie nie chce... Ale za WAS oczywiście cały czas trzymam kciuki :) ps.dośc długo już czekacie na te @ :P Może już nie przyjdą?tzn.zrobią sobie przerwe na 9 miesięcy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wam:) Ja dalej bez @.......na dzis na 6 wieczor jestem umowiona do ginekologa, wiec jak wroce to napisze co powiedzial:) Wczoraj bylam w Amerykanskiej Czestochowie i pomodlilam sie za kazda z Nas pragnacych miec dzidziusia - mam nadzieje ze nmoje modlitwy zostana wysluchane:) Zmykam teraz do pracy - milego dnia Wam zycze i do uslyszonka:)Papa!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEŚĆ DZIEWCZYNY\NIEPISAŁAM BO JAKOS TAK WYSZŁO TROCHE PRACY MIAŁAM I WOGÓLE JAKOS TAK BEZ CHĘCI DO WSZYSTKIEGO. DZISIAJ W NOCY NIESTETY DOSTAŁAM @ GRRRRRR. ALE W PIATEK PRZYJEZDZA MÓJ B. IJEZELI JUZ NIEBEDZIE TO OCZYWISCIE STARANKA BĘDĄ,W NIEDZIELE WYJEŻDZA NIESTETY DO DOMU BO SIE BUDUJEMY I PRZYPILNOWAC TRZEBA PÓKI JEST W POLSCE ALE CO WEEKEND SIE SPOTYKAMY I STARANKA OCZYWISCIE SA. TAKZE SIĘ ZMIENIA SIĘ MOJE MIEJSCE W TAB.NA NASTĘPNA @ 12.09. mam nadzieję że jej niebedzie kochane mam prosbe, chcemy wyjechać z B na weekend gdzies na małopolske czy na podkarpacie czy któras z was mogła by cos doradzić gdzieś ,cos tańiego i z placem zabaw bo juz jedno dziecko mamy.byłabym wdzieczna, mamy kilka ofert z inernetu min.zakopane,poronin, bukowina tatrzańska, no i bieszczady.czekam na jakieś wiadomosci pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej, hej ;) Oj temat się jeszcze dobrze nie rozkręcił, a już takie pustki się robią.... :( Ja nie pisałam, bo miałam gości. Zła jestem, bo brzuch już od kilku dni pobolewa jak na @, dziś to już byłam pewna, że przyjdzie no i dalej nic. Tylko, że ja jestem teraz po tej luteinie, wiec pewnie skrada się tak powoli, bo wie, że jest niechciana... Poza tym ostatnio działy się ze mną takie rzeczy, że raczej ciąża jest teraz niemożliwa.... a tak bym chciała... No nic, poczekam i jeśli do czwartku dalej nic nie będzie, to pójdę do lekarza... Ale wydaje mi się, że dziś w nocy przylezie :( Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć staraczki:) No i po weekendzie.Było milutko i starankowo;) a @ nadal nie mam.coś długo.specjalnie nie przyłazi jak test wyszedł negatywny żeby przeciągnąć następny cykl staranek:( bett24 Super się złożyło.To teraz czekamy na wyniki tego wypadu na weekend;)Trzymam mocno kciuki. kamyskaa każda z nas czasami ma taki humorek ale głowa do góry. myszka 24 dziękujemy za modlitwę,oby została wysłuchana,czekamy na relację z wizyty u ginka miłego wieczorku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×