Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamyskaa

Pragnę dziecka-te strające się i te przed staraniem 2009

Polecane posty

Kamyskaa - mam nieregularne cykle , od 22 dni do 35 .... test mam akurat w domu więc jak się zdecyduje to może jutro albo w piątek zrobie. Wole wiedzieć wcześniej zamiast łudzić się nadziejami :) W ciągu ostatniego roku tyle ich zrobiłam, że i ten bedzie tak pro-forma :) We wrześniu tak czy siak jadę do kliniki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabciu - jak masz taką wysoką prolaktynę to rzeczywiście idz do gina po jakieś specyfiki na jej obniżenie ... z hormonami nie ma żartów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bett mocno trzymam kciuki za dwie kreski :) A do lekarza idę jutro, mam nadzieję, że coś na to poradzi ;) a potem uż tylko dzidziuś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć laseczki co porabiacie;) ja mam końcóweczke @ więc będzie nowy sezon starań. może zdaży się cud:) jeśli nie ten to inny i będzie nam lżej. żabciu trzymam kciuki za jutrzejszą wizyte:) odezwij sie jak wrócisz Bett trzymam kciuki za dwie kreski;) któraś musi z nas w tym mieś dopiąć swego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję nova.U mnie najgorsze jest to,że lubię podjadać wieczorem. zabciu oby lekarz szybko obniżył poziom prolaktyny i wtedy staranka:) bett może jużjest mała kruszynka, nova ma rację którejś z nas musi się udać A u mnie dziś 53 dc i nic...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde pośpieszyłam się i zrobiam teścik - 1 krecha :( Jednak nie mogę mieć testów ciążowych w domu :) Ale dzięki dziewczynki za kciuki :) Teraz muszę tylko czekać @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bett tak mi przykro :( 👄 a ja nadal brak @ dziś już 43dc, Jutro robie testttttt, bo mam dość, albo w tę albo w drugą , żadnych nadzieji nie mam bo robilam test w 35dc i była jedna krecha, buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak to już jest z tym testowaniem .. my czekamy na pozytwny wynik a niektóre dziewczyny modlą się o negatywny :( elus - może zrób badanie z krwi? Będzie bardziej wiarygodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bett-może to jednak zawcześnie na test? poczekaj jeszcze trochę Kochana... cierpliwości,może jednak nie jest tak jak myslisz,a raczej jak pokazał test...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. A u mnie nie wiadomo co i jak. Odwołano wizytę i dopiero we wzreśniu. Masakra - jakby na złośc. Żeby prywatnie nie móc się nigdzie umówić do lekarza. Wrrrrrrr........ Ale mam dobre przeczucie. Zresztą taka pani ostatnio, która przyjeżdża do nas do firmy raz na tydzień pytała się czy nie jestem w ciąży bo jakoś tak inaczej wyglądam..... i wogóle inaczej się czuję no i nie mam okjresu co nigdy wcześniej od 10 lat się nie zdarzało..... Mam nadzieję, że się nie mylę. 13.09.2009 roku mamy z mężem 1 rocznicę ślubu - będą nasi rodzice - fajna byłaby niespodzianka, co??? Buziaki dla was wszystkich ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje laseczki:) dziś chyba Jezus uśmiechnął sie do nas bo coś drgnęło i jeśt troszkę z górki. nie chodzi tu o ciąże tylko o zdrowie w mojej rodzinie. Bardzo się ciesze bo od dawna nie mieliśmy dobrych wieści tylko ciągle było pod górkę:) jak mówi moja siostra "wszystko jest łaską" wiec jestem wdzięczna:) Karolinko chyba w tym jest problem właśnie. to przetestowane. od pewnego czasu nie chodze spać głodna i widze że zaczyna mi rosnąć brzuszek;) wiec masz racje bett bedzie dobrze nie daj się. :) karolla nie łamiemy się;) ja też mam wizyte przełożoną na wrzsień no cóż może tak bdzie lepiej. czekamy;) trzymam kciuki za wyjątkową rocznicę ślubu w trójke:) buziaki :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Byłam u Gin. i nawet USG mi nie zrobiła... :| No ale "przeanalizowała" wyniki i podobno oba nie są dobre. Dostałam Bromergon i tak mam go brać 2 x1 przez 3 miesiące. Zobaczymy kto z tego wyjdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam na temat tej wysokiej prolaktyny i dużo dziewczyn pisze, że przez nią nie mogły zajść w ciążę, też brały ten Bromergon i udało się... Więc... kto wie....;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żabciu to dobrze że masz z głowy teraz do dzieła:)trzymam kciuki uda się skoro innym się udało ją obniżyc to i tobie sie uda i bedzie"ktoś" trzymam kciuki :* :) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bett Nie przejmuj sie będzie @ a później nowe staranka,oczywiście jeśli test pokazał prawdziwy wynik.Ja ci życzę żeby się pomylił:) elus a może tym razem dla odmiany zobaczysz dwie krechy:) trzymam za to kciuki karolla ja bym nie wytrzymała i zrobiłabym drugi test, życzę takiej najwspanialszej niespodzianki,małej kruszyneczki:) nova oby jak najwięcej tej łaski w twojej rodzince zabciaaa jak nie pomoże to napewno nie zaszkodzi.Trzeba wszystkiego próbować.Oby pomogło oczywiście. A u mnie kochane dziś 54 dc.Zero objawów na @, innych też nie zauwazyłam.W sobotę chyba zrobie test.Już nie wiem co o tym myśleć. Miłych snów dziewuszki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wam:) Dzis w koncu po 46 dniach dostalam okres......nareszcie, ciesze sie ze nie potrzebne byly wspomagacze zeby go w koncu przywolac do porzadku hehehe.....wiec na 3 wrzesnia na godz. 10 rano, jestem umowiona na HSG, boje sie, ale co sie nie robi dla dzidziusia prawda????? Zmieniam jeszcze tabelke i lece gotowac obiadek....Spokojnej nocki i👄👄👄 P.S. Trzymam kciuki baaardzo mocno za wszystkie z Was:):) 🌻KOBIETKI STARAJĄCE SIĘ🌻 NICK............WIEK........CYKL STARAŃ.........TERMIN @.......MIASTO Myszka 24.......26...............28.................26.09.......... ...USA Zabciaaa.........24...............1..................5. 08.............lubuskie bett24............24..............11........nieregularne @.........w.śląskie anka127..........32..............4-5?...............16.0 8. ....podkarpackie _iwia_............27..............10.................10. 08......wielkopolskie Mycha_20........20..............1..................22.08 .......wielkopolskie biedroneczka...30...............1....................?.. ....................UK koza..............24..............25..................6. 08 ......mazowieckie karolina8324....26...............4..................2.08 .......wielkopolskie ❤️KOBIETKI PRZED STARANIEM❤️ NICK ............WIEK....... Przewidywany mies.starań .........MIASTO Kamyskaa.......22............ok.10.2009-02.2010.. .....k.Zie lonej Góry Słonecznik......28............12.2009-02.2010........... .......mazow sz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny i zarazem zegna się z wami od dzisiaj jestem w seoparacji z B. i raczej nici ze starania się. bede ty czasami zagladac trzymam za was kochane kciuki i zeby się wam udało. pozdrawiam i do nastepnego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję dziewczynki za słowa otuchy i wiarę :) Ja napewno się nie poddam ! :) anka - a cóż to się podziało? To, że zaprzestałaś staranek nie znaczy, że nie możesz z nami pisać... ściskam mocno i głowa do góry Myszko - będę trzymała kciuki w dniu badania !!! Buziaki moje drogie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ;) Wczoraj myslałąm, że umrę po tych tabletkach... Tyle się naczytałam o tych skutkach ubocznych, że i mnie dopadły... Narazie jest lepiej (do następnej tabletki...), ale nic, trzeba się poświęcić. To mój ostatni weekend urlopu... Od poniedziałku będę udawać, że pracuję ;) A teraz czas na porządki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staraczki sraczki
mierzcie sobie temoerature stolca jak jest rzadka trzeba ja zjesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolna8324
Myszka będziemy czekać na wyniki. anka nie możesz nas opuścić.powiedzmy, że to chwilowa przerwa w starankach;) zabcia może po kilku tabletkach ci miną te dolegliwości bo organizm się oswoi trochę z nowym lekiem całuje was mocno dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ;) Ja tylko na chwilę, dziś cały dzień mam zaplanowany... Szykuję małą imprezę i troszkę muszę się napracować. Już mi lepiej po tych tabletkach, tylko wkurza mnie to, że teraz nie wiem kiedy będę miała okres... Muszę czekać aż mnie zaskoczy :/ Miłego dnia :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć,cześć :) Żabciu,szybkiego powrotu do zdrówka-tzn. uregulowania hormonków...i dopracy ;) Bett i Myszka-3mam kciuki,aby wszystkie badania wypadły pomyślnie!!! Anka-może jednak nie wszystko stracone?? ❤️ Dziś mój mężuś wrócił na weekend i wieczorkiem wybieramy się na roczek do małego szkraba,a raczej szkrabki-bo to ona :) ps. a mój mąż mówi,że jeszcze 3 miesiące i ... :D starania (?) Sama nie wiem,ja tam się stresuję w pracy jaka reakcja itp.gdybym zaszła tak szybko...ale już tak chcielibyśmy... To jest takie irytujące...czekanie na właściwy moment :( ....choć wiesz,że teoretycznie już moglibyśmy...... :( wiem,wiem...że smucę,ciągle swoje... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Zrobiłam dzisiaj kolejny test bo to już 56 dc. a patrząc na pomiar temperatury to staraliśmy się w dniu jajeczkowania, które było dopiero w 43 dc.Znowu jedna krecha:( Poryczałam się patrząc na test:( Pewnie nigdy nie zobacze dwóch kresek.W poniedziałek umawiam się do ginka.Niech mi zrobi konkretne badania hrmonów i wogóle a nie wcista mi kit, że na usg wszystko ok i poczekamy jeszcze trzy miesiące.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochane co się stało? właśnie się dowiedziałam ze mój exB ZAPŁODNIŁ JAKAŚ INNĄ I ODSZEDŁ ODEMNIE TO JUZTAKIE WKURZAJACE ZE HEJJ JA JUZ MAM WSZYSTKIEGO DOSYC. POZDRAWIAM WSZYSTKIE I DO NASTĘPNEGO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć co tu tak pusto???? kochane kobietki powiedzie mi prosze czy jest aby taka mozliwość zeby coś drgneło jeśli @była od 17-18 sierpnia a kochałam sie z moim 20-21? bo ja juz sama niewiem na innych forach i gin.pisza ze jest taka mozliwość/ a co wy myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) Dzisiaj wysprzątałam całe mieszkanko, łącznie z generalnymi porządkami w szafie ! Jestem zmęczona ale jednocześnie zadowolona z efektów - dawno nie miałam tyle energii :P Okresu jak na razie nie mam - poczekam może do przyszłego tygodnia - jak nie przyjdzie to zrobię kolejny teścik :P kamyskaa - życzę Ci Kochama z całego serducha, żebyś za te 3 miesiące zobaczyła 2 piękne GRUBE krechy !!! anka - szansa jest zawsze , mała ale jest... w zależności od tego jak długie masz cykle .... Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×