Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klaudia0405

Kobietki,przyszłe i obecne mamusie

Polecane posty

Idę się walnąć przed tv, bo jestem zmęczona. Bardzo zaczął dokuczać mi krzyż. Klaudia śpi i pewnie obudzi się, jak ja będę chciała spać. Miłej nocy, babeczki. Może jutro dowiemy się, czy mamy nową ciężarówkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No musiałam do sklepu iść :-( szlak mi telefon chyba trafił bateria mi siadła i sie wyłączył tel i już nie moge włączyć. Chmurko dziękuje za link i dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orcio z tymi sutkami tak jest mnie nawet teraz czasem swędzą a czasem cycochy bola ale chyba na to lekarstwa niema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej jestem na chwilkę.Dopiero wróciłam od okulistki i jest poprawa u małej ufff...i astygmatyzm jak miała 5 stopni to teraz nie ma wcale aż się zdziwiła. Ania jak po usg?Ja zajrzę jutro dobranoc! A i Ewelka na pewno nikomu z nas nie przeszkadzasz wręcz przeciwnie bardzo się cieszymy że dołączyła do nas nowa mamuśka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No juz jestem jestem :) Mialam na 18-u Was to 19 a jeszcze musialam wrocic. No wiec pan doktor powiedzial,ze wszystko ok.Dzidzia rosnie zdrowo no i zdaje sie,ze bedzie chlopiec.Na moje jajka pokazal jak nic ;) Teraz zjemy kolacyjke i pojdziemy lulu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze ktos tu podczytuje pokryjomu nas i komussie nie spodobalo ze tu napisalam, nie wiem i moze temu usunal wszystkie moje posty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie Klaudia też sie dowie jaka płeć a ja bede sie karować jeszcze przez 2 tygodnie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bylam ciekawa czy mi powie. Akurat maluch sie rozkraczyl pieknie,ale na chwile ;) pewnie sie zorientowal,ze ktos go podglada hihi Lekarz zatrzymal obraz i mi pokazal jajeczka,z reszta sama je zauwazylam hihi Powiedzial,ze na 100% powie mi przy nastepnej wizycie,czyli za ok 5 tygodni. M sie ucieszyl,bo strasznie chcial chlopca..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelka napisz dane na maila to sie znajdziemy jeśli oczywiście chcesz Ania ja też gratuluje chłopca też bym chciała a z drugiej strony mam dużo ubranek na dziewczynke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko masz racje może ta osoba w pomarańczowym ubranku tylko ona do Klaudi zygała a Ewelki tu nie było. Teraz mi sie dzidzia rusza i jestem tego pewna mam pęcherz pełny i po nim mi łaskota i czuć ze to maleństwo a nie jelita :-) :-) :-):-) :-) :-):-) :-) :-):-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też chce wiedzieć czy moje mleństwo to chłopiec czy dziewczynka już sie doczekać nie moge i czas do wizyty mi sie ciągnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie da sie wejść na NK też chciałam jakiś problem im sie zrobił i dzisiaj nici zeby sie zobaczyć ehhh musiało sie zepsuć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry jestem dziś pierwsza :-) Musze Wam powiedzieć ze teraz to na 100% jestem pewna że to dzidziuś sie do mnie dobija a nie jelita dziś to sie tak z lewej strony wypchało ha ha ale sie uśmiałam Pati co u Ciebie jak @ dalej bezkrwawa?????? MIŁEGO DNIA ŻYCZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja ;) Ania a ile ma Twój dzidziuś długości?Powiem Wam że dla mnie to nie istotne jaka płeć może lepiej niech teraz mi nie mówi bo potem może wyjść co innego a najgorzej się nastawić. Pati z tego co pisała dopiero jutro będzie miała laptopa.Ja mam dzisiaj do gina będę do niego dzwonić po południu żeby się umówić na konkretną godzinę ale już mi wszystko w brzuchu fermentuje.Najbardziej boję się że mi powie że za nisko macica albo coś że trzeba leżeć bo nie wiem czy Wy też tak macie ja cały czas czuję jakby dzidziuś nagniatał mi na pęcherz i latam co trochę siku tak jakby nie podnosiło się w górę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jeszcze tak naprawdę nie poczułam dzidzi żebym była pewna że to ono może jakieś nieśmiałe?ale oczywiście ja zaraz piszę czarne scenariusze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry Babeczki Aniu moje gratulacje kochana -pewnie eM wniebowziety... Klaudia , niuni twojej sie po jakiejs korekcie tak ladnie poprawilo ? to super . Beatko a jak to bolace kolanko , przechodzi ? moze lepiej nie zaslaniaj tej ranki to lepiej sie zgoji jak bedzie oddychac. wiesz co do tych swedzacych sutkow to wymyslilam na platek higieniczny zabojcza ilosc kremu nivea i nawet sie chyba nie drapalam w nocy ,tylko niestety spalam w biustonoszu,wiec maly dyskomfost Chmureczko - rozumiem Patrycje w 100% tylko jesli to dzidzius to lepiej byloby gdyby lekarz zdecydowal co do plamien LOLUS a ty kobietko tez sie oszczedzaj w tej pracy , i napisz czy cos ciekawego wyczytalas z tematu ktory cie nurtuje Emamcia w ogole nie zwracaj uwagi na ten incydent ,chociaz mnie by korcilo zeby wyjasnic to u moderatora,przeciez jest gdzies na forum do niego jakis kontakt trzymajcie sie kochane ,milego dnia ... Ja dzis musze po ksiegarniach pobiegac za ksiazkami dla mlodej ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×