Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klaudia0405

Kobietki,przyszłe i obecne mamusie

Polecane posty

Orcio moja córka nosi okularki ale nawet okulistka była zaskoczona że w tak krótkim czasie wada zeszła do zera ale do zdjęcia okularów jeszcze daleka droga najpierw za 3 m-ce będzie ją badać atropiną itd ale najgorsza wada zeszła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelka przepraszam najmocniej , pomylilam twoj nick , ale to dlatego ze dopiero slepka otworzylam , przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny z rana.Wlasnie wstalam ale jestem nie wyspana ale odespie jak bede miala wolne. Orcio nic ciekawego nie wyczytalam ale juz wiem co i jak. Odezwes ie wieczir.papa mielgo dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orcio kolano boli bo stłuczone i mam strupa na nim ale ja prawie nigdy nie zaklejam plastrem tylko susze :-) wiec ładnie sie goi. Klauduś sio z tymi czarnymi scenariuszami ja to mam taki nacisk na pełcherz że szok jak zrobie siku i ide do kolezanki 2 bloki dalej przychodze do nij i pierwsze co to do ubikacji. Ja w kibelku najwięcej czasu spędzam :-) wiec nie martw sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki moja corcia niedawno sie obudzila dostala mleczko i oglada bajki.Musze przygotowac ja bo idziemy do mojej mamy umyc okna bo kobita zapracowana nie ma kiedy :D ja siku co dwie godziny w nocy wstawalam na dwa tyg przed porodem...koszmar wstawalam rano nie wyspana :) ORCIO spoko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Foczki Kochane ____:) wreszcie się dorwałam ... hihi...mojego eMa pierwsze :) a teraz juz na spokojnie Was, bo eM poszedł spać - potem jedziemy do mojego rodzinnego miasteczka, więc musi sie wyspać po całej nieprzespanej nocce... a ja ...cóż... wiecie co ja myślę, że te moje rewelacje są spowodowane rozregulowaniem jakiegoś hormonu i stąd te skąpe @ i niestrawności. Strasznie mi niedobrze ale staram się powstrzymywać od wymiotów na tyle, na ile jest to możliwe - te ciasteczka chyba były za tłuste ... :( dziś tempa 36.9, Już nie ma ani na zewnątrz a ni w środku, zresztą wczoraj już biegałam bez wkładki... wczoraj zrobiłam test - wyszedł negatywny... tzn... moja chora wyobraźnia miała tam jakieś urojenia...w doszukiwaniu się drugiej krechy pod światło ale ja myślę, że jak chce się bardzo coś zobaczyć to się zobaczy... miałam iść dzisiaj na betę ale raczej nie zdążę - zresztą mnie to by się bardziej przydał endokrynolog , bo coś ze mną nie tak.... wypoczęłam, zwiedziłam , ponadawałam się pięknem Polski, żyłam bezstresowo i co??? nie dość , że spóźniła i to o tydzień prawie to jeszcze była prawie bezkrwawa... jedna kropla to chyba coś za mało Wiecie co ??? zastanawia mnie jedno ... dlaczego w środku jest krew a nie uwalnia się na zewnątrz... czytała o skąpych okresach... 50ml na dzień min. ... a ja bidna nawet 10 ml nie mam :( chyba już przekwitam ... :( mam nawet takie przekwitające objawy hoho raz mi gorąco, raz zimno... no nic ... w najgorszym wypadku zostanę mamą kanarka albo świnki morskiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogóle to muszę sobie krew zbadać, bo chyba mam cukrzycę... ileż można spać... wczoraj spałam dwa razy w ciągu dnia... myślałam , że poczytam coś wieczór i zdążyłam tylko dwie strony książki przeczytać... który to hormon z spanie odpowiedzialny ??? nie przypadkiem tarczycy ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma nikogo ???? w takim razie idę się położyć, bo już mnie coś łamie... hihi pewno do eMa - organizm się domaga przytulania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati ja już niewiem a może Ty jesteś z tych co za nic test nie wykaże ciązy co??????????????? Przytulaj sie doeMa. Ja też miałam plamienia i z krwią i beżowe wiec jeszcze nic straconego :-) Jazaraz zawioze małą do eMa rodziców i jade koło 15 na grzybki :-) musze dużo ususzyć ha ha bo zachcianka na barszcz z uszkami jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati idz jutro na betę ja Ci to mówię test nie zawsze musi wyjść pozytywny nawet jak jest ciąża.A co jeśli masz jednak fasolkę?to lepiej wiedzieć od razu a pewność będziesz mieć tylko dzięki becie a jeśli wyjdzie 0 to na Twoim miejscu nie czekałabym z wizytą u gina. Ja sobie leżę,wysprzątałam w domku i odpoczywam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klauduś a ja musze zabrać sie za gotowanie bo później mnie nie bedzie. ja mam znajomą co tak sobie robiła testy i nie było ciąży a urodziła córeczke wiec Pati bede biła Cie po tyłku jak na tą bete nie dotrzesz jutro jasne????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie ale patrz jaka ona uparta jak osioł!Idż Pati na betę dla swojego i naszego spokoju rób co brzuchatki nakazują. Chmurko___a ja też chce zdjęcia Twojego brzuszka ;) Beata___co dziś robisz na obiad?Ja rosół i ziemniaczki tylko jeszcze nie wiem z czym?chyba z rybką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak tak Pati jest strasznie uparta a lepiej wiedzieć na czym sie stoi a nie w niewiedzy tyle czasu siedziec. No i po gotowaniu :-( musze siostre z dziećmi zawieźć do mojej babci i dopiero do garów sie wezme. Klaudia i jak masz już godzine na którą idziesz do gina????????????? Zapytaj czy już bedzie mniej więcej płeć widać bo ciekawa jestem strasznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny, WLasnie wstalam i jem salatke. M owszem wniebowziety,wczoraj znowu probowal wywalczyc imie,ktore mu sie podoba hehe i doszlismy w koncu do porozumienia. On chce,zeby byl Borys,wiec powiedzialam,ze ok,ale jak bedzie jednak dziewczynka to bedzie Nadia. Mi ten Borys nie pasuje,bo u moich rodzicow juz drugi pies ma tak na imie..Ale ok niech mu bedzie. Na dworzu leje,a mialam isc do sklepu..Mialam w zamrazarce 2 kawalki schabu,wiec rozmrazam i moze zrobie w piekarniku,bo M nie moze smazonego teraz jesc. Pati ja juz do Ciebie sil nie mam...Idz cholero na ta bete,co Ci szkodzi???? Przynajmniej bedziesz cos wiedziala i moze to pomoze przy ewentualnym leczeniu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bedę dzwonić około 15-stej bo tak kończy pracę w klinice i mi powie dopiero na którą przyjechać ale strasznie się denerwuję i boję już nie byłam miesiąc a wcześniej latałam co dwa tyg. To jedz ostrożnie obiadek poczeka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borys?Może powalcz jeszcze troche podsuń mu jakieś imię fajniejsze no jak na dziecko Borys wołać?Borysku?Zresztą to Ty powinnaś zdecydować za te 9 m-cy chociaż to się nam należy.A Tobie jakie sie podoba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia dzidzius ma 14.1 cm :) Pati i jeszcze jedno-wiesz,ze odmawianie brzuchatkom przynosi pecha???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On sie tlumaczy,ze jak ktos mowi Borys Szyc to jakos nikt nie mowi,ze dziwne imie. Podoba mu sie jeszcze Olek,ale dla mnie to gorsze niz Borys.. Mi sie podoba Maksymilian, Daniel,Mariusz,Mateusz,Oliwier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Kochane moje Foczki___ wstałam właśnie...ale zimno... niby słonko świeci a mnie chyba grypa jakaś nabiera... :( dobrze, że mam już kilka słoiczków malinek ja wiem na czym stoję, bo... uważam ...że plamienie jest bez krwi... takie tam beżowe czy brązowe... zresztą kiedyś miałam już taki @ i też się tak fatalnie czułam. oj zaziębiłam się trochę więc takie głupie objawy jak przy ciąży i to wszystko...okno muszę zamykać, bo potem pęcherz cierpi hihi no i trochę bardziej uważać co jem, bo potem są tego efekty...nie jem - jest mi niedobrze - jem tez mi niedobrze. Na betę pójdę jutro, chociaż uważnym, że to strata czasu i pieniędzy. Dzwoniłam dziś do przychodni... do endokrynologa kolejki - na koniec listopada !!! szok ciekawa jestem jak pójdziemy do tej kliniki czy hormony tez prywatnie będę musiała robić... i tu znowu zaczną się schody finansowe...coś mi się wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu____ jaka duża ta Twoja Fasolka już :) a co do imienia...on to może i Baltazar się nazywać - jak dla mnie - byleby tylko był zdrowy i przez całe życie szczęśliwy - takie jest moje zdanie :) Beatka___ ja poproszę o relację ze stanu grzybów w lesie :) a jak Twoja ręka i noga - lepiej ? Klaudia___ no wreszcie jesteś :) a u Ciebie jak tam w brzuszku :) ??? popukiwania już czuć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niby racja Pati,ale ja patrze ze swojego punktu widzenia.Jak pomysle jakies imie to zastanawiam sie czy chcialabym,zeby moj facet mial tak na imie..moze to glupie ale juz tak mam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu___ no tak, wiesz nie można dziecka szpecić imieniem, bo to w końcu na cale życie. Mnie się zawsze podobał Mikołaj, Nikodem- Nikuś ale eM ma jakieś wyobrażenia o Kubusiu i Michałku... na osiedlu aż się roi od Kubusi hihi. Podoba mi się Beniamin ale jak to wolać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szwagra synek jest Nikodem :) Kubus tez ladne,a znajoma z pracy ma Beniaminka i mowia na niego Benji :D No bo Olek to odpada.Moglabym jeszcze zaakceptowac skrot Aleks,ale na pewno nie Olek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×