Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klaudia0405

Kobietki,przyszłe i obecne mamusie

Polecane posty

E tam Anka ja jestem zdania ze sie nie da dziecka przyzwyczaic do noszenia na rękach.Jak jest spokojne to leży a sa dzieci ze po prostu nawet nie lubia byc noszone bo to je meczy.Nie przejmuj sie tesciowa przyjedzie i pojedzie a mama to mama i nikt jej nie dorówna :D Na długo zostaje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie ja tez jestem zdania ze powinno sie jak najwiecej mówic do dziecka i nie lubie stwierdzen ze tak małe dziecko nic nie rozumie.Słyszy przecież i wie jakim tonem do niego mówimy i o wiele lepiej sie rozwija. Biore sie za obiad.Małą wszystko budzi najmniejszy szelest.Wszystko robie jak na szpilkach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!! Jeszcze niedawno byłam na forum o staraniach a teraz spodziewam się dziecka. Jestem w 19 tygodniu ciąży i mam termin na sierpień tego roku. Jak sobie radzicie w ciaży? Jakie macie problemy? Może któraś z was prowadzi bloga?? Jeśli macie ochotę to zapraszam na swojego bloga; Możemy się wymienić naszymi przezyciami. Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamy!!!!! http://pierwszaciaza.blog.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia przyjezdza na tydzien.No coz...bede musiala zacisnac zeby i przetrwac..choc mam nadzieje,ze bedzie ok. Moj bratanek jest przykladem na to,ze mozna dziecko przyzwyczaic.. Moj brat z zona zostawili dzieci na 2 miesiace z jej siostra,bo sami pojechali do innego miasta szukac pracy,mieszkania,zalatwic dla dzieci przedszkole i zlobek.Po tych 2 miesiacach moja bratowa miala przerabane...Maly non stop chcial byc na rekach i to nie,zeby siedziec,ale on chcial,zeby z nim chodzic,jak go odkladala to wydzieral sie w nieboglosy.. Ale na pewno nie kazde dziecko takie jest i niektorym jest wsio ryba..Mam nadzieje,ze moj synek tez taki jest ;) Katarina Witaj. No my tu juz prawie wszystkie po ciazy..Ja ogolnie ciaze wspominam bardzo dobrze(nie liczac ostatniego miesiaca).Nie mialam zadnych problemow,zadnego zlego samopoczucia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Babki! Nie zaglądam do Was zbyt często, bo jakoś mam mało czasu. Muszę się przyzwyczaić do tej rewolucji :D Wczoraj Beatka do mnie dzwoniła - macie wszystkie pozdrowienia od niej :) Klaudia moja Milesia raczej do M podobna. Usta podobno ma moje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ile postow..normalnie do nocy bede czytac.. Wlasnie zeszlam z mojego orbitreka i jestem mokra.. Beata rano pisala,ze Arturek po operacji i ze wszystko ok i jutro wychodza.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HAaaaaallllllllOOooo!!! Gdzie jestescie? Juz rano! My juz od 6 na nogach.Wmusilam w synka cala butle mleczka w nocy i spal jak zabity,obudzil sie dopiero o 6,a zawsze robil pierwsza pobudke przed 5,dostawal smoczka i spal dalej,a dzis nic :) Tzn nie doslownie wmusilam,on po prostu jak przestaje czuc glod to przestaje go interesowac jedzenie i zasypia..A dzis w nocy poczekalam az mu sie odbije,dobrze zasnie i dalam jeszcze raz i zjadl do konca :D Dzis ma byc u nas ladna pogoda-mam nadzieje,bo chce isc na spacerek do miasta,musze zakupy na obiad zrobic,bo M wczoraj pojechal do sklepu,ale byly puste pulki..W ten weekend odbywa sie coroczny rajd i zjechalo tyle ludzi,ze szok,a sklepy jak zwykle sie nie przygotowaly.. MIlego dnia Kobialki. Beata odezwij sie jak juz bedziecie w domku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helllo Ania jestem chyba tylko ja narazie wstalam juz bo niechcialo mi sie spac dalej a eM jeszcze spi.Ja juz po sniadanku a pozniej kawke sie napije:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Ja wreszcie w domu z maluszkiem i wszystko jest dobrze problemów z intubacja nie było bo była robiona płytko i maseczke mu założyli Operacja wyglądała inaczej niż te konowały tu miały robić bo tresc z jelitka wprowadzili do brzuszka podwiazali jelitka i nadmiar wycieli. w trakcie operacji okazało sie że ma wodniaka prawego jadra i usuneli odrazu więc mam już zdrowego synka. Ja jestem padnięta jak niewiem co ledwo pisze ide sie ukompać i spać bo mam dosć wyobraźcie sobie że jedyne jak sie mogłam umyć to w toalecie szpitalnej gdzie wszyscy wchodzą wiec buzie mułam stopy też pod pachami no ale dupy itd... to od środy nie ruszyłam mydłem :-( jedyne co to mokre chusteczki i tyle. Warunki zeczywiście tragiczne dostałam krzesło drewniane bez oparcia makabra no ale jak Ania pisała kupiłam sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wtajcie ;-) Beata nawet sobie nie wyobrażam co czułaś i czujesz teraz,gdy jest już wszystko ok. Ale Bogu dzięki już po wszystkim,mały będzie zdrowy jak rybka. A ja dopiero od pół godz mam prąd,kumacie? Miało go nie być od 8 do 10,a gnoje włączyli go teraz. W domu nie posprzątane,nie odkurzone,szok!!!Do nocy teraz będę zapierdzielać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek :-) Gdzie Wy wszystkie jestescie co??????????????????? Pewnie na spacerkach bo piękna pogoda jest :-D Ja zjem obiadek i też sie wybieram z dzieciakami pochodzić troszke ale nie wiele bo Arturek ma katarek i ie chce go doziębić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Babeczki! Beatko, bardzo się cieszę, że wszystko dobrze poszło. Warunki miałaś fatalne, ale to chyba nie ważne, skoro dzieciaczkiem się dobrze zajęli, no nie? :D Moja Milesia spi. Nie spi już aż tyle co na początku. Po karmieniu ma czas czuwania, kiedy patrzy, robi minki i chce być przytulana :) Karmienie mamy na raty. Śmijejmy się, że ona je pierwsze danie, potem drugie, a następnie deser.... :D Tzn, je i nagle zaśnie. Ciężko ją obudzić, więc kładę ją sobie na piersi i czekam na "reaktywację" :D Jak się po jakimś czasie rozbudza, to je znowu. Międzyczasie najczęściej robi kupkę. Po "drugim daniu" znów zasypia... No więc ją przewijam, ona się budzi i... woła o "deser" :D No i znowu cyc :D Potem znowu kładę ją na piersi i tak albo zasypia, albo poprosu sobie czuwa. Kąpiele już lubi, bo na początku nie bardzo. Tzn lubi być w wodzie, gorzej jak ją wyjmę z wanienki. Wtedy jest wrzask :D Co do mnie to czuję się już prawie dobrze (potrafię już siadać bez problemów :D ) Do tej pory znikło mi 11 kg. Jeszcze około 4 zostało... Na razie nie ćwiczę, bo nie wiem czy już mogę. Głównie zeszła ze mnie woda. Pocę się okropnie, szczególnie nocą. Ale przynajmniej moja buzia nie wygląda już jak księżyc w pełni, a kostki i łydki są o połowę mniejsze :). Niestety to co mi zostało, to sam tłuszczyk i trudniej będzie się go pozbyć :( No i jeszcze muszę się pochwalić jednym sukcesem - nie zrobił mi się ani jeden rozstęp! :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Annolia____nie przejmuj sie waga bo naprawde niewiele Ci zostało.Będziesz karmic,wiecej sie ruszac i wrócisz szybko do swojej wagi.A co do dzieciaczka to cóż...tak to jest im starsze tym mniej spi chociaz nie zawsze.To zalezy od dziecka. Mnie dziwi u mojej Lenki jedno że w dzien byle czym rusze to sie budzi a jak zasnie na noc to moge odkurzac i robic wszystko i nic ja nie rusza? Beata____najważniejsze że już macie to za sobą aby żeby u sie nie nawróciła przepuklina,co na to lekarze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. A ja "ciesze sie" obecnoscia tesciowej. Powiem Wam w skrocie co czuje.. "a mamusia to na dlugo przyjechala? No jak dlugo chcecie. To nawet kawy sie mamusia nie napije?" Kurna,wlasne dziecko mialam na rekach ostatnio o 6 rano..wszystko przy nim robi,ja nawet nie zdarze sie ruszyc..Mam dosc,ide po Persen,bo sie wykoncze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała ano cały czas wchodzę i was podczytuje:) gratulacje dla młodych mam :)pytasz o ząbki mojej córce wyszedł pierwszy koło 6 miesiąca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja ma się świetnie skończyła już 20 miesięcy :) straszny diabełek z niej tylko patrzy co można zrobić:)nie odzywałam sie bo wydawało, mi sie że jesteście strasznie zgrane i jakoś ciężko mi się tu wkupic ale mała mnie do pionu sprowadziła:) co jakiś czas zaglądałam tu i czytałam co u was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mały mi dzis troszke marudzi no ale ma prawo zmieniałam mu opatrunki i ma takie naciecia po 3-4 cm z kazdej strony. ale najwazniejszeze ładnie sie goi i wnet nie bedzie nawet znac. Annolia to niunia moze robi sobie z piersi smoczka???? A kg sie nie przejmuj bo nawet nie zauwazysz kiedy pozbedziesz sie tego. Klaudia moze mała na noc ma mocny sen i jej nie rusza czy sie cos tłucze a w dzien tylko dzemki sobie robi. Ania ale masz " dobrze " z ta tesciowa ehhhhhhhhhh te stare ropuchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba masz racje Beata bo w dzien nie zaśnie mocno tylko leży i drzemie. Tala____Przecież Mała tak samo póżno jak Ty dołączyła do nas i chyba jest ok?To już Mała sie musi wypowiedziec.Tala w grupie zawsze razniej a to na eMów ponarzekamy a to o jakis problem z dzieckiem zapytamy jak to z babami :D Nic nie stoi na przeszkodzie żebyś i Ty sie z nami zżyła a my z Tobą :) Ten topik jest otwarty dla każdego. Chmurko____odpoczywasz dzis?Pewnie nie możesz sie córcia nacieszyć co?a ona Tobą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka_____po prostu chce Ci pomóc,przyjechała to co?będzie siedziec?to tez by jej tak głupio było chyba?Ja Ci mówie nie narzekaj tylko wykorzystaj :D zrób sobie długą kąpiel,idż na zakupy a teściowa niech sie wykarze :P Niedługo pojedzie nawet sie nie obejrzysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to bym chciała żeby teściowa mi z dzieckiem posiedziała chociaż z pół dnia bo szczerze nawet czasem nie mam jak na kibel siąść.Chociaż wiem że czyjaś obecność zwłaszcza non stop może drażnic.Ale Ania nie dziw sie w końcu to jej wnusio nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia racja w grupie raźniej:) widze że dołączyły do was nowe mamusie :) ja postaram sie pisać jak najczęściej :) Beatko zdrowia dla synka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu może faktycznie dobrze że przyjechała zawsze Ci coś pomoże a Ty odpoczniesz:) ja mam dziwną teściową nie przepada za mną:( ale dla małej jest świetną babcią dziś moja mała spała u niej a dzięki temu ja się wyspałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobity..ja dzis leze caly dzien bo brzuch znowu twardy..ale nie boli troche mnie to martwi i chyba jutro pojde na prywatna wizyte..moze ta szyjka sie jeszcze skraca chociaz podobno to nie daje objawow....juz sama nie wiem co mam myslec...ale boje sie... Beatko dobrze ze jestes w domku... Anka z jednej strony nie dziwie sie ze sie denerwujesz,bo pewnie tak samo bym reagowala,ale klaudia ma troche racjii,postaraj sie ja wykorzystac na maxa,poswiec ten czas dla siebie na tyle na ile to mozliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w ostatni dzien weekendu ;) a nie pisalam bo brak czasu mala chce zeby sie z nia bawic a najbardziej to tylek mi truje z bankami mydlanymi...probuje ja sadzac na nocnik ale wielki ryk przy tym i brak mi cierpliwosci...ostatnio wogole wszystko wymusza i wogole rojber sie zrobila jak nie wiem a tak poza tym to ok zabralam sie za odchudzanie 8 dzien cwiczen mam za soba oby szlo dalej :P zebym tylko nie przerwala ;) a co do malej to nie ma juz swojego lozeczka zamienilismy jej na fotel rozkladany i jest ok ladnie spi,bez placzu i jak chce to przychodzi do nas nad ranem;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!Komu kawka bo właśnie piję. Ewelka____nie przejmuj sie moja starsza córcia zaczęła sikać do nocnika ok 2 lat jak miała bo dopiero wtedy wiedziała o co chodzi moje wcześniejsze próby jak miała półtorej roku nic nie dawały bo dziecko do wszystkiego musi dojrzeć.Z pampersami i smoczkiem pożegnała sie ok 2 lat.A że rojber to sie zacznij przyzwyczajać im starsze tym gorsze :P Moja bratowa ma roczne dziecko i nie może się doczekać kiedy bedzie starsze i dziwi sie że ja wprost nie mogę sie nacieszyć młodsza córcia jak jej tłumaczę że właśnie takie do roku to są dzieci najfajniejsze i grzeczne to dziwnie na mnie patrzy.Ale ja wiem co mówie bo mam 4 letnia córcie przeciez i do 2 lat był aniołek zero problemów grzeczna,miła a teraz?wszystko jest nudne i głupie...czasem jak cos powie to nie wiem co odpowiedzieć ;) no i ma swoje humory,nastroje wszystko jest na NIE!!!!Także ja wolę takie niemowlaczki-bobaski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę się tego naszukałam:) NICK.......................TC....GIN........TERMIN POR......WIEK...PŁEĆ joanna84.................14...21.09........07.03.2010.. ....25.........? Annolia....................34....05.02.......08.03.2010. ......27........K nowa81....................24...19.01........11.05.2010.. ....28.........M NASZE MAMUSIE ....DATA NARODZIN......WAGA.....DŁUGOŚC...PŁEĆ Spacer w chmurach.........20.12.09............2850.......52.......... Klaudia Mala29........................02.01.10............4150. ......57...........Dorian Beata2611...................20.01.10............3100.... ....56.............Artur Anka323......................29.01.10.............3450.. ....52..........Sebastian Klaudia0405..................02.02.2010.........3380.... ....59..........Milena nikulam.........................11.03.10............3380........57..........Laura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciejka____a Ty coś bierzesz jakies leki?luteine?Jak krótką masz tą szyjkę?Bo ja w pierwszej ciąży cały czas słyszałam że mam krótką szyjkę a jak przyszedł termin porodu to musieli wywoływać,niektóre kobiety po prostu tak mają.Mówili Ci ile ma cm?Do ślubu 2 tygodnie ale ten czas leci...Masz już fryzurę?obrączki zamówione?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×