Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klaudia0405

Kobietki,przyszłe i obecne mamusie

Polecane posty

Wczoraj bylismy na szczepieniu na penumoki, jeju jak Laurka płakała, najgorsze szczepienie jak dotychczas!Dziś biedna ma gorączke, dałam jej własnie paracetamol i spi:( duża juz mam panne (mimo refluksu:) ) W niedziele kończy 4 mc a wazy już 7300 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikulam a ty chcesz dac jej z lyzeczki czy z butelki??bo to wtedy musisz zwrocic uwage ze jak jest za gesta to wtedy dodac wode a z lyzeczki moze byc gestsza niz w butelce ...wiec spokojnie;) ja kupuje bobovity smakowe,nie zwracam uwagi czy ryzowa czy kukurydziana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata ja bym wolała na koniec świata się wyprowadzić od takiego faceta! Wolałabym kontem u rodziny siedzieć lub gdzieś w jednym wynajętym pokoiku, niż go oglądać! Wiem, ze to nie łatwe, ale zrobiłabym to dla dzieci...Co to za życie w takiej atmosferze! Sorry, powiem szczerze - po tym co piszesz, stwierdzam, ze straszna z niego menda i miałabym poważne obawy zostawiać z nim dzieci, a szczególnie "twoją" córeczkę, bo nie wiadomo co mu odbije! Uciekaj stamtąd kochana! Klaudia dzięki za info. A kiedy podajesz samo mleko? Zawsze na każdy posiłek coś z "papek" i mleko jako dodatek jak się nie naje, czy czasem samą butle? Co do diety, to widziałam Twoje fotki i uważam, że wyglądasz super! Ale skoro uparłaś się zejść jeszcze 1 - 2 kg, to walcz! Trzymam kciuki:) A Ty trzymaj za mnie! Rano moja waga pokazała 53,5... Bardzo pomału idę w dół. Też niby nie wyglądam żle, ale przy moim wzroście o wiele lepiej wyglądałam jak byłam szczuplejsza. Poza tym nie we wszystkie ciuchy wchodzę, a jak wchodzę, to nie wyglądam dobrze, bo mi boczki na plecach wychodzą :( Mój cel to 50 kg. A jak to osiągnę, to spróbuję zejść do 48 kg - mojej wagi z przed 4 lat w dniu ślubu. Nikulam ja kupiłam kaszki z bobovity. Mam jabłko-banan, waniliową i brzoskwiniową. Na razie dodawałam jej 2 łyżeczki do normalnej porcji mleka przed snem i chciała mi smoczek połknąć tak jej smakowało! Wczoraj zrobiłam jej waniliową według przepisu na opakowaniu, ale 1\2 porcji i jadła, że nie nadążałam do budzi podawać! Moja wciąga wszystko! No oprócz obiadku z warzyw, to jadła, ale minę miała przy tym taką, że można było ze śmiechu pęknąć :D Po prostu za mało słodkie... Mówisz 7300????? O matko! Moja jeszcze 6 kg nie ma! Ewelko ta Twoja Wiki to takie żywe sreberko! Sama radość takie dziecko! Ja już nie mogę się doczekać jak moja będzie tak szaleć :D Chmurko i co pokazała waga? Ja też kręcę hula - hopem. Już mi wychodzi, bo na początku cały czas mi to kółeczko spadało. To nie żle ciągnie na mięśnie! Oprócz tego codziennie 100 brzuszków, 200 podniesień bioder i 15 min na orbitreku... Nie jem po 18, ale jestem potem strasznie głodna! Wczoraj o 21 poobgryzałam eMowi kanapkę!!! :D Bo sobie zrobił piętrowy talerz kanapek i się raczył przy mnie :p Mała jak Doruś się dziś czuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annolia ciesz sie kochana ze spokoju narazie...potem dziecko ci dopiero pokaze ;D moja to jest naprawde nieusluchana...Wlazi na oparcie od lozka i patrzy za okno...tyle razy jej mowie ze ma tak nie stac ewentualnie usiasc bo spadnie...raz zjechala i ja w ostatniej chwili zlapalam.Z psem wogole uwielbia zabawe...ale niestety wyjada psie chrupki niby przynosi psu a sama podjada wiec psa musze karmic jak mala spi i na noc psu wyciagam bo nie moge jej upilnowac ;) Uwielbia spacery...jak mowie ze idziemy da da to idzie po czapke sama zalozy i ona jest gotowa...jak widzi ze buty wyciagam to szybko leci na tapczan i sie przygotowuje do zalozenia butow ;) a jak wracamy do domu to czapa z glowy i buty tez ;) Teraz oglada mini mini ;) ja zaczelam od 13 czerwca diete bialkowa i zjechalam 5 kg ale ostatnio mama miala imieniny i przytylo mi sie 1 kg spowrotem ale juz to zaczynam ogarniac i spada w dol...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję dziewczyny na pytania o zdrowie Dorianka. Mały lepiej wygląda,ta wysypka znika,dzięki Clemastinum i wapnie. Inhalacji mały nie chce mieć robionych,zmuszać go nie będę,ani trzymać siłą. Może jak będzie starszy to przekona się,że to nic strasznego. Beatko-słów nie mam,on kazał Ci się wyprowadzić? Po tym,pokazał jaka świnia z niego jest. To znaczy,że miał Cię w domu,bo sprzątałaś,robiłaś obiady i do tego byłaś mu potrzebna? Ja bym się honorem uniosła i odeszła od niego czym prędzej. Ty go kochasz,ale widzisz sama,że on Ciebie nie. Po co się męczyć,nie odbieraj dzieciom dzieciństwa,póki są jeszcze malutkie i nie rozumieją za bardzo. Będzie ciężko,oj czuję,że będzie naprawdę ciężko. On będzie Cię namawiał później do powrotu,Ty jesteś wpływowa,skusisz się kolejną obietnicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale upal co dziewczyny? ja padam,leze plackiem,az ciezko sie oddycha.. Beatko--dziewczyny maja racje-jak masz mozliwosc to sie wyprowadz ..tak,tak latwo nam mowic/pisac,ale co to za zycie jak nigdy nie wiadomo co mu odwali..Przemysl to,jestes silna,madra babka,nie daj soba pomiatac .DASZ RADE :) :) :) Klaudia--wybralismy Agnieszke wlasnie z tego powodu,ze tyle tych julek itp..Chyba zostanie aga bo M juz tak do niej mowi od dluzszego czasu, wiec nie bedziemy dziecku w glowie krecic :P tak was czytam i sama sie szykuje na dietke po porodzie/po karmieniu piersia.Trzymam kciuki za wszystkie..ja juz mam jakies 12-13 kg na plusie..a gdzie tu 40 tydz..Ale glodzic sie nie mam zamiaru i malej,bo jak czuje gloda to moje szczescie juz kopie mocniej i chyba wola JESC JESC :P mala--z tego co wiem(moze sie myle) to inhalacje troche trwaja az to wszystko wyparuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelko ja uważam, że najlepsza dieta to dieta NŻT (Nie Żreć Tyle) :p Nie wierzę w żadne tam diety o jakichś tam nazwach... Moim zdaniem nie ważne jest co się je tylko ile :D Wiadomo, że trzeba zrezygnować ze słodyczy i tłuszczu, ale resztę można jeść, tylko ilość zmiejszyć :) Chciejko u nas poza plagą Julek jest jeszcze plaga Emilek :D Milenę wybraliśmy, bo M się to imię podobało a poza tym w liceum miałam koleżankę o tym imieniu. Była zawsze wesołą i pogodną dziewczyną i dlatego mi się zawsze to imię kojarzy z uśmiechniętą buzią. Myślałam, że to raczej mało popularne imię, a tu masz! niespodzianka! Ulicę dalej też jest Milena i to tylko 6 tyg starsza od naszej! Była podobno jeszcze jedna Milenka z tego rocznika, ale się wyprowadzili. Tak by już były w szkole 3 w jednej klasie :D Chciejko ja doszłam do +17 kg w ciąży a pod koniec samo spadło mi 2 i jak do porodu szłam mialam 15 wiecej niż na starcie. Ja nie jadłam pod koniec tylko żarłam! Normalnie plądrowałam lodówkę! :D :D :D Mała podejrzewam, że taki szkrab nie jest zachwycony jak mi maskę inhalatora zakładasz na buzię! Nie dziwię się :D Fajnie, że już jest lepiej. Jutro przyjeżdża siostra M do nas na weekend. Jest w 34 tyg ciąży. Ostatnio ją widziałam na chrzcinach Milesi i ciekawa jestem jak teraz wygląda :) Dałam jej wszystkie moje ciuchy ciążowe, ciekawe czy jeszcze w nie wchodzi, bo ja w jeansy ciążowe na koniec już nie wchodziłam, tylko w dres :D W ogóle jak teraz zobaczyłam taką babkę w ciąży, to nie chciało mi się wierzyć, że ja taka wielka byłam, a M stwierdził, że byłam większa od niej. Godne podziwu, że brzuch się aż tak naciągnąć potrafi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) Klaudia jestem :) cały czas do was tu zaglądam ale jakoś weny nie mam na pisanie :( co u mnie słychach :) wiec tak Maja 3 lipca skończyła 2 latka :) rośnie jak na drożdżach:) coraz więcej gada i właściwie buzia jej się nie zamyka:) byłam ostatnio z nią u okulisty oczko jej ucieka :) i załamałam się,niestety ma nadwzrocznośc, uciekające oczko i astygmatyzm :( troszkę mnie to zdołowało bo niestety nie będziemy tego leczyć chwilowo :( okulistka stwierdziła że najlepiej jeśli poczekamy aż mała skończy 3 latka bo teraz jest za mała żeby wykonywać ćwiczenia:( więc okularki nic nie dadzą a nawet bez ćwiczeń mogą pogorszyć sprawę:(w najgorszym razie zabieg laserowy:( w niedziele wybieramy się do zoo do Opola a w poniedziałek wyjeżdżam do mojej babci w Lubelskie na 2 tyg :) już nie mogę się doczekać nareszcie odpocznę a mała się wybiega na wsi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annolia to jest dieta dukana...poczytaj sobie na stronie www.dietaproteinowa.eu i efekty widac ;) tala wspolczuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech jakoś damy rade:) słyszałam że ta dieta proteinowa jest świetna :)też się nad nia zastanawiam ale to może jak wrócę od babci bo dobrego babcinego jedzonka sobie nie odmówie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tą dietę białkową zaproponowała mi koleżanka Agata która schudła bardzo ładnie na niej. Muszę się zmobilizować i zacząć ją stosować. Za kilka dni zamówię podwójną celulozę-błonnik i zobaczę co będzie się działo. Tala szkoda malutkiej,mam nadzieję,że do wieku szkolnego wszystko się unormuje,bo nawet nie masz pojęcia jakie dzieci potrafią być wredne i śmiać się z osoby która ma problemy z oczkami. U mojej córci w klasie jest dziewczynka Daria,której oczko ucieka i dzieci nie wiedzą co to jest,mówią"Daria nie widzi". Ona nosi okulary,kiedyś jak miała roczek przeszła jakąś operację oka,nie wiem na czym ona polegała. Ja również mam myśli o Dorku,modlę się,żeby miał wzrok po mojej rodzinie. Bo u M wszyscy mają wadę wzroku. Jego mama nosi bardzo grube szkła,bracia noszą okulary,jeden ma oczopląs(mimo to jeździ autem bez prawa jazdy),siostra M powinna nosić okulary,ale olała to. Jej córeczki-2 i 3 latka teraz miały zamówione okulary w Vision Express(jest promocja,kupujesz 1 parę drugą dostajesz gratis,trzecią wydajesz. I tak oto szwagierka kupi jedną parę,druga dostanie druga córka a trzecią parę dostanie teściowa. mój M czasami mruży oczy,co jest powodem moich tekstów,że ma założyć sowy(ma okulary z dzieciństwa,wielkie,okrągłe hi hi) a on mi że on widzi. Dlatego mam obawy,że Dorek odziedziczy wzrok po rodzinie M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety mała niektóre wady mogą byc dziedziczne :( tak jak właśnie astygmatyzm który Maja ma podobno po tatusiu :( pocieszające jest to że dzieci ten zabieg maja refundowany z NFZ ale już mój M musi zapłacić za to 1,500zł :(mam nadzieje że do wieku szkolnego będą jakieś efekty :( nie chciałabym żeby Maja miała jakieś kompleksy z tego powodu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do tej diety to mowie ze jest ok...na sniadanie wypije szklanke maslanki na obiad zrobie sobie serek wiejski z dwoma jajkami ugotowanymi i np troche kurczaka bez skor i jestem najedzona na pare godzin...bialko powoduje ze czuje sie najedzonym i sytym...to powodzenia laskiA my sie wlasnie zbieramy do mamy na basen ;) papa do pozniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annolia____ja daje samo mleko tylko tak ok.10-ej połowe deserka za pół godz.mleko i potem ok 13-14 zupke i pózniej juz samo mleko na noc czasem jej robie kaszke manne zwykła.Trzymam kciukasy za Ciebie ja sobie kupiłam dzisiaj therm line mysle ze bedzie mi łatwiej zrzucic? Tala____cholernico podczytujesz i nic nie piszesz!Córcia sie nie przejmuj moja starsza ma to samo z oczkami i nie wiem do jakiej okulistki trafiłas ze odradziła okulary?Moja Dusia jak miał 2 latka od tamtej pory nosi zaczęła od wady +1,5 dioptrii na oba oczka,potem stopniowo co 3 miesiace jej zwiekszała aż doszło do 3 dioptrii a w tej chwili już na jednym oczku jej zmniejszyła do 2,5.Jeśli ma niewielki astygmatyzm to może z niego wyrosnąć bo gałka oczna rośnie ale bardzo powoli.Ja Ci radzę skonsultuj to jeszcze z innym lekarzem.A okularki są tak ładne że wcale dziecka nie szpecą a wręcz dodają uroku.Klaudia odziedziczyła wade po mojej mamie. Mała____to na co czekasz?idz z Dorusiem do okulistki i sprawa jasna.Ja z Lenką byłam jak miał 3 m-ce i teraz za miesiac mam jechać bo jedno oczko ma niepewne. Ale dzisiaj miały radochę dziewczynki nalałam wody do basenu i nakryłam folią i tak ok.18-ej odkryłam i normalnie woda gorąca.Duśka od razu wskoczyła i Lenkę włożyłam do basenu ale pluskała,piszczała super!a teraz śpi jak susełek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudio myślałam,żeby iść zbadać małemu wzrok,nawet na początku lipca było darmowe badanie wzroku u mnie w przychodni,ale nie byłam przekonana,czy zrobią je tak małemu dziecku. Widzisz,mogłam iść zapytać-kto pyta nie błądzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata, Jezus Maria. Matka dwojga dzieci a chłop chce ją z domu wyrzucać?! No cholera jasna, przecież on jest nienormalny, tak nie może być. Przyłączam się do dziewczyn, odejdź póki czas! Twoje dzieci dorastają przy alkoholiku, który bije ich matkę. Czy Ty w ogóle jesteś szczęśliwa? Jak można być szczęśliwym przy brutalu i chamie? Jesteś mądrą kobietą, nie myśl teraz sercem, bo zniszczysz sobie życie. Zasługujesz na porządnego faceta, który pokocha Cię prawdziwie, uszanuje, pokocha Twoje dzieci. Twoja córeczka jest chora i nie może liczyć na tego faceta. Co będzie, kiedy zdarzy się inna nagła sytuacja i będzie bardzo potrzebny? Masz maleńkiego synka. Na co ona ma patrzeć? Jesteśmy z Tobą, cokolwiek zrobisz. Tobie jest teraz bardzo ciężko, pewnie trudno jest po prostu odejść, ale co będzie potem? Tala, wreszcie jesteś:) Pisz do nas, dziewczyno. Dzieciątko już takie duże... Jak ja nie mogę się doczekać, kiedy moja Klaudia będzie taka duża i rezolutna:) Ja też mam astygmatyzm i noszę okulary, ale odkryli go u mnie dopiero parę lat temu. Mała, ale z tym białkiem są jakieś granice w ciągu dnia? Jak to jest określone? W ilości dozwolonych g? Bo czytałam kiedyś, że na białko trzeba uważać. Na takiej diecie można sobie zaszkodzić na nerki. Dużo się na tym chudnie? Klaudia, co u Ciebie? Jak dziewczynki spędzają dnie? Bawią się razem? Annolia, hehe, z tymi kanapkami to nieźle:D Współczuję:P A ja się nie zważyłam, bo mam problem. Otóż każda z dwóch wag w domu pokazuje mi inną wartość o różnicy kilku kg. Nie wiem której wierzyć, więc od dawna się nie ważę. Ach, a tak chciałabym dojść do ok 58 kg. Mniej już by mi nie pasowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko ja nic nie wiem o tej diecie białkowej,z wyjątkiem tego,że ładnie się chudnie. Ewelka jest w trakcie tej diety,niech napisze nam jak wygląda jej tygodniowy jadłospis. A ja zapytam koleżankę co ona jadła i w jakich ilościach. Ale z góry wiadomo,że podchodząc do jaiejś diety trzeba zaopatrzyć się w specjalne produkty,a to również kosztuje. Ale jestem gotowa wyrzec się pysznych zup na poczet serka wiejskiego z jajkiem :D jak będę miała gwarancję,że schudnę. Do mojej wagi sprzed ciąży brakuje mi 4 kg,a do tej,którą chciałabym mieć,tej idealnej-7 kg. Wiecie,że ja dzisiaj coś ze wzrokiem mam od rana? Ale nie tak na poważnie,bo mały wstał o 5(poszedł spać po 19),a więc można spokojnie powiedzieć,że przesypia mi 10-12 godz w nocy.Wypił mleczko i zasnął. Wstał(zdawało mi się,że o 7) to włączyłam mu CBBiebies czy jakoś tak(córcia uwielbia ten program),były akurat Teletubisie-mały z otwartą buzią ich oglądał,ślina mu kapała hi hi. Ja w tym czasie kimałam koło niego,a mały oglądał i bawił się zabawkami. No ale długo to nie trwało,wstałam,poszłam do kuchni po lekarstwa,zaaplikowałam mu serię 3x po 2,5 ml syropów plus lakcid i zaczęłam robić sobie śniadanko-spojrzałam na zegar-zbliżała się 8,więc akurat. Potem kawka,mały w tym czasie skakał sobie w bujawce. Ubrałam mu czapeczkę,długie spodenki i dawaj na dwór. Ciągnę drzwi mamy(mamy wspólny domek,osobne wejścia)a tam zamknięte. To piszę sms czy śpi jeszcze,zdziwiona patrzę a to dopiero 7 godzina. O Matko,wzrok mi płatał figle. Usiadłam więc przy ławie przed domem,mały w wózeczku się bawił. Dopiłam kawę,pochodziłam z małym po podwórku i poszliśmy do domu. Teraz mały poszedł spać,a ja już dupa,po kawie nie zasnę. Nie tylko Dorek musi mieć wzrok zbadany,ja też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy Wam to pisałam,ale jak będę miała jechać do Norwegii,to M musi koniecznie załatwić kilka rzeczy niezbędnych dla małego,a więc jakiś wózek,lóżeczko,wanienkę itd. Jest u nich taka stronka,gdzie ludzie chcą się pozbyć wielu cennych,ciekawych rzeczy. Czasami wręcz u nas to jest cholernie drogie,np wózki Emmaljunga,albo najprostsza sofa minimum 400 zl kosztuje. Wczoraj znalazłam takie coś http://www.finn.no/finn/torget/gisbort/annonse?finnkode=23279849 Siostra dostala białej gorączki,bo uwielbia wszystko czarno-białe,a jak jest jeszcze w łatki to już w ogóle. Ostatnio był kojec Graco,przydałby się tam u M no i blisko był,ale nie wiem czy M zdążył się załapać,bo takie rzeczy to moment idą. http://www.finn.no/finn/torget/gisbort/annonse?finnkode=23233509 jakiegoś dnia była bujawka Fisher Price,ale na stronie dosłownie była przez 20 minut,bo już ktoś dzwonił że ją bierze http://www.finn.no/finn/torget/gisbort/annonse?finnkode=23207782 ja ostatnio pisałam maila w sprawie wózka mamas&papas,czy by nie wysłali pocztą(od męża była ponad 700 km),ale był już wydany. Czasami aż mnie krew zalewa,jakie tam są skarby. Miałam nawet myśli,że jakby się miało tira,to by się zwoziło takie rzeczy do Polski i otworzyło komis. Myślicie,że ludzie by nie kupowali jakby ceny były niskie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zrobiłam przerwy i linki są nie widoczne,ale wejdźcie w nie,zobaczcie co to za skarby :D U nas nie ma takich ludzi,którzy by wydawali za darmo,każdy sobie chociaż parę zł chce zarobić,ale nie dziwię się,u nas jest inna płaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny poczytałam sobie o tej diecie białkowej i nieźle brzmi. Niestety ja nie mam tyle natchnienia w sobie, żeby pilnować konkretnej diety. Poza tym Mała ma rację. Na takiej diecie trzeba jeść konkretne a mi się nie chce latać po sklepach i szukać. Wolę jeść wszystko, ale mało. W sumie to ja mam trochę taką dietę białkową... Wciągam ok litra mleka codziennie! Niestety z płatkami, a to węglowodany :( Klaudia daj znać jak działa ten term line. Jak przestanę ostatecznie karmić, to też sobie coś kupię. Spacerku podaj rękę siostrze astygmatyczce!:D Też to mam niestety. Moja Milesia powinna mieć wzrok ok, bo ja mam lekką wadę w "+", a M w "-" :D Generalnie ona powinna wyjść na zero :p (choć według matematyki to na "-" :D ) Zobaczymy. Oboje mamy bardzo słabe wady. Tala ja jestem zdania, że te czasy kiedy dzieci śmiały się z kolegów okularników dawno minęły! Teraz są dostępne tak fajne opraweczki dla dzieci, że maluchy wyglądają w nich słodko! I nawet zazdroszczą kolegom, że tamci mają okulary! U mojej bratanicy w przedszkolu tak było. Mała też chciała, żeby jej kupić okulary, bo koleżanka ma... :D Z tego co wiem, ćwiczeniem na astygmatyzm jest patrzenie na jakiś przedmiot i przysuwanie oraz oddalenie go do oczu (po prostu robienie zeza) i wydaje mi się, że takie ćwiczenie mogłabyś Twojej małej robić... Nie wiem... Klaudia ma rację. Skonsultuj się jeszcze z innym okulistą. Tala daleko masz do Opola? Mała W Polsce nikt Ci nic nie da za parę gorszy albo wcale za darmo! Jesteśmy zbyt biednym narodem. Trzeba się nieźle zarobić na to, żeby kupić dziecku potrzebne rzeczy, więc nikt ich nie odda potem za free, tylko chce odzyskać jak najwięcej kasy. W innych krajach jest zupełnie inaczej. Tam sobie można nawet cały dom urządzić dosłownie za parę euro! Ludzie oddają meble, które mają zaledwie parę lat tylko za to że je im zabierzesz z mieszkania! Poprstu stać ich na to, żeby je wymienić na inne jak się im trochę znudzą. Kogo u nas tak stać zmieniać sobie meble np co 3 lata....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy braniu Therm Line trzeba ćwiczyć,ja akurat wtedy chodziłam na siłownię i go brałam. Także kochane Therm Line+ ćwiczenia-inaczej nie oczekujcie cudów :( . Nie można łykać tabletek,jeść normalnie i oczekiwać,że one zrobią wszystko za Ciebie. Podam przykład,moja kuzynka z polecenia jej znajomej kupiła Therm Line i zaczęła go brać. Oczywiście zero ćwiczeń,tylko jakieś sprzątanie w domu. Efekt? Przy braniu tabletek myślała,że konia z kopytami wciągnie,głód był większy niż normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała jeszcze chyba nie wymyślili tabletek które można łykać, siedzieć na kanapie, napychać się ciastkami o one ci w tym czasie tłuszcz z tyłka wytopią :D :D :D. Wszystkie te tabletki wspomagają odchudzanie, a nie robią nic za nas! Dlatego ja nadal uparcie stoję przy swoim: Dieta to mniej jedzenia i więcej ruchu. Nie ważne co jem, byle w rozsądnych ilościach i duuuuuużo ruchu do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczkiiiii ;) ja juz od rana smiglam do biedronki na zakupy i az mnie zatkalo ze po 9 takie kolejki byly...masakra... Mala,chmurko www.dietaproteinowa.eu tu macie po kolei fazy co jesc w danej fazie ;) ja co do diety to rano wypije sobie szklanke maslanki,na obiad np serek wiejski z udkiem bez skory(miesko pokroje na male kawalki) i np dodam jedno ugotowane jajo pokrojone w kostke,doprawie sobie do smaku sola,pieprzem i ziolami...na kolacje np jakis serek homo lub owocowy ktory mozna max 2 na dzien(owocowe)mozna jesc wedliny chude...Mozecie laczyc dozwolone produkty jak chcecie to juz jest wasza wyobraznia co lubicie...nie nalezy jesc z duza zawartoscia tluszczu max do 3 % tl.Jecie dziewczynki do woli tyle ile chcecie ale tylko te produkty ktore sa dozwolone w danej fazie i zeby nerki dobrze pracowaly jak to wspomniala chmurka to nalezy pic duzo wody okolo 3 litrow dziennie do tych litrow doliczaja sie herbaty,kawy i nie wolno slodzic,slodzikiem mozna...najlepiej sciagnijcie sobie ksiazke z internenu "nie potrafie schudnac" Dukana jest np na chomikuj.pl jesli macie konta.jak jeszcze macie pytania to walcie smialo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do tej diety jeszcze to bialko powoduje sytosc w zoladku i jak zjem taki obiad to mam dosc na 4-5 godzin nie chce mi sie jesc wogole...a jak jestem glodna to zjem jakies 2 plasterki wedliny lub np rybe ugotowana na wodzie bo nie wolno tluszczu wogole...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelka weszłam na tą stronę Dukana. I faza uderzeniowa-nie wiedziałam,że tyle rzeczy jest dozwolonych :) II faza to same warzywa połączone z produktami z uderzeniowej III faza utrwalania-ja pierdziu,10 dni na każdy zgubiony kg. To jakbym schudła przez te 10 dni 4 kg to przez 40 dni żre to samo na okrągło,a ta co zjedzie 10 kg męczy się przez 100 dni,ale jaja. No i IV ostatnia faza stabilizacji-jeden dzień w tyg stosujesz diety całodziennej-bez wyjątku,nie można popuścić. Mnie zaintrygowały te bułeczki Dukana,na pewno spróbuję,bo cała reszta przepisów Dukana to troszkę kosztowne i czasochłonne jest. Te bułeczki to mieszanina otrębów pszennych,owsianych,chudego twarogu,jajek i przypraw. Co do zawartości tłuszczu,to można jeść ale jak nie przekracza 4% Ewelka. Ja nie wiem czy dałabym radę stosować tak rygorystycznie zaleceń pokarmowych,to jednak potrzeba bardzo silnej woli-której u mnie niestety brak :( ale potrafiłaby na stałe wykluczyć pewne złe nawyki żywieniowe,tj tłuste zupy,pieczywo. Nigdy natomiast nie zrezygnuję z brązowego ryżu,owoców i okolicznościowych ciast. NIGDY !!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobiety:) tą książkę Dukana to ja mam na kompie mogę wysłać na naszą Pocztę jeśli chcecie :)a tu mam linka do tej dietki http://www.dietaproteinowa.eu/ z tą okulistką to może macie racje chyba lepiej zasięgnąć drugiej opinii tylko muszę znaleźć dobrego okulistę prywatnie bo niestety jeśli mam czekac na termin w szpitalu to trwa to nawet 3 miesiące :( a ja chciałabym już coś działac w tym kierunku:( ta pani ponoc jest świetna do niej też chodzę prywatnie wizyta 80 zł :( co zrobić:( Klaudia mi lekarka powiedziała że jeśli mała zacznie nosic okularki na astygmatyzm i nie będzie wykonywać ćwiczeń to uciekające oczko się pogorszy czy jakoś tak:( Mała czy ja wiem czy Dorianek za mała my z Mają pierwszą wizytę mieliśmy jak mała miała 6 tyg potem 8 miesięcy :) zakropliła oczka Atropiną 20 minut poczekała i sprawdziła jej dno oka czy jakoś tak:)także śmiało moim zdaniem możesz iśc:) Beatko trzymaj się dziewczyno:) jesteś młodą, inteligentną kobietą dasz rade:) Spacerku ty się doczekać nie możesz na 2 latka Klaudii :) ja to czasem chciałabym żeby Maja była z powrotem taka mała jak wasze maleństwa:) jesteśmy teraz na etapie buntu dwulatka i wszystko jest na NIE!! :) Annolia do Opola mam chyba 60 km ale pewna nie jestem :) a co mieszkasz gdzieś w okolicy?:) Ewelka 5 kilo spadłaś z wagi a w jakim czasie ? słyszałam że ta dieta jest świetna:) ja spadłam 8 ale bez diety :) moje dziecko odzwyczaja się od wózka i cały czas muszę za nią biegac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa kobietki ja postaram sie dziś i jutro byc i cos pisać ale jeśli mi sie nie uda to sorki :( od poniedziałku mnie na 100 nie będzie :( chyba że babcia mi udostępni swój komp na chwile i czas mi na to pozwoli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annolia___ja kiedyś już brałam therm line i zawsze troszkę łatwiej z takim wspomagaczem oczywiście mało jem,niskokaloryczne rzeczy bardzo dużo sie ruszam nie ćwicze bo nie mam na to już siły.Z dwójką dzieci zawsze jest zajęcie...przynajmniej w moim przypadku bo daje z siebie 100% dla moich skarbeńków :) Chmurko____no jasne że siostrzyczki sie bawia razem wprost nie mogą bez siebie żyć.Starsza małą rozśmiesza aż Lence brak tchu czasami z kolei mała za Duśką wszędzie patrzy i aby czeka żeby tamta zrobiła jakąś głupote ;)Bardzo sie ze sobą zżyły i znalazły wspólny jezyk.Nawet usypiają o jednej godzinie. Wykąpałam sie i szykuje sie do spania.Na kolacje zjadłam fasolkę szparagową z wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tala ja od 13 czerwca jestem na diecie...ale teraz mi waga stanela bo zbliza sie @.... woda sie niestety zatrzymuje ;/ mala w jego ksiazce jest napisane o 3 % ale nwet jak i bedzie 4 to nic sie nie stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×