Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klaudia0405

Kobietki,przyszłe i obecne mamusie

Polecane posty

Dzien Dobry. Wlasnie wstalam i zjadlam sniadanko. Klaudia no wreszcie! Juz myslalam,ze mnie zostawilas sama..:( A co to jest to Oilatum? Nie wiem co sie stalo,ale przestaly mnie tak strasznie bolec biodra w nocy :) Bardzo mnie to cieszy,bo przesypiam kilka godzin bez przerwy :D Chmurko prostaglandyny(czy jak to tam sie zwie) to ja od eMa chyba nie dostane..:o Wczoraj probowalam go namowic,zeby sie podzielil,ale nie chcial..Powiedzial,ze on nie bedzie malego po glowie pukal......Po terminie to co innego,ale na razie jestem przed..No i gadaj tu z dziadem nooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.......................TC....GIN........TERMIN POR......WIEK...PŁEĆ Klaudia0405..............39...20.01........29.01.2010... ...26.........K Anka323..................40... 27.01........ 29.01.2010.......24........M joanna84.................14...21.09........07.03.2010.. ....25.........? Annolia....................34....05.02.......08.03.2010. ......27........K nikulam....................30...27.01........24.03.2010. .....31.........K nowa81....................24...19.01........11.05.2010.. ....28.........M NASZE MAMUSIE ....DATA NARODZIN......WAGA.....DŁUGOŚC...PŁEĆ Spacer w chmurach.........20.12.09............2850.......52.......... .K Mala29........................02.01.10............4150. ......57...........M Beata2611...................20.01.10............3100........?.............M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny tak sobie myslalam,ze moze zamiast wpisywac plci w ostatniej rubryce moze lepiej bedziemy wpisywac imiona maluszkow,co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! A ja kupiłam własnie Oilatum.Popytałam, poczytałam i zdecydowaliśmy,że przynajmniej przez pierwsze 3-5mc bedziemy używać tego, zwłaszcza,że po tym nie trzeba już kremów, oliwek czy jakiś balsamów.Jest drogie fakt,ale bardzo wydajne wiec mam nadzieje,ze nie zbankrutujemy:) U mnie nic nowego, oglądałam szyjke na usg -ładnie sie trzyma, a dzidzie tak tylko przez chwilke, wazy ok.1860, w poniedziałek idziemy na takie dokładne USG na dobrym sprzecie to dowiem sie wiecej:)Byłam też u endokrynologa bo FT4 mam poniżej normy, musze od dziś brać jodid. Pozdrawiam Ws wszystkie i zycze uroczego dnia, u mnie za oknem zimno,ale piekne słońce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja poprawie,a jesli ktoras z dziewczyn tak nie chce to usunie imie,ok? NICK.......................TC....GIN........TERMIN POR......WIEK...PŁEĆ Klaudia0405..............39...20.01........29.01.2010... ...26.........K Anka323..................40... 27.01........ 29.01.2010.......24........M joanna84.................14...21.09........07.03.2010.. ....25.........? Annolia....................34....05.02.......08.03.2010. ......27........K nikulam....................30...27.01........24.03.2010. .....31.........K nowa81....................24...19.01........11.05.2010.. ....28.........M NASZE MAMUSIE ....DATA NARODZIN......WAGA.....DŁUGOŚC...PŁEĆ Spacer w chmurach.........20.12.09............2850.......52..........Klaudia Mala29........................02.01.10............4150. ......57...........Dorian Beata2611...................20.01.10............3100.... ....?.............Artur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala---wszystkiego najlepszego dla Twojego syneczka!:)Moj bratanek też ma tak na imie stad wiem,ze dziś imieninki:)Wesołej imprezki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata już jutro wychodzi?jakoś szybko po cc nie? Ja zjadłam barszczyk czerwony z ziemniaczkami z cebulka i pękam! Mnie biodra wcale nie bolały ale za to kłuje mnie w pachwinach.Mój M mi swoich hormonów nie odmawia :) ale nic to nie daje więc czekam spokojnie bez żadnych wyskoków. Oilatum ANIA to taka emulsja do mycia maluszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To będę pierwsza :) NICK.......................TC....GIN........TERMIN POR......WIEK...PŁEĆ Klaudia0405.............40...-------........29.01.2010... ...27.....Milena Anka323..................40... 27.01........ 29.01.2010.......24........M joanna84.................14...21.09........07.03.2010.. ....25.........? Annolia....................34....05.02.......08.03.2010. ......27........K nikulam....................30...27.01........24.03.2010. .....31.........K nowa81....................24...19.01........11.05.2010.. ....28.........M NASZE MAMUSIE ....DATA NARODZIN......WAGA.....DŁUGOŚC...PŁEĆ Spacer w chmurach.........20.12.09............2850.......52.......... Klaudia Mala29........................02.01.10............4150. ......57...........Dorian Beata2611...................20.01.10............3100.... ....?.............Artur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia---Beatka jutro wychodzi wiec bedzie tam 4 doby, mój lekarz twierdzi,ze ja po cc wyjde po 3 wiec ejszcze szybciej, nie wiem od czego to zalezy.On twierdzi,ze jak przyjde np. we wtorek to w piatek popołudniu wychodze do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Co za dzień. Właśnie wrociłam do domu i cycki mi pękają z nadmiaru papu dla Klaudii:) Brzuszki jeszcze na miejscach? Beti, wracaj i odezwij się:) Mała, jak leci z dzidziusiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem. Ogladam Tak to lecialo na TVP2. Chmurko moj brzuszek na swoim miejscu..Jak ja bym chciala,zeby ten maluch juz wyszedl,zebym mogla go wycalowac.Ja juz nawet zniose ten bol i czekam na niego..tylko niech juz sie zacznie.. Jutro mama przyjezdza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój też na miejscu :) Już mam dośc...mam taki ucisk w dole brzucha,kłucie w pachwinach mam skurcze przepowiadające ale nic się nie dzieje. Idę pooglądac tv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez tak gadalam jak Wy:D A teraz ciesze sie, ze juz po wszystkim. Mozna sie poprzytulac, mala lubi zasypiac przy piersi, obejmowac ja lapkami:D Jakie to szczescie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia..jeszcze tydzien do terminu..Moze nasze maluchy zdecyduja sie do tego czasu,co??? Chmurko niewatpie,ze to niesamowite szczescie. A powiedz,nie brakuje Ci kopania w brzuszku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo!! Dzien Dobry!! Wlasnie wciagnelam makaronik z jogurtem jagodowym mm pycha. No dziewczyny trzeba cos popisac,bo Beata dzis do nas zajrzy a tu co?? Cisza jak makiem zasial...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ania____mi kopania w brzuszku wcale nie brakowało bo po porodzie macica jak się obkurcza to i tak cały czas bulgocze,wszystko boli no i maleństwo leży przy Tobie więc to są nie porównywalne uczucia....bo jak Cię kopnie to się cieszysz ale jak możesz dotkną,poglaskac,popatrzec to dopiero jest szczescie. Biore sie powoli za obiad ale nie mam weny...musze kurczaka pocwiartowac czego nienawidze! Beatko____jak sie czujesz?Jak malenstwo?zazdroszcze kolejnej ze juz ma to za soba... Ania____no nie wiem czy nasze maluszki zdecyduja się wyjsc same?cos przeczuwam ze jak ich lekarze nie pogonia to nic samo nie wyniknie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia no mam nadzieje,ze jednak sie zdecyduja bez pomocy.. Ja mam nastepna wizyte umowiona na 4 lutego..ja nie chce tak dlugo czekac..40 tygodni to chyba dosc czekania,nie?? No i nie usmiecha mi sie jakis masaz szyjki....:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pierwsze dziecko urodziłam w 40 tc ale mi wywoływali a nasza Chmurka?W 43 tc chyba?chyba miała to byc dla niej kara za niecierpliwosc?:P Ania____wszystko się przeżyje i masaż szyjki też trzeba zacisnąc zeby i myslec pozytywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dziwne, ale miałam 2 masaże szyjki i nie pamiętam tego okropnego bólu, o którym piszą kobiety. Było po prostu nieprzyjemnie, ale gorzej przeżywałam skurcze. Anka, dasz radę. Mój facet też odmawiał mi seksu, używał tych samych argumentów, co Twój, ale potem dał się przekonać! Nie tęsknię za kopniakami Klaudii, bo ciąża mi zbrzydła. Teraz chcę wrócić do siebie. Może poczuję zew za kilka lat:) Beatko, czekamy! Moja dziewczynka przespała dzisiaj całą noc! Zjadła chyba około północy, a następnie o 05.00. To do niej niepodobne, zaznaczam. Ja mam za to inny problem, bo zaczęłam trochę nadprodukować pokarm od ściągania go laktatorem na moje wyjścia. Wczoraj wrócilam do domu z dwoma kamieniami w staniku. Ciężko mi będzie z tym kiedy zacznę regularnie dojeżdżać na wydział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Babeczki! Mam takie pytanko, dużo Wam jeszcze brzuszki urosły w ostatnich tygodniach ciąży? Jestem obecnie w 34 i nie wiem czego jeszcze się mam spodziewać... Powiększam się z dnia na dzień i wczoraj jak mnie kuzynka zobaczyła, to się przeraziła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uffff ale sie nasprzatalam.Wypucowalam lazienki..jakis taki zew dzis mialam..nawet kabine prysznicowa umylam..i jestem mokra..odpoczne troszke i szoruje pod prysznic.. Klaudia mama przylatuje o 20:25-pewnie,ze sie ciesze :) Wyjedziemy juz kolo 18,to godzina drogi a chcemy jeszcze zakupy po drodze zrobic :)Przedwczoraj nawet kupilismy dwie poduszki,bo te co my z eMem uzywamy to sa poduszki ortopedyczne w zwiazku z czym sa twarde i jak mama byla ostatnio to nie mogla spac..musze jeszcze grzejnik przykrecic u niej w pokoju,bo ja to musze miec cieplutko w nocy,a ona woli jak jest chlodniej..:) Co do tej szyjki..no coz...jak bedzie trzeba to sie zacisnie zeby... Ja wytrzymam wszystko tylko niechze juz wyjdzie..Ja chce go juz uniunkac :) A czytalam dzisiaj fajny artykul na dzieci.pl o tym jak wazne jest pierwsze 12 godzin po porodzie dla zwiazku matki z dzieckiem..Teraz juz wiem skad tu sie bierze to,ze zostawiaja matke sama z dzieckiem przez godzine zaraz po porodzie.Kol mi mowila,ze nawet nosa nie wsadza do sali,chyba ze sie kogos zawola.. Przeczytajcie sobie http://dzieci.pl/labourAid,11491025,title,Pierwszy-kontakt-ze-swiatem,szkola_artykul.html?smgputicaid=69835

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annolia ja ostatnie 5 tygodni spuchlam jak balon..ale najlepsze jest to,ze waga podniosla sie tylko o 3kg..Jak rozmawialam z polozna to powiedziala,ze widocznie organizm zatrzymuje duzo wody i ze po porodzie to ze mnie zejdzie i ze przy wyjsciu ze szpitala powinnam wygladac mniej-wiecej jak w 6 miesiacu-mam nadzieje,ze to prawda,bo wtedy bylo ok..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×