Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klaudia0405

Kobietki,przyszłe i obecne mamusie

Polecane posty

Dzien Dobry. Ja wlasnie pije kawke. Klaudia witaj w klubie..czekamy sobie razem... W nocy znowu lapaly mnie skurcze,ale po godzinie znowu sie rozeszlo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam jutro dzwni do gina i umowic sie na wizyte w szpitalu zeby mi zrobil przepływy i ktg i jak bedzie wszystko ok to pojde do domu.Termin mam na 29 a to piatek i pewnie jak nic sie nie bedzie działo to w poniedziałek mnie wezmie do szpitala. Leżę sobie właśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja u swojego lekarza mam byc w srode..Ktg i przeplywy zrobili mi na ostatniej wizycie w szpitalu.. Teraz mam sie tam zjawic 4 lutego..bo szpital wyznaczyl mi swoj termin na 2.02...z usg jest 29.01 a z miesiaczki 30.01... Wszystko mnie boli..nawet jesc mi sie chce..Najgorsze sa te skurcze w nocy-daja nadzieje,a potem nic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia, to szybko u Ciebie działają. U mnie lekarze mają czas:D A najbardziej mnie denerwowało to ich uspokajanie i zapewnianie mnie, że dziecko ma jeszcze czas itd., a urodziło się z cechami przenoszenia. Położna pobierała krew z łożyska i krew nie chciała napłynąć do próbówki, zaskoczyła po chwili, po dociśnięciu. Kobitka się zdziwiła. Bobas miał już taki suchy i sztywny, żółty naskórek, brak mazi płodowej, ja w nerwach, bo spieszno mi było do nieprzespanych nocy:D Hehe. A od paru dni Klaudia ssie smoczek. Wcześniej nie dawałam, bo musiałam ją odzwyczaić od kapturkopodobnych wynalazków, żeby umiała ssać pierś. Teraz je pięknie. Mała, ale fajniutki! Już widzę swojego noworodka. To było takie maleńkie. Teraz już inne dziecko. Daje Ci mały spać? Anka, Klaudia, sypiecie się:P Ale pomyślcie, jest ciężko, a już niedługo będzie jeszcze ciężej! Czy to nie pocieszające?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wredna małpa, urodziła i już się wymądrza, nie?:D Nie zazdroszczę Wam, bo 9. miesiąc jest okropny, ale dacie radę. Czekam na Was, bo będziemy sobie gadały o naszych maluchach. Brać facetów w obroty, bo niecierpliwa jestem, czekam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ja tak tylko szybko...pisalam was ze mam plamienia takie brudne..nie przestawalo i pojechalam do szpitala.. lezalam od piatku mam zagrozona ciaze :( dostaje tabletki na podtrzymanie i wizyta za 10 dni..jutro napisze wiecej..Trzymajcie kciuki bo ja jestem zalamana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś z eMem wybieramy sie do szkoły rodzenia w szpitalu, w którym będę rodzić. Podobno będzie się można zapoznać z oddziałem i presonelem. Przynajmniej będziemy wiedzieli mniej więcej co i gdzie jak nadejdzie godzina "0"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej baby mam chwilke i robie sobie obiadek :-D Mały najadł sie i spi z córcią na skype pogadałam i teraz do Was zaglądam. Nikulam jedyna rada jaką mam to jak zaczyna brzuch boleć to odrazu wołać o zastrzuk przeciw bólowy bo działa dopiero po około 20 -30 minut a ból szybko daje znać o sobie. Chmurko oj z tymi nocami to mam niedość ze mały chce jeść to jeszcze odciaganie nawału pokarmu uffffffffff mam nadzieje że wnet minie nadprodukcja pokarmu bo zwariuje. Dziewczyny miejcie już w szpitalu odciągacz bo sie przyda mi był potrzebny ale mieli elektryczny więc z niego kożystałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko i Mała czy po porodzie też miałyscie jakieś załamania????? Chodzi mi o płakanie na zawołanie i tak naprawde niewiedomo o co a to za córcią tęsknie a to cycki dają d dupe i to tak żeby popłakać, M niewie co ma wtedy robić i sie martwi. Musze sie pochwalić ze nie używam kapturków mały tak ładnie łapie te moje niewydażone brodawki że ani raz ich nie użyłam. Chciejko kochana zobaczysz bedzie wszystko dobrze i nawet jak bedziesz musiała leżeć to warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda ze nikogo niema ;-( myslałam ze do ludzi troche popisze . Ja własnie karmie maluszka a zaraz bede reszte pokarmu odciagac bo zastoje mi sie robia. na gazie obiadek sie robi buuuuuuuuuuuu nie wyrabiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Beatko! Ogladałam fotki na nk. Super ten twój synuś!!! Poprostu cudo! Co do załamań po porodzie, to czytałam, że tak się dzieje bardzo często - winne są hormony. Podobno samo przechodzi. Niech cię eM mocno wpiera! W końcu macie cudnego syna! Ja już nie mogę się doczekać, aż zobaczę swoją córunię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, czy mam sobie już laktator kupić i jakiej firmy jest dobry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko umiesz czlowieka pocieszyc..nie ma co..ale to nic,ja i tak na to czekam :P Synek sie dzis kreci jak wsciekly,wiec przynajmniej wiem,ze to jeszcze nie dzis..:(:( Chciejko kochana trzymaj sie dzielnie.Zobacz Nikulam juz tak dlugo lezy i daje rade i ma coraz blizej i z maluszkiem jest wszystko ok,takze glowa do gory.Moja kolezanka tez miala na poczatku problemy i lezala w szpitalu,a teraz ma slicznego polrocznego synka :)Bedzie dobrze. Mnie tak pachwiny bola,ze lewa noge to juz wlasciwie ciagne za soba..plecy bola niesamowicie i juz naprawde czekam az zejdzie ze mnie ten ciezar..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annolia ja kupilam laktator juz dawno i mam z aventa,zdaje sie,ze BEata i Mala maja taki sam i jest dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki widze, ze ten 9 miesiecy daje co niektorym popalic. Anka ja w poprzedniej ciazy tez mialam okropne bole plecow, ledwo chodzilam. Klaudia nawet nie wiesz jak ci zazdroszcze.wiem, ze te ostatnie dni strasznie sie ciagna.ale pomysl, ze juz na dniach bedziesz trzymala swoja perelke w ramionach.ja musze jeszcze troche poczekac. ja jestem dopiero w 26 tc, a juz bola mnie pachwiny, plecy i mam male skurcze od czasu do czasu.maluszek jest bardzo ruchliwy. Chciejka wszyscy trzymaja za ciebie kciuki.tak dlugo czekalas na swoje upragnione malenstwo, ze Bog cie za to wynagrodzi.moja kolezanka tez lezala na poczatku, a pozniej normalnie funkcjonowala i miala jeszcze ciaze przenoszona.tak wiec wszystko dobrze. Beatko tak jak pisza dziewczyny.to normalne, ze masz czasami zalamanie.hormony robia swoje.moja kolezanka nie chciala swojego dziecka przez dlugi okres czasu, a teraz jest super mama. ja jestem jeszcze w ciazy, a juz przechodze zalamania.wczoraj caly dzien plakalam i nie wiem dlaczego. glowki do gory, wszystko bedzie dobrze kobietki. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello!Wykąpałam się i sobie odpoczywam. Tak tak Chmurka to umie człowieka pocieszyc ;) ale nie martw się Anka nasz czas nadchodzi... Nowa____bardzo szybko czas leci naprawde ani sie obejrzysz a maly rozrabiaka bedzie po drugiej stronie brzuszka. Beata____spoko poczatki sa trudne ale dasz rade musi sie wszystko unormowac a na to trzeba czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niby nadchodzi..ale kiedy nadejdzie??Ja jestem od dwoch dni zmeczona jak kon po westernie.. Ide zjesc jakas kolacje..Nawet humoru nie mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!I zapraszam na pączusia z kawką lub herbatką ;) Może tym Was skusze?Bo niska frekwencja ostatnio....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boli mnie skóra na brzuchu ale nie mam zamiaru już się użalac :) Anka____porobiły Ci się rozstępy?bo mi na razie nie i smieje sie że urodze dopiero jak mi sie porobia bo za dobrze bym miala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ciepło mimo ogromnego mrozu w stolicy:)To siedzenie w domu ma i swoje plusy jak widać:)Wczoraj byliśmy na specjalistycznym USG i wszystko u naszej Dzidzi dobrze, nawet pierwszy raz odwróciła sie do nas buzią, bo zawsze sie kryła:)Śmiesznie wygląda:)Klaudia ja już popijam dobrą herbatke zieloną z herbaciarni, nazywa się "truskawki w śmietanie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Klaudia herbatkę właśnie sobie zaparzyłam, ale pączusia chętnie! Mi też na razie rozstępy się nie zrobiły, ale nie cieszę się na zapas, bo pewnie się jeszcze zrobią... w końcu na tyłku mam takie "pamiątki" z okresu dojrzewania, więc mam skłonności i mnie pewnie nie ominie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmmm... "trudkawki w śmietanie"..... smak tej herbatki musi być ciekawy... :) A ja tu mam zwykłego Liptona cytrynowego, ale za to z miodkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Babolki. Ja juz sie tez uzalac nie bede..maly nie chce wyjsc to trudno..poczekamy sobie jeszcze.. Klaudia na brzuchu nie mam rozstepow ale kilka zrobilo mi sie na boczku,ale mam to w nosie,z doswiadczenia wiem,ze one pozniej zrobia sie tak jasne,ze jak ktos sie dobrze nie przyjrzy to nie zauwazy.Piersi mam cale w rozstepach jeszcze z czasow dojrzewania i M zauwazyl to dopiero jak mu powiedzialam i pokazalam :P Klaudia dawaj tego paczka.Kawke mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to pączusie się rozeszły :) Nikulam____ciekawa nazwa tej herbatki.Napisz coś wiecej o dzidzi ile waży? Annolia____smaruj sie oliwka,balsamem to moze Ci sie nie zrobią rozstepy bo ja w pierwszej ciazy dałam sobie siana 2 tyg przed porodem i nie wiadomo kiedy mi wyskoczyły na sam koniec :O Każdy do mnie wydzwania czy jeszcze w domu jestem ale mnie to wcale nie denerwuje wrecz przeciwnie ciesze sie że o mnie całkiem znajomi nie zapomnieli. Co porabiacie? A co z Pati?dlaczego się do nas nie odzywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zrobiłam pomidorową na obiad i wstawiłam udka do piekarnika na drugie danie,surówkę z pekinki mam gotowa.Jakos to do mnie nie dociera że to juz termin porodu wiecie?wcale nie mam weny na rodzenie,szpitale itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×