Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klaudia0405

Kobietki,przyszłe i obecne mamusie

Polecane posty

Chmurko mam nadzieje,ze mnie Klaudia samej nie zostawila jeszcze..fajnie by bylo jakbysmy w tym samym dniu pojechaly..w koncu mamy termin na ten sam dzien..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej baby co ja tu miałam jak M podpią internet to kompa szlak trafił i dobrze ze umie sam naprawiać i częsci ma bo sklep z tym prowadzi więc naprawił ale niemogłam znaleźc naszego topiku i mnie trafiał, Ale jaja Folik w ciazy???????????????????? zaraz bede szukać tamego topiku Ale mnie zaxzeła rana dzis swedzieć goi sie a ja niechce tego drapac. Ania Klaudia biedactwa ile można czekać na poród ja ciesze sie ze juz jestem po :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania - jeszcze trochę. Dasz radę. Pomyśl, że wszystko przed Tobą i to jest ekscytujące. Ja wyobrażałam sobie poród i to jak poznam Klaudię, cieszyłam się tymi myślami. Potem rzeczywistość okazała się mniej ekscytująca, ale tak to jest, mówili przecież, że poród boli. Ile dni Wam zostało? 2? Klaudia - wracaj, kobitko, melduj się. Będę monitorować nasze ciężarówki, aż do rozwiązania. Proszę codziennie dawać znać o swoim stanie. Dzisiaj dzidzia dostała szczepionkę na rotawirusy i jest po niej bardzo spokojna, śpi:) W poniedziałek zabrakło mi pokarmu i trochę się przejęłam, ale już teraz wszystko wróciło do normy. Maleńka bardzo ładnie je. Mam nadzieję, że po miesiącu będzie miała kolejny kg na plusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HALLLLOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Gdzie jesteście wracajcie :-( mały właśnie sie najadł i śpi sobie kochane maleństwo. Cos mi sie wydaje że Klaudia w szpitalu rodzi bo cos nie pisze dzisiaj no chyba ze czasu niema. Ania ja jestem juz po porodzie a wyobraź sobie miednica i biodra dalej bola w nocy czasem niewiem jak mam leżeć i jak sie obrócić bo tu musze uważać na szew a tu boli jak cholera a jeszcze co jakiś czas mały ssie cyca a robi to długo czasem mi nawet godzine zchodzi przy karmieniu. Arturek ma ogromny apetyt je drugie tyle co moja córcia :-D a cycki mam jak arbuzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko między naszymi maluszkami jest dokładnie miesiąc różnicy :- ) Powiedz ile Twoja kruszynka przybrała na wadze po miesiącu?????????? Ja czekam z niecierpliwością na nowe dzieciaczki i porody i oczywiście sprawozdania z nich. Mała gdzie Ty sie kobieto podziewasz??????????????? bardzo mało sie odzywasz czy wszystko jest ok??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może i u mojego szkraba poprawi sie z tym jedzeniem. Córka duzo mocniej ssała a on taki malutki i lekko ciągnie i moze dlatego tak gługo je. Była dziś u mnie położna 1 raz i popatrzyła na małego na pępuszek kazała co przewijanie smarować fioletem pępek pytała co jem i co robie jak mnie cyce bolą i powiedziała że takie pacjentki jak ja uwielbia że niby 8 lat temu rodziłam a zajmuje sie dzieckiem super i ze nic nie zapomniałam . Powiedziała jeszcze zeby nie kisić dziecka w domu tylko jak za tydzień nie bedzie takich mrozów to na spacerek iść a ja taki miałam zamiar wiec ta położna po mojemu mysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny.. No tez mi sie cos zdaje,ze Klaudia mnie opuscila..:( Ale to dobrze dla niej :D Ja wlasnie jestem po wizycie u pani doktor i po spacerku. Pani doktor powiedziala,ze malutki ma glowe baaardzo nisko i ze niedlugo sie wykluje :) Potem poszlam z mama na spacerek,bo juz mam dosc kiszenia sie w domu no i moze to malego ruszy... Czas juz na niego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania dobrze ze główka nisko moze i na Ciebie wnet przyjdzie pora . NO ciekawe co u Klaudi nic nie pisze wydaje mi sie ze rodzi albo juz jest po :-D Szkoda że nie mamy do niej nr tel to bysmy już wiedziały. No mały mnie znów wyssał hi hi je jak smok. Chmurko czy Twoja laleczka tez na poczatku nie lubiała smoczka?????????? Mój szkrabek nie nawidzi smoczka wypluwa go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnes19903
Witam Okres Mialam 15 stycznia byl on dosc krotki bo do 18 a zawsze mam gora 5-6 dni..W Poniedzialek 25 i 24 stycznia kochalam sie z mojim chlopakiem on doszedl w srodku chcialabym sie dowiedziec czy duze jest prawdopodobienstwo ze bede w ciazy??Bardzo chcemy miec dziecko..A ja nie wiem czy wczoraj byly dni plodne??I kiedy moge zrobic test ciazowy..Dodam ze dzisiaj i wczoraj pobolewaaja mnie jajniki..Z gory dziekuje za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnes19903
Prosze o szczere odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja chce,zeby juz byla moja pora buuuuuu ;) Agnes a ktory to byl dzien cyklu? Jajniki moga Cie bolec na owulacje albo na okres..zawsze jest prawdopodobienstwo zajscia w ciaze,aczkolwiek zadko kiedy udaje sie po jednym bzzz.Jak dlugo sie staracie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja! Taaaa urodziłam?jakoś nie czuję....cały dzien cos robie i nie miałam czasu przysiaśc przed netem. Anka___spoko,jeszcze możesz przede mną urodzic.Jutro będę coś wiecej wiedziała bo na południe jadę do kliniki na badania. Coś mi się wydaje że jak małej nie pogonią to sama nie zdecyduje się wyjśc na swiat no chyba ze mnie zaskoczy.Brzuch mnie nisko boli non stop już od kilku dni mam taki ucisk,bóle @-owe i nic się nie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia a ja pewna bylam,ze Ty juz masz malutka na rekach... Tak tak Folik w ciazy.Wzrok Cie nie myli..:D Ja tez mam takie @-owe bole codziennie i nic...no,ale do terminu jeszcze chwilka..moze jednak same sie wykluja te nasze maluchy,co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Becia, moja Klaudia ssie smoczek od kilku dni. Przez pierwszy miesiąc nie dostawała, a kilkakrotne próby odrzucała. Poza tym nie chciałam jej dawać smoczka, bo ssałaby go jak kapturki, a ja chciałam ją najpierw nauczyć ssać pierś. Teraz lubi swoje smoczki i uspokajają ją:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wątpię że same się zmobilizują te nasze leniuszki....A tak bym chciała żeby się samo zaczęło.Jak sobie przypomne wywoływanie porodu to brrrr.....ale jestem na takim etapie że naprawdę wiele zniosę żeby się tylko uwolnic od brzuszyska. Coś mi zjadło posta i wkleiło na stare forum ale jaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko___Beata____czy zauważyłyście jakieś podobienstwa w zachowaniu dzieci w brzuchu a po porodzie?czy np.były ruchliwe i sa niespokojne?czy to ma jakies przełozenie waszym zdaniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie miałam skurcz który trwał z 10-15 sekund dośc mocny ale pewnie kolejnego sie nie doczekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KLaudia ja mam takie na ogol w nocy..z 3-4 sie pojawia i koniec.. No musi sie samo zaczac no...i to szybko,bo mi juz sily opadaja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zauwazylam,ze ostatnie 3 noce spalam jak zabita..wstawalam tylko po 2 razy siku i zaraz zasypialam z powrotem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz ja już się nie łudzę że się samo zacznie.Najpierw jest jakiś tam skurcz daje nadzieję i wszystko się rozchodzi po kościach.Ostatnio wzięłam się ostro za mycie podłóg,odkurzanie i tylko krzyż mnie rozbolał a nic to nie dało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek Wstawac spiochy!!!!! Ja zaraz do pracy zmykam ale jak wroce to mam nadzieje ze Rea cos napisze ciekawego hehe jak nie na tym to na drugim.Moze jej sie tez uda:) No nic bede wieczorem.papa milego dnia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!No i ja też już po śniadanku.Ale dziś pogoda aż się z domu nie chce ruszac no ale muszę się do tego szpitala zbierac na południe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata____to mówisz że bez kapturków karmisz?i jak idzie?a używasz jakiejs masci?Bo ja sobie maltan kupiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O i jeszcze jedno.Jak sobie radzicie z wypróżnianiem po porodzie?bo ja to żle wspominam i nie wiem co może mi się przydac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to i ja sie przywitam KLAUDIA ja tez mialam problemyz wyproznianiem, bo strasznie mnie tam wszystko bolalo.lekarz przepisal mi czopki, ktore ulatwialy wyproznianie. a ja tu codziennie zagladam i nie widze zadnych zmian.KLAUDIA, ANKA - zmykac na porodowke.i to juz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×