Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klaudia0405

Kobietki,przyszłe i obecne mamusie

Polecane posty

Hej babeczki Klaudia moje maleństwo w brzuchu było raz spokojne a raz nie a teraz moim zdaniem jest spokojny płacze a raczej marudzi jak jest głogny. Ja po cc nie mam żadnego problemu z wypróżnianiem :-) w szpitalu dostałam czopki glicerynowe w 2 dobie a później już nic nie potrzebowałam i tak jest do dziś. Kup sobie te czopki bo pomagają a po co się męczyć. Klaudia do karmienia nie uzywam kapturków ani żadnej maści poprostu nic!!!!!!!!!!!!:-D mam maść bephanten co dali w szpitalu do wyprawki ale siedzi nie otwarta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HALLOOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jest tu ktos???????????????????? Ja siedze i dre sie na M mam go dosć niech juz idzie do pracy bo go zabije!!!11 wiecie co zrobił miałam spirytus pół flaszki i co???????? JUZ GO NIEMAM chciałam sobie syfy na buzi posmarować zeby wysuszyć szybko i okazało sie że to woda a on mo go zuzył pewnie po moim porodzie normalnie zaraz go stłuke tą butelka po spirytusie. Klaudia daj znać jak po wizycie w szpitalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry. To i ja sie zamelduje co byscie se nic nie pomyslaly.. Nowa tak do mnie mow-moze synek uslyszy i sie zdecyduje..Termin mam na jutro... A tak ogolnie bez zmian.Poza tym,ze mialam w nocy problem zeby wstac siku..synus wsadzil obie nozki pod zebra z dwoch stron i nie moglam sie podniesc :D Pije sobie kawke i zaraz wciagne danio do picia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem i ja:)Własnie zamówiłam przez internet wózek i....przyjdzie pod koniec lutego!No w szoku jestem normalnie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikulam to strasznie długo musisz czekać na wózek dlaczego az tyle?????????????????? a ja dziś nawet sie wyspałam bo mój synek jak zasna po 20 to później chciał jeśc o 1.40 :-D coraz wiecej w nocy śpi a mamusi sie to podoba. Jedyne co mi w nocy dokuczało to miednica biodra normalnie jakbym była dalej w ciąży :-D no ale jak sie kości rozeszły to i na miejsce wrócić muszą :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko---wózek który wybrałam własnie wchodzi w nowa kolorystyke na 2010, tych z 2009 juz prawie nie ma jakies pojedyncze kolory :(a tych z 2010 producent nie nadaza produkowac bo tyle zamówien...masakra jakbym wiedziała to bym wczesniej zamówiła, mam nadzieje,ze nie urodze jakoś duzo przed czasem.A i tak zamówiłam w jednym z wiekszych sklepów i oni z racji,ze tyle biora tych wózków to maja pierwszenstwo u producenta, wiec nawet nie mam co szukac gdzie indziej.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko---kurcze to strasznie wyrozumiały ten Twój synek:)Ja juz sie naczytałam,ze co 3 h trzeba karmić i szybko laktatora zaczełam szukac by kupic jakiś:)choć swoja droga to ja nie lubie jakos super spac, od 5-6h mi wystarczaja.....Beatko po ilu godzinach Cię pionizowali? Wiesz bardzo mnie to pociesza,ze tak dobrze zniosłaś i nadal znosisz to cc bo im bliżej tym bardziej zaczynam się bać, choc i tak mniej niż sn:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikulam moj synuś urodził sie o 12.17 a dopiero rono po 5 kazali nam wstawać najpierw siedziec a później wstać i powiem ze dość szybko te czynnosci zrobiłam dziewczyna co było po mnie na cc to dłużej wstawała bo w głowie sie jej kręciło a ja w nagrode ze tak szybko poradziłam sobie pojechałam na sale do małego. :-D dostawałam dobre zastrzuki p bólowe i było dobrze a po kąpieli było już suer. Najgorsze było wyciągnięcie drena brrrrrrrrrrrrrrr ale to strasznie bolało jakby na żywca flaki wyrywali ała!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikulam moj synuś urodził sie o 12.17 a dopiero rono po 5 kazali nam wstawać najpierw siedziec a później wstać i powiem ze dość szybko te czynnosci zrobiłam dziewczyna co było po mnie na cc to dłużej wstawała bo w głowie sie jej kręciło a ja w nagrode ze tak szybko poradziłam sobie pojechałam na sale do małego. :-D dostawałam dobre zastrzuki p bólowe i było dobrze a po kąpieli było już suer. Najgorsze było wyciągnięcie drena brrrrrrrrrrrrrrr ale to strasznie bolało jakby na żywca flaki wyrywali ała!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikulam moj synuś urodził sie o 12.17 a dopiero rono po 5 kazali nam wstawać najpierw siedziec a później wstać i powiem ze dość szybko te czynnosci zrobiłam dziewczyna co było po mnie na cc to dłużej wstawała bo w głowie sie jej kręciło a ja w nagrode ze tak szybko poradziłam sobie pojechałam na sale do małego. :-D dostawałam dobre zastrzuki p bólowe i było dobrze a po kąpieli było już suer. Najgorsze było wyciągnięcie drena brrrrrrrrrrrrrrr ale to strasznie bolało jakby na żywca flaki wyrywali ała!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój lekarz jest wiec chyba optymista, twierdzi,ze cesarka ok. 20.30-21 i o 6-7 rano wstajemy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikulam wlaśnie moze dlatego że rano już te pare godzin mineło a mnie by musieli o 24 wywalać z łóżka więc pozwolili sie przewracać z boku na bok już wieczorkiem krecić sie ale nie chodzić :-) i dobra rada jak znieczulenie przestaje działać ruszać nogami ile wlezie bo lepiej jest później wstać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmmm zapowiadali wielkie śniegi na dzis i wiatr no i wiatr oczywiście ze jest a snieg gdzieś sypie ale u mnie nawet chmury są za wysoko a sniegu z nich nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za to głowa zaraz mipęknie tak strasznie mnie boli że szok. Dziewczyny jak pijecie jeszcze kawe to zacznijcie sie odzwyczajać bo masakra jak mi sie chce pić kawusi rozpuszczalnej z mleczkiem moze tez dlatego głowa pęka a zmiana pogody swoja droga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W stolicy sypie, a do tego mocny wiatr i duzo tego sniegu z ziemi podnosi- taka zamieć,okropne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja, taka kawoszka przed ciążą zupełnie nie mam na nią ochoty:)Przez te 7 mc wypiłam może z 5?max 10 jesli już to zbozową-anatol:)Niestety wiec Beatko nie podam patentu na odzwyczajenie bo właściwie nie musiałam się odzwyczajać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha ha mały mnie odzwyczaja :-) od kawusi a zbożową mam to pije ale bardziej po to zeby pokarm mieć bo malo mam od wczoraj wieczora. Niby mały nie płacze ale cycki jak flaki i nawet jak naciskam to malo leci. Chmurko miałaś tak że mało pokarmu było??????????? Klaudia jak po wizycie?????????????????? daj znać Ania a Ciebie gdzie wsysło??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha ha mały mnie odzwyczaja :-) od kawusi a zbożową mam to pije ale bardziej po to zeby pokarm mieć bo malo mam od wczoraj wieczora. Niby mały nie płacze ale cycki jak flaki i nawet jak naciskam to malo leci. Chmurko miałaś tak że mało pokarmu było??????????? Klaudia jak po wizycie?????????????????? daj znać Ania a Ciebie gdzie wsysło??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i przyszłu chmurki i zaczyna śneg sypać byłam w sklepie i ciepło sie zrobiło w porównaniu do wczoraj albo kilka dni w stecz :-D A u mnie zaraz goście będą hi hi odkąd jestem w domu drzwi mi sie nie zamykają :-D i dobrze bo ze dwa dni nikogo nie było to chodziłam i płakałam że mi sie nudzi i nie miałam do kogo sie odezwać a internet zdechł później komp ale na szczęście już mam i naprawionego kompa i neta :-D i kontakt z Wami. Gotuje sobie zupke pomidorowa a 2 dania sobie nie robie bo mi sie nie chce a pozatym przejadłam sie już mięsem drobiowym :-D Zrobie tylko dla M pełny obiadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinka...
hej. mam pytanie jestem w ciazy w 2miesiacu ale nic nie czuje. mam małe objawy..nie wymoituje ani nic. ale wogole nie czuje sie jakbym była w ciazy?? powiedzicie czy kobieta zawszec czuje ze jest w ciazy?? a jak tak to od kiedy..albo dlaczwego nie czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelinka to normalne że nic nie czujesz jedne kobiety sie kończą w ciaży inne nie poza brakiem @ nie mają objawów ja w 1 ciazy tak miałam ze nic mi nie było a córcia zdrowa jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem Beatko. Bylismy na zakupach.Synus mnie tak okopal,ze myslalam,ze zaczne plakac..Muzyczka w samochodzie leciala i ani myslal spac..w drodze powrotnej mielismy cisze w samochodzie to spal,ale zjadlam zupki i juz czuje,ze znowu sie budzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O pokarmie pisałam chyba wczoraj lub przedwczoraj. Miałam go mniej w poniedziałek, ale nie można się poddawać. Teraz jest znowu w normie. Już myślałam, że będziemy musieli podać jej mieszankę. Za to wypróżnianie po porodzie jest mało przyjemne, ale myślałam, że będzie gorzej. Poza tym jak się pije dużo wody, to łatwiej się załatwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ratunku :-( pokarmu prawie niemam buuuuuuuuuuu byłam właśnie w aptece kupiłam sobie LACTINATAL chciałam herbatke jakąś na pobudzenie ale niestety nie było a w innej aptece kolejka jak z tąd do afryki :-( wiec wziełam to zobaczymy czy pomoże bo jak nie to w nocy bede latać po aptekach za mlekiem dla malego normalnie tak sie denerwuje ze szok mam nadzieje ze po tych tabletkach pokarm przyjdzie. Pije strasznie dużo a pokarmu nic. Ania małemu juz jest za ciasno i ma mało miejsca ale zobaczysz jak sie urodzi to bedzie chciał żeby go tak w kokonik zawijać żeby miał rączki i nóżki sciśnięte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie baby gdzieś polazły :-( a ja sama biedna tu siedze i kombinuje co zrobic zeby pokarm był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie kryzys trwał jeden wieczór, ale przeszedł. Dużo piję, trzeba się uspokoić i uwierzyć, że pokarm będzie. Jak najczęściej przystawiaj małego do piersi i powinno być dobrze. U mnie poskutkowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko to może i mi sie uda że przyjdzie pokarm. Wiesz mi jest trudno małego przystawiać często bo jak spi to nie idzie mu wepchnąć cyca do buźki , śpi jak zabity i nic nie działa na niego. Zaraz odciagacz wezme i bede odciągać moze to pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Więc tak:na usg wszystko w porządku :) Przepływy ok.Maleńka ma okręconą pępowinę na szyji ale nie kazał się tym zbytnio przejmowac bo 40% dzieci sie tak rodzi a poza tym jutro może już nie byc zakrecona.Troche jednak sie tym martwie...Jesli nic sie samo nie wykluje to w poniedziałek lub wtorek mnie położy na oddział ma do mnie zadzwonic jeszcze.Tak chce mnie ustawic zeby on miał dyżur w sumie tak by było najlepiej. Więc na razie czekam spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata____skoro mały potrzebuje mało pokarmu to Ci się po prostu reguluje produkcja najwyżej dokarmisz go z drugiego no i są mieszanki w ostateczności jakby było mało.A herbate z mlekiem piłaś?podobno najlepsza na pokarm.I nie męcz za bardzo cyców odciąganiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×