Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klaudia0405

Kobietki,przyszłe i obecne mamusie

Polecane posty

BEATKO----TRZYMAM ZA CIEBIE KCIUKI!!!!!!!i jutro bede przesyłać ciepłe fluidy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Miałam wirusa i nie miałam dostepu do neta.Jutro mam do gina na popołunie. Beatko kochana myśl o dziecku i tylko o tym chyba nic gorszego od porodu sn nie ma?a jeden masz za sobą więc wiesz. Brzuch mnie pobolewa,twardnieje tak jak u Anki i nic poza tym się nie dzieje.A moja sąsiadka ma termin porodu tak jak ja na 29 stycznia ale to jej pierwsze dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki:) jak tam zyjecie? Nasza Beatka pewnie juz sie nie moze doczekac malenstwa na rekach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tam Babolce? Ja wlasnie wciagnelam tosta,M pojechal na silownie,a ja leze na mojej kanapce z podusiami pod plecami i ogladam Fakty.. No Beatka juz jutro utuli swoje malenstwo :) Ja juz nie moge sie tego doczekac.. Chmurko jak ja Cie teraz rozumiem.. Jak Ty to zrobilas,ze wyluzowalas,co? Daj przepis..Bo ja o niczym innym nie mysle..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania, będę z tobą szczera. Nie wyluzowałam prawie do końca:D Tylko było mi głupio Was zadręczać swoją niecierpliwością. Trochę było mi lżej n jakieś 3 dni przed porodem, a tak to miałam świra. Przykro mi:) Ale ja się Tobie nie dziwię, doskonale Cię rozumiem i wiem, że jesteś już zmęczona i nie możesz spać. Trzymam za Ciebie kciuki. Dam Ci dobra radę. Skoro i tak nie możesz spać, to chociaż jedz to co chcesz, bo potem... Zjedz jakiegoś batonika w moim imieniu, bo ja tak tęsknię za karmelem, snickersem, kinder bueno... Ach:P Klaudia, jak się teraz czujesz? Beti,:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babeczki :-) A ja mam neta hi hi ale jestem tylko na chwile bo ide sie położyć spać póki jeszcze mi sie chce bo podejżewam ze zaraz mi sie może odniechcieć. Mam pierdla ale i ciesze sie ze juz jutro bede miała to za soba i małego hi hi. Ciekawi mnie po ilu godzinach mi dadza małego do karmienia i zebym mogła sie nim zajać. Niemoge sie doczekać tego malego rozdartego szkraba. Mała dlaczego sie nie odzywasz???????????????????????? wracaj pisz co i jak. Dziewczyny dziekuje ze jesteście ze mna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!Pierwsza?no nie wierzę! Beata____już pewnie maleństwo jest na świecie?Mam nadzieję że dobrze wszystko poszło? Mała____Kozo zaganiania odezwałabyś się :) Chmurko____dzisiaj czuję się ok po południu mam do gina już ostatnia wizyta chyba.Wczoraj wieczorem bolał mnie brzuch i krzyż ale wszystko się rozeszło przez noc. Zjadłam śniadanko i mam zamiar robi kopytka bo mnie mała męczy że chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.......................TC....GIN........TERMIN POR......WIEK...PŁEĆ Beata2611...............38.....------........20.01.2010 ......26........M Klaudia0405..............39...20.01........29.01.2010... ...26.........K Anka323..................39... 21.01........ 29.01.2010.......24........M joanna84.................14...21.09........07.03.2010.. ....25.........? Annolia....................33....19.01.......08.03.2010. ......27........K nikulam....................30...27.01........24.03.2010. .....31.........K nowa81....................24...19.01........11.05.2010.. ....28.........M NASZE MAMUSIE ....DATA NARODZIN......WAGA.....DŁUGOŚC...PŁEĆ Spacer w chmurach.........20.12.09............2850.......52.......... .K Mala29........................02.01.10............4150. ......57...........M To chyba ostatnia tabelka odnalazłam i aktualizuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa____Jak samopoczucie? Nikulam____Ewelka_____Annolia______wszystkie Was wywołuje! Chciejka____plamienia ustały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kobietki. Aaaaale pospalam.Moglabym spac dluzej,ale glodna bylam ;) W nocy gonilo mnie do kibelka co godzine..Potem kolo 4 dostalam delikatnych skurczy..trwaly z godzine,ale potem sie rozeszly.. Stwierdzilam,ze dopoki sie nie wyspie nie wyjde z lozka chocbym miala pozniej niewyrobic z bolu..No i udalo mi sie troszke pospac. Teraz brzuch troche twardnieje,ale nie boli...Zobaczymy co z tego bedzie.. Beatka juz pewnie ma swojego maluszka,albo dochodzi do siebie po narkozie.. Mam nadzieje,ze wszystko poszlo ok.Napisze do niej pozniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no wiem cos :) U Beatki wszystko ok :) O 12:17 zostala mama :D Maluszek wazy 3100,co jest dla mnie pocieszajace,bo mialysmy takie same brzuszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!! becia to serdeczne gratulacje ;) chmurko jeju to juz miesiac u twojej kruszynki,zlecialo jak biczem strzelil ;) klaudia jestem jestem,poczytuje was codziennie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRATULACJE BEATKO!!!!! Wiem, że teraz nie przeczytasz, ale na pweno jak już wyjdziesz do domku, to poczytasz wstecz :) Kurcze i znowu się popłakałam na wieść o kolejnych narodzinach na naszym topiku :D Jak zobaczę swoją dzidzię, to napweno tez będę płakać jak bóbr! :D Przed chwilą zrobiłam pożądne zakupy na Allegro i już mam wszystko jeżeli chodzi o pościel itp. Łóżeczko też mamy już wybrane. Jutro jedziemy zamówić wózek... Ciuszki wyprane czkeją na wyprasowanie. Wczoraj przywieźliśmy od bratowej wanienkę, stojak do niej, przewijak, kocyk, rożki. Jeszcze tylko zostaną zakupy kosmetyków i potem tylko czekać... :) Dziś wieczorem wychodzimy ze znajomymi.... Dowcipnisie zabierają nas na... kręgle! Stwierdzili, że ja kulę już mam! Hi hi hi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babolce a gdzie Wy sa? Ja popralam dywaniki z lazienek,sprzatnelam kuchnie,przygotowalam posciel do ubrania dla mamy,wyskubalam brwi,pomalowalam paznokcie ufff..a to wszystko z nudow,bo sama siedze w domu.. Jutro wizyta w szpitalu bleee mam nadzieje,ze ostatnia... Chmurko wyspac sie nie wyspie dla Ciebie,ale z tym batonikiem to chyba dam rade..a tak wlasciwie to juz dalam rade,ale z czekolada.Zjadlam pol tabliczki za siebie i pol za Ciebie ;P No nie moglam sie powstrzymac tak mi sie slodkiego chcialo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia Ty dzis nie mialas przypadkiem wizyty u gina?? I co? I tak nic nie napiszesz co Ci powiedzial?? Nieladnie nieladnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję, dziękuję, też się dzisiaj zorientowałam, że to już miesiąc:) Chlop mi musiał przypominać. Jak ten czas leci. Beti pisała do mnie po południu, ale się cieszę! Kolejna do kompletu. Jeszcze tylko Wy. Anka, miła jest świadomosć, że chociaż ktoś może zjeść czekoladę i jeszcze w mojej intencji:) Ja jeszcze poczekam... Klaudia poprzedniej nocy ładnie spała i nie płakała, bo wypiła Plantex i pomógł jej. Zorientowałam się o 01.00, że czas spać, ja nie jestem senna, a dziecko siedzi cicho:P Jakoś tak dziwnie było... Klaudia, Anka, ja Wam radzę: weźcie mężów w obroty, pobierzcie od nich prostaglandyny, bo mi pomogły przed porodem. Marsz do wyrka!:) Mała, jak synek? Ewelka, coś mało tu piszesz. A Twoje relacje są mile widziane. Jakie miałaś pierwsze tygodnie z dzieckiem? Płakało dużo, były problemy brzuszkowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chmurko ja was codzien czytam...;)...a co do malej to malo mi co plakala nie mialam wogole zadnych problemow z brzuszkiem,z kupkami doslownie z niczym...dziecko aniol bylo bo teraz to rojber jest nieziemski,wlasnie zaczepia psa a spac pojdzie jak ja pojde bo zasypia niestety ze mna a maz na nocke pojechal i bedzie spala ze mna bo w lozeczku ostatnio sie zaczela buntowac :O wielki ryk,wyrzucanie miskow z lozeczka no i smoczek tez ląduje poza wyrkiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BEATKO---GRATULACJE!!!!!BARDZO SIE CIESZE I CZEKAM Z NIECIERPLIWOŚCIĄ NA RELACJE:)WYPOCZYWAJ KOCHANA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry! Aktualizuję :) NICK.......................TC....GIN........TERMIN POR......WIEK...PŁEĆ Beata2611...............38.....------........20.01.2010 ......26........M Klaudia0405..............39...20.01........29.01.2010... ...26.........K Anka323..................39... 21.01........ 29.01.2010.......24........M joanna84.................14...21.09........07.03.2010.. ....25.........? Annolia....................34....05.02.......08.03.2010. ......27........K nikulam....................30...27.01........24.03.2010. .....31.........K nowa81....................24...19.01........11.05.2010.. ....28.........M NASZE MAMUSIE ....DATA NARODZIN......WAGA.....DŁUGOŚC...PŁEĆ Spacer w chmurach.........20.12.09............2850.......52.......... .K Mala29........................02.01.10............4150. ......57...........M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry. Ja juz po sniadanku.Zaraz bede sie szykowac na wizyte do szpitala..A jak mi sie nie chce ojej.. Pogoda u nas koszmarna.Ciemno,leje i wieje bleeee Klaudia gdzie Ty jestes babolcu,co?????????? Tale tez wcielo i sie nie odzywa..nieladnie nieladnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś byliśmy zamówić wózek i łóżeczko.I już po malutku będzie wszystko... Ania i jak tam wizyta w szpitalu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lekarz nic nowego mi nie powiedzial..Obmacali brzuch,zrobili usg zeby sprawdzic czy jest dosc plynu i kazali sie pokazac za 2 tygodnie jesli nic sie nie wykluje..i beda robic masaz szyjki..cokolwiek to znaczy Dziewczyny kompletnie nie mam pomyslu co na obiad jutro zrobic..Moj M jest na diecie ze wzgledu na problemy z zoladkiem i nasz jadlospis obiadowy jest mocno ograniczony...NIe moze byc nic smazonego,nic pikantnego,nic z konserwantami itp itd..Moze macie jakies sugestie?? Klaudia no gdzie Ty jestes???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam dziewczyny że nie piszę,ale nie mam kompa. Pewnego dnia siadła bateria i już się nie włączył. Tata go wziął w obroty,ale nie wiem kiedy go będę miała. Beatko gratuluję. Odpoczywaj dużo,pewnie długo nie napiszesz,będziesz wykończona,nie do życia po cesarce. Dziekuję za troskę kobitki moje,synek cwany lisek z niego. Nie lubi być sam,nie lubi zbytnio spać w łóżeczku,w ogóle nie lubi spać. Jak czytałam w gazetach,że noworodki śpią 20 godzin,a po 3 miesiącu już 17 godz na dobę to zaczęłam się śmiać w głos. Mój tyle spał,ale przez 3 dni w szpitalu-był wykończony porodem. Tu w domu śpi max 12 godz,ale nie 20. Raz dziennie śpi 3 godz,reszta jest po godz. Jestem rozbita,pomóżcie mi !!!Ja miałam w planach karmić miesiąc,teraz myślę,że będę dłużej,min pół roku.Szwagra żona była dzisiaj i mówiła że jej mały śpi w nocy 5 godz i budzi się na karmienie,że w dzień śpi po 3 godz to zaczyna mnie ciągnąć do sztucznych mieszanek. Ona musiała odstawić małego od cyca po 3 tyg bo leki bierze. Dzisiaj w aptece za 3 leki zapłaciłam 94 zł. Wiecie co kupiłam? Vita D,Vita K i Oilatum. Szok!!! Na cholerę oni wymyślają takie drogie witaminy. Kiedyś wystarczał Vigantol za 4 zł i było ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello!Jestem :) Nie miałam laptopa wczoraj cały dzien. A więc już się rehabilituję.... Byłam u gina maleńka wcale nie jest taka maleńka bo naważył na usg ok 3300,sprawdził stan wód jest ok.łożysko już III stopnia maluszek ma się bardzo dobrze ma nawet ruchy oddechowe :D I tak jak nic się nie zacznie to po niedzieli mam zadzwoni do gina i weżmie mnie do szpitala na ktg i zrobi przepływy żeby niczego nie zaniedbac jak będzie wszystko ok to pojdę do domu i jak do 30.01 się nie zacznie to położy mnie na oddział i tam poczekamy ze 2-3 dni aż może samo ruszy.Oj jak bym chciała żeby się samo zaczęło Babolki nie uśmiecha mi się masaż szyjki,balonik itp...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała____z tego co wiem to oilatum jest bardzo drogi bo ok 50 zł.Ja zamierzam kupic top-toe-toe taki żółty płyn z john'sons. Nie mogę się już doczekac malenkiej iskiereczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie jesteście?wstawac i pic kawkę póki jeszcze możemy :) Bo maleństwa się rodzą i mamusie coraz bardziej zajęte....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×