Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klaudia0405

Kobietki,przyszłe i obecne mamusie

Polecane posty

A i wg usg moja mała waży ok.3500 +/- 40 dag a obwód głowki wynosi 34 cm czyli nie za wiele.Córcia miała 36. Teraz jak chce żeby malenka poczekała do poniedziałku to może się w koncu samo zacznie jak zwykle na przekór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj aby chcieli mnie zostawic i wywołac to bym została uwierz mi,mam juz dosc 9 m-ca. A drogi fatalne przejechac przez miasto to koszmar 30km/ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia właśnie o to chodzi że mały dużo potezebuje zjeść i tym sie martwie. No zobacze do jutra mam nadzieje ze sie poprawi tabletki na laktacje juz wziełam licze na nie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak karmiłam to mała się zawsze najadała z jednego cyca więc w razie potrzeby zawsze drugi był w rezerwie ;) Ufff...ale jestem padnięta.Muszę odpocząc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem Klaudia ten 9 miesiac jest paskudny człowiekowi ciaza brzydnie. HI HI Zawsze jest tak ze weznie wtedy co nie trzeba. pewnie do poniedziałku nie wytrzymasz. Duza ta Twoja corcia bedzie. mMoj maluch tez miał taki obwód główki jak Twoja córcia ma miec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez juz dzis mam dosc i musze uciekac bo małego bede kapac i ide spac bo ciezka noc przedemna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze uspokój się. To trudne, ale też musiałam wyluzować. Powiedz sobie, że to chwilowe. Nie wątp i nie smuć się. Pij i przystawiaj małego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia dobrze,ze jestes :) Fajnie,ze z mala wszystko ok.Spora dziewuszka bedzie ;) Beata mam 3 rozki,dwa cieple-jeden jest usztywniany i jeden taki cieniutki i biore go do szpitala,zeby malemu za cieplo nie bylo,a jednoczesnie,zeby wlasnie go tak owinac :) Ogladam z mama fakty,a potem bedziemy ogladac tasiemca. Ide po paczusia i jakis jogurcik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem Ania ,nie zostawię Cę samej ;) Leże już pod kołderką bo żołądek mnie rozbolał.Mała się kręci jak tylko może :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek :-) Klaudia Jesteś jeszcze w domu czy już nie?????????? Wiecie co dostałam przed 3 sms od Ani iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii:-D O 23.15 odeszły jej wody jest w szpitalu i pewnie juz ma maleństwo bo jak pisała to miała już co 3-4 minuty skurcze i najgorsze bo krzyżowe biedna ae sie omęczyła. Jak bede coś wiecej wiedzieć to dam znać a teraz musze sie zbierać jade do przychodni deklaracje wypełnić dla małego bo na 3 tygodnie musze być juz u pediatry i musze jeszcze wziąć plecak córci i popakować dokupic plastyczne rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko---o kurcze,a to dopiero wiadomość:)Pewnie Ania już ze swoją Dzidzią:)fajnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Beata jak tylko się czegoś dowiesz, daj znać! Ania już ma swojego skarbunia! Ciekawa jestem jak jej poszło... Klaudia pisałaś, że Ani nie zostawisz... :) Nie odzywasz się... Na porodówce jesteś??? :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nieeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!Zostałam sama....Anka!jak mogłaś?????;) Tak jak mówiłam że jeszcze pierwsza ode mnie pojedzie.Zgodnie z terminem.A u mnie nic się nie dzieje wczesniej brzuch mnie bolał kilka razy na dzien a teraz jak raz zaboli to dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek No to Nasz Ania pewnie juz ma malenstwo przy sobie:) A Ciekawe co z NASZA Klaudia!!! Klaudia Ciebie tez juz wzielo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I pierwsze dziecko Anki i migiem poszło a ja pewnie w poniedziałek do szpitala sobie pojadę na spokojnie i we wtorek się za mnie wezmą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko____a powiem Ci że jakoś nie mam weny na przyspieszanie porodu pozastawiam to matce naturze i mojemu ginowi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to mam dobre wieści :-D wcześniej nie mogłam bo mnie nie było dopiero weszłam do domku. Więc Ania urodziła synka o 8.40 wazy 3.450 No tak Klaudia zostałaś sama :-D bierz sie za to rozwarcie biegiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żeby to było takie proste....Widac moja Lencia chce jeszcze zaczekac chwilkę :)Jeszcze mi będą wywoływac poród zobaczycie z moim szczesciem.Ciekawe czy Anka tak sobie wyobrażała poród?jak się czuje itd?No i czy dała radę bez znieczulenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania dała rade urodzić bez znieczulenia i pisze że poród pamięta jak przez mgłe. Mały juz ciagnie cyca i jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HALLLLLOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Co tu taka cisza gdzie jestescie????????????????????? Ja coś sie źle czuje i niewiem czy to od rany czy od niewyspania hmmmmmmmmmm rane czuje ale tak jak zwykle moze za duzo dziś pochodziłam i są tego skutki uboczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie gdzie Wy jesteście ??????????????? Pewnie latają po sklepach albo gdzieś sie zaszyły bo moga jeszcze chodzić tylko Nikulam jest uziemiona i pewnie na allegro siedzi a o nas zapomniała :-( wiecie co brakuje mi tego mojego latania i załatwiania różnych rzeczy no ale jeszcze chwilke i z Arturkiem pójdziemy na spacerek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko mi pisalo ze maja jakies problemy na kafe w jakis tam godzinach i moze dlatego sie nikt nie odzywa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie do domu wróciłam... Beatko, masz rację z tym lataniem (nie koniecznie po sklepach). A co tam, jeszcze mogę, to latam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pierwsza :) Nie ma Ani i cisza na forum jeszcze ja zniknę po niedzieli i nie wiem kto ten topik utrzyma przy życiu. Beata____W Tobie nadzieja. Mała____Ty nadal bez kompa? Ewelka____Córcia zdrowa? Chmurko____sexi mamuśko napisałabyś coś....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja jetem druga :-D Klaudia no właśnie widze z e bede musiała sama pisać i topik ratować bo upadnie biedny. Ja wczoraj padłam jak mucha i miałam gorączke wieczór prawie 38 ale obudziłam sie i jest dobrze poprostu zadużo wczoraj wziełam na siebie i sie przemęczyłam i to zdrowo musze przychamować. Chmurko gdzie Ty sie podziewasz tak mało do nas piszesz. Wczoraj chciałam wysłać pare zdieć malego ale cos sie zawiesiło i nie udało mi sie zaraz bede znów próbować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×