Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klaudia0405

Kobietki,przyszłe i obecne mamusie

Polecane posty

Hej! Ania mały pięęęęęękny!!!! Zawsze łezki ze wszruszenia mi leca, jak patrze na takie małe cudeńka :D Chmurko, Twoja córa to już kawał panny! Ależ ona rośnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Mam pytanie do tych co rodzily..Krwawie tylko troche-wiadomo wiecej jak maly ssie,ale zauwazylam dzis rano i teraz jak bylam siusiu,ze polecialy mi skrzepy-nieduze,takie jak przy miesiaczce,ale wyczytalam w necie,ze to niepokojacy objaw..i ze to moze byc zakazenie i sie zdenerwowalam jak nie wiem.. Dobrze,ze niedlugo przyjedzie pielegniarka do malego to sie jej zapytam,ale strasznie sie denerwuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANKA nie denerwuj sie.to normalne.caly ten brod musi teraz z ciebie zleciec.ja tez po porodzie mialam takie skrzepy.raz jak wstawalam z lozka to chlusnelo mi cos takiego na podloge.glowka do gory.ciesz sie synkiem i nie zamartwiaj sie.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie kompletuję "zestaw startowy" dla dzidzi na Allegro, tzn butelki, smoczki itp. Mamuśki doradźcie jakiej firmy pieluszki na początek są najlepsze? Jakie kosmetyki na początek? Czy na czymś się zawiodłyście i czego mam nie kupować? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annolia, Mi polozna powiedziala,zebym nie uzywala zadnych puderkow itp,oliwke mam dawac do kapieli,ewentualnie nasmarowac malego jesli bedzie mial sucha skore,a do pupki kazala uzywac zwyklej wazeliny przy zmianie pieluszki i musze powiedziec,ze sie pieknie sprawdzza(przynajmniej na razie). Bylam troche zdziwiona,bo nie kazala dotykac pepowinki,jedynie przemyc czysta woda podczas kapieli i potem dobrze wysuszy,przemyc spirytusem tylko jesli cos zacznie sie saczyc albo brzydko pachniec. Nowa dzieki za odpowiedz.Pytalam pielegniarki co i jak i wiecej nic na necie nie czytam... Moje szczescie spi,ale chyba zaraz zacznie sie budzic bo juz sie odzywa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANIA nie denerwój sie to normalne z tymi skrzepami tak sie dzieje bo krew siedzi w macicy jak polezysz i sie obia skrzepy. ALE jesli by było ich duzo i duze kawałki to trzeba to sprawdzic bo moze cos sie dziac. Anolia ja teraz miałam pieuchy z rossmana i musze powiedziec ze sa super a sa niedrogie nawet kupke wciagały i nie odpazały dziecka. Teraz uzywam pampersa bo tyle dostałam ze musze zuzyc zeby mały nie wyrósł :-) A na pózniej dobra rada NIE KUPÓJ MLEKA NAN JEST OKROPNE A DZIECI MAJA PO NICH WZDECIA I WYMIOTUJA JAK NIEWIEM CO ARTUR by sie dzis wymicinami udusił i połoznej mowie a ona kazała wywalic bo to mleko do dupy i kazała kupic bebilon albo bebiko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za cenne rady! A czy Sudocrem jest dobry? Byłam dziś u gina. Wszystko ok. Dzidzia ma 2,600 w tej chwili. Jedynie ciśnienie mam granicznie wysokie, bo 130 na 80. Gin zalecił mi dietę bez soli i codzienne mierzenie i notowanie ciśnienia w domu. Zanim do niego pojechałam, to wypiłam pół filiżanki słabkutkiej kawki z mlekiem i może to było też winne... Dziś odebraliśmy łóżeczko i M z wypiekami na twarzy właśnie je składa... :) Widzę, że on ostatnio chyba bardziej się nie może doczekać dzidzi jak ja :D Poprostu już oszalał na jej punkcie... Chodzi usmiechnięty, gada do brzuszka i "razem" z małą planują wspólne zabawy...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka, ja tez miałam skrzepy, krwi było dużo i przeszło. Macica się oczyściła. A mój laktator nie ma pokrętełka, ale jestem z niego bardzo zadowolona. Na avencie jeszcze się nie zawiodłam. Annolia, dziękuję, Klaudia lubi jeść i ładnie przybiera na wadze. Kocham ten jej uśmiech) Klaudia, przyyyj...:) Beti, jak laktacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o sudokrem to moim zdaniem duzo lepszy jest linomag niedość ze tańszy to jeszcze nigdy mnie nie zawiódł, cego nie moge powiedzieć o sudokremie bo mojego malca odpażyło jak miał sudokrem a przy linomagu nic i przy córci też uzywałam linomag. Ja z mojego laktatora jestem zadowolona :-D a od dziś musze go używać więcej bo niestety mały nie ssa dobrze piersi położna sprawdzała i powiedziała że leń z niego i że musze odciągać żeby miał mój pokarm bo inaczej mi zanknie, wiec przystawiam go ile uciągnie to ok a reszte szybko odciągam i mu daje a jak jest jeszcze głodny to mieszanke dostaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry! No nie możliwe, że pierwsza jestem!? U mnie dziś taka pogoda, że się z domu wyjść nie da! Wieje i sypie jak szalone. Poprostu Syberia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek Anolia ja byłam wcześniej ale napisałam długiego posta i wysłałam a zapomniałam zkopiować i wystapił błąd i nie wysłało i wyszłam z topiku bo sie wściekłam. U mnie też wieje jak niewiem co sypało wcześniej a teraz nic tylko z dachów zbiera i zadyme robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj baby nie piszcie tye bo nie nadąze z czytaniem :-( Mój mały syneczek zaczyna lepiej widzieć bo juz na zabawki na karuzeli patrzy i łapkami macha a jak sie denerwuje przy tym :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko tyż byś się denerowowała gdyby cos fajnego powiesili Ci nad głową, a ty nie mogłabyś tego złapać!!! :D :D :D Wszystkich chyba śnieg zasypał... U mnie nadal sypie. Dobrze, że z domku dziś nie muszę wychodzić. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie co jakis czas słoneczko wychodzi hi hi niby wiatr wieje ale nie sypie i chyba nie bedzie sypało, no chyba ze wieczorkiem zacznie. Ale ja mu tak obnizyłam ze własnie dostaje raczkami i krowy lataja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz to u mnie też piekne słoneczko wyszło.... nareszcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HALLLLOOOOOO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jest tu ktoś????????????????? Ale pogoda brrrrrrrrrrrrrrr sypie jak niewiem co dobrze ze nie wieje wiatr bo by było niewesoło a ja musze jeszcze do mamy jechać córcie zawieźc żeby ja do szkoły zaprowadzili. Tabletki na laktacje przestały działać i kupiłam sobie herbatke zobaczymy co ona jest w stanie zdziałać :-( zaczynam sie załamywać a to nie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tu dalej pusto..... Beata, tylko się nie załamuj! Może ta herbatka pomoże...trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff ale sie naszukalam.. Synek sie przeciaga,,to se popisalam...trza cyca dac.. NICK.......................TC....GIN........TERMIN POR......WIEK...PŁEĆ Klaudia0405.............40...-------........29.01.2010.. . ...27.....Milena joanna84.................14...21.09........07.03.2010.. ....25.........? Annolia....................34....05.02.......08.03.2010. ......27........K nikulam....................30...27.01........24.03.2010. .....31.........K nowa81....................24...19.01........11.05.2010.. ....28.........M NASZE MAMUSIE ....DATA NARODZIN......WAGA.....DŁUGOŚC...PŁEĆ Spacer w chmurach.........20.12.09............2850.......52.......... Klaudia Mala29........................02.01.10............4150. ......57...........Dorian Beata2611...................20.01.10............3100.... ....?.............Artur Anka323......................29.01.10.............3450........52..........Sebastian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) ciekawe jak tam Nasza Klaudia? co z nia ale pewnie juz jest po wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj widze ze mam zaległości w tabelce :-D juz sie poprawiam NICK.......................TC....GIN........TERMIN POR......WIEK...PŁEĆ Klaudia0405.............40...-------........29.01.2010.. . ...27.....Milena joanna84.................14...21.09........07.03.2010.. ....25.........? Annolia....................34....05.02.......08.03.2010. ......27........K nikulam....................30...27.01........24.03.2010. .....31.........K nowa81....................24...19.01........11.05.2010.. ....28.........M NASZE MAMUSIE ....DATA NARODZIN......WAGA.....DŁUGOŚC...PŁEĆ Spacer w chmurach.........20.12.09............2850.......52.......... Klaudia Mala29........................02.01.10............4150. ......57...........Dorian Beata2611...................20.01.10............3100.... ....56.............Artur Anka323......................29.01.10.............3450.. ......52..........Sebastian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja uaktualnie: NICK.......................TC....GIN........TERMIN POR......WIEK...PŁEĆ Klaudia0405.............40...-------........29.01.2010.. . ...27.....Milena joanna84.................14...21.09........07.03.2010.. ....25.........? Annolia....................34....05.02.......08.03.2010. ......27........K nikulam...................33....10.02........24.03.2010. .....31.........K nowa81....................24...19.01........11.05.2010.. ....28.........M NASZE MAMUSIE ....DATA NARODZIN......WAGA.....DŁUGOŚC...PŁEĆ Spacer w chmurach.........20.12.09............2850.......52.......... Klaudia Mala29........................02.01.10............4150. ......57...........Dorian Beata2611...................20.01.10............3100.... ....56.............Artur Anka323......................29.01.10.............3450.. ......52..........Sebastian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobity. my na nogach od 7 dzis wyjatkowo pozno :) wczoraj synek mial pierwsza kapiel w domku,w szpitalu dokladnie mi pokazali co i jak i poszlo mi calkiem dobrze :) teraz synek spi na cyckach :D jutro juz konczy tydzien,nie moge sie doczekac jak juz bedzie normalnie widzial.. ide jesc sniadanko :) milego dnia Klaudia!!odezwij sie i napisz jak Lenka bo na pewno juz ja masz przy sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :-) A ja dzis zaspałam bo w nocy miałam koncerty płaczu bo mały chciał jesc a ja mu tylko cyca dawałam a mieszanki nie i głodny był no ale ja chce karmic cycem. Byłam własnie na kontroli u gina troche mnie wymeczył wygniutł brzuch zrobił USG i mam sie pokazac w srode w szpitalu bo jeszcze nie oczysciło sie wszystko i jest ten płyn w macicy i musze isc na zastrzyk buuuuuuuuuuuuuu nie lubie juz zastrzyków chyba ze 100 ich miałam w szpitlu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany jak mnie głowa boli chyba zaraz zwariuje i nic nie pomaga, pewnie to wina zmiany pogody bo wczoraj śnieżyca a dziś p[iekne słoneczko i ciepło a mi jeszcze kawy brakuje Klaudia jestes juz w domu???????????????????????????????? Daj znać co i jak i jak sie czujecie z maleńką. Hi hi jak byłam u gina to poszłam z Arturkiem i gin go oglądał i mówił ze sliczny jest :-D ha ha sam ma 5 dzieci Jade zaraz po córcie do szkoły autobusem i później na górke z nią pójde to mały sobie pooddycha świeżym powietrzem. :-D odezwe sie jak dam rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Babki! No jak wszystkie się uaktualniają, to ja też! NICK.......................TC....GIN........TERMIN POR......WIEK...PŁEĆ Klaudia0405.............40...-------........29.01.2010.. . ...27.....Milena joanna84.................14...21.09........07.03.2010.. ....25.........? Annolia....................36....16.02.......08.03.2010. ......27........K nikulam...................33....10.02........24.03.2010. .....31.........K nowa81....................24...19.01........11.05.2010.. ....28.........M NASZE MAMUSIE ....DATA NARODZIN......WAGA.....DŁUGOŚC...PŁEĆ Spacer w chmurach.........20.12.09............2850.......52.......... Klaudia Mala29........................02.01.10............4150. ......57...........Dorian Beata2611...................20.01.10............3100.... ....56.............Artur Anka323......................29.01.10.............3450.. ......52..........Sebastian Właśnie do domciu wróciłam, ale zaraz znowu wychodzę... Pogoda super u mnie. W słoneczku jest naprawdę ciepło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No no ale sie naczytałam :-( Co sie dzieje ze nikt sie nie odzywa????????????? Ja dziś miałam duzo latania jak nie gin to do szkoły po córcie a jeszcze wywiadówke miałam u córci :-D i jestem dumna z mojego dziecka :-) Mądra dziewczynka hi hi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny.. ledwo zyje.. maly srednio co godzine chce jesc..czy to noc czy dzien... chyba mam malowartosciowy pokarm..M w sobote jedzie na zakupy to kupi sztuczne mleko to chociaz na noc go nakarmie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry... wlasnie jemy z synkiem sniadanko.. dziewczyny piszcie cos..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej baby a u mnie dzis juz lepiej z pokarmem no alew Ania podaj reke bo ja co 50 minut góra godzine karmiłam w nocy masakra ledwo zywa byłam ale teraz juz mały sie najadł i długo spi. A moje boedne malenstwo kupki zrobic nie moze po sztucznym mleku i bąki robi takie smierdzace a kupki niema. Ja niewiem co to sie dzieje nikt sie nie odzywa Klaudia wracaj bo topik pada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×