Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klaudia0405

Kobietki,przyszłe i obecne mamusie

Polecane posty

Witam! Jeszcze póki mogę, to jak najwięcej przebywam poza domem. Ania, Beata - mało pocieszające to co piszecie o karmieniu... :) A ja i tak się nie mogę doczekać, kiedy w końcu będę mogła tulić mojego skarba! Dziś dostanę przesyłkę z zamówionymi akcesoriami dla małej... Pościele, ciuszki już uprane i uprasowane czekja. Łóżeczko poskładane, wózek do odbioru... Tylko czekać! A właśnie się dowiedziłam, że koleżnaka, która miała termin na 21.01 dopiero wczoraj urodziła. Tego sie najbardziej boję, że też tak będę czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anolia no kozystaj jak sie jeszcze da z wyjsc samej bo po porodzie to wszedzie z dzieckiem :-) chyba ze masz z kim dzidzie zostawic. Ja niestety niemam i zakupy robie jak M z pracy przyjdzie bo rano nie chce mi sie małego ubierac. CHYBA WYGRAŁAM Z CYCKAMI :-D mam pokarm i mały sie najada jestem w niebie z radosci :-) i Arturek zacza normalnie ssać cyca wiec i pokarm sie robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pięknie nikt nic nie pisze??????????? Ja myslałam że jak wejde to coś sobie poczytam a tu cisza jak makiem zasiał :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! No Beatko, to się cieszę, że moje trzymnie kciuków przyniosło efekt! :D Teraz już napewno z mleczkiem nie będzie problemów. Co do siedzenia w domu po porodzie, to nie wiem jak to wytrzymam :) Jestem typem takiej niespokojnej duszy, która musi się cały czas "przemieszczać", a tu trzeba będzie siedzieć w domciu! Mieszkamy sami, więc nie będę mogła podrzucić dziecka np. do mamy piętro niżej - jak mają moje niektóre koleżanki. Do mamy mam 18 km, a do teściowej jakieś 5 km.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halllo pobudka wstajemy!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ja wstalam jem sniadanko bo tabletke musze zazyc i pewnie pozniej do wyrka pojde spowrotem:) Co tam u Was? Beatka--jak tam pokarm? sorki ze mnie nie bylo wczoraj:) Ania-maly zarloczek z Twojego synka jadl by i jadl:) Klaudia-a co z toba?Jak porod masz juz malenstwo przy sobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babeczki a ja od rana sprzątam prasuje itd..... No dzis Arturek obudził sie o 00.30 a później o 4.30 a później to już po 8 rano kochany dzieciaczek ładnie spi i najade sie cycem :-D wygrałam z moją psychika i cyckami a mały pięknie zaczą ssać cyca :-D Anolia ja też taka niespokojna dusza jestem wszędzie mnie pełno :-) jestem chora jak mam dłuzej być w domu. Ale pamiętaj ze z małym dzieckiem mozna wyjsc na polko jak jest do -5 stopni i ja po 1,5 tygodnia byłam z małym na spacerku i do teraz chodze tylko 2 razy od tego czasu z nim nie wyszłam bo wiało i sypało a tak to chodzimy i to dużo. Lola nic nie szkodzi ze Cie nie było bo i tak bym weszła na chwilke bo padałam ze zmęczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia penie juz jesteś w domku daj znać co z Tobą i maleńką. Wszystkie czekamy. Ania a jak Sebastianek ??????????????? Jak Ty sie czujesz boli Cie coś jeszcze czy juz nic???????????? Chmurko jak tam nauka jak sobie radzisz z obowiązkami domowymi i nauką Nikulam jak samopoczucie??????????? Mówił Ci gin kiedy bedziesz mogła już chodzić normalnie czy nic jeszcze nie wiesz?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Beatko:) No to nic sie nie stalo ze mnie nie bylo,to dobrze.ale Wam fajnie macie juz swoje malenstwa przy sobie,niebawem jeszcze Kate79,ja chyba dzis sie wezme za posprzatanie domku i pranie.Wieczorkiem maja znajomi na kawke przyjsc.Kupilam wczoraj pyszne ciasteczka w PL sklepie takze nie musze nic piec,hehe To tyle co u mnie jak cos to wieczorem bede jak pojda.papatki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki. Beata Sebus jest grzeczniutki :) Placze tylko jak ma pelno w majdach albo jak jest glodny.Dzis w nocy spal rewelacyjnie :) Od 22 do 3:30 i potem zasnal po 4 i spal do 7:30. Potem ze 2 godzinki nie spal,tylko lezal u mnie i sie rozgladal dookola. Zjadl i spi znowu. Oprocz cyckow to nic mnie nie boli.Juz mialam z nimi spokoj,ale po dzisiejszej nocy nazbieralo sie pokarmu.Juz i tak troche spuscilam jak bylam sie kapac,bo bym nie wyrobila,no ale wczesniej Sebus jadl w nocy co godzine,a teraz tylko 2 razy.Ciekawa jestem czy to dlatego,ze wczoraj mial kapiel i sie zmeczyl czy dlatego,ze zaczyna sie przestawiac. Mama prawdopodobnie we wtorek poleci juz do domu :( Jak ten czas zlecial...😭 Nastepna przyjedzie albo eMa mama albo siostra z chlopakiem. M pojechal po zakupy.Jak wroci bedziemy robic obiad,a potem ciasto. Posprzatalam dzis w kuchni i umylam podlogi. A Ty Beatko jak sie czujesz? Cos jeszcze boli po cesarce? Klaudiaaaaaaaaa!!!!! Juz czas sie pokazac.. Milego dnia Babulce :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko dziala rewelacyjnie!! Musialam tylko pocwiczyc.Przed chwila uzylam go pierwszy raz,bo moje cycki byly przyzwyczajone do karmienia co godzine,gora dwie,a synek dzis spi jak zabity. Juz mowilam do mamy,ze mi wczoraj dziecko podmienili :D Dzis tylko je i spi i tak od wczoraj od 22..Budzi sie co okolo 3 godziny na papanie i z powrotem lulu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko nie boję się, bo co tu się bać na zapas. Nie ominie mnie to... :) Zdaję sobie sprawę, że będzie cieżko, ale muszę dać radę. W sumie to już nie mogę się doczekać, aż wezmę w ramiona moje maleństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania mnie juz nic nie boli chyba ze przefforsuje sie i za duzo podźwigam bo jak ide na spacer to musze wózek znieść a jest ciezki. Kręgosłup niby czasem zaboli ale to od mojej głupiej pozycji w jakiej karmie no ale tak najlepiej mi go przystawiać do cyca. Ja narazie odciagacza nie używam no ale pokarmu mam na tyle ze maluszek sie najada :-D Jeszcze w środe ide do szpitala tam gdzie rodziłam na USG i zastrzyk jesli do tej pory mi sie nie oczysci ten płyn z macicy :-( Mój maluszek też je i śpi nawet wiele nie płacze bo tylko jak go przewijam bo mu zimno :-D zmarzluch mały lubi być obtulony kocykiem i kołderka. Cholera niewiem czy go nie uczulaja PAMPERSY córcie tez te orginalne uczulały a dziś po nocy patrze a maluszek ma mała wysypke w okolicach pieluszkowych. HMMM bede musiała kupiś jakieś zwykłe i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko dzieciaczki całkiem dobrze Arturek je i śpi a Jutynka skacze koło niego jak wściekła ale chyba odrobinke zazdrosna i cały czas mnie całuje i mówi ze mnie kocha ale i tak wpatrzona w brata jak w skarb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia wracaj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nikt sie nie odzywa jak nic nie piszesz :-( odezwij sie wreszcie bo baby czytają ae nic nie piszą :-( a moje kochane malństwo cały czas spi i nawet ne mruczy :-D musze powiedzieć ze Artur jest przeciwieństwem Justynki ona cały czas płakała a raczej sie darła jak by ja ze skóry obdzierano no ale ona miała kolki a Artur niema i coraz wiecej jem a jemu nic nie szkodzi :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też próbuję jeść więcej, ale nie wiem, czy mi to wychodzi. Np. wczoraj zjadłam liść gotowanej kapusty. Mała płakała, ale i tak co wieczór płacze. Dziś ewidentnie bolał ja brzuszek. Nie wiem po czym, bo dziś próbowałam jeszcze pomidora wyparzonego i bez skóry. Hehe, chyba za dużo eksperymentuję. Przynajmniej przesypiamy całe noce. Odczekam i spróbuję papryki. Chciałabym jeść już więcej, bo brakuje mi niektórych warzyw i owoców. Jecie cytrusy? A na studiach mam duże zaległości. Za tydzień wrócę na zajęcia i wtedy rzadko tu zajrzę, przynajmniej przez pewien czas. Na zajęcia dojeżdżam 2 h w jedna stronę, więc będę miała mniej czasu dla dziecka i dla siebie. Damy radę. To tylko do końca maja. Beata, fajnie, że Arturek jest spokojny. Możesz bez stresu spędzać z nim czas. anka, racja, Twoje chyba podmienione. Moje też. Klaudia zmieniła się ostatnio i jest naprawdę dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko moje też podmienione :-D ja cały czas myslałam ze bedzie płakał i w nocy nie pośpie a tu niespodzianka :-) miła oczywiscie. Ja cytrusów jeszcze nie jem jedyne co to cytryne do herbatki daje banana jem i brzoskwinie z puszki nic małemu sie nie działo. oststnio zjadłam kiełbaski swojskiej brat u kolegi bił swinie i nie przeszłam obojetnie obok kiełbaski i dałam sobie ogórka korniszona :-) na kanapki i tez nic mu nie było wiec nawet musze powiedziec ze jestem zadowolona z mojej diety ale owoców i warzyw mi strasznie brakuje bo ja to bym tylko tym zyła. Chmurko szkoda ze bedziesz do nas tak mało zagladac no ale wiadomo studia i rodzina najwazniejsze a przede wszystkim Klaudia bo ona bedzie za mamusia tesknic. Ja zaraz biore sie za obiadek musze zrobic i zjesc :-Da pózniej kolezanka przyjedzie do mnie hi hi bardzo ja lubie i sie ciesze z jej wizyty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Powiedzcie mi jak wyglada uczulenie od pieluszek? Pytam,bo Sebus ma cala szyjke w czerwonych krostkach,ma tez troche na buzce,na brzuszku i na pupci..Wszystki kosmetyki jakie mam dla niego sa hipoalergiczne..A moze to te chusteczki z pampersa go uczulaja?? Proszek do prania i plyn tez mam hipoalergiczny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania jak jest uczulenie na pieluszki to jest wysypka w miejscu gdzie skóra styka sie z pieluszką. A jak wygladaja te Sebastiaka pryszczyki????????? jak sa czerwone a na srodku białe to ma zwykła potówke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No sa dokladnie takie jak piszesz.Czerwone z biala kropka.A jak sie tego pozbyc,bo wygladaja paskudnie na takim malutkim dziobku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ubieraj go za ciepło bo to sie robi z przegzania a to do jutra samo zajdzie. Artutkowi tez sie zrobiło ale lzej go ubieram i juz niema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za odpowiedz.Maly nie jest grubo ubrany bo ma tylko body i spioszki i lezy pod cienkim kocykiem,w domu tez goraco nie jest,ale poci sie jak placze albo je.No coz..bede go kapac codziennie,bo w szpitalu mowili,ze co drugi dzien. Zaraz przyjada do nas goscie.Mam nadzieje,ze go nie obudza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też Arturka kompie co 2 dzień bo połozna tak kazała. Ja moge mieć impreze w domu można krzyczeć a mały śpi nauczyłam go tak ze w dziń jest głośno i cały czas muzyka albo telewizor idzie i teraz nie musze sie martwić ze go ktoś obudzi :-D Ania a jak z karmieniem lepiej juz czy dalej Sebuś tak często je????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jest juz troche lepiej.je co okolo 3 godz,czasem co 2.5.najgorzej,ze pozno zasypia i przez to M nie moze spac,wiec schodze wtedy do salonu i spie na kanapie..w koncu M jezdzi tirem,wiec musi sie wyspac... teraz malutki spi,za godzine bedziemy go kapac i zobaczymy moze pospi pare godzin milej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Koniec spania :-) Ja właśnie Arturka nakarmiłam i spi dalej :-D No ale coraz mniej jest tych chwil kiedy maluch śpi zaczyna być coraz bardziej aktywny i patrzy na oczka chce sie bawić i żeby do niego duzo mówić. Dziewczyny zauważyłyście ze ludzie jak widzą takie małe dzieci to gadaja do nich jak do ufoludka??????????????? Jeju aż mi dreszcze przechodza bo to jest człowiek i normalnie ma sie do niego mówić bo później bedzie sie 2 razy uczył jezyka moze powiecie ze przesadzam ale jestem na to strasznie uczulona brrrrrrrrrrrrr Mała gdzie Ty sie podziewasz jak Twój maluszek sie czuje odezwijsie kobietko. Klaudia no koniec siedzenia w norce wyłaź i pisz co i jak w szpitalu i najważniejsze jak córcia maleńka i większa jak na małą zareagowała???????????????????????? Jestem strasznie ciekawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×