Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klaudia0405

Kobietki,przyszłe i obecne mamusie

Polecane posty

Hej jestem i ja ale tylko na chwilke bo wstalam zjesc sniadanko zazyc tabl Diane i do wyrka ide:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Babolki! Jestem w domciu wróciłyśmy w sobotę wieczorem. Więc tak przyjęli mnie w poniedziałek i o 16-ej założyli cewnik foleya na rozwarcie zdjeli na drugi dzien ok 10-ej rano i miałam rozwarcie tylko na 2 cm o 11-ej podłączyli kroplówkę z oksytocyną i łaziłam cały dzien z tym wieszakiem miałam bóle co 5-3min dośc bolesne ale do zniesienia położna mnie zbadała ok 17-ej i mówi że jest rozwarcie na 3cm ale szyjka miekka wiec powinnam dzis urodzic i podadza mi zastrzyk z dolarganem czy jakos ta przeciwbolowy ale zebym wytrzymala do 6-7cm bo jak podadza teraz to wstrzyma sie poród.I zaraz zaczeły mi sie silniejsze skurcze i wołam położną że nie wytrzymam niech mi daja ten zastrzyk no i najpierw mnie zbadała a tu już rozwarcie pełne i 3 skurcze parte i maleńka była na swiecie.Nacinali mnie troszke ale nic nie bolało i szycie tez nie.Ogólnie poród wspominam bardzo miło jedyny minus to to ze M jednak nie mógł byc przy porodzie bo rodziłam w klinice i ze względu na grypę całowity zakaz odwiedzin. Teraz o Milence waga 3380 długośc59cm aż mnie to zaskoczyło.Zdrowa,śliczna,kochana i spokojna.Je i spi.Bolą mnie cycki mam nawał pokarmu musze masowac i sciagac i na tym mija mi dzien poza tym że jeszcze jest przeciez starsza córcia.Nie odstepuje małej na krok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia GRATULUJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Super ze poród nie był taki straszny że nie omordowałaś sie za bardzo. Klaudia ja to bym z chęcia troche pokarmu wzieła od Ciebie bo u mnie nadal kiepsko niestety niewiem co jest nie tak bo 2 dni mam pokarm a później pare dni mało co i musze Artura cały czas karmić a cycki jak flaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia długKlaudia ale Milenka długa jaaaaaaaa kawał baby sie urodził :-D no ale najwazniejsze że zdrowa. Moja córcia też zakochana w braciszku i smutna była jak musiała wczoraj do babci isc spać bo chciała z nami a ja niestety narazie nie dam rady jej zawozić bo rano jest za zimno :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O to super juz lece ogladać :-D Napisz jak sie teraz czujesz boli Cie coś czy juz nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie śliczne dziewczynki :-D widze ze Milenka juz ssie smoczka a mój leniuch niechce i wypluwa. Sliczna ta malizna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiecie co rozmawiałam z M ostatnio bo on zakochany w małym i stwierdził ze on jeszcze kiedyś bedzie chciał dziecko ha ha powiedziałam mu zeby kochanke znalazł do rodzenia bo ja już niechce a i dla mojego wzroku nie było by to dobre. W środe ide do szpitala po 18 na usg i zastrzuk i zaczyna mi sie nie podobać to brudzenie bo do 2 tygodni powinno sie juz oczyscić i nic nie lecieć a wczoraj znów zaczeło krwią ze mnie lać niewiem co mam o tym myśleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O dziwo nic mnie nie boli jkoś na drugi dzien po porodzie masakra wszystkie mięsnie,krzyż,plecy mi sie rozebrało i wszystko bolało.Teraz bolą mnie jedynie cycki.A tak to chodzę normalnie drugi poród jest o wiele lżejszy.Lenka doi smoczka od razu zassała bo inaczej to non stop przy cycu i 2 godz.potrafi ssac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja do bawarki nie moge sie musić no ale niewiem czy nie bede musiała narazie ide kawke sobie zrobie bo juz od piątku ije 1 dziennie bo głowa mi pekała a tak to odrobine lepiej, Jeszczepije herbatke na laktacje fujjjjjjjjjjjjjj ale odrobine opmogła. Klaudia inne baby jeszcze śpią ale zobaczysz jak sie dziś topik ruszy jak juz sie odezwałaś wreszcie nie bede musiała sama podtrzymywać naszego topiku :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KLAUDIA Jakie swietne wiadomosci,nie moglismy sie doczekac kiedy sie odezwiesz. Gratuluje coreczki:) wyslij fotki jak masz jakies na wspolna poczte:) Ogromne usciski dla Was:) Trzymajcie sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia widzialam zdjecia na poczcie,super sliczne malenstwo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej. No Klaudia wreszcie jestes! GRATULACJE!!🌼 Zaraz obejrze zdjecia. A ja moje kochane spalam dzis do 10!!! Synek obudzil sie o 4 na karmienie i pozniej przed 7 i caly czas spal.Teraz dalam mu jesc i ide pomoc mamie szykowac obiad. Milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Klaudia SERDECZNE GRATULACJE!!! Milenka piękna! Super, że poród poszedł dobrze. Ja mam termin dokładnie za miesiąc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam dziś natchnienie do sprzątania. M się smieje, że mam syndrom "wicia gniazda" :) Tylko jakiś chyba nie typowy, bo zaczęłam od czyszczenia kiliszków w witrynce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Klaudia, jeszcze raz Ci gratuluję, maleńka jest słodka. Widzę, że Klaudii pociemniały włosy, wygląda ślicznie. Jak się czujesz? Moją Klaudię badają teraz na okoliczność mukowiscydozy. Wyniki będą za jakieś 2 tygodnie. Trzymajcie kciuki, żeby to była pomyłka. Lecę nadrabiać zaległości, bo mam ostatni tydzień wolnego przed powrotem na wydział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko ja czuje sie dobrze.dzis mam tylko gorszy dzien,ale moze to od pogody.Kurcze,to juz 10 dzien po porodzie,a ja jakos nie widze,zeby to plamienie zblizalo sie do konca..jeszcze dzis maly skrzep polecial...:o Wlasnie polozylam moja przyssawke do lozeczka,bo ssal mnie chyba z 1.5godziny..zoladek i apetyt to ma po tacie.. Klaudia obie Twoje coreczki sa przesliczne :) Lenka jak szeroko juz oczka otwiera :D Annolia sluchaj co Ci Chmurka radzi..wyspij sie kobieto ile mozesz..gnij w lozku az Ci oczy ropa zajda hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko oczywiscie,ze to pomylka-ja nie mam zadnych watpliwosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania___ile ważył Sebuś?bo ja nie w temacie ale fajniutki jest. Wiecie jak tak pościągam pokarm i mała possie to kołuje mi się w głowie. Chmurko___trzymam kciuki mocno i nie martw się na zapas.Czyli dzwonili do Ciebie z W-wy?W jakim czasie po porodzie?tzn do jakiego czasu można się spodziewac że zadzwonia? Teściowa mi kąpie starsza córcię a ja niedługo biorę się do kąpania Lenki.Kupiłam sobie emolium do kąpieli super sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No już niewiele Was na górze zostało :) NICK.......................TC....GIN........TERMIN POR......WIEK...PŁEĆ joanna84.................14...21.09........07.03.2010.. ....25.........? Annolia....................34....05.02.......08.03.2010. ......27........K nikulam....................30...27.01........24.03.2010. .....31.........K nowa81....................24...19.01........11.05.2010.. ....28.........M NASZE MAMUSIE ....DATA NARODZIN......WAGA.....DŁUGOŚC...PŁEĆ Spacer w chmurach.........20.12.09............2850.......52.......... Klaudia Mala29........................02.01.10............4150. ......57...........Dorian Beata2611...................20.01.10............3100.... ....?.............Artur Anka323......................29.01.10.............3450......52..........Sebastian Klaudia0405..................02.02.2010.........3380........59..........Milena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko oczywiście ze to pomyłka inaczej byc nie moze i mam nadzieje że zadnej z naszych dzieci nie przytrafi sie żadna z tych trzech chorób. Klaudia mój Arturek miał wysyłane te badania do Krakowa do Prokocimia do miesiaca czasu jak nie zadzwonia to znaczy ze jest wszystko dobrze i ze niema zadnych podejrzeń te choroby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.......................TC....GIN........TERMIN POR......WIEK...PŁEĆ joanna84.................14...21.09........07.03.2010.. ....25.........? Annolia....................34....05.02.......08.03.2010. ......27........K nikulam....................30...27.01........24.03.2010. .....31.........K nowa81....................24...19.01........11.05.2010.. ....28.........M NASZE MAMUSIE ....DATA NARODZIN......WAGA.....DŁUGOŚC...PŁEĆ Spacer w chmurach.........20.12.09............2850.......52.......... Klaudia Mala29........................02.01.10............4150. ......57...........Dorian Beata2611...................20.01.10............3100.... ....56.............Artur Anka323......................29.01.10.............3450.. ....52..........Sebastian Klaudia0405..................02.02.2010.........3380.... ....59..........Milena Widze ze długosci nie podałam wiec wpisuje :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko głowa do góry. Trzymam kciuki za dobre wyniki. Szkoda, że to musi trwać aż 2 tyg. Jeśli chodzi o spanie, to na razie nie mogę narzekać. Budzę się raz nad ranem i jeżeli przez dłuższy czas nie mogę zasnąć, to idę na "spacerek" do łazienki i po powrocie zasypiam bez problemu. Wyleguję się codziennie do 8. Gdyby tylko to spanie dało się jakoś magazynować na póżniej... :D Byliśmy dziś w szkole rodzenia. Było o przebiegu porodu rodzinnego. Niczego nowego się nie dowiedzieliśmy... :) No może oprócz tego, że w tym szpitalu nie wykonuje się rutynowo nacinania krocza lecz tylko w przypadkach koniecznych. Trochę mnie to pocieszyło... :) Nie wiele, ale trochę.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pierwze:Klaudia----GRATULACJE OGROMNE!Ciesze się,ze tak łatwo poszedł poród i że już jesteście w domku:) Chmurko---trzymam kciuki za wyniki Dzidzi! widze,ze stara tabelka wróciła więc raz jeszcze aktualizuje:) NICK.......................TC....GIN........TERMIN POR......WIEK...PŁEĆ joanna84.................14...21.09........07.03.2010.. ....25.........? Annolia....................34....05.02.......08.03.2010. ......27........K nikulam....................33...10.02........24.03.2010. .....31.........K nowa81....................24...19.01........11.05.2010.. ....28.........M NASZE MAMUSIE ....DATA NARODZIN......WAGA.....DŁUGOŚC...PŁEĆ Spacer w chmurach.........20.12.09............2850.......52.......... Klaudia Mala29........................02.01.10............4150. ......57...........Dorian Beata2611...................20.01.10............3100.... ....56.............Artur Anka323......................29.01.10.............3450.. ....52..........Sebastian Klaudia0405..................02.02.2010.........3380.... ....59..........Milena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mało tych przyszłych mam zostało w tabeli. Denerwujecie się już? W sprawie mukowiscydozy dostałam pismo. Straszą, że chodzi o chorobę wrodzona, ktorej teraz mozemy nie zauwazac, a ktora powoduje zaburzenia rozwoju dziecka. powinnam czekac miesiac, ale za 2 tyg moge probowac sie dowiedziec o wyniku badania. Mnie tez sie nie chce wierzyc, ze ona choruje. Nie moge inaczej, bo mozna sie zalamac. daw wam znac jak cos sie okaze. Co sie dzieje z Joanna i Małą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babeczki :-) A ja juz pranie reczne zaliczyłam i sniadanko zjadłam no i wysprzatałam mieszkanie hi hi jakas energia mnie dopadła po nie przespanej nocy :-( Arturek budził sie co 2 godziny i głodny nie był bo brał cyca do buzi i zasypiał chyba potrzebował ciepła mojego bo jak go wziełam do siebie to juz spał. Chmurko zobaczysz Klaudia jest zdrowa i nic jej nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak nazywa sie strona internetowa, gdzie lekarze odpowiadaja na pytania rodzicow w ciagu kilku h? I czy myslicie, ze mozna pozwolic dziecku bawic sie z innym, ktore ma gronkowca zlocistego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×