Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klaudia0405

Kobietki,przyszłe i obecne mamusie

Polecane posty

Hej wszystkim! Chmurko___ja Ci nie pomogę bo nie znam strony. Beata___ja tak samo mam dzis wene na sprzatanie chociaż ledwo patrze na oczy tak mi sie spac chce spałam w sumie ze 3 godz. Bolą mnie plecy bo się garbie cycki mnie w dól ciągną a mam ogromne pełne mleka i do tego bolą co mała uśnie i bym miała chwilę to muszę się zajmowac masowaniem i sciaganiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Chmurko wpisz w google pytanie do lekarza albo zapytaj lekarza-powinno Ci wyswietlic strony. A my dzis znowu wstalismy przed 10 :D Synek obudzil sie w nocy tylko raz na karmienie i potem o 7 i spal dalej :)Kochane dziecko :) Teraz lezy sobie z otwartymi oczkami i sie rozglada. Wlasnie zaczyna marudzic,chyba wloze go do kolyski bo w wozku nic nie widzi. Obiadek sie nam robi-dzis kurczak z piekarnika. Milego dnia kobitki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Ania to widzę że mamy dziś to samo na obiadek? Moja niunia też śpi spiła mleko z dwóch cyców i zapadła w sen dopiero. A gdzie reszta?Co z Wami? Ewelka____Lola____Nowa____Nikulam itd.weżcie coś popiszcie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jestem i ja. Ale miałam dzis latana ufffffff Arturka zostawiłam z babcia ( eMa mamą) i poleciałam 3 h mnie nie było musiałam wreszcie zaniesc popiery o zasiłek poporodowy i nalatałam sie jak głupia później po córcie do szkoły na nogach bo z opieki społecznej niema autobusu i później do domu a 2 autobusy nie jechały niewiadomo dlaczega :-( Chmurko z tym gronkowcem to paskudna sprawa mój wójek miał i umarła kuzynki sie zaraziły i teraz kazda rana sie jadzi i nie chce goic. niewiem jak z tym bawieniem. zaraz obacze na maila bo Nikamo mi wysyłała taka stronke wiem ze na gazecie jest. Ja dziś w nocy też mało spałam ledwo zyje byle do wieczora i spać ale najpierw musze jechać do mamy zawieźć córcie a po drodze zakupy i ide spać :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Klaudia ja bylam w pracy do 18 takze zeszlo mi ale tylko jeszcze jutro i znowu weekend hehe:) musimy sie postarac o dzidzie bo wykancza mnie ta nuda w domu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej wezcie tyle nie piszcie bo nie nadazam z czytaniem ;) Dałybyscie juz spokój tym biednym dzieciaczkom i zajełybyscie sie troche zyciem towarzyskim co mamuśki? Zmieniłam pościel,gotuje rosołek a niunka sobie śpi.Chce któraś sucharka? A powiedzcie jak tam u Was figura pociążowa?Bo ja się musze pochwalic że weszłam w swoje normalne jeansy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawka wypita,ciastka zjedzone...Nieładnie babole tak zaniedbywac topik nawet się nie przywitac. Chciejka a co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia tak marudzisz,ze musze w koncu cos napisac. A wiec zaczne od Dzien Dobry ;) O figurze to Ty mi nic nie mow...jeszcze dlugo nie wejde w swoje rzeczy..w samych udach mam 5cm do zrzucenia,ale od poniedzialku zaczne cwiczyc. Brzuszek mam tez jeszcze duzy. A ja dzis nic nie gotuje,bo cos nam sie stalo z kuchenka i czekam na elektryka..Jak sie ja wlacza to dziwnie brzeczy..jakby jakies zwarcie sie robilo. Maluszek byl dzis pierwszy raz na dworzu.Jest piekna pogoda,wiec cieplo go ubralam i wyszlismy na 15 min,jutro pojdziemy na ok 20 min na maly spacerek.Spi teraz slicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karen_880
Czesc dziewczyny :-) J dzis rano jak wyszłam z domu to teraz przyszłam. Córcia wczesnie konczyła szkołe bo o 10.45 miała zabawe karnawałowa a pózniej siedziałam u mamy bo pilnowałam kolezanki syna i tak mi zeszło jestem padnieta a jeszcze po 18 ide do szpitala na usg i zastrzyk w tyłek niestety bez niego sie nie obejdzie bo dalej strasznie mi sie papra :-( Jesli chodzi o figure :-D to ja jestem zadowolona juz około tydzien po porodzie chodziłam w spodniach z przed ciazy a brzyszka jeszcze troche i nie bedzie hi hi. Jutro jak dam rade to zrbie zdiecie i wysle na nasza poczte. Dzis w nocy mały dał mi popalic chyba cos zjadłam i mały nie spał tylko cycka chciał i wtedy zasypiał. Teraz tez mnie doi i spi a ja go szturcham :-) zeby jadł Dziewczyny gdzie Wy jestescie ????????????? Nikulam jak brzuszek rosnie ???????? Jak sie czujesz?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nareszcie się odezwały mamuśki...Ja na razie z niunia nie wychodzę bo za zimno mi się wydaje.Nawał mi powoli przechodzi z czego baaardzo się ciesze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia z noworodkiem mozna wyjść da polko jak jest do -5 stopni więc jak masz koło 0 to śmiało na spacerek mozesz wyjsć albo chociaż wietrzyć w domu :-) Ide sie zbierać do szpitala odezwe sie po wizycie brrrr boje sie iśc boje sie że szwy w środku mi poszły przez to ze dźwigałam wózek i ostatnie sie poslizłam i strasznie mnie szarpło i d tego czasu mi sie paprać zaczeło :-( bo juz wcześniej miałam czysto i nic nie plamiłam buuuuuuuuuuuuuuuuuuuu bede beczeć jak mi sie cos stało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jestem juz w domku :-D zastrzyk oczywiście dostałam bolało jak niewiem co i dalej mnie boli cały posladek ale nic złego sie nie dzieje wiec nie jest źle tak jak myślałam hi hi no i za tydzień do kontroli musze iść. Szkoda ze tak mało piszecie bo mi brakuje tych naszych pogawendek no ale rozumie ze każda z nas ma zajecie teraz hi hi ja mam to dobrze ze Arturek śpi i je i mam duzo wolnego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie babeczki. Pisałam jakiś czas temu z innego kompa,źle wpisałam hasło i szlag trafił cały tekst. Nadal nie mam kompa,pisałam maila do gościa który mi naprawiał kompa kiedyś ale narazie milczy. Zaraz biorę się za czytanie chociaż ostatnich kilku stronbo nie wiem co sie tu dzieje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała wreszcie jestes juz smutno bez Ciebie było. Pisz jak tam Dorianek grzeczny???????????? śpisz już w nocy duzo???????? i jak sobie dajesz rade bez M Jak dzieci sie zachowuja przy maluszku co. Jak masz jakieś zdiecia malucha to wyślij na naszą poczte poogladamy siobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko nie pamiętam hasła do naszej poczty,proszę daj mi je na gg męża 3817260 co? Właśnie czytałam że Anka też już mamusią jest,super. Nawet nie pamiętam kto kiedy miał urodzić. Co do Dorianka to mały śpi w nocy dobrze,chociaż jak czytam,że Anki mały przesypia dłużej to mam wątpliwości że sen małego nazywam dobrym ;-) Mały np zaśnie o 21 i wstanie o 1 w nocy. Z opowiadań mamy my spaliśmy już całą noc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała u mnie Arturek zamiast coraz dłuzej spac to coraz mniej spi :-( coraz bardziej padnieta jestem. teraz go karmie i zaraz uciekam do łózeczka hi hi na chwile sie przespie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobity. O mala fajnie,ze jestes :) Ej moj maly wcale nie przesypia dluzej,budzi sie co 3 -4 godz na papu,ale nie wybudza sie do konca do okolo 10 rano.Je i zaraz zasypia. A ja dzis wyszlam z domu na 15 min i juz czuje,ze cos mnie bierze..masakra no..:( Gardlo zaczelo mnie bolec i juz czuje,ze bede miec katar..A jak tu sie powstrzymac,zeby malego nie glaskac i nie calowac..:(:(:(:( Wcinam wit C w tabletkach i pije herbate..to chyba wszystko co moge.. Zaraz bede ogladac M jak Milosc i bede sciagac mleczko na nocne karmienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaaaaaa ale sie machnelam...dzis jest sroda...nie ma M jak Milosc..ale lipa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka a po co ściągasz mleko na noc? Ja praktycznie mam małego w łóżku całą noc,jak mały chce jeśc to wywalam cycusia i śpię dalej. Co 2-3 godz wstaję jak mały chce jeść,włączam wyciszony tv(nocna lampka ma za ostre światło) i biorę Dorianka na drugą stronę do karmienia. Wychodzi tak,że karmię 2-3 razy w nocy. Wczoraj była piękna pogoda,wzięłam małego w nosidełko(nie mylić z fotelikiem) i poszłam do sklepu. Mały zasnął mi na piersi,przełożyłam go do wózka(było coś koło 12) i postawiłam na słoneczku. Ale wzięłam go do domu już o 14 bo wydawało mi się że już wystarczy. W domu w łóżku spał do 15. To świeże powietrze tak zadziałało nie? Dzisiaj już było zimno,zero słoneczka więc na dwór nie poszliśmy. Podajcie mi jeszcze adres poczty ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałam,że suwaczek sam się usunie a on jest i jest. Jak go usunąc babole?? Zdjęcia wyślę z M poczty,bo nie mam dostępu do mojej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek:) wstajemy wstajemy ja jesetm madra bo musze na 7 do roboty isc:( ale chyba tylko do 11 takze mozecie sie mnie wczesniej spodziewac:) Mielgo dnia.papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry :) Ale mam ostatnio zalatany czas. Oprócz tego, że latam po różnych bankach i urzędach, żeby mieć wszystko jako tako pozałatwiane na czas chwilowego "uziemienia", to jeszcze wieczorkami zaliczamy urodziny jedne za drugimi :) Wczoraj teściowa świętowała, dziś wujek, jutro brat, że o solenizantach wśród znajomych to nie wspomnę, ale ostatnio też ich trochę jest.... Nie wiem, dlaczego przełom stycznia i lutego jest taki bobaty w urodziny? Czyżby "efekt wiosennego maja" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendoberek :-) Ja od 8 na nogach bo kolezanka dzwoniła ze bedzie :-) kawke zakiczyłysmy i pączusia :-) teraz Arturek cyca je a zaraz musze zrobic butelke bo sam cyc mu nie wystarcza :-( w nocy dawałam mu tylko butelke bo nie miałam za wiele pokarmu :-( i bym co godzine wstawała a tak to jaj zjadł o 20 flache to pózniej o 1.30 i o 5.30 a pózniej po 8 rano ale juz cyca dostał Głodomor straszny z mojego malenstwa jest. Ania no ciezko jest nie całowac takiego skarba tym bardziej ze on potrzebuje czuc bliskosc i byc przytulanym. Mała ja czy jest słoneczko czy nie musze z maluchem wychodzic bo po córcie musze do szkoły jechac ale nic sie mu nie dzieje. Dzis ide do lekarki do kontroli z Arturkiem bo połozna kazało po 3 tygodniu isc. Anolia no załatwiaj wszystko póki jest czas bo pózniej bedziesz uziemiona na jakis czas ale to słodkie uziemnienie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko, mały ma taki apetyt, dlatego że tyle na świeżym powietrzu jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mam smaka na pączka dziś! Zpałaszuję pewnie nie jednego!!! Fajnie, że piekarnię mam za rogiegm :D Jeśli chodzi o jedzenie, to ostatnio jestem jak szarańcza :D Raczej nie mam co marzyć, tak jak Klaudia parę dni po porodzie wskoczę w swoje stare jeansy... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niewiem moze to dlatego ale myslałam że tak jak córcie wykarmie samym cycem a tu tak sie nie da niestety widać ze facet i ze wiecej jeść potrzebuje córcia mniej jadła i nie była głodna wiec nie musiałam jej dokarmiać tylko jak byłam w szkole a brakło mojego mleka to miała sztuczne a tak to cyca tylko miała. No ale najważniejsze żeby był zdrowy reszta sie nie liczy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anolia a ile przytyłaś w ciaży ze tak piszesz????????????? Ja przytyłam 18 kg i juz chodze w spodniach z przed ciaży :-) ale ubieram tez te ciążowe rybaczki bo wygodniej mi jest i o rane nie ocieraja jak siedze czy coś robie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×