Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość nicca

Body- Jet

Polecane posty

witajcie! przeczytałam całe forum, przed zabiegiem, i stwierdziłam, że jak już będę po, też coś naskrobie! jako że opis od początku do końca znalazłam jeden, napisze takowy właśnie;o) przed zabiegiem robiłam morfologie, cukier, testy wątrobowe, krzepliwość, żółtaczkę. body jet był w poniedziałek, dziś jest trzecia doba po zabiegu. całośc trwała około 3 godzin. zaczęło się od wywiadu z anestezjologiem, potem było już rysowanie miejsc, które chciałam odessać: brzuch góra i dół, uda zewnętrzne i wewnętrzne. zrobiłam sobie prezent na 30tkę! muszę napisać, że nie byłam gruba(158 cm wzrostu, waga 49 kg), jednak tych partii mojego ciała nie lubiłam ze względu na ich kształt, a słyszałam, że bj to bardziej modelowanie sylwetki niż jakieś mega odchudzanie, więc się zdecydowałam. jak już leżałam na stole, dostałam głupiego jasia, wiem, że piszecie tu, że tego nie powinno być ale powiem Wam, że fakt, iż wyłączono mi stres, zupełnie mi odpowiadał! miałam też na palcu takie mini ekg, i widziałam cały czas jak mi serducho pracuje na monitorze. raz anestezjolog podał mi coś na otrzeźwienie, bo stwierdził, że "widzi" sen na wykresie:o) Byłam cały czas przytomna, paplałam jak najęta do lekarzy i pielęgniarek, kilka razy schodziłam i wchodziłam na stół, oczywiście sama się przekręcałam na stole itp. w zasadzie jako bolesne czułam tylko znieczulenie na udach wewnętrznych. potem czułam już tylko dotyk na skórze i ruchy w środku, ale bólem bym tego nie nazwała. w pojemniczku z odsysem :o) bardzo wyraźnie widziałam żółciutki tłuszcz na powierzchni i różowawy płyn pod spodem. odessano mi niewiele, bo 800 ml ze wszystkiego(w tym z brzucha 100). ponieważ wszystkie partie miałam robione w czasie jednej sesji, płyn wypływał z dziurek już w trakcie zabiegu, tym samym najwięcej płynu w noc po zabiegu wypłynęło mi z lewej nogi, z prawej i z brzucha bardzo mało. dodatkowo lekarz wycisnął ze mnie płyn jeszcze na sali zabiegowej. generalnie cały zabieg czułam się super, jednak po zabiegu jak wstałam do mycia ciała i nakładania opatrunków zrobiło mi się słabo. ale fakt jest taki, że jadłam śniadanie mało treściwe o 7 rano a potem już do zabiegu nic a zabieg miałam o 16.00 no i po miałam mdłości i kręciło mi się w głowie. zabieg robiłam w katowicach w klinice 2000, a jestem z wrocławia. plan był taki, że tak jak sama przyjechałam do kato pociągiem, tak sama chciałam wrócić do wro. Pani, która była w tym samym dniu odsysana, pojechała sobie do domu, przyjechała po nią koleżanka. Niestety mój plan na powrót pociągiem nie wypalił, ale bardzo się z tego cieszę, bo po pierwsze, nie wiem czy bym nie zwymiotowała w tym pociągu, a po drugie, lała się ze mnie ta woda, która przemokła moje seksowne czarne wdzianko z dziurką i zostawiałam plamy... Ponieważ była taka możliwość noc spędziłam w tej samej klinice, w której robiłam zabieg. Powiem Wam, że miałam już kilka operacji w moim życiu i już w kilku szpitalach leżałam i nie należę do osób, które panicznie się szpitali boją. Warunki w klinice były świetne, myślę, że tak powinny wyglądać szpitale, czysto, ładnie, własna łazienka i nagle się okazało, że na ścianach nie musi być położona paskudna olejna farba w kolorze szarozielonym;o) w związku z tym nocleg tam nie był dla mnie stresem, a czułam się dużo bezpieczniej, dostałam dwie glukozy, po których doszłam do siebie, pooglądałam TV a na drugi dzień przyjechał po mnie mój ukochany mąż:o)) a na śniadanie oprócz kanapek był pączek!:o) zalecenia po zabiegowe: szybki prysznic w letniej wodzie w pierwszej dobie, żeby zmyć z siebie to co wypłynęło, musiałam też wyprać wdzianko, żeby pożywki dla bakterii nie było! w trakcie suszenia wdzianka, owinęłam się bandażami uciskowymi. opatrunki zmieniłam sobie sama, czyli wymieniłam plasterki takie małe do chwytania ranek, na nowe i przykleiłam sterylne gazy, ale w sumie chyba tak na wszelki, bo już i tak nic ze mnie nie wyciekało, a ranki wyglądają na zasklepione. Sexi ubranko mam nosić 3 tygodnie, do kontroli za dwa. siniaki mam niewielkie, największe na prawym udzie z zewnątrz, opuchnięć też nie mam dużych, tylko w dotyku skóra taka, jakby nie moja..podobno jeszcze mogę spuchnąć, zobaczymy jak będzie i dam znać! na razie jest ok, ból był pierwszego dnia szczególnie przy zmianie pozycji z siedzącej na stojącą, teraz już ustępuje i takie raczej rwanie jest. dostałam ketonal przeciwbólowo, ale jakoś nie działał, więc go nie biorę:o) bo po co się truć. 3 dni antybiotyku osłonowo, acard zamiast zastrzyków na rozrzedzenie krwi. i tyle z leków. a teraz koszty: policzono mi 3 partie (brzuch góra i dół jako jedna) > 4500 od partii dodatkowo płaciłam za ubranko(300), w które mnie wcisnęli, anestezjologa(500)na moje życzenie no i pobyt w klinice za noc(250) tak wyszło:o) a teraz czekam na etap końcowy: efekty! :o)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fugitive3
Ale sie zrobilo niesmacznie... Szkoda. Fakt, ze iwlam posiada chyba wszelkie rekordy obecnosci na forum... Szczerze mowiac, co mnie dziwi, to to, ze ktos szuka metody od grudnia czy tak jakos... Chyba ta osoba wcale nie chce zrobic tej operacji, za to uwielba jatrzyc, niewazne czy pracuje w ktorejs z klinik czy nie... Istnieja osoby, ktore po prostu tak musza. No i zamiast pisac o naszych operacjach, wymieniac sie doswiadczeniami itd, 80% watku to przepychanki slowne. Sledzac watek od stycznia wydaje mi sie, ze Maestria z Krakowa sie broni - jeszcze nikt nic zlego nie napisal - poza narzekaniem na wysokie ceny. Ja robilam w Weissklinik w Chorzowie 2 miesiace temu i jestem zadowolona, chociaz mogli odessac wiecej i jest troche nierowno (bylam jedna z pierwszych pacjentek BJ - nie wiedzialam o tym przed zabiegiem - moze i lepiej...). Ale ogolnie uwazam, ze BJ jest bardzo OK, przede wszystkim dlatego, ze sie szybko wraca do siebie. Mialam grudki pod skora ale znikly, troche masdowalam sama i dalej masuje. Najwazniejsze, zeby BJ tanialo systematycznie, bo dla wielu dziewczyn to jedyny sposob, zeby w koncu pozbyc sie tego i owego. Ja bym jeszcze chciala talie zrobic... Ale z drugiej strony... w moim wieku... Czy to rozumne? Pozdrawiam wszystkie sympatyczne forumowiczki a tym obolalym i pokiereszowanym zycze powrotu do zdrowia i znikniecia problemow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fugitive3
do Kako! Dziekuje w imieniu wielu dziewczyn za rzeczowy wpis! To taka rzadkosc na forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwlam
do fungitive co cie dziwi ? to, ze ktos starannie wybiera klinika dla siebie ? to ze analizuje ktora klinka jest wiarygodna, ktory lekarz najlepszy ? No najlepiej wybrac na chybil trafil, bo akurat byla reklama w urodzie a potem plakac ze sie ma asymetrie i nierownosci ! znowu wyjdzie ze kogos chce pouczac, ale serio plakac i lamentowac potem nie zamierzam na tym forum... bo np mija 12 tydzien a zgrubienia nadal sa...! zastanawiam sie co ci daje opis kto co komu podał, jakim jechalam pociagiem, czy spalam w klinice, kto po mnie przyjechal ? dali mi o tej a o temtej godzinie glupiego jasia, wycenili mnie na tyle.... takie informacje uzyskasz na każdej konsultacji ..co nie? rzeczywiscie takie informacje sa bardzo cenne... dla mnie cenniejszy jest wpis, np ze klinika robi taki zabieg a nie ma odpowiednich warunków... typu sala operacyjna... no ale to tez pewnie jest malo istotne. Ja chce sie dowiedzieć o rzeczach o ktorych nikt nie mowi: kazda klinika zachwala swoich lekarzy, mowi o sobie w samych superlatywach... to czemu raptem mamy tutaj tyle niezadowolonych dziewczyn ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwlam
do zdziwiona jak na ślepo się wypowiadam ? jestem po konsultacji w 3 rożnych klinikach.. o czym ty dziewczyno mówisz ? brak slow dla tego co piszesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dajcie spokój!
Proponuję zatem, żeby wypowiadały się tylko osoby, które przeszły zabieg. Choć wiem, że to jedynie pobożne życzenie...;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabryśka73
HEJ! Może i ja spróbuję poprawić atmosferę:-) Zabieg 09.02.10r bez żadnych komplikacji dotychczas. Moje piersi po zabiegu-marzenie, póżniej spadki. Około miesiąca pojawił się dół, że nie są już takie jak po zabiegu. obecnie cieszę się tym, co zostało, ponieważ mimo spadku są jednak większe. Jeżeli po roku coś zostanie, będę "przerzucać" kolejne okolice. Chciałabym jeszcze zwrócić uwagę na to,że jednak 190ml to nie jest dużo przy założeniu że ok.50% moze się wchłonąć, a jednak zawsze coś.pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny To co piszecie jest bardzo smutne Ja osobiście zabieg polecam w 100% po pierwszym w ubieglym roku spadek byl ok 40 % a powtorny zabieg mialam wczoraj Mam nadziele ze moje E pozestanie bez wiekszych zmain .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to i ja się dołączę, bo nie mogę spokojnie przysłuchiwać się tej dyskusji :) body jet miałam miesiąc temu - nigdy nie byłam gruba, dlatego w moim przypadku było to bardziej modelowanie niż odchudzanie. Strasznie się bałam zabiegu i ewentualnych powikłań, ale wszystko poszło bardzo dobrze; pozbyłam się uciążliwych bryczesów i jestem bardzo bardzo zadowolona, siniaki już zeszły, nie poddawałam się żadnym masażom, bo nie miałam żadnych nierówności (poza kilkoma małymi grudkami pod skórą, które gołym okiem są niewidoczne i trzeba się naprawdę namacać, żeby je wyczuć palcami). Podsumowując: jestem bardzo zadowolona z efektu i cieszę się, że podjęłam decyzję o zabiegu. Czytając wypowiedzi na forum jestem również zadowolona z drugiej decyzji , mianowicie, że poprzestałam na zabiegu odsysania i nie pokusiłam się na przeszczep do piersi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamkadamka
kochane dziewczyny ja tez sledze ten watek od poczatku, duzo Was pytalam o zabieg i praktycznie zdecydowalam sie na powiekszanie piersi, tylko nie uzgodnilam terminu....i teraz zastanawiam sie czy faktycznie robic ten zabieg. Piersi po BJ to raczej nie bardzo wychodzą tak jak by sie chcialo. A ja jestem dosc szczupla, a piersi prawie zero, wiec po wchlonieciu zostanie mi ciutke wiecej niz prawie zero. Prawda? Kurcze i znowu jestem w kropce...(a tak bardzo bym chciala miec wieksze) ps.czy jest jakas dziewczyna, ktora miala ten sam dylemat i zdecydowala sie na silikony? i czy zaluje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :-), Zamierzam powiększyć piersi metodą body jet. Odessanie tłuszczu będzie dodatkowym benefitem, ale nie to mnie motywuje. Zastanawiam się nad wyborem pomiędzy Kriocentrum a Elite. Ceny są zbliżone. Czy któreś z Was miały wykonywany zabieg powiększenia w jednej z tych klinik? Jakie są Wasze doświadczenia? A może polecacie inne miejsce? Będę wdzięczna za wszystkie odpowiedzi zarówno tutaj jak i na mail'a: salamandra2875@o2.pl Z góry dziękuję :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KRAS
DO ODRADZAM Co robiłaś ze masz takie komplikacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny potrzebuję porady jestem trzy tygodnie i cztery dni po zabiegu body jet, idę dzisiaj na imprezę , zrobiło się gorąco i nie wyobrażam sobie iść w tych ocisłych getrach, ponieważ chcę ubrać sukienkę a mam ich serdecznie dosyć , gorąco mi w nich...myślicie , że na wieczór mogę zdjąć te getry i założyć rajstopy (jutro oczywiście powrócę do ubranka ) czy może mi to zaszkodzić? proszę pomocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwlam
Do kras jak tam jesteś już po zabiegu ? Bo z tego co pamietam mialas jakos na dniach tak? Ja mam date na 16 kwietnia na viro ale dam jeszcze szanse na BJ w elite u dr witwickiego... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kachna 1973
do wszystkich niezdecydowanych dziewczyny mamy 2010 rok i do tego typu zabiegów naprawdę nie jest potrzebna sala operacyjna-to nie jest przeszczep serca,piszę to dlatego żeby obalić kolejny mit jakim raczy nas nasza wszystko wiedząca koleżanka,to forum jest po to żeby dzielić się informacjami,więc to robię,mnie "obsługiwał" dr brągoszewski ze skin clinik,robiłam u niego dwa zabiegi w ciągu 5 tyg, i żeby nie być posądzona o anonimowe zachwalanie gabinetu nazywam się michułka katarzyna i jestem z trójmiasta,jestem w 100% zadowolona i mogę go polecić z czystym sumieniem pomimo tego że ma "trzydziestkę",na pewno nie jest jedynym lekarzem który świetnie wykonuje zabiegi ale jedynym na którego temat mogę wyrazić opinię pozdrawiam wszystkie forumowiczki i życzę takiego zadowolenia po zabiegu jakie ja mam ;)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 445
Do Zebra Myślę, że spokojnie możesz wskoczyć w sukienkę bez ubranka, nie oszukujmy miesiąc po jeżeli nie miałaś żadnych wpadek, to prawie jesteś ukształtowana, tu chodzi o to by skóra ładnie się wchłonęła. Baw się dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję :) trochę się boję ale mam nadzieję, że nic się nie stanie. udanego wieczorku pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwlam
do kachna 1973 moja droga kachno mamy 21 wiek a ty nadal nie rozumiesz pewnych rzeczy. A co jeżeli chce uniknąć stresu i miec sedacje? Do tego potrzebny jest anestezjolog, odpowiednie warunki ... Oczywiście jeżeli ja to napisze to jest dla ciebie śmieszne, ale w takim razie odsyłam do poprzednich stron, gdzie osoby które MIAŁY zabieg urządzeniem BJ stwierdziły, ze to nie jest taki lajtowy zabieg jakim go reklamują ! La perla nie odsyla do domu 30 minut po zabiegu bo nadal to jest liposukcja ! Jasne, ze skin clinik powie ci ze nie trzeba zostac na noc.. ale po pierwsze co innego maja mówić, skoro nic innego nie mogą zaoferować ?? bylam na 3 konsultacjach i z tego na 2 mi powiedziano ze lepiej jest zostac...sorry ale chyba sa ku temu podstawy zeby tak twierdzić... i nie chodzi o zarabianie dodatkowych pieniedzy na noclegu, bo la perla i iq medica sa od skin clinik duzo tansze. wiem ze dr Brągoszewski przyjmuje w innym szpitalu i w każdej chwili możesz podjechać,... ale ja nadal mowie: za co ta cena w takim razie ? skoro mogę za taka sama cene miec lepsze warunki i pewność ze zabieg tez zostanie dobrze przeprowadzony to logiczne ze pójdę tam gdzie jest oferta najlepsza dla mnie. Ja sobie bardzo cenie profesjonalizm. Fajnie, ze tobie się wszystko udało, nie miałaś komplikacji.. ale jak zauważyłaś na forum nie każdy ma takie szczęście ! ja się wole ubezpieczyć i w razie czego mieć ta możliwość zostania na noc. Nie chodzi tu o strach i niezdecydowanie a rozsadek .. czego życzę wszystkim tutaj.. i do daj spokój jeszcze na koniec: rozumiem ze byla to aluzja do mnie, widzisz pojawilam sie tutaj przed toba, i pisalam o moich odczuciach odnosnie la perlii.. moze czasami warto przeczytac co maja do powiedzenia inni, zastanowic sie dlaczego tak mysla... moze byc nie miala teraz takich problemow.. jak widac nie tylko osoby ktore mialy Body jet moga miec racje. Jak zrobię body jet bądź vibro opowiem o zabiegu:) już niedługo... pozdrawiam i życzę lepszych wyborow na przyszlosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 445
jeśli chodzi o pozostanie w klinice to przypuszczam, że wiąże się to z tym, że organizm każdej z nas może zareagować różnie, dlatego rzeczywiście jest dobrze mieć komfort szybkiego kontaktu z lekarzem podczas pierwszej doby. Żadna z nas nie pisała o tym, dlatego postanowiłam opisać sytuację, która zdarzyła się mnie, na całe szczęście ja mogłam od razu skontaktować się z lekarzem i wyjaśnić reakcję organizmu (dla mnie nie było to nic nowego, dlatego, że 2 lata temu chciałam zrobić dobrze i oddałam krew. Okazało się, że jestem w grupie 2% społeczeństwa, które robić tego nie może, gdyż "odpływam" - tracę przytomność, powrót do życia zajął mi 7 godzin - nieprzytomna znalazłam się w szpitalu), przepraszam, że tak to opisałam, ale to po to żebyście rozpoznały symptomy i próbowały coś z tym zrobić. Po zabiegu w większości czujemy się dobrze, ale upływ płynu, znieczulenia jest tak duży, że może Wam zrobić się niedobrze i będziecie czuć się błogo, będzie Wam gorąco, zimno, będziecie miały wrażenie, że odpływacie. Postarajcie się położyć nogi wyżej i przeć się o coś w pozycji najlepiej lezącej, jeśli nie to chociaż półleżacej, ja to zrobiłam w pizzerii wyobrażacie sobie- taki numer, starajcie się głęboko oddychać i nic nie mówcie, odpoczywajcie p krótkim czasie dojdziecie do siebie. Poczytajcie o omdleniach i przygotujcie się na to na wszelki wypadek. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Znowu mam pytanko do doswiadczonych. Przypomne ze jestem 4 tyg po zabiegu i mam nadal bolacy krwiak(opuchlizne) na jednym kolanie Pytanko jednak nie dotyczy kolana lecz odpowiedniej jemu limfy-(nie jestem pewna czy to tak sie nazywa , chodzi o te miejscce ktore twardnieje jezeli jest jakies zapalenie w organizmie) U mnie jest ono od pewnego czasu spuchniete, dzwonilam dwa razy do lekarza ktory mi robil przeswietlenie zyl, on twierdzi ze to normalne i samo zejdzie, za bardzo sie tym nie przejal (moze dlatego ze to fachowiec w tym zakresie a ja wydzwaniam z glupotami do niego) Mimo to chcialam was zapytac czy moze ktos mial cos takiego po zabiegu,( bo przeciez twardnieje jezeli jest zapalenie). Czy to cos normalnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dajcie spokój!
Masz na myśli węzły chłonne? Jeśli się znacznie powiększają to oznacza to stan zapalny, ale nie wszystkie są tak samo ważne. Na wszelki wypadek zbadaj się u innego lekarza - zawsze to lepiej mieć konkurencyjną diagnozę. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, czy ktoś wykonywał zabieg body jet w Sopocie u dr Pernak lub w Olsztynie w Look Med?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Truskawka reaktywacja hihihi
Do Mamkadamka Co prawda mam doswiadczenie wyłącznie w wyjmowaniu tłuszczu ;-) Nie rób sylikonów. Podobno Dr Broma robi bj piersi fantastycznie. Wynik zależy od wprawy lekarza. Gdziekolwiek jednak nie pójdziesz spytaj ile dany lekarz zrobił zabiegów powiększenia piersi bj. Nie idź do nikogo, kto dopiero zaczął wykonywać zabiegi bj. Jeśli ktoś wykonał mniej niż "eści" takich zabiegów osobiście bym się nie decydowała. Do komentarza w moją stronę od Iwlam się nie odnoszę bo szkoda czasu - piękna wiosna za oknem ;-) Po pól roku od zabiegu uważam, że było bardziej niż warto. Bywam tutaj sporadycznie - czyli bywałam na pierwszych stronach wątku i ostatnio raz tydzień temu. Pewnie za jakiś czas znów zaglądnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Truskawka reaktywacja hihihi
Jednak jeszcze słowo komentarza co do klinik: pierwszy krok w decyzji o miejscu to sprawdzenie czy dane miejsce ma zgodę na wykonywanie zabiegów. Ja to sprawdzilam , dlatego poddałam się zabiegowi bez stresu. Jest w necie taki oficjalny rejestr placówek NZOZ. I podejrzewam, że zdobycie statusu nie jest proste. Ja znam procedury sanepidu na restauracje - więc podejrzewam, że te medyczne są jeszcze bardziej radykalne. Sprawdzilam w rejestrze jest i kriocentrum, la perla, skinclinic, klinika Bromy i tyle jeśli chodzi o wawę i okolice ( z miejsc z bj oczywiście ) więc w tych miejscach jest gwarancja że w kontekście miejsca jest ok . Zatem dziewczyny bądźcie spokojne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikaana
dziewczyny, czy ktoś słyszał o liposukcji laserowe accusculpt ? Czy w Polsce juz ktos robi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do -Dajcie spokoj Tak wlasnie chodzi mi o wezl ychlonne tylko zapomnialam ja sie nazywaja. Ten wlasnie powiekszony jest na tej nodze co ta opuchlizna. Co mialas na mysli ze nie wszystkie sa wazne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dajcie spokój!
Do Przed B.J. Mój syn ma permanentnie powiększony węzeł na szyi, ale lekarz twierdzi, że to nie ma znaczenia. Gdyby powiększone były te pod pachami, to oznaczałoby kłopoty. Na wszelki wypadek skonsultuj się jednak ze specjalistą, bo ja nie jestem lekarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Feelbeauty.eu
Zapraszamy na nasze Forum i Portal !!!www.feelbeauty.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozalia rozalia
Truskaweczko już nie wiesz do czego się przyczepić? Czy myślisz, że ktoś poważny robiłby zabiegi bez odpowiednich ku temu dokumentów? W swojej liście zapomniałaś dopisać kliniki elite ale chyba zrobiłaś to celowo. Ciekawe jakie są ku temu powody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Truskawka reaktywacja hihihihi
Rozalko nie podejrzewaj mnie o jakąś celowość - nie znalazłam w rejestrze miejsca o którym piszesz. Szukałam wszystkich o których jest mowa na tym forum. Znalazłam także IQ - ale , że forum dotyczy bj, a nie vibro - to nie napisałam. ;-) Jeśli pominęłam coś co tam się znajduje - to przepraszam. Jak mogę znaleźć twoją klinikę? Możesz mi podpowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×