Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość nicca

Body- Jet

Polecane posty

Gość Lael
Cześć dziewczyny, miesiąc temu byłam tutaj. Zastanawiałam się najpierw nad vibro i bj. W końcu liczne argumenty sprawiły, że wybrałam bj ... :-) badania mam za sobą, termin za trzy tygodnie. Nie mogę się doczekać. P.S. siłownię póki co więc odpuściłam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Musza
Do iwlam Nie mogę dodzwonić się do doktora. Zdobyłam nr komórki, ale nie odbiera. Dlatego póki co ci nie pomogę. Ja poczekam . Kto ci mówił o 3 miesiącach w ubranku - dr W? To dziwne. Ja dostałam informację że 3 tygodnie. Kurcze , jak to jest. Na szczęście do lata jeszcze trochę - ale wolałabym 3 tygodnie . A może 3 miesiące to po zwykłej liposukcji? 3 miesiące brzmią jak powrót zimy. Ja tak nie chcę. Iwlam proszę napisz jak to jest. Może się przejęzyczyłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuszyńska
a gdzie będziesz robić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem 1,5 miesiąca po zabiegu body-jet i przeszczepie tłuszczyku w piersi i zauważyłam że w jednej piersi mam guzik wyczuwalny. Poradzcie co powinnam zrobić, jak rozbić ten guzik??? moze któraś z Was miała podobny problem.Dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna1988
Hej Dziewczyny,juz od dluzszego czasu obserwuje to forum i sama nie wiem co spytac,za 1,5 tyg mam zabieg w Skin Clinic i strasznie sie boje:(niestety nie mieszkam w polsce i cala moja rodzina rowniez jest po za granicami kraju i nie ma sie mna kto zaopiekowac zbytnio na dluzszy czas po zabiegu...powiedzcie mi po jakis czasie doszlyscie juz na tyle do siebie,ze wychodziliscie na miasto bez wiekszych przeszkod?powiedzcie prosze jeszcze bo najbardziej sie boje tego znieczuenia miejscowego:(jak to jest??czy to boli??:(z gory dziekuje bardzo za odpowiedz i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ameryk2
dziewczyny , czy Któraś miała zabieg u dr.Witwickiego? jestem umówiona na zabieg w przyszłym tygodniu, czytałam w internecie bardzo dobre opinie na jego temat . Napiszcie mi swoje osobiste odczucia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwlam
Do musza 3-4 tyg to koniecznosc:) doktor W powiedział ze im dluzej tym lepiej nawet do 3 miesiecy ubranko trzeba nosic Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fififa111
czarna, nie boj sie - ja mialam robione tylko kolana ale zaraz po wsiadlam w auto i jechalam 150 km....ale z tego co slyszalam to niektorzy gorzej to znosza i sa jeden wieczor slabawi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 445
Do czarna tak jak pisała moja poprzedniczka właściwie możesz od razu funkcjonować. Pierwsze godziny są gorsze jesteś osłabiona, ale to nic dziwnego to jest zabieg, ale nie wymaga to pomocy osób drugich. Znieczulenie boli, ale jest to ból do zniesienia. Osoba wykonująca dba o Twoje samopoczucie, z tego co czytałam właściwie każda, rzadko zdarzało się żeby potraktował ktoś pacjenta przedmiotowo. Głowa do góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuni 425
do ameryk 2 to nic się nie obawiaj, na pewno będziesz zadowolona, ja jestem bardzo. dr Witwicki robił mi uda, są teraz szczuplutkie i ładniutkie. Przestałam już chodzić w ubranku, jedynie w nim śpie. Lekarz mi mówił abym w nim chodziła nawet kilka miesięcy ale już je w dzień zdejmuje. Po zabiegu kazał mi chodzić na masaże co tez robiłam i nadal odwiedzam elite ale nieco rzadziej. Ja odebrałam dr bardzo pozytywnie a z efektu jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Musza
To doktor W. robi już tak długo? Przecież dopiero co nauczył się metody, a ty już ściągnęłaś ubranko - ile je nosiłaś? Iwlam pisze o trzech miesiącach. Jestem skołowana. Ja czekam, aż będzie miał większą wprawę w bj i jak będzie te zabiegi robił już u siebie. Bo będzie taniej. Jak ktoś zauważył w Elite wychodzi najdrożej. I faktycznie jak podsumować wszystkie koszta - tak wychodzi. Dlaczego płacąc kupę kasy za zabieg trzeba płacić dodatkowo z ubranko i inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuni 425
bylam na 3 konsultacjach i musze cie zmartwic ale elite bylo jednym z tanszych miejsc. to ze jakis lekarz zaczal robic bj kilka miesiecy wczesniej a nigdy wczesniej nie robil liposukcji to nie ma co sie porownywac do osoby ktora od kilkudziesieciu lat robi te zabiegi. co do ubranka to nosilam je prawie 3 tygodnie, teraz zakladam je tylko na noc mimo iz lekarz zalecil mi noszenie nawet do 3 miesiecy (przeczytaj uwaznie moj post) . Czuje się super i zrezygnowalam z ubranka. Z efektu zabiegu jestem zadowolona bo mam rowniutenko zrobione i mam szczuple nogi. Czy coś jeszcze Ci się nie zgadza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość appa
do tuni 425 a masz jakieś zdjęcia przesłać? przed i po? bo ja właśnie się zastanawiam nad elite. i wiesz może, czy całe nogi można bj u nich zrobić? tzn uda i łydki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady dafne
W KOŃCU ZROBIŁAM BODY JET!!! odessanie z ud (bryczesy i kolana) i przeszczep do piersi. jestem na świeżo po zabiegu (dwa dni), wiec jestem strasznie posiniaczona, szczegolnie piersi, ale i tak jestem happy :-) przeszczepione mialam az 300 ml do jednej piersi wiec mam nadzieje ze nawet po wchłonięciu bedzie dobry efekt, strasznie bym chciała, zeby zostało tak jak teraz, bo podobają mi się moje piersi, ale wiem, że troche się zmniejszą. jedyne co źle zniosłam podczas zabiegu to narkoza, nie czułam się po niej najlepiej, ale to już na szczęście za mną. myślę sobie, że bj jest godne polecenia, ale trzeba dobrze wybrać lekarza, najlepiej sprawdzonego. powodzenia dla wszystkich niezdecydowanych :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwlam
do tuni ja tez sie zgadzam ze elite jest najdrozej... a jestem po konsultacji w skin clinic la perli i iq medica ( tam to w ogole jest prawie ze za darmo tyle ze niestety vibrolipo) Gdzie bylas na konsultacjach ze uwazasz ze elite jest jedym z tanszych miejsc ? byc moze bylo tak w momencie gdy zaczynali robic zabiegi, a w miare uplywu czasu jak zwiekszyla sie liczba klientek na taki zabieg podniesli cene. Skin klinki chyba kiedys tez zaczynalo od 4/5 tys za obszar a teraz maja o 6 tys. tyle ze robia znizki i nie mamy dodatkowych kosztow innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Musza
Do Tuni czytam uważnie , tobie polecam to samo. Zachęcona wpisami byłam na konsultacji w Elite. Doktor mi się spodobał, miejsce nie . Potem podowiadywałam się- i niebawem będzie dobre rozwiązanie. Do czego się teraz przyczepisz. Ja napisałam , że chcę zabieg u pan W. ale elite jest drogie. Napisałam o cenie, inne odczucia przemilczałam - uznając, że odbiór miejsca to także kwestia gustu ;-) . Szybko pojawiła się obrończyni miejsca. Przeglądnełam wieczorem wątek i zauważam, że jeśli pojawia się coś na temat tego miejsca, co nie jest pochwałą - od razu pojawiają sięhymny pochwalne, atak na osoby, które mają inne zdanie. Nie podoba mi się to. Dlatego poczekam i zrobię u dr W. , ale gdzieindziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady dafne
do Kimi74 robiłam w klinice Model-Med u dr Bromy. został mi polecony przez koleżankę, która robiła u niego bj właściwie całego ciała, bo odsysała z łydek, ud, brzucha, a przeszczepiała do piersi i twarzy. jej nie jest łatwo zadowolić, więc skoro mi poleciła dr Brome, to nie miałam wątpliwości, choć byłam już zapisana do innej kliniki :-) i też jestem bardzo zadowolona. i cała obsługa zaje*ista!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuni 425
do iwlan byłam na konsultacji w skinie, gdzie nawet nie widzialam się z lekarzem (bo konsultowala mnie jakas babka, nie lekarz) i wyceniła mi w marcu uda o 2 tysiące wiecej niz w elite. Następnie byłam w La perli, też byli drodzy. W kriocentrum było nieco taniej. Co do odbioru przeze mnie miejsc to nie będę się wypowiadała bo to kwestia gustu. Mi bardzo się podobało, obsługa była bardzo miła, lekarz również. Co jest dla mnie najważniejsze to fakt, że jestem już po zabiegu i mam równiutko zrobione i mam szczupłe nogi. Musza, twoje dziwne wpisy pominę, bo chyba to miejsce bardzo cię boli ale to już twoja prywatna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurik kurik
tunia czy dr Witwicki robil tobie tez łydki? ja chce sobie zrobic uda i łydki u niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Musza
nic mnie jeszcze nie boli -bo jeszcze nie miałam zabiegu. I mam nadzieję, że boleć nie będzie. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość molypoly
do lady dafne, czy moglabys przeslac na maila fotki przed i po zabiegu Twoje i Twojej kolezanki, bo przeczesuje internet na maxa i znajduje tylko te same fotki reklamowe...zastanawiam sie dlaczego kliniki nie udostepniaja zdjec SWOICH zabiegow body jet?? wtedy moznaby porownywac... ja zastanawiam sie nad brzuchem i talia, bo nijak nie moge pozbyc sie tluszczyku w tych miejscach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość molypoly
do lady dafne: podalam bledny adres emailowy...oto wlasciwy: buzia007@poczta.onet.pl pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lael
a ja się cieszę, że nie pokazują. Nie chciałabym, żeby moje uda, brzuch czy piersi "latały" w sieci. :-o BJ już niebawem. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady dafne
do molypoly nie mam zdjęć ud przed i po odsysaniu, zresztą na razie są mocno opuchnięte i zasiniaczone więc mogłoby się to jedynie kojarzyć z totalną masakrą :-) efekt jest widoczny po co najmniej 3 tygodniach, kiedy schodzą obrzęki... zdjęć w necie faktycznie nie można zobaczyć ale tak jak ktoś napisał to chyba lepiej... :-) ale, można się dogadać z lekarzem na jakim efekcie ci zależy i on odessie tak dużo, żebyś była zadowolona. lekarzowi też zależy na dobrze wykonanej pracy (tzn dobremu lekarzowi :-) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey dziewczyny. wiecie moze po jakim czasie mozna isc na solarium? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim. Mialam robiony Bj jakies 2 tygodnie temu. W sumie to jestesm zadowolona, chociaz nadal mam duze siniaki. Problem w tym ,ze ubylo mi tylko 1 cm z ud, mialam robione bryczesy. Mam wrazenie ,ze jestem jeszcze opuchnieta, wiec nie chce zaczynac panikowac, ale wkurze sie jesli tylko 1 cm mam mniej w obwodzie po wydaniu tyle kasy i wycierpieniu swojego ... Zabieg ogolnie da sie wytrzymac, ale zdecydowanie boli. W moim przypadku nie bylo to bezbolesne, badz jak niektorzy pisali "laskotanie", mnie to bolalo momentami dosc ostro... Mam pytanie do dziewczyn, kiedy zauwazyliscie pierwsze nierownosci, zgrubienia itp ? Zastanawiam sie czy po prostu jestem szczesciara i nie bede miala zadnych niespodzianek po zabiegu, czy powinnam poczekac jeszcze troche z ekspertyza ? Czy stosowalyscie cokolwiek na obrzeki? Ja stosuje tylko liotion 1000 na siniaki i nic wiecej, ale jesli mozecie polecic cos na obrzeki to bardzo bym Was prosila o napisanie co. Specjalnie nie napisalam gdzie robilam Bj, bo obawiam sie atakow ze strony innych ludzi, klinik itp. Ogolnie polecam bj, mowie to z nadzieja ze zejdzie mi jeszcze opuchlizna i lacznie z tym chociaz ze 2 cm w obwodzie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanko mam takie
czy mozna ta technika zrobic cos takiego-pobrac tluszczyk np z tylka i wstrzyknac pod oczy, chodzi mi o tzw doline lez, mam tam takie doly nieestetyczne :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Ja jestem wlasnie po wczorajszym Body Jet -brzuch i boczki generalnie jestem zadowolona bo nieamowite efekty od razu widoczne-boczkow nie ma,plecy szczuple-szok..natomiast brzuch jak w 5 mies ciazy ale to pewnie opuchlizna a wiec moje wrazenia.... generanie zabieg jako zabieg -odsysanie mnie absolutnie nie bolal gdy bylo cos czuc od razu krzyczlaam,ze boli i dostawalam wieksza dawke znieczulenia natomiast znieczulenie....brak slow by opisac..nigdy w zyciu takie bolu nie prezylam i mam nadzieje,ze nie przezyje.....plakalam jak dziecko,wylam ,przeklinalam,myslalam,ze przerwe zabieg...w rezultacie dalam rade ale bardzo cierpialam... po zabiegu czulam sie w miare dobrze,natomiast dzis bardzo boli...cala posiniaczona,odkaszlnac nie moge:( i nudnosci cholerne mam -czy wy rowniez mialyscie podobne objawy?? pozdrawiam i chetnoe odpowiem na pyatnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×