Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nicca

Body- Jet

Polecane posty

Gość serni _ni
kasiu to ty pisałaś, że lepsza jest osoba niedoświadczona ale z pasją niż doświadczony lekarz, przeczytaj swoje wcześniejsze posty. Ja się z tym nie zgadzam. To nie jest maseczka jaką nakłada się u kosmetyczki, tylko zabieg wykonywany niekiedy w znieczuleniu ogólnym. To jest nasze ciało i zdrowie. To forum niestety nie służy temu co powinno czyli wymianie doświadczeń i radą dla nas chcących poddać się zabiegowi, tylko krytykowaniu innych ludzi i ich kompetencji. To jest okropne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 445
Jeżeli możesz to idź do lekarza pierwszego kontaktu i poproś go o skierowanie, jeśli nie to nie idź tak całkowicie prywatnie w przychodniach, ZOZ gdzie są laboratoria, również robią badania komercyjne, płacisz za nie, ale dużo taniej niż na rynku prywatnym - jestem z Warszawy tak jak Ci chodziło. Każda dzielnica ma taki ZOZ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Do PROJULIA W marcu przeszczepiałam tłuszcz w piersi, totalna porażka. Najpierw pokazali piękne zdjątka i zapewniali o skuteczności metody. Obecnie noszę ten sam niewielki biustonosz i dodatkowo parę guzków w lewej piersi. Podczas wizyty kontrolnej lekarz rozlożył bezradnie ręce ,,robilem co mogłem, widać taka pani natura" Gorycz rozczarowania i niespelnionych od pietnastu lat marzeń o pięknych krąglutkich piersiątkach oraz wydanych oszczędnościach skłoniła mnie do wylania tu swoich emocji. Tym bardziej,że przed zabiegiem śledziłam dokładnie każdą wypowiedź na forum. Samo odsysanie ok, gojenie ok, ale tłuszcz jest zbyt delikatny i lekki, by rozciągnął skórę piersi i je powiększył . Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niki36
DO Nova, czy mozesz powiedzieć ile mialas wstrzyknietego tłuszczu do piersi ? moze za mała objetosc? Czy jest ktos na tym forum kto miał robiony biust kilka miesiecy temu i efekt sie utrzymał? Chciałabym własnie powiekszyc biust ale jak nie ma byc po tym efektu tylko guzki to zaczynam troche sie wycofywac nie wiem co robic dalej . Dzieki wszystkim za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszamy
Opisz swoją historię ,podziel sie z innymi swoimi doświadczeniami- wejdz na forum www.feelbeauty.eu -ZAPRASZAMY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwlam
nie kazdy tluszcz nadaje sie do przeszczepu w piersi. Najlepszy jest tluszcz z okolicy ud, bo to jest inny rodzaj tluszczu niz ten np co mamy na brzuchu. Najlepsze sa komorki tluszczowe ktore organizm zostawia na tzw czarna godzine, czyli taki ktorego najtrudniej nam sie jest pozbyc mimo ze sie udchudzamy. Jestem po konsultacji u dr witwickiego i takie informacje on mi przkazal. Kliniki mowia na konsultacji polowiczna prawde, a my klientki zazwyczaj o to nie pytamy bo nie znamy sie na takich rzeczach. Dlatego czasami warto udac sie na pare konsultacji zeby potem wyciagnac wnioski. Poza tym ok 50 % przeszczepionego tluszczu sie wchlania, w przypadku metody vibro lipo ok 30 %... wiec dziewczyny nie oczekujecie cudow takich jak mamy po silikonach. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kachna 1973
do kasiaalegro na nic twoje wysiłki pozytywnego dzielenia się swoimi doświadczeniami,tutaj wzięcie mają paszkwile i wymądrzanie się , a jeśli masz jakąś krytyczną uwagę to jesteś gwiazdą tego forum. a najwięcej krytycznych uwag udzelają te wszystkie "przed".ja jestem po 3 zabiegu u dr brągoszewskiego i dosyć się go tu nachwaliłam a zazdrość koleżanek-bezcenna. zwróć uwagę,że po żadnym z pozytywnych postów nie padło pytanie o szczegóły tzn. nikogo nie interesuje zadowolenie klientki po zabiegu(nie ma lepszej rekomendacji) tylko ile kto ma lat i ile zarabia klinika. do wszystkich chętnych na bj-nie sugerujcie się tym forum bo 90% wpisów to robienie burzy w szklance wody a może to metoda doktora że zadowolone będą tylko te o imieniu kasia ;)))))) pozdrawiam i nie psuj sobie dnia czytając te pomówienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Do niki36 Mialam podane 120 i 190ml, gdyż piersi nie były jednakowe, po za tym powiedział, że "więcej nie wchodzi". Bardzo zależało mi na wyrównaniu tej asymetrii. Pobierano z ud. Przed zabiegiem pytałam skąd najlepiej, ale lekarz powiedział, że nie ma wiarygodnych badań. Asymetia jest w dalszym ciągu, guzy bolesne, nie chcą się rozmasować, w ogóle jedna piers z boku wklęsła. Mimo bólu chyba zdecyduję sie na jesieni na poprawkę, ale u specjalisty typowo od piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwlam
do kachna1973 przestan pisac tutaj i obrazac ludzi bo serio twoj poziom wypowiedzi jest zenujacy. Paszkwilem moze jestes sama a nie kazdy musi miec takie same odczucia wzgledem ukochanej przez ciebie kliniki i droktora. To forum poto aby sie dowiadywac o kompetecjach lekarzy, krytykowac i pisac o swoich odczuciach nawet i przed a potem i po... jezeli ci sie nie podoba forum to po co to przychodzisz ? Zrobilas zabieg i myslisz ze pozjadalas wszystkie rozumy bo jestes PO. I nie wiem czemo mamy zazdrosci skoro nigdy zjdiec tutaj nie pokazywal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kachna 1973
a koleżanka iwlam nie pisała że 16 kwietnia ma zabieg????? aa...pewnie w żadnej klinice nie mają oiom-u ;)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwlam
kachna idz sie zajmij swoim zyciem, a nie sledzisz poczytania mojego. Moze nie siedze na dupie za przeproszeniem tak jak ty w polsce w jedym miejscu a byc moze prowadze firme i zyje na walizkach czasmi. Serio sherlockiem Holmsem to ty nie zostaniesz a po co dociekac czemu nie zrobilam 16 kwietnia? masz serio jakis problem ze soba... Ale zaspokoje twoja ciekawosc : robie w elite dr witwickiego, niestety twoja ukochana klinika profesjonalizmem nie smierdzi no chyba ze idzie o podawanie szampana i czekoladek. Bj wykonuja nawet osoby bez jakiegokolwiek tytulu doktorskiego, dzis akurat dowiedzialam sie ze pod szczecinem na jakiejs wsi mozna zrobic bj za 7 tys ( 2 obaszary plus przeszczep ) Ja wybralam opcje z anestazjologiem na wypadek gdyby jednak mnie bolalo i trzeba bylo podac wieksza dawke srodka znieczulajacego.. Niestety w skin klinik nie ma takiej oferty. Do tego nie ma sali operacyjnej... Kasiu a to jest zawsze liposukcja.. nie zabieg wyrywania ząbka. Tak wiec fajnie ze wiemy ze dr brogszewski zrobil ci dobrze bj ale na tym sie nie konczy selekcja dla niektorych pacjentek. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dajcie spokój!
do Noova: czy masowałaś piersi po zabiegu? Mi kazali masować i ugniatać tak, by nadać im pożądany kształt, i rzeczywiście, po tygodniu piersi zrobiły się naturalnie miękkie. Nie mam żadnych zgrubień ani nierówności, a objętość pozostała taka jak po zabiegu... Choć i tak są niewiele większe niż przed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amareo70
Do Zebra 2 Hej! Czy coś się u Ciebie zmienilo? Mialam robione bryczesy 2 tygodnie temu i kompletnie NIC! Ani bezpośrednio po zabiegu ani teraz nie widzę żadnych efektów. Podobno trzeba czekać ok. miesiąca ale jakos nie wierzę że nagle nastapi cud i wstretne buły znikną... Jestem załamana :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co dalej?
Witam, robiłam bj brzucha i boczków 14-go kwietnia,chodzę i śpię cały czas w ubranku. boli mnie przy schylaniu najbardziej. mam zgrubienia na bokach w talii,jedna srona różni się od drugiej. Pod biustem też bardzo twarda skóra,kiedy to minie? Co dalej robić? czy jest ktoś po zabiegu chociaż 2 mesiące? Czy wszystko się wyrówna,czy tak zostanie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamkadamka
hej dziewczyny :) dawno mnie tu juz nie bylo, gdyz musialam zrezygnowac z body jeta. I widze, ze dalej nic sie tu nie zmienilo - nikomu nie wolno pochwalic jakiegos lekarza, gdyz zaraz jest posadzany, ze z nim pracuje, robi mu reklame itd. A ja pochwale i mozecie sobie mowic co chcecie! Dziekuje Pani doktor z Sulecina za szczerosc-chcialam u niej przeszczepiac tluszcz z brzuszka na piersi, a ona szczerze mi powiedziala, ze moga byc marne efekty, gdyz ze zdj.jakie jej wyslalam mailem widziala, ze nie za bardzo jest z czego odessac a jeszcze trzeba po pol roku robic to drugi raz i moze byc znow problem z iloscia. A przeciez mogla nic nie gadac, tylko zgarnąc kase, zrobic zabieg a pozniej rozlozyc rece i powiedziec, ze inaczej sie nie dalo, albo, ze taka moja natura. No i zrobilam silikony. Zawsze sie balam tej operacji dlatego szukalam ratunku w body jecie, ale na dzien dzisiejszy ciesze sie ogromnie ze sie zdecydowalam (bo taka decha bylam). Chcialam jeszcze tylko dodac, ze na forum o implantach dziewczyny bez zadnych zarzutow pisza u kogo robily, za ile i czy sa zadowolone. I ani jedna drugiej nie podejrzewa o reklame. A tu co drugi wpis sie konczy klotnią. Pozdrawiam gorąco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Płaska
dziewczyny, czy któraś jest zadowolona z zabiegu przeszepu tłuszczu do piersi? Czy możną tą metodą rzeczywiście powiększyć biust w widoczny sposób? Sama się nad tym zastanawiam ale nadal nie wiem czy warto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie jestem 6 dni po zabiegu BJ plus około roku temu robiłam 2x smartlipo więc na tą chwilę zdecydowanie polecam BJ wszystkim osobom, które zastanawiają się jaką metodę wybrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 445
kachna, sama o sobie pisze, gdyż krytykuje to co sama robi. Robiłam brzuszek i boczki 5 marca, nadal chodzę w ubranku, jestem po masażu, jeszcze mam zgrubienia, koleżanka robiła również bryczesy, kosmetyczka powiedziała jej, że na zgrubienia dobrze jest stosować kremy antycellulitowe, ujędrniajace, a tak naprawdę to dopiero pewnie endermologia wszystko wyrówna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 445
gruszka 83, lekarz też mi powiedziała, że lepsze efekty daje bj, wie z praktyki, gdyż robi jedno i drugie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do 445 - dokładnie! smartem miałam robione bryczesy a po paru miesiącach uda wewnętrzne, bryczesy-rewelacja ( były-nie ma), natomiast z efektu ud nie byłam zadowolona dlatego zdecydowałam się na body jet - tym razem ko.ana i przód uda plus częściowo zrobiono mi też wnętrze ud tytułem braku efektu po smartlipo, faktycznie zgodnie z tym co mówił lekarz przy BJ można znacznie więcej odessać, przy smartlipo zeszło ok. 300-400ml(chyba) przy 1 zabiegu, podczas BJ-około 2litrów. jutro postaram się wrzucić kilka sensownych zdań dla osób mających wątpliwości przed zabiegiem, nogi mam spuchnięte jak słonie więc dziś już nie dam rady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 445
do gruszka 83, życzę szybkiej i bezbolesnej rekonwalescencji, ja uda wewnętrzne i bryczesy robię w połowie maja. Proszę o sprawozdania. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żal czytać
Tych litrów żółci wylanych na maxa. Jedne nie miały zabiegu, a się wymądrzają ... Inne mają interes, żeby dokopać , tylko dlatego, że konkurencja jest lepsza ... Jeśli ktokolwiek napisze, że jest zadowolony z tego, czy innego miejsca od razu zaczyna się awantura. Okropieństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Feelbeauty.eu
Opisz swoją historię ,podziel sie z innymi swoimi doświadczeniami- wejdz na forum www.feelbeauty.eu -ZAPRASZAMY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiu_uu
Melduje się równo tydzień po zabiegu, do soboty wydawało mi się, że wszystko co mozliwe się już ze mnie wylało, a w sobotę zamieniłam spodenki na rozmiar mniejsze i znów zaczeło ze mnie "wyciekać". Uda są jeszcze tkliwe, szybsze chodzenie powoduje dyskomfort, mam mały problem przy siadaniu, siniaki po smarowidle Auriderm slicznie zmieniają kolorki, obrzęków brak, krwiaków również brak :) Podobno moje siniaczki są niewielkie, ale i tak traktuje je wszystkimi mozliwymi maścidałami, żeby szybciej znikały. A jak u was dziewczyny, kiedy siniaki całkiem wam zeszły i kiedy ściągnełyście ubranko, bo ja mam zalecenia, żeby nosić 2 tygodnie, więc jeszcze tydzień przede mną :) Wszelkie masaże i zabiegi na ciało mogę stosować o ile nie boli, ale ja sie jeszcze wstrzymam z 2 tygodnie, bo nie wyobrażam sobie nic oprócz delikatnego masowania udek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie również tydzień po zabiegu, na 1 dzień odpuściłam sobie ubranko bo już nie mogłam w nim wytrzymać i podejrzewam, że dlatego nogi mi spuchły aż po same stopy, krwiaków nie ma, nogi jeszcze napuchnięte i prawie całe w siniakach - ale jakby nie patrzeć zrobiono mi prawie 3 partie :) ogólnie BJ uznaję za podobny do smartlipo, z kilkoma wyjątkami: 1. jak dla mnie znieczulanie przy bj bardziej bolesne 2. smarta polecam osobom, które mają niewiele do odessania i z małych obszarów ciała, u mnie bardzo ładnie zadziałał na bryczesach, natomiast w przypadku ud wewnętrznych jak dla mnie efekt żaden, lekarz twierdzi, że jakąś tam poprawę widać ale jakkolwiek bym się nie zmierzyła efekt zerowy jeśli nie liczyć nierówności których się dopatrzyłam po 3. krótszy czas zabiegu bj Co do obrzęków czy siniaków to myślę że rekonwalescencja przebiega podobnie. Na zdjęciach przed i po zabiegu bj widać u mnie znaczną różnicę, na chwilę obecną za wcześnie jednak żebym mogła coś powiedzieć ze względu na opuchliznę która się pojawiła. mam nadzieję że szybko zejdzie i będę mogła napisać coś więcej o efektach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a przy okazji chciałam zapytać osoby, które mają za sobą body jeta kolan (i może jakiejś innej części) czy też Wam tak puchły stopy po zabiegu? mnie lekarz uprzedzał, że u niektórych pacjentek opuchlizna i siniaki mogą zejść w dół aż do stóp , ale wolę jeszcze podpytać bo wygląda to wstrętnie i praktycznie nie widać że mam kostki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrycja 24
do Iwlam, a ja jestem ciekawa czy moglabys napisac cos wiecej na temat "pod szczecinem na jakiejs wsi mozna zrobic bj za 7 tys" moze to jakis znany lekarz i w domowym gabinecie dorabia poza kliniką i warto się dowiedzieć czegoś wiecej i moze ktos tam robił no chyba ze to plotki? No i pewnie zaraz mi sie oberwie że smiem pytac o kogos kto tak tanio robi bo pewnie to "garażowy" gabinet. pozdrawiam Patrycja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwlam
do Patrycja Niestety nie dopytywalam sie o szczegoly historii... wiem ze Pani nie jest lekarzem ani doktorem a zajmuje sie poprostu kosmetologia. Troche mnie to zszokowalo, ze BJ moze wykonywac osoba bez zadnych uprawnien lekarskich... a jedynie ktora przeszla kurs. Nie wiem czy to w ogole prawda, aczkolwiek przeszczep w dupe podobna kosztowal ja 1200 zl a brzuch z boczkami 6 tys. Jest posiniaczona, a o efaktach bedzie pewnie mozna mowic za pare tygodni.. Szczerze mowiac to twoja sprawa na co sie decydujesz, ale zapeniam cie ze zaden szanujacy sie doktor nie robi takich zabiegow w takich warunkach. .. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BRIGGET
Czesc laseczki Wiem, że będę nudna hehe bo zadam po raz setny to samo pytanie , ale chce sie zdecydowac na body yet i chce wiedziec czy któras z was robiła go sobi9e nie tylko w celu odessania tłuszczu ale i napięcia skóry? Pytam poniewaz po ciąży została mi nieco obwisła skóra , nadmienię jeszcze że dużo cwiczę na siłowni i własciwie mało mam tego tłuszczu ( jedyie odrobine w dolnej czesci brzuszka) a z tą skórą to mam taki problem bo jak stoje to jest ok napiety umiesniony brzuszek , jednak jak sie pochyle to widac typową skórę po ciąży i mega mie to drażni czy któras z was kożystała z tego zabiego po ciąży ???? i jak efekt??? pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Do Dajcie spokój! Po zabiegu kazali spać na plecach przez dwa tyg, by nie zepsuć konstrukcji i w miękkim biustonoszu o rozmiar większym niż dotychczas( bo i piersi mialy być wieksze he,he). Poradź jak masować, mam guzki jak orzeszki laskowe. Uciskam je od tygodnia okreżnymi ruchami tak po 5 min wiecz przed snem. Ani drgną. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×