Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

malowanalala

Termin-KWIECIEŃ 2010******

Polecane posty

Wyciagnęłam dzis małego na zakupy razem z teściowa i kupiłysmy mu kołysanki znanych kompozytorów vivaldiego,bachaitp.... nie byłam do tego pomysłu do końca przekonana ale wiecie co pusciłam je małemu i już 3 godz leży grzecznie i ich słucha !!!!!!! Była tylko mała przerwa na cycusia ale potem nawet sobie przysnął i lezy tak grzeczniutko,ze co chwile na niego zerkam czy aby napewno tam jest :PNawet mnie nie woła ,ja sobie spokojnie robie obiad ,sprzatam a on nic !powoli zaczynam sie juz nudzić :D aaaa i nie wiem czy Wam mówiłam ale w razie czego sie powtórze byłam dziś w auchan bo są pampersy premium care w promocji za 39zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój Mikuś też tak łączy sobie stópki,fajnie to wygląda. Dzisiaj moja starsza córka,6 letnia powiedziała ze będzie wołać na brata Mikolino i tak do niego mówi a on się strasznie cieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam moj maly ma dzisiaj dzien na deserki zjadl pol sloiczka marchewki z jablkiem i pol sloiczka jagod z jablkiem. buzia mu sie nie zamyka i uwielbia biszkopciki nie lubi obiadkow z mieskiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka przepisy do termimixa. A pozycja na zabke jest wskazana tak mi zalecała układac malego doktorka w poradni preluksacyjnej (chyba nie pomyliłam nazwy) Postanowłam ze chyba nie bede toczyc wojny w pracy o ten urlop i wróce tego 5 pazdziernika jezeli uwazaja ze obecnosc mojej osoby jest tak bardzo potrzebna i ze jestem niezastąpiona (tak sobie to tłumacze), bo jakby miało krakowskie pzu pasc z powodu pojawienia sie na swiecie mojego Leosia to musze wracac :) Ale z pozytywnych rzeczy to znalazłam niańke :), miała zostac z małym moja mama ale nie chce jej jeszcze małym obarczac bo ma juz dosc obowiazków na emeryturze (prowadza z tata sklepy, tak im sie pracy na stare lata zachciało )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka872- a jak dajesz małemu pół słoiczka to podajesz mu tez mleko? Pytam bo nie wiem czy dobrze robię? Ja jak małemu podaję pół słoiczka deserku lub obiadku czyli jakieś 60 ml to daję mu do popicia 90 ml mleka i traktuję to jako posiłek bo normalnie jak je samo mleko to zjada 150 ml.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja Lena dzis zaliczyła pierwsze gęste karmienie:p dałam jej kaszki i wcinała aż uszy sie trzęsły:p Miałam sie nie spieszyc ale nie wiem jeszcze czy bede wracała do pracy a jesli tak to musze ja przyzwyczaic do jedzenia:) Pozatym w sobote idziemy na wesele i dobrze by było zeby sie porzadnie najadł i spała, zebym z cycem nie musiała na syrenie przyjeżdzać:p:p:p Ja w carrefour kupiłam wczoraj pampersy te zielone za 79 zł rozm 3 150 sztuk, wiec tez chyba niezła cena:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie do mam karmiących butelką,ile ml jedzą wasze dzieci i jak często i ile razy karmicie w nocy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asica zielone to własnie miałam na mysli active baby:) Żałuje ze 4 tez nie wziełam sobie całego kartona bo juz niedługo pewnie bedzie trzeba sie przerzucić na wiekszy rozmiar:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musiałam zmienić nick z asica234 na asica1985 bo miałam problemy z wejściem na swoje konto na kafeterii a wpisywałam poprawne hasło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pytalam bo sa jeszcze takie zielone pampers natural czy jakoś tak a jest jeszcze promocja w tesco, pampers active baby jumbo pack rozm 3 ma aż 96 szt za 45 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka- a jak podajesz malemu biszkopty, zamaczasz je w czymś? Ja Piotrusiowi daje chrupki kukurydziane, no ale oczywiscie musze go przy tym pilnować bo nawet nie chce myslec co by bylo gdyby cos sie stalo np gdyby sie nia zachlysmal. Ostatnio dowiedziałam sie ze jestem uczulona na białko mleka krowiego i musze ze wszystkiego mlecznego zrezygnować. :( a dzisiaj wypijam sobie troche szejka bo zapomniałam ze jest mleczny :P i po tym strasznie brzuch mnie bolał, ehh... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tam sie czesto zdarza ze w takich kartonach sa własnie promocyjne ceny. jeszcze niedawno do Kuby za 75 zł cały karton kupiłam. Asica po wadze w stopce to sie domysliłam ze przynajmniej na 4 już jedziecie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asica to w tesco jeszcze chyba taniej wyjdzie za sztuke. A rzeczywiscie tylko 45 zł kosztuja??? Bo my kupowalismy jakis czas temu włąsnie 96 sztuk ale za 57 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asica- Mój Maluszek jada zazwyczaj 6 posiłków dziennie. Czasami zdarza się 7 ale to bardzo rzadko:-). 6 rano - mleczko od 130 - 180 ml z jedną miarką kleiku kukurydzianego 9 rano - deserek z sinlaciem + mleczko czyste bez kleiku, w zależności ile Maluszek zje to dopija mleczkiem:-) 12 południe - mleczko od 150 - 180 ml z jedną miarką kleiku kukurydzianego 15ta - obiadek + mleczko czyste bez kleiku, w zależności ile Maluszek zje to dopija mleczkiem:-) 18ta - mleczko od 150 - 180 ml z jedną miarką kleiku kukurydzianego 21a - mleczko od 150 - 180 ml z jedną miarką kleiku kukurydzianego Wiadomo, że godziny czasami ulegają zmianie, zależy o której Aluś się obudzi rano i czasami prześpi o pół godzinki porę karmienia. Ale staram się GO karmić w miarę systematycznie. W nocy już praktycznie wcale nie je. Czasami się zdarzy, że obudzi się o 3 w nocy to wypija mleczko i zaraz pada dalej nynkać:-). No i w ciągu dnia pije ok 100 -150 ml wody (oczywiście na raty:-) ) Chętnie poczytam, jak Wy dajecie Swoim Maluszkom jedzonko:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magi76
Jejciu Dziewczyny ale Wam zazdroszcze!!!!!(w dobrzm sensie!) U nas moj partner ma ayoospermie ,wiec to na 90% oznacza tylko bank spermy.przed nami mnustwo badan,mam nadzieje ,ze tez bede mogla cieszc sie ,tak jak wy maluszkiem.Jeszcze raz GRATULACJE!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy naszym cycowym karmieniu nie ma mowy o zadnej systematyczności. Je róznie o róznych porach i naprawde nawet ciezko stwierdzic ile razy. Zastanawiam sie czy któras z karmiących piersia opanowała sztuke systematycznego karmienia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 dni temu oglądałam tą gazetkę z tesco i była taka właśnie promocja Agita opole-a ten sinlac to pediatra kazała ci mieszać z deserkiem? U mnie póki co kleiki i kaszki surowo zabronione,ze względu na wagę mojego klocuszka bo wazy już9700 a za parę dni będzie miał dopiero 4 miesiące.Dostałam pozwolenie od pediatry na wcześniejsze wprowadzanie deserków i obiadków bo są mniej kaloryczne niż mleko. Jak na razie podaję małemu po pół słoiczka i popija mlekiem i to wychodzi jakieś ok 80 kcal zamiast 99 bo tyle ma porcja 150 ml bebilonu. Mikołaj je po 7 rano 150 ml mleka po 10 6o ml deserku i 90 ml mleka po 13 obiadek cały słoiczek po 16 60 ml deserku i 90 ml mleka ok 20 150 ml mleka no i ok 2 w nocy 150 ml mleka No i na dodatek ten mój mały łakomczuszek jest troszkę oszukiwany i ma w każdej porcji mleka sypane o jedną miarkę mniej niż powinnam sypać,tak wymyśliła pani doktor żeby jego posiłki byly mniej kaloryczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asica- Sinlac sama wprowadziłam Małemu, bo samych deserków nie chce jeść:-(. Dlatego robię mu tak na 50 ml wody sinlacu i do tego mieszam pół słoiczka deserku i daję Małemu. Raz zje całość, z raz skubnie ze dwie łyżeczki i na tym koniec - zależy od dnia:-). Obiadki też jada w zależności od smaku, przeważnie zjada pół słoiczka i popija 60 - 100 ml mleka, jedyne co zjadł cały słoiczek to był szpinak z ziemniaczkami ,bleeeeeeeeeeeee...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asica - a wiadomo dlaczego Twój Szkrab tak szybko przybiera na wadze?, mam nadzieję, że to jednak nie są żadne problemy zdrowotne:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 września będziemy na kolejnym szczepieniu i będzie miał badany cholesterol,cukier i tarczycę bo pediatra stwierdziła że je normalnie jak inne dzieci w jego wieku a jednak za szybko przybiera na wadze.Przez pierwsze 2 mięsiące przybierał po 2 kg na miesiąc,teraz przez miesiąc przybrał 1.5 kg ale to i tak za dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do 8 września pewnie z 10 kg będzie warzył a ostatnio z ciekawości przejżałam książeczkę mojej 6 letniej córki i ona jak miała roczek to ważyła 10 800 a Mikołajowi dużo nie brakuje żeby ją dogonić i zaczynam się martwić choć synek wygląda na zdrowe dziecko to już zaczynam myśleć że jest coś nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej to ja zmęczona matka - polka :P Wybieram się do lekarza z Malutką, prywatnie do pewnej poleconej mi pediatry. Co prawda Malutka mi dziś nawet pospała rano 40min, w drodze autkiem 10 min i zabrałam ją na spacer i też długo spała [co jej się też rzadko zdarza] Ale i tak był wybuch płaczu, co prawda dziecko było z moją mamą zostawiłam ją jak spała i może po prostu się wystraszyła że mnie nie ma [ choć moją mamę uwielbia] Niemniej jednak pójdę pogadać - mój lekarz mnie wkurza bo to szybki bill i zawsze się śpieszy. Więc jeśli ta lekarka mi się spodoba, to spytam się, czy mimo że nie z rejonu to nasz przyjmie do siebie [ale to już w państwowej przychodni] :) Ale wiecie ja chyba już odłożę gondolę ... pękła i dętka i nie mogłam kupić pasującej do mojego wózka, ale się udało koleżanka kupiła jutro odbieram :) No ale 3 dni bez spaceru to za dużo ...także u moich rodziców jest parasolka chicco no i moje dziecię było prze grzeczne, jazda przodem jest zajawką !!! Także godnola do rodziców, siedzisko do nas ... i chyba zabiorę też tą parasolkę chicco, bo jak na początku byłam sceptyczna to dziś bardzo mi się spodobała...idealna do poruszania się po mieście. Mój wózek zostawię na eskapady w teren :) 🌼Natusia - a jak się nazywają te kołysanki, może jakiś link byś dała - może i ja zakupię dla mojej Juleńki :) 🌼Betatka - mimo że odpuszczasz to szefowa Twoja to i tak #$%^&&&& że CI nie dała urlopu ;) 🌼Czarna - a dawałaś łyżeczką czy butelką i jaką kaszkę??? Moja też dostała dziś kaszkę, ale jak na wszystkie nowości nie reaguje z wielkim entuzjazmem, ona potrzebuje czasu ;) Co do systematycznego karmienia - to my mamy tylko nocą i nad ranem stale godziny... a reszta dnia to różnie bywa... Ale znowu spróbuję pozapisywać, może mi się tylko wydaje że tak bardzo w różnych porach jada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×