Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

malowanalala

Termin-KWIECIEŃ 2010******

Polecane posty

Agita moja mała też bedzie miała coś pod 8 kilo. Musze ją sobie zmierzyć po krzywiznach tak jak piszecie. Bo do tej pory to poprostu miarke koło niej rozkladałam i czekałam aż się wyciągnie. Tak no oko ostatnio miała 68-70 cm. Asica a twój synek to naprawde wielki :D A z tą strachliwością to myśle że to normalny zdrowy odruch. Jak moja była maleńka to odkurzaczem mozna bylo jezdzic po całym mieszkaniu a dziecko spalo. A teraz szepnąć koło niej nie mozna bo zaraz się budzi. Poprostu dzieciaczki zaczynają reagować na dźwięki. Jak zaczną wiecej rozumieć to przejdzie. Myśle że nie ma potrzeby straszenia dziecka. Ja przynajmniej bym nie straszyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej z tymi ząbkami nie było iniema tragedii w niedziele marudzil spokojny jest nie placze dziecko cud kolek nie mial teraz na zeby tez nie placze ale pozniej pewnie bedzie broil za dwooch <stopka> Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym. </stopka>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My po bioderkach, wszystko ok. Patrycja nie zdarzyłam przeczytac o tej promocji bo wczesniej wyjechalismy z domu ale byłam w tesco tak na szybko i powiem szczerze ze nawet tych sleep&play nie zauważyłam. Nie wiem czy ich nie było czy ja ślepa. sa tylko w duzych kartonach po 92 zł:) batatka rodzina po h*ju jak to sie mówi:p:p:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam tesco pod samym blokiem nawet chyba minuty nie idę :D ale kurczę nigdy w nim nic nie ma :O a o sleep & play to mogę sobie jedynie pomarzyć :O ani nie było ich w tesco ani w realu. Do auchana jakoś nie pojechałam bo auto dalej w naprawie :( Kacperek grzeczny dziś tylko coś się budzi teraz. Zasnął po 19 i chyba z 5 albo 6 razy się już przebudził ale może to wina brzuszka bo ja głupia wszystko na raz mu dzisiaj dałam :O pół słoiczka obiadku, później cały musy, a na koniec wypił prawie cały soczek marchewkowy... Zapisałam się dziś do chirurga, termin mam za 2 tygodnie ciekawe tylko ile będę czekała na termin zabiegu :O Zapisałam też dziś Kacperka na bioderka na grudzień bo za pół roku mieliśmy przyjść. Bratowa poszła dziś do fryzjera i zostawiła małego Miłoszka u nas. I powiem Wam, że mój Kacper był grzeczniejszy jak był mały. Miłosz dużooo płacze ale poza tym to kochane dziecko. Ma miesiąc i już zaczyna sobie gaworzyć. Gadał dzisiaj z ciocią :D Mąż w sobote wprosił się do mojego brata na grila :D Powiedział, że przychodzi i koniec :D Oby tylko pogoda dopisała i dzieciaczki były grzeczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosienka- mleka nie biore sory. Dziewczyny mam takie pytanko bo ja z malym byłam na badaniu bioderek pod koniec maja i było wszystko dobrze ale miałam iść na kontrole po 4 tygodniach, ale że się przeprowadziłam to nie poszłam. Czy powinnam z nim iść na te badania bioderek? Powinnam o tym powiedzieć pani pediatrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewzcyny, ja już od półtorej godziny na nogach, bo Mały obudził się o 5:30:-), teraz na szczęście zasnął, ale mnie czeka pranie, prasowanie i pakowanie, bo jutro wyruszamy na wczasy:-D. Patrycja - Myśmy mieli 3 kontrole bioderek. pierwsza w szpitalu, po urodzeniu, bo Alusiek był ułożone pośladkowo, póżniej za 6 tygoni następna i mimo że było wszystko OK, to zalecono kolejną kontrolę za 4 tyg. Pewnie Twój Maluszek ma dobre bioderka, ale ja dla pewności poszłabym na tą jeszcze jedną kontrolę:-) Pozdrawiam serdecznei i życzę miłego dnia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agita my juz tez sie powoli pakujemy. Wjezdzamy w niedziele wieczorem :) Cos chyba dziewczyny nam nie wyszlo to zaklinanie pogody :( Patrycja ja tez mysle ze lepiej sie przejsc na to badanie. Nie zaszkodzi. My mamy ponowne badanie w połowie wrzesnia. Wczoraj jak o tym pierwszym zebie Aleksandra przeczytalam to zabrałam sie za ogladanie dziasel Agaty i chyba cos tam na dole juz idzie :D Maruda nie chce znowu mi pic ciepłego mleka. Musze zawsze troche ostudzic. Tak jak wczesniej zganialam to na upały tak teraz mysle ze tu raczej o zeby chodzi. Poprostu letnie mleko koi dziasełka :D jest tak uparta ze jak nie ostudze to zasypia z placzem bez jedzenia... nie wiem co z tym fantem zrobic. Ale w nocy np. nie ma z jedzeniem problemu. Je ciepłe i nie stęka. Dziewczyny a jak dajecie jedzenie ze słoiczka to je podgrzewacie? Tzn. zupki, obiadki to wiadomo ze podgrzać. A deserki? Jabluszko np?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie podgrzewam deserków tylko podaje takie o temp pokojowej prosto ze słoiczka.Raz próbowałam dać małemu taki lekko podgrzany deserek to się krzywił i pluł,nie chciał go zjeść. A czy wy przebieracie w nocy swoim maluchom pieluszki? Bo ja tego nie robię,już w nocy nie karmię swojego synka,budzi się tylko raz i nie wyciągając go nawet z łóżeczka podaje mu wodę i on dalej idzie spać...do rana.Wtedy go najpierw przebieram a póżniej karmię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie przebieram bo ma sucho :P poprostu nie sika w nocy. Budzi ok 5 na jedzenie, przysypia na godzinke jeszcze z sucha pielucha (zawsze jednak sprawdzam bo ona ma sklonnosci do odparzania sobie pupy). I dopiero jak ok godz. 6 sie obudzi to zrobi siusiu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna dobrze to ujełaś :) A i Czarna i Asica jak wy z dwójka dziecki wybieracie sie na spacer długo wam wyjscie z domu zajmuje??? Bo ja wczoraj prawie 40 min sie zbierałam zeby wyjsc z chłopakami tz. z moim i 6 letnim siostrzeńcem no dosłownie masakra :) Dzis mialysmy zabrac chłopaków do Inwałdu tym razem do parku miniatur ale deszcz popsuł nam plany wiec kisimy sie w domu ;( Patrzyłam na ciuch dzieciece na allegro i sa te paczki np. 6-12 mc i rzeczy sa prze słodkie i czaderskie, mam fajne spodnie i bluzy na ten okres po siostrzeńcu naprawde fajne i ja tez nakupowałam wiec teraz sobie odpuszcze kupowanie, ale na okres 1-1,5 roku napewno mu taka pake fundne :) Zastanawiałyście jie juz nad jakims kombinezonem jesiennym dla maluchów?? Moj tez dzis nad ranem marudził ale dałam mu przed 8 zel na dziasełka z gryzakiem no jego nakładania to myslałam ze go połknie tak sobie wpychał :) i mi dziecie usneło nie wiem czy był zmeczony czy przez ta pogode ale spi :) My tez wczoraj od wtorku do czwartku wieczora lub piatku (nie mozemy sie zdecydowac) zarezerwowalismy sobie domek w bieszczadach u znajomego bo moj dostał urlop az cały tydzień, ale jak ma byc taka pogoda to nie wiem czy jest sens jechac. Patrycja ja tez bym poszła z Piotrusiem na te bioderka nic Ci nie szkodzi Elizka ja przed podaniem deserku czy obiadka wrzucam słoiczek godzine wczesniej do podgrzewacza na butelki który u mnie idzie 24h na dobe na najnizszej temp, ale chce kupic taki pojemniczek do którego wlewa sie wode i podczas podawania jedzonko utrzymuje temp i taki sam talezyk na kaszki o takie http://allegro.pl/izolowane-pojemniki-pokrywki-i-lyzeczka-sassy-i1185171875.html i takie http://allegro.pl/talerz-babyono-podgrzewany-woda-sztucce-i1182255940.html Asica ja tez małemu nie przebieram w nocy juz pieluszki. I odpukac nie ma zadnych odparzen ani innych problemów pupkowych. I smaruje mu tylko na noc pupencje bepatrenem (czy jak to sie tam pisało) A i wyczytałam ze butelki sterelizuje sie do 6 miesiaca a pozniej nie ma takiej potrzeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze zła jestem :( nie moge sobie kupic dobrego stanika. Tydzien temu kupilam sobie dwa bo juz nie karmie od dwóch miesięcy i myslalam ze juz nic sie nie zmieni. A tu tydzien minął i jakies one nie takie znowu grrrrr. Mam juz normalnie w szafie całą gamę rozmiarów i nic na mnie nie jest dobre. Moge sklep otworzyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sobie kupiłam jak przestałam karmic dwa w intimissi takie zebym miała do latania i sa ok, za to na chrzest pod sukienke musiałam miec cielisty i kupiłam sobie taki lepszy (nie wiem jakiej firmy) nie był tani ale wart swoich pieniedzy jestem nim zachwycona i przed powrotem do pracy mam zamiar kupic sobie jeszcze jeden taki tylko ze czarny. Cycki wygladaja w nim rewelacyjnie (moge nawet miec mega dekold :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jednak pójdę na te badania bioderek. :) Ja małemu przed podaniem deserku czy zupki (nie ważne czego, bo zawsze tak samo robię) wkładam do miseczki i podgrzewam w garnku we wodzie, 3 minuty i gotowe. :) W nocy małego nigdy nie przebierałam, no chyba że kupkę zrobił. :) No i fajna ta miseczka. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobitki :)) sporo czasu minęło od mojego ostatniego wpisu. szczerze powiem że wcale nie zaglądałam i muszę teraz sporo nadrobić, ale pewnie nie ja jedna mam zaległości! Sporo się u mnie działo przez ostatnie 4miesiące, cały czas po lekarzach się szwędamy. moja Martynka niestety ciągle choruje i już 3 razy byłyśmy w szpitalu. Dwa razy na zapalenie płuc i raz na infekcję przewodu pokarmowego, piepszony pediatra przez 2miesiące twierdził że ma alergie i odstawił mi ją od piersi i niestety karmiłam ją tylko 3miesiące,a obydwie to uwielbiałyśmy,powiem szczerze że tęsknie za tym, ale mała po2tygodniach już nie chciała cycusia,byłam podłamana. Teraz to tylko prywatnie wszędzie jeździmy. Na szczęście jest już wszystko dobrze,karmię ją z butelki bebilonem pepti1. Teraz jesteśmy na etapie ślinienia się i wściekania na swędzące dziąsełka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja sie bawi. Jeszcze sie nie znudziło. Właściwie to tak od dwóch-trzech tygodni ma z niej prawdziwa frajde bo zaczela łapać miski za nogi. Czasami uda sie jej urwać jakiegos i wtedy od razu w buzi ląduje :P Ale ona tak max 1,5 godziny dziennie na niej spedza i zmieniem jej czesto zawieszki to nie miało prawa się znudzić ;) ostanio dostała od cioci wibrujacą malpkę. To jest teraz u nas hicior :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej .. Ja nie podgrzewam deserków, podaje w temperaturze pokojowej :) Pieluszki w nocy tez już nie przebieram. Jak mały wstanie to najpierw zmiana pieluchy, później jedzonko tylko on to jest taki, że rano nie zawsze zje... po mamusi :D ja też nigdy śniadań nie jadałam, dopiero w ciąży się nauczyłam :) Ze stanikami też mam problem bo tak samo nie ma rozmiaru dla mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorzuciłam kilka chrzcinowych zdjęć malej. I kurcze oczywiscie nie mamy razem ani jednego ładnego zdjęcia. Babcie ciotki mają a my nie. Chyba normalnie przebieram dzisiaj młoda siebie i meza i strzelamy foty :P bo jak juz ma ten album to szkoda zeby w nim z rodzicami zdjecia nie miała :( głupie to troche ale co tam :P Lece pranie wieszac. Kurcze taka pogoda deszczowa... boje się ze mi nic nie wyschnie do wyjazdu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewc Elizka faktycznie zaklinanie coś nam nie wyszło,ale ja i tak się cieszę na ten urlop jak bym co najmniej na Hawaje miała lecieć-ja nigdy nie potrafie usiedzieć w domu i każdy wyjazd mnie cieszy:)Mam nadziję,ze juz za rok Kacperek poleci gdzies z nami zagranice. A co do maty to mojemu też sie jeszcze nie znudziło i tak samo robię jak Ty ,zamieniam te zabawki i dokupuje czasami nowe bo grzechotki FP mają kóleczka za które sie je zawiesza na macie lub w bujaczku. Ja mojemu też nocą pieluchy nie zmieniam ,dopiero rano a czasami rano jeszcze ma sucha Joanna fajnie ,ze sie odezwałas :) Faktycznie nie zaciekawie masz ale miejmy nadzieję,ze z z Twoją malutka będzie juz wszystko ok:) U nas znowu nocka mało co przespana -pobudka srednio co 2 godz a dzis złosc na te wstretne zęby......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betatka wczoraj smiałam sie z ciebie a dzis ja wkur na meza i jego rodzine ale nawet nie chce mi sie pisac czemu, nie gadam z nim i ciekawe kiedy zaczniemy:( A jak ta twoja tajemnicza sprawa??? Co do wyjscia to bywa kiepsko, zwłaszcza ze moja starsza latorosl ma zaledwie 2 latka z haczykiem wiec bywa ciężko, zazwyczaj ktos mi pomaga albo slubny albo mama bo sama to bym sie chyba nigdy nie wygrzebała z domu:p:p:p Najgorsze to szykowanie ciuchów, zawsze miałam problem ze soba w co sie ubrac a teraz doszła mi dwójka i jeszcze w razie co cos na zmiane trzeba uszykowac....nie no kręćka dostac można:p:p:p:p:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. No my już cali spakowani, jeszcze tylko czekam, aż Mój Mały Książę się obudzi, dam Mu butle i w drogę. Za tydzień w sobotę wracamy więc napewno się odezwę. Ale w niedzielę znwu jedziemy na tydzień pobyczyć się do moich ordziców PAPAAPPAPAP Buziaki dla Was i dzieciaczków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Jestem ciekawa który z dzieciaczków zacznie sam siedzieć. :) Malutka pewnie to będzie twój Aleksander bo jest najstarszy :) no ale chyba nie ma takiej reguły. Tak bym już chciała żeby Piotrusiowi ząbki wychodziły, ogólnie to strasznie się ślini dwa razy mocniej niż wcześniej i jest marudny. Ciekawe czy jeszcze ciepło będzie, w sumie to by mogło jeszcze być, u nas dzisiaj słońce ale za to wiatr silny i zimny. Piotruś bardzo lubi bawić się karuzelą nad łóżeczkiem, i ogólnie to bardzo polubił łóżeczko. Jest śpiący to go wkładam włączam karuzele i po chwili już śpi, maluda kochany. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello :) zostałam ciotką ! :D mojemu brat przyszła dziś na świat córci Nadia :) ale się ciesze !!! :D:D:D jupiiii mojej Małej deserki nie smakują. Pluje lub zaciska usta. Za to smakuje jej bardzo zupka jarzynowa i marchewka z ryżem. Deserki spróbuje jej dać za jakiś czas... u nas też ząbków jeszcze nie widać ale ślini się czasem poi pas ! ;) w piątek ide na szczepienie. Musze się właśnie spytać o bioderka i o oczko bo jej coś łzawi... po za tym OK. Zdrowa rośnie, waży 6700 ( 4 mies i tydz), przesypia noce itd :) chociaż jak zwykle według mojej teściowej coś z nią nie tak ! nawet nie macie pojęcia jak mnie ta baba wkurza !!!wrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no pieluchy też nie zmieniam. Dopiero rano po karmieniu bo czekam jeszcze aż walnie kupe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mołuś gratulacje dla brata i bratowej :) U nas dzisiaj koszmarna noc nie wiem czy to sprawa zebów czy ze mały padł o 18 i o 20 na spiaco dałam mu jesc. Wczoraj pojechalismy na zakupy i moj pobił chyba wszystkie matki najpierw jak wpadł na słoiczki to przebierał i wybierał deserki i obiadki, a pozniej poszlismy do H&M, chciałam kuzynce dla jaj jeszcze nienarodzonego bobaska kupic taki cienki kocyk a naszemu dwie pary spodni dresowych zeby miał chłopak po domu a moj jak sie dorwał do tych ciuchów to masakra wybrał kurtke zimowa (bedzie w niej chodził w jesieni i jak bedzie w zimie cieplej) bo na konkretna zime chce kombinezon ale do kurtki musiał dobrac spodnie (gorzej niz baba jak kupuje dla siebie) tłumaczyłam mu ze mamy na taki okres ocieplane spodnie dla mełego ale on miał mnie jakby nie słyszał i spodnie tez mały ma. W H&M sa rzeczy H&M i LOGG i powiem wam ze róznica w rozmiarówce jest dokładnie o jeden rozmiar z LOGG 68 4-6msc jest dokładnie takie samo jak H&M 74 6-9msc mozna sie naciac chcac zrobic dziecku zestaw w jednym sklepie z dwóch firm (my bysmy własnie tak zrobili z ta kurtka i portasami), firma firmie z rozmiarem nie równa nawet dla dzieci Ide sprzatac bo mam taki burdel ze az wstyd od rana tylko pralka chodzi non stop, jak nie włacze odkurzacza to sie jeszcze obrazi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej, a moja mała wlasnie zasnela. Dziwna pora na spanie :( jeszcze jej nie wykapalismy. Zazwyczaj o 21 zasypia. Ale kolacje juz zjadła. Nie wiem teraz czy ja budzic. Moze sama sie jeszcze obudzi... Dałam jej dzisiaj posmakowac jabłuszka i mam takie mieszane uczucia. Bo ona nic nie przelknela a dałam jej z 10 łyżeczek i wysztko wylądowalo na sliniaku. Ale wygladało jakby jej smakowało bo strasznie sie przy tym cieszyła. Może dla niej jest jeszcze za wszesnie... Jak to u was wygląda z tym przełykaniem? Bo jak ona tak bedzie jadła to caly słoik jej podam i sie dziecko nie naje :P A dzien u mnie był zakupowy i o dziwo owocny :D kupiłam sobie dwie pary spodni, buty w góry i dwie bluzki. A małej kilka śpiochów i bodziaków na 74 bo nam sie skonczyły :P Maż został w domu z małą wiec mogłam spokojnie sobie poł dnia w galerii spędzic :) No i teraz trzeba zrobic to czego nie lubie najbardziej :( spakować nas na wyjazd :( zawsze mi to kupe czasu zjmuje i okropne mnie to meczy. No ale jutro wyruszamy :D troche sie ciesze a troche boje. Podróże z młodą dla nas ostatnio to mordęga :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my zaczynamy powoli sie pakowac ,zaczęłam prac ale przy tej deszczowej pogodzie nic mi nie wyschnie:o Dobrze ze od srody zapowiadają polepszenie pogody :) Zastanawiałam sie czy juz kupić małemu kombinezon bo polskie morze potrafi zaskoczyć ale stwierdziłam ,ze jednak nie jestem pewna jaki rozmiar kupic bo głownie kombinezon bedzie potrzebny na jesien i zome a mamy koniec sierpnia .Do tego czasu to Kacperek moze jeszcze dużo urosnąc a podoba mi sie ten i napewno go kupie http://www.4yourbaby.pl/produkt,94 A mam pełno spodni dla małego i to takich porzadnie ocieplanych . Zaczynam tez lubic robić zakupy dla małego z tesciowa,ostatnio kupiła małemu 2 polówki w Wójciku ,a dla niej wydac na jedna szmatkę dla dziecka 50zl to nie problem bo jak mówi to jej jedyny wnuczuś :P Dzis noc była lepsza ,ale w dzień maly troszke marudził A co do staników to ja nadal karmie i noszę model dla karmiących z Triumpha i Hanny style i ten drugi odpowiada mi bardziej .A gdy skoncze karmic to już powiedziałam ze wybiore sie do Esotiq i tam cos dobiore bo jednak ich bielizna najbardziej mi odpowiada(mam małe cycki i potrzebuje porzadnie zrobiony push up:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×