Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czerwone jabłko

Zelixa cz.II - sukcesy i porażki w odchudzaniu

Polecane posty

Gość Cudna1
wchodzę na wagę i 2 kg mniej na słodycze nie mam ochoty ale z jedzeniem różnie to bywa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochana1971
witam gdzie jesteście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cudna1
dzieczyny gdzie jesteście???? na innych forach chyba :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! ja równiez zaczełam brac zelixe ale zaczełam od razu 15 jak narazie 2 dzien czuje sie dobrze tylko nocka nie przespana ale czuje sie wypoczęta...ogólnie 1 dzien jak wzielam przeszłam dreszcze raz gorąco raz zimno ale jest to do wytrzymania i totalnie zero ochoty na jedzenie..zobaczymy jak bedzie dalej...a lek załatwiony bez recepty w aptece hehe ...musze schudnąc jakies 7 kg bo juz patrzec na siebie nie moge:/ dawajcie dalej znak jak sie czujecie pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dzis juz 3 dzien sorki za bład ogólnie przestrzegam diety i czuje sie okej czasem serduszko mocniej zabije ale daje rade;) a wy dziewczyny jak tam???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość innnaa
hej!! moge pozwolić sobie na jedzenie o określonych godzinach bo nie pracuje:) wczoraj się ważyłam i od ok 4 dni moja waga sie nie zmienia! czy którejś z Was też sie coś zdarzyło? biore 13 dzień, i od samego początku spadło mi 2 kg ale coś ostatnio staneło i nic nie chce zjechać! :( zaczynam sie martwić i załamywać:( a jak to jest u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam na kazdego inaczej działaja te tabletki.. ja jestem juz na 4 ..i jak narazie czuje sie ok ale .. wypadaja mi włosy!!!! ale to normalne gdy organizm przezył szok i sie osłabił ..dzis ide kupic jakies tabletki na wzmocnienie... ktos z was miał takie objawy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość capricornia
Hej dziewczyny :) Dziś mój 24 dzień z Zelixą 15, i jak do tej pory schudłam ok 4 kg - podaję, że ok, bo nie mam wagi elektronicznej, a ta moja jest stara i coś się pieprzy :/ więc w ten weekend kupuję nową elektroniczną :) Powodzenia dziewczyny, powolutku ale do skutku. Jeżeli macie silną motywację żeby schudnąć, to schudniecie :) Dziewczyny, nie ważcie się tak często, bo sobie tylko humor psujecie, waga spada u niektórych poprostu powoli. Najlepiej ważcie się co tydzień i będzie ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochana1971
przestałam narazie liczyć dni i tabletki na wage tez nie wchodze ale czuje sie ok po za małym kacykiem bo miała ciężki tydzien w pracy musiałam odreagowac i dzis juz jest ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochana1971
mało Was tu kobitki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochana1971
mnie już dawno wypadają włosy mam słabe paznokcie i nie od zeli :) ale witaminy naturalne i jest coraz lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cudna1
Mi też wypadają włosy, paznokcie słabe :( Ogólnie czuję się ok, czasmi tylko boli mnie głowa...ale też i od pracy. Trzymajcie się , przed nami weekend...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie..własnie wróciłam z pracy..ale na rano totalna porażka serce nawalało mi jak opętane nie mogłam juz wytrzymac ale wmuszałam w siebie jedzenie i było lepiej.... teraz tez zjadłam ale mała ilośc bo sumienie mnie gryzie ..nie chce czasem odjechac.... ja 4 dzien z zeli ale jak narazie nie mam zamiaru sie wazyc..a na solarium dzis zasnełam..totalnie zmeczona..ale musze wytrzymac wierze ze dam rade!!! a wy jak tam? aha i jeszcze jedno dzis kupiłam sobie kolejne tabletki SILICA na wzmocnienie włosów paznokci i cery hm.. zobaczymy czy cos poradzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość innnaa
Witam, EVA 22 Sadze za powinnaś brać tabletki na wzmocnienie, każda z nas powinna czy zażywa Zelixe czy też nie, ale zapytaj w aptece czy można stosować razem z zelixa (ostrożności nigdy za wiele).mam pytanie czy jesteś na jakiejś diecie? czy starasz sie nic nie jeść? chce sie Wam pochwalić też swoim małym sukcesem dzisiaj założyłam sukienkę którą od wielu miesięcy nie mogłam na siebie wcisnąć:) od rana jestem w skowronkach :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inaaa staram sie jesc ale mało a pierwsze dni poprostu mi sie nie chciało..a po drugie SILICA ma wiele w sobie minerałów witamin i ziół i można je brac ze wszystkimi lekami... i również z Zelixą tak że biore je bez żadnych obaw i czekan na rezultaty....a głównie staram sie jesc owoce i warzywa rózne sałatki i o stałych porach ..ziemniaków nie jem miesa jak narazie też nie ... chebek jedna skibeczka na rano i tyle... dzis 5 dzien i czuje jest dobrze zobaczymy jak dalej odezwe sie do was jak wróce z pracy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Dzisiaj jest mój 20 dzień z Zelixą 10. Czuję się świetnie i jak do tej pory nie mam żadnych skutków ubocznych (nawet z zaparciami już sobie radzę ;) ). Łykam błonnik z ananasem+chrom i nie czuję się głodna i pomaga na zaparcia. Schudłam biorąc Zelixe 3,5 kg a w sumie 8,5 kg . Nadal nie jem ziemniaków, makaronów i staram sie nie jeść po 18. innnaa > gratuluję sukcesu :) na pewno to mobilizuje do dalszego dzialania:)Dla mnie sukcesem będzie jak zobaczę wagę dwucyfrową;) daaawno jej nie widzialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość innnaa
Witam!! EVA 22>> a może dostarczasz za mało organizmowi posiłków i to powoduje złe samopoczucie? ja jestem (a raczej muszę być) na diecie niskokalorycznej, i czuje sie naprawde świetnie, mam dobre samopoczucie, i też mi waga jedzie powoli w dół, a co najważniejsze nie odmawiam sobie smacznego jedzonka( na pewno nie jem smażonego i kalorycznych potraw:) ) jak będziesz chciała prześle Ci parę przepisów na maila :) , a z owocami EVA uważaj, niektóre wbrew pozorom dostarczają wiele cukrów i kalorii do organizmu, owoce są bardzo zdradzieckie CZERWONE>> dzięki masz racje to jest bardzo mobilizujące, tak samo jak świadomość ze nie jestem sama z problemami zbędnych kilogramów, i że można sie podzielić z innymi swoim małym sukcesem:), mobilizuje mnie też czytanie tego forum gdzie dziewuszki piszą o swoich sukcesach co powoduję, u mnie bynajmniej nadzieje że jak innym sie udaje to i mi też sie w końcu uda to forum jest jak grupa wsparcia :) a to wiele daje:) a jak u Ciebie? na pewno z czasem uda sie osiągnąć 2 cyfrowy wyniki wieże w Ciebie :) a jak można zapytać to skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!~Która jest dla Was lepsza? 10 czy 15? Ja osobiście stosowała ta i ta i nie ciekawie ;( po 15 nie mogła się skupić była jakas taka... dziwnie rozkojarzona a w pracyt nie mogę sobie na to pozwolić... po 10 kompletnie nic, mogam jeść i jeść... Co robić poradzcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość innnaa
hej!! KAROLINA>> ja sądzę ze przez parę dni weź 10 a potem spróbuj 15, przyzwyczaj najpierw organizm do środka a potem zwiększ dawkę, lub od razu 15 zażywaj a po paru dniach złe samopoczucie minie, organizm sie przyzwyczai :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ..może i masz racje inaaa mozesz mi przesłac na adres ta dietke z miłą chęcią skorzystam;) ja ogólnie po prostu mało teraz jem przez zele i dzisiaj 6 dzien i musze wam powiedziec ze super sie czuje żadnych objawów juz nie mam tylko nerwy ale to normalne;) a jeżeli chodzi o owoce to jestem dobrze poinformowana jakie owoce ile mają kalorii tak że spoko;) a tak wogóle ile ważysz inaa?? ja mam 172 cm i 66.6 kg ale uwierz mi mam z czego schudnac mam wielkie uda i wielka dupe!!! brzuch tez ze mam... i nadzieje ze zlece do 57 56 kg taki mam plan ... wiem ze mozecie pomyslec ze przesadzam ale jezeli czegos mocno chce to mi sie uda i tak zrobie;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość innnaa
hej!! EVA>>przepisy i instrukcje przesyłam w mailu :) ja ważę hmmm teraz nie wiem, ale tydzień temu 88 kg przy wzroście ok 166, otyłość 1 stopnia :( ale to z własnej głupoty tak sie stało. nie byłam nigdy takim patyczakiem ale byłam normalną kobitką powiedzmy ze mieściłam sie w górnej granicy wagi którą powinnam mieć, ale zaczęłam zażywać pigułki anty a gdy przestałam utyłam ponad 20 kg w rok , i nabawiłam sie (prawdopodobnie przez antykoncepcje) choroby spraw kobiecych:( i mam problemy ze zdrowiem, powiem Ci też że jak byłam w szpitalu spotkałam dziewczynę (od której zresztą sie dowiedziałam o Zelixie), która zażywała te tabletki aby schudnąć, powiedzmy sobie szczerze nie miała z czego tracić na wadze, nigdy nie miałą nadwagi nawet, ale wiadomo chęć dążenia do ideału i jak każda kobieta chciała byc szczupła, i wyrządziła sobie więcej szkody, niedopowiedziane odchudzanie, spowodowało u niej spustoszenie w organizmie, powiedzmy ze czeka ją jeszcze dłuższa rehabilitacja niż mnie odchudzanie, prawdopodobnie niektóre sprawy już nie wrócą nigdy do normy. Nie powiem że przesadzasz, jeżeli lekarz Ci je przepisał i zażywasz je pod jego nadzorem to najwidoczniej masz taką potrzebę:) ALE JEZELI ZAŻYWASZ JE NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ TO UWAŻAJ, BO TAKIE TABLETKI PRZEZNACZONE SA DLA OSÓB Z OTYŁOŚCIĄ, sama wiesz co robisz :) KAROLINA>> informuj nas jak tam u Ciebie i jak rezultaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
innnaa tak biore je na własną odpowiedzialnosc dostałam je z kumpela bez recepty w aptece... dziwie sie ze takie tabletki nam sprzedał koleś ... i wiem ze moze mi sie to odbic na zdrowiu ..ale kazdy ma inny organizm ..tak że myśle ze mi sie nic nie stanie.. jak co dam znac!! dzis pozwoliłam sobie na obiadek schabowego smazonego;) i troche ziemniaków i surówke ee tam w niedziele mozna sobie pozwolic;))) ale cały tydzien znowu dieta;) a organizm miesiwa czasem potrzebuje wiadomo;) dzieki za meila;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) innnaa > mnie również mobilizuje czytanie forum i osiągnięć dziewczyn w odchudzaniu. Jak one mogą to dlaczego je nie(?);) Dzisiaj na wadze 100.2 czyli waga 2 cyfrowa lada dzień i już nie mogę się doczekać kiedy to zobaczę. Aaaa jestem z woj .opolskiego a Ty? W ogóle skąd jesteście dziewczyny? Evi22> rany dziewczyno Ty przecież nie masz nawet nadwagi!!!!!Nie będę Cię krytykować bo nie od tego jestem ale czy dieta i ruch nie wystarczą w dążeniu do idealnej wagi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość innnaa
hej!! EVA>> nie ma sprawy, ja nie chciałam Cie jakoś zdenerwować tylko przestrzec Ciebie i inne dziewczyny (i te mniejsze i te większe )przed nierozsądnym odchudzaniem, i przed szkodliwymi skutkami. Bo należy zdać sobie sprawę z nich, ale uważaj na siebie :) CZERWONE>> ja jestem z wielkopolski, Poznań dokładnie mieszkam w Swarzędzu to jest takie miasteczko położone ok 10 km od Poznania:) myślałam ze może bliżej bo szukam kogoś chętnego na wspólne wypady do siłowni, czy na basen:) może jest ktoś chętny? No a co do Wagi to gratuluje i jestem pewna ze już jutro zobaczysz 2 cyfrową liczbę na wadzę:) oczywiście bede czekała na informacje :) a chciałam zapytać ile masz lat? nie pomyśl sobie nic ale ciekawi mnie ta informacja :) ja mam 23 latka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
innaa spoko nie zdenerwowałas mnie;) Ja jestem z Poznania;) a nie odchudzam sie samymi cwiczeniami bo nie mam slinej woli niestety:/ ja mam 22 lata i musze w koncu schudnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej innaa>no na siłownie raczej razem się nie wybierzemy he he:) Dzisiaj jeszcze nie ma wagi 2 cyfrowej a wręcz przeciwnie jest 30 dag więcej:O ale już się nie będę ważyła codziennie bo to nie ma sensu. Raz w tygodniu wystarczy a efekty będą lepiej widoczne. Co do lat to jestem nieco starsza;) mam 31 lat i 3 letniego synka:) Cudna, kochana > co u was słychać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cudna1
hej dziewczyny, w weekend nie biorę zelixy, bo to te są dni, które daje organizmowi odpocząć. Oczywiście wczoraj byłam na grillu ale tylko miesko z wrzywkeim :) zjdłam, to była dawka większa niż w tygodniu. Staram się mało jeść , pije dużo, narazie nie wchodzę na wagę...żeby szoku nie dostać...:) Ale generalnie dobrze się czuję. Dziś myslałam,że będę się wciskać w spodnie a tu luzzzzzzzzzz, pasekiem musiałam się ścisnąć :) Dziś kolejny dzień walki z wielkimi grubymi nogami, d..... talia osy może za dwa miesiące :) Ja nosiłam rozmiar 44, a teraz 40 ,a czasami wbijam się w 38... ale jak juz Wam pisałam moja waga , którą chciałabym osiągnąć to 55kg, a mam wzrost 160cm. Dla mnie najgorsze są słodycze,pieczywo, które uwielbiam,a teraz nie jejm prawie w ogóle. Pije dużo czerwonej herbaty i wody z dodatkiem aqua slim, bo ona zpycha :) ...ale dziś się rozpisałam i głowa mnie nie boli teraz w ogóle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich bardzo serdecznie....... Właściwie to nie wiem od czego zacząć.....przeczytałam Wasze poprzednie wiadomości i zdecydowałam się na "kuracje" Zelixą. Biorę pod uwagę wszystkie efekty uboczne, zrozumiałam je i się z nimi liczę. Zamówiłam tabletki i czekam na przesyłkę......z niecierpliwością czekam na przesyłkę i z "zazdrością" czytam o Waszych kolejnych zgubionych kilogramach......jestem zmęczona ciąglym siłowaniem się z głodem........ pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×