Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lollibelly

-----Mamy w Anglii-pogaduchy o tym i owym D

Polecane posty

Dzien dobry! Ale sie usmialam z tych topikow!!!Ja tak kafeterii nie przegladam,ale chyba zaczne!!! Z tego wszystkiego zapomnialam co napisac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czołem dziewczynki :D na kafe zdarzają się czasem prawdziwe perełki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziolchy topiki sa niezle na forum tutaj dobre sa tez o tesciowych i przebojach z nimi ehhe jade wlasnie na lotnisko po moja coreczke i meza :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! Dzieki Lolli, Przygarnieta i Aga UK, ze jechalyscie mnie odwiedzic. Maz Lolli powiedzial mi, ze zasnela nawet za kierownica i dlatego nie dojechalyscie... Reszty mojego baaardzo skomplikowanego snu nie pamietam... :D A u mnie w kuchni zalegla sie mysz albo szczur! Mam nadzieje, ze jednak mysz... Widzialam wczoraj tylko pupke. Z ogonkiem. Zadnych szkod nie stwierdzilam na razie, bobkow tez brak. Myslicie, ze lapka na myszy to dobry pomysl? Ja tak nie lubie jak mi cos lazi po kuchni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D :D He he , Onyx, a mnie sie snilo ze jakis obcy facet ze mna flirtuje :o Na szczescie to tylko sen :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D :D He he , Onyx, a mnie sie snilo ze jakis obcy facet ze mna flirtuje :o Na szczescie to tylko sen :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwne, przeciez wyslalam tego posta tylko raz... :o Onyx...moze Twoj snajper maczal w tym palce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helou kobialki :) onyx az tak sie stesknilas? :P dobrze ze nie prowadze bo bym sie bala do auta wsiasc ;) u nas nic ciekawego (dla odmiany), walcze z benefitami ehhhhh, wszedzie mysla ze jetsem nie z Pl tylko z Tybetu chyba.co rusz ktos chce ogladac moja wize.skad ci ludzie sie urwali??? :O onyx, ja mysle ze musisz meza wziac pod pache i jechac znow na wycieczke po czekoladki dla mnie.moze byc za tydzien, a jak Tobie pasuje? :) a jeszcze co do snow, to ja mam naprawde zwariowane (klasyk-po pokoju mojej mamy dookola choinki biega mrowkojad z grabkami w lapce i zbija bombki.potluczone wsysa swoja wsysaczka i szatansko chichocze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja najfajniejsze sny mialam w ciazy, takie czterowymiarowe, z zapachami i w ogole full wypas. Pod koniec ciazy niestety zrobily sie bardziej krwawe. No i przestalam je lubic. Lolli, moze mysz skojarzyla mi sie z kotem, koty - skad wziac, kto ma... Lolli! Tak to widze. Mrowkojad tluczacy bomki - super! Powinnysmy zalozyc topik ze zwariowanymi snami... ;) Ja wczoraj mialam taki, ze strasznie glosno gra muzyka taka jak na karuzelach, ale bardziej marszowa. Do pokoju maszeruja jeden za drugim rysunkowe krasnoludki. Pierwszy rzuca sie w rytm muzyki na podloge, drugi na niego, trzeci na drugiego itd. A tu przez drzwi idzie taki straaasznie gruby krasnolud i tak tupie, ze wszystko sie trzesie. JAk go zobaczyl ten spod spodu to dalejze sie wyrywac spod kupy, ale nie daje rady, hehe... Obudzil mnie moj smiech :) Wiecie co, chyba przesadzaja z ta otyloscia jako choroba cywilizacyjna. We Francji i Belgii ludzie przewaznie sa szczupli. Ale za to widzialam ich cale tabuny biegajacych i jezdzacych na rowerach. Nawet takie starsze babki, co to w Polsce juz na pogrzeb zaczynaja odkladac :( Normalnie mowie wam -z tylu liceum, z przodu muzeum. Zazdroscilam tym babciom figury!!! A chyba nikt nie powie, ze Francja czy Belgia jest nieucywilizowana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jedno: moj maz mial pretensje, ze nikt z nim nie chcial po angielsku rozmawiac, a jak ja startowalam z moim polamanym francuskim, to oczy wszystkim zaczynaly blyszczec i cierpliwie wysluchiwali mojej wersji ich jezyka :) Cos w tym jest, naprawde. W sklepach jest ok, ale tez nie nalezy uzyc angielskiego znienacka :D To dopisujemy francuski do Maksia listy jezykow. Dajcie namiary na ta Jancie, poczytalabym se cos smiesznego... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Black and Gold! 🖐️ Fajnie ze ktos przerwal moj monolog. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onyx....to z pralka, a raczej w pralce wymiata ;) Witaj Black and Gold!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahhaa Onyx1 a ja nie dojechalam bo wzielam fajnego goscia na stopa a ,zepo drodze rosl piekny gestsy las byl las to sama rozumiesz...nie moglam sie oprzec:P U nie internet szwankuje i wlasnie sie zbieram do T-Mobila zrobic awanture bo moja cierpliwosc sie juz skonczyla:( Moja mala od 10 do przeedszkola szoruje wiec troszke spokoju bedzie ,boma okres przytulanja sie i ze mnie ni zlazi:) Milego dnia laseczki do pozniej jak Bog da i T-Mobile:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny dostałam dziś ulotkę z asdy i szykują sie nam promocje :) od 15 do 27 będą dziecięce rzeczy :D papmersy mega pack za 12, karton chusteczek nawilżanych z pampersa za 9,krzesełka,kojce,wózki spacerowe,foteliki samochodowe po 25,body pakowane po 7 sztuk za 5 f,kaszki pakowane po 2 opakowania po 2 f i ponoć wiele innych rzeczy po 1 f :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 dni temu dostala poczta meilowa informacje ze moge wziasc udzial w akcji Eurorest i otrzymac czek na 14 dniowych bezplatnych noclegow w 1000 hoteli w 14 krajach europy i wzielam udzial jedyny koszt jaki poniostam to 29.90funta za przesylke:) Mam nadzieje ze to nie "pic na wode foto montaz" bo maz bedzie sie z mnie smial przez nastepny rok:O meila dostalam od o2 to moze sie uda :)a wybralam Portugalnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam :) Nadia w szkole-co za cisza... :D Lennox przed chwilka narobil do nocnika-zuch chlopak!musze go czesciej sadzac to wreszcie sie pozbedziemy tych pampersiakow :)szkoda ze lato sie konczy a nie zaczyna-moglby latac z golym tylkiem i latwiej by sie nauczyl a tak to zanim rozbierzemy bluze, ogrodniczki, body to juz po sprawie.wczoraj na przyklad posadzilam go na nocnik i owszem, posiedzial chwile ale bez efektu i juz sie zabiera do zabawy, no to ja go znowu na nocnik i tak w kolko az sie wkurzyl, ja spasowalam i poszlam po pieluche, wracam, a tu wiadoma substancja na srodku dywanu :O :D zlosliwiec??? onyx hilarious fotencje! to ja tez cusik wrzuce moze :) http://picasaweb.google.co.uk/lollibelly/3september?authkey=Gv1sRgCNW9nP2CrM7ViQE#5377942053662530530 aaaaha i jeszcze musze Wam powiedziec jakie moje dziecko jest szczodre.bierze koteczki za ogonek (tudziez za lepek) i rozdaje wszystkim dookola wolajac radosnie 'da!da!' (jeszcze nie czai ze daj dziala w jedna strone a 'masz' w druga :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lennox takie miny odstawia na tych zdjeciach, ze brzuch mnie boli ze smiechu. To pierwsze w wannie niezle :) A co do snow....to wlasciwie nic mi sie do tej pory nie snilo po porodzie az do tego snu z flirtem i ....zaczelo sie na dobre. Wczoraj w nocy snilo mi sie, ze mam romans z moim kierownikiem z dzialu kadr (na marginesie gosc ma zone i dwojke dzieci) i pamietam, ze go chowalam pod stolem przed moja mama (gosc ma gdzies z 1.90 metra :D a wszystko dzialo sie jeszcze kiedy bylam "grzeczna" uczennica : D :D :D Teraz po poludniu ucielam sobie mala drzemke i tym razem mialam romans z Enrique Iglesiasem. Juz nie dodam co robilismy :P A moj M byl za sciana( w tym snie juz bylam dorosla :D Normalnie az sie boje dzis klasc bo nie wiem co z tego wyjdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm, Aga UK - to ty masz jakies romansowe te sny... :) Szczerze mowiac, wole juz krasnoludki od mlodego Iglesiasa... :P Ja mam jakis kiepski czas. Czegokolwiek sie chwyce to nie wychodzi :( Zalamka totalna :( I wszyscy sie mnie czepiaja - dzis to apogeum, trzy listy z invoicami, ktore juz daaaaaawno zaplacilam. Nic tylko sie urznac. A tu Maksiu na cycu. Swoja droga, to mnie tez juz zaczyna meczyc. Chyba jestem wyrodna matka, buuuu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kawowo w ten ponury poranek! My juz an pelnych obrotach od jakis trzech godzin, niestety. Z dobrych wiadomosci to udalo mi sie wreszcie dopasc mailowo fachowca ktory mial skonczyc prace 2 miesiace temu. Oczywiscie jak jest dobra wiadomosc to musi byc i zla - nie skonczyl... :( Nie wiem jak wy, ale mam wrazenie, ze tone w papierach. Staram sie wszystko zalatwiac na biezaco, ale niektore sprawy to jak ta Lolli o benefity - przynies wize to dostaniesz. A skad wziac wize...??? :P Normalnie jakiegos dola lapie, a podobno jesien to najmniej depresyjna pora roku. Co to bedzie na wiosne...??? A na innym topiku znalazlam fajny kawal, ale z brzydkimi wyrazami. Sa tu dzieci...? Ostrzegam co wrazliwsze mamusie, zeby nie czytaly :) Rudy kocur z trudem przebijający się przez zaspy, z wysiłkiem odrywając swoją zmrożoną męskość od lodu krzyczy na całe gardło: - No i ku*wa gdzie?! Pytam was - gdzie jest ta pier***ona wiosna? Co za poj**any kraj?! Gdzie dziewczyny, przebiśniegi, świergolenie skowronków?! Choćby ćwierkanie wróbli, choćby krakanie wron - gdzie to ku**a wszystko jest?! A odwilż kiedy wreszcie przyjdzie? Śnieg z nieba napier***a jakby ich tam w górze poj***ło... Niby ponoć wiosna już jest, ku**a - łgarstwo i oszustwo na każdym kroku!!! A ludzie słysząc kocie krzyki uśmiechają się do siebie i mówią łagodnie: - Słyszysz jak się drze? Wiosna idzie... Kotów nie oszukasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Onyx1 za poprawienie mi humorku z rana moja mala tez sie usmiala (zartuje) Milego dnia i nie doluj sie tak jak cos zapraszam na kaffffeeeeeee:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onyx, dzieki za uświadomienie. Już nie bedę walić butem w parapet jak usłyszę kocie jęki. Biedactwa... Anecia to Ty tak przez pomaranczową zamilkłaś? no nie mów!Nieraz myslalam o Tobie, że jakaś poważna sprawa czy co... Ja kołderki nie kupuję Olce. I tak się rozkopuje, nie ma sensu. Polarowe śpiochy są the best A my chorujemy pełną parą i pełną chatą. W s z y s cy mają grypę . Nie śpimy po nocach bo trzeba nosić albo jedną albo drugą albo obie na raz...ale pocieszam się ze z każdą taką nocą jest o jedną mniej do konca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szykuje się u nas przeprowadzka. I to nie byle jaka!do Polandu. I nie powiem zebym sie cieszyła...powiedzcie mi gdzie mozna kupic pudla do pakowania tak by nie przeplacić. na ebayu?A jeśli przewoźnik to jaki? macie jakieś doświadczenie w tej kwestii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
morning kobity :) borowka niezle wiesci!i to tak juz zaraz???pudla to najlepiej wziac ze sklepu jakiegos wiekszego tylko nie za duzego bo tam maja specjalna 'procedure' pozbywania sie kartonow.ale juz jakis lidl czy co-op poradzi? no to kiedy wielka przeprowadzka?dbrze ze w pl tez jest kafe :D anecia no wlasnie, ja tez sie martwilam o Ciebie-szykuj dupsko na klapsy :P wczoraj tak chwalilam lennoxa za ta kupe do nocnika a on za chwile zrobil 3 razy taka do pieluchy.wieczorem to samo-pelna pielucha i za chwile znowu.za duzo sie najadl czy co? a moze to przez to ze zezarl troche mojej activii??? tak pisalysmy o tych snach ze... znowu mialam dziwny.bardzo dziwny... erotyczno-przygodowo-sensacyjny ;) ide po jakas herbse :) aaaa onyx zaraz odp na mejla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli już o kupskach... Olka zaczęła robic soś w kolorze smółki. czy to moze byc po calpolu?az sie przestraszylam jak to zobaczylam Szykuje sie na koniec października. Wtedy to mialam jechac do Pl na m-c ale teraz sytuacja sie skomplikowala i bede tam "trochę" dłuzej i prawdopodobne ze w przyszlym roku bede znowu w Londynie. I to mnie rozstraja konkretnie bo nie wiem co mam btrac a co zostawiać. pewnei weźmiemy wszystko. Przeraża mnie to tak naprawde, jeszcze nie jestem gotowa. No ale na szczescie tam też jest internet;) wlasnie w tesco pudel nie dostaliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Tak przez pomaranczowa zniklam!Napisala mi,zebym slownik poczytala,bo siedzenie na benefitach to nie wszystko,zabolalo to okropnie,bo mozliwe,ze to ktoras z nas byla,rozumiem,ze bledy przeszkadzaja,ale co jej do tego,ze siedze na benefitach!!!A zreszta h... z tym,bylo minelo. Borowka do Polandu uciekasz!?Ale nie na stale?Przykro,mi ze chorujecie:( zycze szybkiego powrotu do zdrowia🌼 Lolli nie marwt sie Lennox napewno nauczy sie robic na nocnik,jeszcze ma czas;)'mozliwe,ze po aktivii tyle kupek zrobil,a moze po prostu taki dzien. Amelia juz doszorowala do kuchni ide za nia bo zaraz cos wykombinuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×