Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lollibelly

-----Mamy w Anglii-pogaduchy o tym i owym D

Polecane posty

Anecia, mialam Ci wczoraj napisac,ale mi z glowy wylecialo. Patrzac na job description: Midday supervisor-to taki jakby wozny chyba :-) -wyciera stoly jesli sa pochlapane w trakcie czy po zajeciach -nadzoruje mycie rak przez dzieci i uczy je jesc i dobrych manier przy stole (primary school) -zglasza jakies wypadki,incydenty dyrektorowi jesli trzeba -pilnuje porzadku i dyscypliny w szkole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje aga uk moj maz mowil,ze to ktos jak w pl brygadzista,nadzorca.ale to praca w porze lunchu wlasnie wiec ty chyba masz racje a kupilam martini rosso mam nadzieje ze bedzie dobre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anecia dzięki za kciuki :) przydadzą się a Hania znowu chora 😭 znów ma gorączkę,katar i kaszle :( Lolli to super :) nie będę ukrywać,że 'przekłuwacz' potrzebny mi już,ale jeśli nie znajdę chętnego to na bank skorzystam z waszych usług. i jeszcze pytanko,troche nie na temat,ale nie wiem jak się zachować :O co byście zrobiły gdybyście wiedziały,że jeden z waszych sąsiadów jeździ notorycznie po pijanemu,i nie chodzi tu o prowadzenie po jednym piwku:O gość w tygodniu jest ok,ale jak przychodzi weekend to co tydzień,całymi dniami gdzieś jeździ,ledwie wróci i znowu jedzie,czasami jest tak pijany,że ledwie na nogach stoi :O rozmawialam z nim kiedyś i mu powiedziałam,że mi się to nie podoba i że boję się o bezpieczeństwo moich dzieci i dzieci sąsiadów które bawią się na osiedlu,ale to jak grochem o ścianę :( z jednej strony mam ochotę go ukrócić,a z drugiej nie czyń drugiemu co tobie nie miłe no i nie chcę być donosicielem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pochwalony :) dzieki za wsparcie dziewczyny. jeszcze troche z nimi powalcze a jak mnie wkurza to poszukam sobie czegos innego. przyjechali dzis moi tesciowie... na 4 tygodnie :) Anecia mi sie wydaje ze to cos w rodzaju pani swietlicowej, ale moge sie mylic. onyx "head, shoulders..." , "The wheels on the bus" oraz "twinkle, twinkle..." to byla podstawa u mojej Eli. Kuba za to uwielbia "cie cie cie sroczka mala...". do rania moje drogie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zas przelotem :) frugo-spisz rejestracje i jak bedziesz widziala ze wiada do auta po pijaku to od razu zadzwon na policje i zglos anonimowo(tylko na non-emergency numer-w necie znajdziesz) napewno.za rogiem moze potracic dziecko :O ja tez winko pije.dzis renskie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frugo dzwonilabym gdzie sie tylko da nie wyobrazam sobie jakbys sie czula jakby wyrzadzil krzywde komus po jezdzie po pijaku gardze takimi ludzmi, rzygac mi sie chce na nich, przysiegam ze jesli mojemu dziecku by sie cos stalo przez pijanego kierowce nie wiem co bym zrobila, ale cos zlego na pewno, czy jemu czy sobie rzygam na nich, cwaniacy pierdoleni i mysla ze im wszystko wolno, bo sa pijani i tacy zabawni, wyluzowani i umieja jezdzic, dzwon bo nigdy sobie nie wybaczysz jesli cos... nie czyn drugiemu tu nie pasuje, to on czyni zle, Ty postapisz zgodnie z sumieniem i prawem sorki za wylewnosc, jestem po 2 piweczkach, oblewamy kolezanki ciaze :) nie mam litosci dla takich ludzi jak sie pic nie umie to sie nie pije!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! frugo ja bym dzwonila gdzie sie da!!!taj jak pisza dziewczyny przede mna,pozniej sumienie cie bedzie gryzlo!a co do nie czyn drugiemu...to wlasnie on pewnie pogan to sie nie liczy;) mamoEli dopiero by bylo jakbys odeszla by by wiedzieli,ze stracili dobra pracownice.milego spedzonego czasu z tesciami! ja tam widze,ze dzisiaj bedzie kilka na kacu :p ,my jutro wypijemy tzn.ja lampke bo Amelia bedzie spiewac jak kilka wypije. Milego Dnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich po długiej nieobecności 🖐️ Byłam w Polsce, goszcze również koleżanke z Polski, więc czas na czytanie kafe to byłby totalny luksus. Do tego przygotowuje się ogromnymi już krokami na powrót na uczelnie (już trzęsę zębami jak to będzie) i... mam 11 miesięczną busy bee Maja !!! Była pierwszy raz u opiekunki, krótko więc poszło wszystlko ok, we wtorek powtórka a od następnego poniedziałku częściej.. kiedyś trzeba. Poza tym jest kochana i dużo się uśmiecha. Coraz częsciej stoi sama po pare sekund, więc może na roczek pójdzie jak to mówią. Mam nadzieje, że u was wszystko dobrze.... Lolli, jak interes się kręci ?? Spóźnione Wszystkiego najlepszego dla roczniaków z września {kwiatek] Posypią się teraz te roczki :) No i baa.. moje dziecko właśnie szklanke stłukło.. ta to ma krzepe, przywaliła nią w podłoge.. a to taka z tych grubych szklanek :classic_cool: hieh No i to by bylo na tyle chyba Postaram się częsciej odzywać.. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczencje kamila :) interes juz w ostatnim stadium przygotowan i niedlugo ruszamy.opowiem Ci kiedys prze ztel skad te opoznienia. ja tylko na chwilke bo na carboot jadym :) (sorry, onyx mam nadzieje ze mnie nie znienawidzisz, a jeszcze lepiej ze tez dzisiaj jedziesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Kamila! Lolli, no nie jadę, za dużo wczoraj było wyjazdów i spacerów, dziś też planujemy 3-4 godzinny spacer, więc od rana gotuję i sprzątam coby się wyrobić. A właściwie coby przerobić zakupy z wczoraj, bo wątróbka miała ważność tylko do poniedziałku, ryby były mrożone więc też na wszelki wypadek już udusiłam, a na barszcz i leczo po prostu miałam straaaaszną ochotę! Ale w następnym tygodniu jest car boot niedaleko, na Chiswicku. Podobno jest fajny, tylko że odbywa się wyłącznie w pierwsze niedziele miesiąca. Pojedziemy-zobaczymy. :) Maks chyba zaliczył jakiśskok rozwojowy, teraz bardzo chętnie ze mną śpiewa, odpowiada na pytania "jak robi..." (np. piesek). Fajnie jest! :) Okejos, muszę posprawdzać teraz, w którym szpitalu robiątesty krwi coby jutro się wybrać. Jak tam, skacowane koleżanki - kawusia czy klin? Ja jużpo. Kawie oczywiście :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam was i miłej niedzieli , już mówiłam że na car booty nie jezdzimy mąż nie wstanie mi rano w niedziele i nie przepada za tym dzieciom chyba trzeba troche garderobe kupić na zime ale nie am jak bo cały czas nadgodziny i nastepny tydzien tez a do e bay cos nie ma teraz przekonania bo tak oszukuja jak mogą sama nie wiem, pozdrawiam i milej niedzieli witam kamilablack

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helo hej kamila black zaraz zwariuje z tymi wyskakujacymi reklamami!!! ehhh lolli po pierwsze!!! ja tez chce na carboot!!!! buuu, moj D wczoraj dopiero zdal teorie , ale zdxal! wczoraj opijam jego zdany test, ale tak lekko, advokatkiem ;) no wiec mysle ze w koncu kupimy te auto, i na wiosne juz bedziemy jezdzic hehe ja mam prawko 7 lat ale sie boje jezdzic.. :( rok temu rodzice wypadek mieli i teraz jak wsiadlam w auto i jeszcze z Zuu moja to myslalam ze zawalu dostane za kazdsym razem jak ktos sie zblizal do mnie czy cos :( poi drugie! prosze mi sie sprezac z tatuazownia gdyz moj D juz na szpilkach siedzi :P po trzecie ;) czekam na maila ;) magda ja tez sie przejechalam nie raz na ebayu :( ludzie potrafia szmaty wciskac innym i twierdzic jakie to super! ja w przyszlym tygodniu bede miala dostawe nowych ciuiszkow ale nie mam pojecia jakie beda... sie okaze ;) ja juz po kawusi Zuu spi ja sie kapalam godzine, jak zwykle sobie dalam czas w wannie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoko Lolli Jak juz sie wyrobie z kumpela i bede ogarnięta i sprzątnięta to na pewno zadzwonie w przyszłym tygodniu :) Elo babeczki onyx i madzia 🖐️ 🌼 Ogólnie to dodałam właśnie sporo zdjęc na fotosik więc zapraszam i za jakiś czas będą tez ze szklarskiej... bo niestety przenośne USB zostawiłam w Pile hieh i mama wyśle miłej niedzieli trzeba skunsa przebrać !!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my juz po carboocie ale szalu dzis nie bylo.oczywiscie sprzatnieto mi sprzed nosa zarabisty trike mothercare + hustawke, nie wspomne juz ze z ciuchow to fajne byly ale dla dziewczynek :O za to kupilam mega wiadro klockow drewnianych+drewniany pociag, no i poduche z ikei na ktora polowalam na ebayu (poszla za 8 f), kupilam za 50 p :D alantoina juz wysylam mejla.jak znajde Twoj adres :O jakby co to podaj jeszzce raz plis, ale moze mi sie uda znalesc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Lolli, jaka poduche z ikei udalo ci sie kupic? krecika? ja kupilam dla maksa ale zapomnialam w polsce, bo spakowalam na remont i juz nie zdazylam odpakowac :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh, lepsza niz moja dla Maksia - ma nadruk z encyklopedycznego hasla 'hyperactiv' :D Ale dzis byl w koszulce "I promised to by a good boy for my mum". A na sweterku - "There comes troubles" zeby byla rownowaga. Jak juz dostal takie ciuchy to niech chodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam z napisami zbyt wielu dla Lesia.jedynie body z napisem 'my pee pee is bigger than yours :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa i chcialam tylko zauwazyc ze nie posiadam konta tlen.pl, nie wiem skad ten mejl :O i nie da sie wylaczyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) witaj kamila_b! lolli niezly t-schirt dla nadii ja swojej trojce tez bym to kupila:)Amelia od wczoraj raczkuje!popiernicza jak szajbus!maz mial niezly prezent! aaaa ide bo lezie pod telewizor!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc mamy, fajne to koszulki znnapisami, anecia naprawdę mała już raczkuje , mojej szwagierki jest starsza o 3 tygodnie i jeszcze sama nie usiądzie a jak siedzi sama to króciutko, pewnie szybko bedzie chodziła, gratulacje my kończymy roczek za 2 dni ale dopiero daje po kilka kroków sam od zeszłego czwartku, za zapowiadało się ze szybko zacznie chodzić, ale co tam ważne że sie puszcze po lkilka kroków, poza tym jest okropnym bałaganiarzem i uwielbia psy kamilablack-miłego powrotu do nauki pozdrawiam was ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anecia, gratulacje dla malej, a ty pewnie masz mniej czasu bo musisz chyba zasuwac razem z dzieckiem, nie? Pamietam, ze po pierwszej chwili dumy z dziecka zaczelam goraco zalowac jej ruchliwosci :D Magdae - kazde dziecko sie rozwija inaczej. Mamy topik dzieci z wrzesnia 2008 i tam masakra - jedne lezaly jak nalesniki, a inne juz zasuwaly; jedne mialy po kilka zabkow a te drugie wcale... itd. itp. Byle zdrowe i w normach, jeszcze zreszta ma 2 dni zeby udoskonalic sposob poruszania ;) A propos norm to Maks spadl wzrostem z 50 centyla na 25, dodam tylko, ze bylo to pierwsze mierzenie od dluuuuuugiego czasu i w dodatku pierwsze na stojaco. Zapytalabym lekarza przy szczepieniu ale to taki konowal, ze myslimy o zmianie gp, bo wiele juz widzialam, ale czegos takiego to nie. Nie wiecie, czy w NHS mozna jakos zdobyc informacje na temat "dobrosci" lekarza, maja tam jakies rankingi czy co...? Czy ja tak mam na chybil - trafil (z przewaga chybil...)? Ok, wpadne pozniej. Papa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie "jej ruchliwosci" tylko "tej ruchliwosci" o Bofe, Bofe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×