Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lollibelly

-----Mamy w Anglii-pogaduchy o tym i owym D

Polecane posty

dzieki za rady, chyba zostane przy formule jeszcze na jakis czas a jak Amelia zacznie jesc lepiej moze ja przerzuce juz calkiem na krowie Lolli, juz sobie wyobrazam jak dumnie kroczysz po ulicach w swoich unikatowych trampkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nom, sobie krocze :P ktos pytal ile daje formuly na dobe-pelna porcje (210 ml wody+7 formuly) dostaje na kolacje i rano jak wstaje.w nocy dostaje krowie + ok 150 + 3 formuly (zamiast 5) i w ciagu dnia tez raz tak samo.przyznaje ze to dokarmianie to wlasnie dlatego ze sie martwie czy wszystko dostaje i czy nie jest glodny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzisiaj jestem saaaamaaaa :D :D :D no, nie liczac dzieci ale male spi a wieksze oglada Hanne Montane, to tak jakby jej nie bylo :D no i co tu robic?ktora wpada na herbate z wkladka??? :P czuje sie jak kiedys, gdy mama wyjezdzala na weekend i zostawalam sama w domu iiiiihhhhhhaaaaaaaaaa heheheh chyba pobuszuje na ebayu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem ze chcecie poglebic moje uczucie samotnosci?sama w domu iiiiii sama na kafe?bo pojde zjesc wafelka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie, Lolli, to sie nazywa zmowa milczenia :P A tak powaznie to juz naprawde bym chciala sama w domku posiedziec... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolli u ciebie też Hanna Montana,ja już mam jej dość :O wszędzie H.M wszystko trzeba koniecznie mieć z H.M :O dobrze,że przestają to już kręcić bo jeszcze nie dawno myślałam,że na emeryturze będę na to skazana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o prosze!wafelkiem pogrozic i zaraz wylaza!!! :P kurde troche sie nieswojo czuje sama hehehe, nie wiem co ze soba poczac.obejrze ostatni odcinek Big Brothera (nigdy nie ogladam ale w tym roku jest niezly!) i kimono...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech- maz ma Christmas party dzis- i pojechal- i chyba dzis nie wroci :( mialas go odwiezc ale maly na cycu zawisl i duppa miejmy nadzieje ze dostanie pokoj w hotelu i zadzwoni po mnie- bylaby okazja nadrobic zaleglosci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witajcie babeczki! POstaram sie troche wiecej pisac od poniedzialku bo mam urlop. Ten tydzien to bylo urwanie glowy - praca, jeszcze praktyki przez caly tydzien - wlasciwie wychodzilam jak Franek jeszcze spal i 2 razy zdarzylo sie ze wrocilam kiedy juz spal :o Co do mleka to Franek rano dostaje kaszke na gesto z posiekanymi owocami na mleku krowim (owsianka, kasza manna, kasza jaglana, kaszki dla dzieci) a wieczorem pije formule.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trele_MOrele
Wrazie czego podaje swoj email chmurka_88@interia.pl oraz gg 6762057 Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Ja podawalam Formule do 2roku adasiowi c&g 1+ na trojce jest napisane,ze to dla dzieciod 6mies do 24 wiec co najmniej do 2roku trzeba podawac.Kolezanka powinna to poczytac o tym podaaniu mleka krowiego bo jak jej mala skonczyla 11mies to ta juz krowie podaje i nie dotarlo do niej ze do 24mies jest na mleku napisane. heh a moja fisiowata tesciowa oznajmila,ze slub bierze, i wczoraj jeszcze,ze jedzie do wnukow a te wnuki to od jego zony corki,nie wiem czy on rozwodnik czy wdowiec.Zostawila corke sama na 3pokojach i sie wyprowadzila do narzeczonego haha dobra jest! ok kto na kawci?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skulls jesli chodzi o implant to jest on niedostepny w pl mozna go sprowadzic i znalezc lekarza,ktory potrafi go prawidlowo zalozyc i pozniej wyciagnac,nie wiem czy mozna byc bezplodnym po nim,jednak przez 3lata jajniki nie dzialaja wiec moze niektorym po wyjeciu juz nie zaczynaja dzialac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, :)przeczytalam wszystko co napisalysicie tyyyle stron. kurcze noalex jadl formule z kaszka, ma prawie 1.5 roku. ale on w nocy jje, w nocy dostaje jedna butelke krowiego mleka okolo 150-180ml do tego 4 lyzeczki kaszki. rano dostaje na sniadanie kaszke z weetabix i jogurtem. je serki i jakei stam rzeczy. to mowicie ze mam mu dawac jeszcze formule? chodzi o to ze jakon w nocy formule dostawal to sie nie najadal, rowno 3 godziny i sie budzil z krzykiem wzaskiem i jesc chcial, a jak zaczal dostawac krowie z kaszka to przynajmniej tylko raz sie budzi. sama niewiem, moze do krowiego w nocy bede mu dawac formule i kaszke zeby geste? bo w dzien butelki alex juz dlugo nie sostaje, on jej nie chcial, tylko w nocy, kolacje tezkaszka na mleku krowim i jogurt i platki. a jje duzo owocow, warzyw, no generlanie wszystko mu daje, nie wyglada zeby mu czegos brakowala, a moze podaawac mu witaminy jeszcze dodatkowo? formula dla niego to za malo, mi sie wydaje ze to tez trzeba patrzec jak dziecko jest duze, bo wiele sarszych dizeci jestmniejszych od alexa i moze on wiecej przez to potrzebuje? nie wiem sama zglupiec mozna a co do tesciowych, to ja juz wiem ze nie chce zeby przyjezdzala z tzw pomoca jak drugi szkodnik sie urodzi, ostatnio jak byla jak alex sie urodzil, to w depresje wpadlam i teraz niechce powtorki z rozrywku, wszystko zle robilam itp itd. sama wiecej z dzieciarami odpoczne niz jak bymiala przyjechac. mam nadizeje ze moja mamabedize czula sie na silach, bo niestety raka ma, i przyjedzie, bo bardzo chce :) byla jak sie alex urodzil i na prawde bylo super. dziewczyny a jakbyscie wy zrobily? bo jak drugie dizecko sie urodzi alex prawie 2 latka bedize mial, nie wiem czy kupowac mam podwojny wozek? drogie jak choroba, a myslalam o takim co doklada sie taka wstawke dla drugiego dziecka, ze moze byc pojedynczy lub podwojny, nowy nawet w rachube nei wchodzi bo za drogi a urzywane tez drogie :( ale mam jeszcze alexa wozek, i mysle cz mu nna nozki podstawki nie dokupic takie do stania. on duzo chodzi i nie marudiz tlko np jak do centrum to tez czasme mu odbija ze chce sobie pojsc sobie sam lub uciec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arvena a jakbyś do formuły dosypyała kleik ryzowy cz jakas kaszke?niektórzy tak robia i jest bardziej syte,a jakiego mleka uzywasz?ja sie przezuciłam na sma bo podobno jest syte i jak moja córka zje ok 21 to starcza jej do 9 rano i ma 15 miesiecy i nie należy do chudych dzieci:P jest tłuściutka hehe anecia ale ta lekarka mowila ze ten implant to jest to samo co tabletki antykoncepcyjne tylko jest ten plus ze nie trzeba pamietac o tym ze trzeba brac,po tabletkach tez przeciez mozna miec problemy z zajsciem w ciaze jak sie je bierze przez jakis dłuzszy czas,a o tym przypadku co moj mąz opowiadał to musiało być przynajmniej 5 lat temu to nie wydaje mi sie żeby o ten wlasnie implant chodziło a ja dostałam list z sądu że mam sie stawic w polowie lutego,zobaczymy co z tego wyniknie:) sama kiedys ogladałam HANNA MONTANA bo chciałam zobaczyc co to jest i wspólczuje dziewczynki że macie to na okrągło bo ja jednego odcinka nie mogłam obejzec takie to głupie według mnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobity! zwracam sie do Was,bo Wy juz takie poukladane zycie macie,wszystko pieknie ze soba potraficie polaczyc,wiec moze poradzicie jak polaczyc chodzenie dziecka z praca? co z tymi przerwami miedzy przedszkolnymi? co z dziecmi wtedy robicie? w domu same? odpada,wiec co moze niania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arvena zobacz Phil&ted. miedzy moimi dziewcz jesty 2 lata roznicy, kupilismy jak mlodsza sie urodzila. Zuzia b go lubila i mielibysmy go dalej ale w pk nie bylby tak potrzebny. sorzedalismy jak miala 3 ipol roku. Jest pare minusow jak we wszystkim ale jak dla mnie byl niezastapiony!jesli twoj maluszek bedzie wysoki to nie polezy w nim dlugo. Ola byla średnio wysoka i lezala do 5-6 m zycia, potem na siedzaco albo przekladalam ja do siedziska zuzi, bo tylko ono sie rozkladalo na plasko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
colney najlepiej niania :) tych przerw troche tu jest wiec niestety trza kombinowac dziewczyny mam dylemat-myslicie ze powinnam przegryzc kapsulke z cyjankiem teraz, czy jak Nadia zacznie dorastac???wszelkie sugestie mile widziane :) aha, i czy nie wydaje Wam sie ze oczekiwanie od prawie 8latki zeby zalozyla sama rajstopy to troche za duzo? moze powinnam poczekac do pelnoletnosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o mamo lolli no co ty?! skulls mnie tez sie wydaje,ze to tak jak tabletki tylko tu miesiaczki nie ma bo jajniki nie parcuja i dodatkowo zageszcza wydzieline zeby sie dzieciaczki nie dostaly;)na tej stronie nic nie ma na temat,ze mozna bezpllodnym zostac co ja podawalam wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie sadze zeby mozna bylo sie nabawic bezplodnosci od implantu. to hormony przeca tylko, to juz predzej bym pomyslala ze od spirali bo to jednak fizyczna ingerencja w narzady rozrodcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na tych kartkach co mi ta lekarka dała jst napsane ze miesiaczki sa rzadkie i lekkie a jedna kobieta na 5 nie ma okresu a co druga ma krwawienia, które moga być utrapieniem,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do implNTOW TO DLA KAZDEGO INACZEJ,DLA NIEKTORYCH KOBIET NIE PODPASUE, ALE MOJA ZNAJOMA MA JUZ KILKA LAT IMPLANT I JEST SPOKO, a kolezanka inna miala i ciagle plamienia jakies problemy itp i usunela. to chyba bardizej sprawa indywidualna. ten wozek wlasnie phil & ted, czy jakos tak mi chodzi, tylko ze alex duzy dosyc jest tak bynajmniej mi sie wydaje, a poza tym one strasnzie drogie sa, neistety, ehh, normalnie porazka, chyba ze bym okazyjnie urzywany gdzies znalazla to bardo by mi odpowiadalo bo nie mamy za duzo kasy teraz zeby wydac. a za wozek ten poprzedni duzo nie wezme, bo trzeba bysprzedac caly komplet a mi fotelik np bardoz odpowiadal. porazka. zobaczymy ja sie carbooty zaczna moze tam sie trafi fajny po okazyjne cenie. bo na ebayu jak patrze to lludzie za urzywane placa prawie tyle co za nowe, szok. no wlasnie robilam tak alex jadl sma,ten pow roku i tam kaszke dosypywalam ale on sie nie najadal wiec daje munormalne mleko tluste z kaszka.sama nie wiem jak teraz to rozwiazac. dzis bylismy na takim placu zabaw dla dzieci, ja jak na 16tydizen to mam duzy brzuch, i kolezanka z cora bya on ok 25tydzien ciazy, a dzieci nasze mniej wiecej w tym samym wieku, ale si enalatalysmy z nimi, a zgiac problem sie zmiescic, porazka!!!!!! ale dzeciaki sie przynajmniej bawily dorbze ugotowalam zupe :) na poledwicy surowej, z groszkiem , z tym straczkami tym swede nie wiem co do popolsku ale sprobowalam na surowo i jak kalarepa?? marchewka ziemniaki por, multiwitamina dla szkodnikajak sie obudzi :) a wymyslilam ze czesc groszku zmiksuje i sie zupa zagesci :) i wyszlo super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arvena, ja bym nie dawala witamin jak on tak ladnie je i Ty tak ladnie mu gotujesz :). Po co jeszcze chemia? witaminy nie sa zalecane przez pediatrow (chociaz mi sie zdarzyla taka babka starej daty), chyba ze po chorobie. Ja uzywam formule aptamil i wydaje mi sie ze jest najlepsza, tzn z opini roznorakich.ktoras mama napisala bardzo madrze o mleku krowim, tak naprawde to mysle, ze nawetwcale nie musi byc wprowadzane. jogurty, kefiry maslanki sery maja duzo wiecej wapnia, witaminetc nizmleko krowie.dawniej dzieci dostawaly mleko bo nie bylo wlasnie (w polsce) innych produktow mlecznych.duzo witamin jest w kaszach, soczewicy, amarantusie,etc. warto zeby dzieci jadly to kilka razy w tyg. ja tak robie i nie daje juz zadnych witamin tylko d3. co do wozka, to skoro Alex juz chodzi ladnie to moze wystarczy ta dostawka do wozka, zreszta to zalezy na jak dlugie spacery sie wybierasz, ja juz malo uzywam wozka a Kuba ma dopiero poltora roku, a myslalas ochuscie? bo totezjakies rozwiazanie,pamietam jak Mama Eli u mnie byla to wlasnie Kubusia w chuscie a Ele w wozku. moja siostra nosila prawie do roku. ja co prawda nie,bo mnie plecy bolaly i nie mialamtakiej potrzeby. i jeszcze sorki, ale zamierzam skrytykowac nocne dokarmianie dzieciakow powyzej roku. uwazam, i taka jest opoinia znawcow, ze budzenie w nocy nie wyplywa z glodu ale z przyzwyczajenia, ze cos dostanie ze sie nim mama zajmie. takie dzieci juz potrafia niezle kalkulowac. jesli je ladnie w dzien, 4 - 5 posilkow ostatni 1 - 2 godziny przed snem to nie chodzi tu o glod czy pragnienie. ani o wielkosc dziecka.poza tym zeby sie psuja,mimo ze to mleczaki przechodzi potem na stale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troche sie moze wymadrzam, ale tez robie bledy,jestem za miekka i Kuba to wykorzystuje bo jak tata go kladzie spac to jest buzi dobranoc wychodzi i jest spokoj a ze mna robi co chce, czyli placze krzyczy wola rozpacziwie mama, a jak wchodze to sie bezczelnie smieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arwena, ja mialam uzywany dokladnie 4 razy przez poprzedn wlaściciela i zaplacilam duzo duzo mniej niz za nowy. Potem i tak odsprzedalam bo byl w niemal idealnym stanie, czyściutki, chociaz niue moglam przebolec ze za jedyne 216Ł. na ebay jest duzy wybor tylko popatrz a napewno znajdziesz dla siebie po super cenie. W mothercare sa wiec tam mozesz go sobi eprzymierzyć, posadzic Alexa. Jest ich kilka wersji ktore roznia sie gabarytowo i cenowo. Ja mialam sport i tam double kit, ktory poczatkowo jest siedziskiem dziecka starszego moze byc dla Alexa przyciasny, piszesz, ze jest dosyc tegi.Ale Vibe juz jest szerszy. I nie kupuj tzw kokonu, w okresie letnim na pewno ci sie nie przyda. jak masz jakiekolwiek pytania pytaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×