Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lollibelly

-----Mamy w Anglii-pogaduchy o tym i owym D

Polecane posty

z tym implantem pewnie tak jest ze na kazdego inaczej moze działac,tak jak tabletki antykoncepcyjne jednych głowa boli a drugich nie sąsiadka mówiła własnie żebym nauczyła jak nawczesniej nie karmic nocą olivki bo im dziecko starsze to tym bardziej sprytniejsze jest i umie sobie mamusie ustawic:P bo ona ma pól roku starsza corke i jak sie mnie zapytała ile godzin przespi olivia w nocy ja jej powiedzialam ze dwie to mowila ze to samo miala ale im pozniej probuje sie oduczyc tego jest gozej,dziecko półroczne juz nie jest głodne w nocy a wiecie o tym że dziecko powinno jak najwiecej posiłow jesc łyzeczka bo wtedy jest dobrze na mowe dziecka bo działaja te same miesnie zuchwy wiec lepiej zamiast mleka w butelce zamienic to na cos podawane łyzeczka:) arvena znalazłam jakies ogłoszenie ktore powinno cie zainteresowac,wyszło przedwczoraj wiec moze jest jeszcze aktualne; Sprzedam wózek podwójny-jeden za drugim firmy MARCO SKY L,kolor SUNRISE.Siedzenie z przodu jest dla dziecka od 6miesiąca do 3lat,zaś z tyłu dla dziecka od urodzenia do 3lat.Obie rączki wózka są regulowane,a daszek jest zdejmowany.Folia gratis.Wózek jest w b.dobrym stanie-prawie jak nowy.Cena też przystępna,bo tylko 90 funtów.POLECAM!!! Więcej zdjęć i informacji na jego temat(w jęz.angielskim) na stronie http://www.marco4bb.com/index.php?i d=131&article=1661 Odbiór we własnym zakresie. kontakt: Edyta M adres: E17 Londyn telefon: 07533596510 e-mail: grzybcia@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas minus 5 stopni i od 40 minut pada śnieg :) zima znowu zawitała,to może znowu zamkną szkołę :) a mój M wczoraj wrócił z pracy z pisemkiem od dyrektorów,że firma w złym stanie bo stracili dużego klienta z którym 10 lat współpracowali i w środę zwolnią 1/3 załogi :( trzeba zacząć szukać nowej pracy :( 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorem :) u nas był dziś piękny dzień :) mogłoby już tak zostać, bo zima to pora roku kompletnie nie w moim guście ;) podobnie jak Agnieszka nie pochwalam karmienia nocnego takich dużych dzieci, czytałam trochę na ten temat i dzieci półroczne powinny już przesypiać noce bez karmienia :) budzą się dotąd dopóki dostają jeść i kółko się zamyka. Bartosz zaczął przesypiać noce jak miał 7 miechów, ale tylko dlatego, że się zbuntowałam i zwyczajnie przestałam go karmić :D niestety pojechaliśmy na święta do Pl :o obcy dom, obce łóżko, budził się płakał no i żeby nie stawiać na nogi całego domu dawałam mu cyca.. no i teraz muszę do odzwyczajać od nowa ale dobrze mi idzie, jeszcze kilka nocy i się chłopina naprawi :D ewag, nadrobiliście te zaległości wczoraj?:D heheh no i o teściach gadałyście ooo w tym temacie to też mogłabym książkę napisać :o według mojej teściowej głodzę dziecko, źle ubieram, jestem za surowa, poję wodą jak w Oświęcimu, nie słodzę jakby za karę aaaaa i najgorsze! pozwalam, żeby dziecko na podłodze siedziało zamiast w łóżeczku czy tam na kocyku czy innym odpowiednim miejscu :D :D jak się Bartosz miał urodzić to stwierdziła, że mąż będzie mi niepotrzebny a ma mieć 2 tyg wolnego więc niech przyjedzie do Pl wtedy odpocząć, a do mnie i dziecka niech mama moja przyjedzie :O potem były fochy bo powiedziałam, ze nie chcemy żadnych gości przez 1-wszy miesiąc :D (swoją drogą to byłą jedna z najlepszych decyzji w moim życiu) no ale moja mama jest gorszą teściową dla mojego szwagra to się w głowie nie mieści co wyprawia :( Anecia Twoja teściowa to jakiś wybryk natury :) nie byłoby pewnie w tym nic dziwnego, gdyby to była Angielka:) myślałam że Polki w tym wieku nie są jeszcze takie nowoczesne :D Podczytująca zbieram się z tym mailem i zbieram :D ale kiedyś go napiszę :) no i wzięłabym chętnie Bartka ze sobą, bo przydałoby mu się towarzystwo, on taki biedny całymi dniami tylko z tą nudną mamą siedzi :D w poniedziałek 8-go mamy 8 months check, ciekawe to o tyle.. że Bartek będzie miał już 9 miechów i tydzień ;) ale to taki drobiazg nieistotny ;) ehh miałam coś jeszcze pisać, ale nie wiem co pewnie jak będę już leżeć w łóżku to sobie przypomnę Frugo, Twój mąż już wie, że akurat jego zwolnią? może nie będzie tak źle, trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brrrrrrr zimnica! dzien dobry wszystkim :) mam taka mala niedogodnosc ze gaz mi sie skonczyl a jest niedziela i sklepy zamkniete ehhhhh.zimno jak nie wiem, w dodatku m w pracy, tak to by podjechal gdzies dokupic.i nawet nie wiem o ktorej otwieraja bo jeszcze nigdy w zyciu nie wylazlam na dwor w niedziele o tej porze.no, chyba ze wracajac do domu ale to dawne czasy ;) dziewczyny jakie sa szanse ze otwieraja o 7?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sie okazalo: -ze sklepikarz mnie wysmial, kazal wracac do lozka i przyslac meza -ze poszlam i zaladowalam prad a nie gaz i nie moglam dojsc dlaczego wciaz nie ma ogrzewania -kupilam gaz, ale iskra w piecyku zgasla i nie potrafie jej zapalic -lesiu sie napatrzyl jak tata wczoraj zapalal iskre, wiec teraz lezy przed piecem z mina znawcy i nie chce mnie dopuscic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolli tos mnie rozbawila!!! jak tam ogrzewanie dziala???u nas -2 sniegu nie ma narazie,opady zapowiadali juz na czwartek,ale ominelo nas,a wczoraj to wiosennie bylo slonko swiecili,zero wiatru! bes dobre wybryk natury...oby mi sie to nie wymklo jak na skypie bedzie tesciowa:p maz wogole o tym ze mna nie rozmawia nie wiem dlaczego,jakbym nie udawala ze cos przy dzieciach robie i drugim uchem nie podsluchiwala to bym nie wiedziala o zareczynach,slubie itp. ok ide kawe zalac,bo woda juz dawno zagotowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anecia 🖐️ :) but zdjety (ale do kosza :O ), ogrzewania dalej brak.w domu smierdzi ogniskiem, a ja dalej nie potrafie tej cholernej iskry podpalic dziewczyny, ja sie z Wami zgadzam co do karmienia nocnego w 100% tylko nie moge sie zabrac za wprowadzanie tego u siebie ;) a implant chyba zdecyduje wyjac bo mi nie sluzy.mam od kwietnia 2009 i na poczatku bylo spoko, choc krwawienia nieregularne, ale od jakiegos czasu jest kiepsko.moj przedostatni okres trwal 4 tygodnie :O ide sprobowac jeszcze raz bo tu zamarzniemy... ale slonko swieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, loli wspolczuje braku ogrzewania, a nie mas znikogo do kogo mozna zadzwonic?zeby pomogl a maz nie doierze w racy tel zeby wytlumaczyc ci jak i co? u nas tez zimno ale widze ze posamochodach mroz jest. sniegu nie ma. frugo ale jak ktos napisal jeszczenie wiadomo ze zwolnia twojego m??? agnieszka, ja wiem co do karmienia noca, ale jak sie wtaje codziennie o 6rano to chce sie tez wyspac, nie mam sily walczyc z jego rpzyzwyczajeniem,, choc jak alex jest juz w swoim pokoju to jakby rzadziej sie budzi, czasem w nocy placze bo moze zapomina ze spi gdzie indziej, ael raz juz tylko w nocy dostaje nie dwa, i powoli mam nadizeje ze bedize sukces. jeszcze co do karmienia, tez mi sie wydaje od tego jak dziecko jest aktywne, alex siedzial jak mial 4 miesica pol roku zaczynal raczkowa a 10 miesiecy caczal chodzic, jest bardoz altywnymdzieckiem, na trampolinie potrafi skakac nonstop, anigdy nie stawialismy go na nogi sami, dopiero jak sam zaczal. i niestety mi sie wydaje ze on wszystko szybko spala a ja nei jestem wepchnac w niego jedzeniate jak w tucnza kaczke, choc czasme mam ochoe ;) dzikei za ogloszenie, jeszczetroche czasu do lipca, ale powoli szukam, zobaczymy jak bedize w maju alex ile przejdzie itp, ale na psacery dllugie chodzimy, w polsce wogole wozka nie urzywalism, nie potrzebnie bralismy. aco do witamin to alex nie dostaje zadnych nawet d3, a powinien dostawac? dziwczyny ale xnie wykazuje checi siadania na nocnik :( powie czasem ze zrobil pupu i juz, ale jak go sadzam to placz, wiec nie sadzam zeby si nie zrazal, nocnik stoi na wierzchu czasem sam usiadzi klaszcze w rece i bravo wola. a jakwogole u was z mowienieM? alex tylko po angielsku, bo chyba powod ze caly dizen z opiekunka angielka. ale rozumie po polskuw szystko, urzywam polskich i angielskich slow jak mu czytma o zwerzatkach czy ucze ksztaltow ale chetniej powtarza angielskie slowa. ale nie iwem czy duzo o dla niego ile slow zna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loli to super :) juz znalazlam jak to sie nazywa :) buggy board ;) ale on nawet ponad 50 f kosztuja, zdzierswo normalnie. a jakich stron urzywacie jak jakies urzywane rzeczy kupujecie. ja czesto patrze na netmums, ebay i tyulkoto :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolli, ale masz poczatek dnia! Tera moze byc tylko z gorki :D Dziewczyny, co otwiera pliki .rar? Nie moge otworzyc ebookoooooowwww... uaaa... :( A .pdf sa za duze i mi nie sciaga. Zalogowalam sie i dalej mi nie sciagaaaa... :( Ide zjesc ciasto. i wypic druga kawe. Bede gruba i bez watroby. Who cares?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pliki rar to chyba musisz najpierw rozpakowac, bo to spakowane jes i wtedy powinno cie wyswietlic w jakim programi, najedz na plik i kliknij prawym przyc myszy i tam powinnas miec rozpakoj czy cos. ja wlasnie czytma przepisy naserniki, mam jakos ochote zrobic jakis, chociaz ja nie umiem piec ciast :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolli co za poranek :) u nas zimno,za oknem śnieg i ponoć znowu ma padać jeśli chodzi o mojego męża to nikt mu wprost nie powiedział,że on zostanie zwolniony,cała załoga dostała listy,no ale trzeba być przygotowanym na wszystko no i na zdrowy rozum to pewnie obcokrajowcy polecą piersi. Karmienie nocne :O teoretycznie roczniaki nie powinny już jeść w nocy,niestety teoria sobie a praktyka sobie,moja Hania je w nocy jedną butelkę,czasami prześpi mi noc,ale to rzadko się zdarza :O ale wtedy gdy się budzi do jedzenia to niestety jest głodna i ja jestem tego pewna na 100% próbowałam już różnych sztuczek,ale ona jest po prostu głodna.Ona mi w dzień mało je,ciągle jest czymś zajęta i nie pozwala w siebie wmusić jedzenia,niestety musi to nadrobić w nocy.Od urodzenia jadła mało,a często,a teraz jest zainteresowana wszystkim innym tylko nie jedzeniem.Wczoraj kupiłam już formułę 1+ zobaczymy może ona będzie bardziej sycąca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze troche sie wcinam ale ja po rade hhehe a wiec: od wczoraj zaczelam od nowa diete norweska(robilam ja juz wczesniej i nie mialam zlych wynikow krwi po niej kg spadly i nie wrocily)wiec postanowilam raz jeszcze,wiec zjadlam to: śniadania: 1-2 jaja, herbata ( z wyjątkiem pierwszego dnia, kiedy zjadamy 3 jaja zawsze gotowane) 1 dzień II śniadanie - 3 jaja, grejpfrut, herbata nisłodzona lub słaba kawa; obiad - 3 jaja i surówka wrzywna bez sosów i oleju, kawa lub herbata i 1 kromka chleba a na wieczor zaczelam sie dziwne czuc....czasem jak sie klade do lozka to mam takie uczucie ze sie chce wymiotowac ale zasypiam i przechodzi... ale to nie przeszlo...od 1 w nocy wymiotowala jak kot az mi brakowalo zawartosci zaloadka..po porostu straszne o 6.45 zadzwonilam dos szefa powiedziec ze sie nie nadaje do niczego,glowa mi peka,miesnie bola nie wyspana i ten brzuch.... wiec poszlam spad dalej... obudzilam sie ok 30 min temu i mialam straszne rozwolnienie.... w miedzy czasie nie wiem ni stad ni z owad wiziela i zrobilam test ciazowy :mysle sobie a tak sobie sprawdze....i COOOO???? WYNIK :1-2WEEKS PREGNACY !!!! ALE JESTEM W SZOKU BO NIGDY NIE PRZEPUSZCZALAM ZE MI SIE UDA ZA 1 RAZEM....a moze juz sama nie wiem moze przez ta cala akcje w nocy moj organizm mnie oszukal czy co....ale teraz siedze i mnie nieco mdliii bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bes- tia, to byla pamietna noc :/ zgubiono mu kurtke (klucze do domu, pracy, karta do bankomatu)czyli dosc klopotliwe sprawy- i nawet sobie nic nie pojadl (4 gorace bufety a tylko kawalek pizzy mu sie dostal) nie wspominajac ze pokoju tez mu nie dali- jak go odebralam o 7 rano to byl zmeczony, pijany, glodny i zly (dla wyjasnienia, Remi jest asystentem managera nocnej zmiany w hotelu- 4*- wiec pokoje dla staffu czasami dostaje) czyli w sumie czekam dalej :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny- mlody dostal szeleczki do noszenia bo niestety bioderka nie takie sa jak trzeba- ile srednio w czyms takim trzeba chodzic? bo marudny jest strasznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krisana, gratulacje i powodenia,dbaj o siebie,bo te pierwsze tygodnie sa bardzo wazne, chociaz tutaj tak nie uwazaja. Arvena masz super rozwinietego synka, moze rzeczywiscie spala olbrzymie ilosci, chociaz moj tez na miejscu nie usiedzi. Roznie bywa z tym spaniem, ja mam szczescie bo Kuba mniej wiecej od 7miesiaca przesypia noce,nie zawsze oczywiscie ale na ogol.ja jak tylko skonczylam karmic piersia 9czyli okolo 14 miesiaca) nic w nocy mu nie dawalam chociaz jak sie budzil to plakal. A jakie slowa mowi po angielsku? To niezle, ma przeciez dopiero poltora roku. Moj mowi kilka po polsku, balwan,jajo, zabka,kotek,mama, baba, tu tui wszystkie zwierzatka nasladuje (te ktore rodzice umiieja ;) Co do nocnika moj chetnie siada ale nie na golasa. kupilam mu nowy na ebayu z muzyczka,mozezadziala, bo tez mam juz dosc pieluch. dziwie sie ze tutaj dzieciaki chodza z pielucha czasem do 3 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnieszka mi sie wydaje ze moze nocnik to rzecz indywidualna??? moze gdybym byla w domu z alexem to byloby inaczej? wiecej czasu poswiecalabym mu na takie zyciowe sprawy? a co do mowienia, to po polsku powie: auto, baba, mama, tata a po angielsku, mam nadizeje ze wszystko wymienie: baloon, traktor (mozna do pol wliczyc), ball, apple, banana, book, bus, car, star, no i tam probuje nasladowac z bajek nazwy postaci, nie wiem czasem cos powie a potem juz nie chce powtorzyc, aaa i powie, na kwiatek, podobnie cos jak flower, ale troszke przekreca a na samolo mowi zamiast plane, daine (pisownia nie wazna :) ) i ciagle gada po swojemu jak sie bawi lub nam cos tlumaczy tylko ze ja nic nie kumam :):), po polsku nie chce chyba probowac mowic bo slowa za trudne a pozatm caaaaly dzien z niania siedzi.a ona brytyjka dzis kompletnie nie mam sily, rek amnie boli. woecie co czasem mi sie wydaje jakby mi ise cos w brzuchu przekrecalo, sama nie wiem, czy to dizecko, 16 tyg skonczylam juz, ale watpie zeby to bylo to za wczesnie jeszcze, z alexem w 19tyg poczulam jak kopnal, wczesniej niby cos bylo ale nie zaliczalam to do ruchow bede robic ciasto, karpatke :) kupilam gotowca :) dobre jes, tylko ja nie dodaje tyle tluszczu, znaczy masla co w przepisie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewag, pewnie lepiej jak te szelki jak najdluzej, moze po prostu musi sie przyzwyczaic do ich noszenia? a jak to wykryli ze cos zbioderkami zle???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przy wypisie z kliniki lekarz przy badaniu wykryl ze cos nie tak i dal skierowanie na usg- a potem bylo 2 usg i wyrok- szeleczki do odwolania- all the time :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewag, to dobrze, ze wykryli wade bioderek, mam na mysli ze w miare wczesnie, bo ja nie pamietam,zeby ktorykolwiek z lekarzy dobrze sie przyjrzal mojemu dziecku . Ale w Pl dla pewnosci bylismy u piediatry i bylo OK, podobno ta dolegliwosc czesciej wystepuje u dziewczynek. Moze faktycznie maly potrzrebuje czau ,zeby sie przyzwyczaic No wlasnie Bes, moja skrzynka (zalozona specjalnie dla Ciebie zreszta!) swieci pustkami ! chyba to ja wystosuje klapka na Ciebie ;) aha,oczywiscie, ze z Bartoszkiem tez by bylo cudownie sie spotkac, Amelka uwielbia takie dzidziusie ktore jeszcze nie potrafia przed nia uciekac za szybko ;P A ja wpadlam w sidla "Rosyjskiego kochanka", tak mnie naszlo na literature kobieca ,planowany czas zakonczenia lektury to ok 24 pm :) wiec nie gniewajcie sie ale musze konczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewag te szelki to sprawa indywidualna,zależy od stopnia dysplazji i czasu w jakim będzie się cofać :O pewnie Cię nie pocieszę,ale napiszę,ja miałam dysplazję prawego biodra i byłam w szelkach do końca 7 miesiąca,wiem też,że po pewnym czasie się do nich przyzwyczaiłam i nie byłam taka upierdliwa jak na samym początku.Wypytałam moją mamę o wszystko po urodzeniu Oli bo lekarze mieli podejrzenia,ale szerokie pieluchowanie pomogło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×