Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lollibelly

-----Mamy w Anglii-pogaduchy o tym i owym D

Polecane posty

arwena --nie znam cie ale \trzymam kciuki:) Frugo onyx, lolli, miki, aga, anecia, ewag (tez bo moze podczytuje) i reszta dziewczyn jak kogos pominelam to z wrazenia:D:DDziewczyny jestesmy dzis po konsultacji neurologiczno-rehabilitacyjno-wczesniaczej!! I lekarka szczeka opadla :DMAKS NADROBIA W TEPIE EKSPRESOWYM postepy sa bardzo duze,lekarak jest zdumiona i zachwycona rehabilitacja pomaga dostal teraz dwa razy na tydzien w szpitalu :)prucz tego reszte bierzemy prywatnie napiecie miesniowe sie zmiejszylo, na wadze przybiera jak smok, ruchliwy jak nie wiem co, ciekawy swiata pani doktor stwierdzila ze nie to samo dziecko co przylecialo:)JEstem taka dumna taka szczesliwa:D:D:D:D:D❤️moj sliczniutki chlopczyk taki dzielny:)!! tylko nie wiedza czemu kurczy te nozki nie moga znalezc przyczyny:( Ale mozliwe ze to jest na podlozy psychicznym ze stresu:(miejmy nadziej ze minie:) Miki dziekuje za pomoc wszytskim ktorzy ja zaoferowali👄🌻 I trzymajcie dlaej kciuki za Maksia teraz czekamy na raczkowanie i trenujemy rownowage, basen i wszytsklo naraz:)czasmi padam na nos a on sile ma:)zuch chlopak, tylko ze moj zadek mnie opuscic nie chce ciekawe zjawisko bo malo spie duzo biegam , wszedzie na nogach:Da efektu nie ma zadnego:) No to natyle idziemy swietowac!!SUKCES MAKSIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo zalotnika suuuuuuuuuuuper wieści :) aż się pysio śmieje jak się takie rzeczy czyta :) oby tak dalej,dzielny Maksio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama zalotnika-GRATULACJE!!!!!!!!! dla malego oczywiscie .....dobrze,ze wszystko idzie do przodu:):):)kamien z serca:) arvena-milo mi bo nie mialam przyjemnosci wczesniej:) lolibelly-super dzieciaki sa:) a Wy razem chyba swietnie sie dobraliscie co? ja padam.dzisiaj zakupy,wczoraj zakupy caly czas czegos brakuje albo czegos zapominam.....skleroza mnie dopadla w tak mlodym wieku???;) Marcel wczoraj kupil sobie pilke-fotel to dzisiaj caly dzien by tylek w nim grzal:) samochod myl z tatusiem.2 razy musialam go przebierac a jeszcze kaszle bo calkiem nie wyzdrowial.mala po nocach nie chce spac a ja chodze jak neptyk caly dzien.Kawa i red bulle mnie "ulepszaja":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Arvena, fajnie ze napisalas! Trzymam kciuki za szybkie i szczesliwe rozwiazanie! Napisz co u ciebie i nie dawaj sie smutkom! Mamo zalotnika, suuuuuuuuuuuuuper!!! Pisalam ci, ze twoj MAksio da rade :D :D :D Slonko malutkie! Widzisz, warto bylo! A reszta mam nadzieje sie pouklada, musi sie poukladac! Popytam jeszcze! Lolli, no ty od Nadii bedziesz musiala chlopakow kijem odganiac :D Sliczna rodzinka z was! Dawaj jeszcze jakies smieszne teksty Lesia :D Maksio nauczyl sie kolejnego slowka. Jest to "gol!" Hm... Dziwnie mi to odzie, to uczenie go mowienia... ;) A wecie jakie tu maja gadzety??? Normalnie wczoraj Holandia wygrala i od razu ksiezyc stal sie pomaranczowy. Powaga, mam na zdjeciu, jak zgram z aparatu to wkleje :D A co by bylo, gdyby to Kamerun wygral...? ;) A poza tym nieciekawie, co ja tu bede smedzic. W przyszlym zyciu chce byc koala. Siedzi se na galezi, cieplo mu, nacpa sie liscmi i wszystko mu zwisa... :P Miki, nawet mi nie mow o sklerozie :D Frugo, jak synus? Jakies foteczki...? Please... 👄 Naucz sie smiac z samego siebie. Bedziesz mial ubaw do konca zycia! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej u nas upal chybamilion sto[pni sie robi zaraz odwracamybasen i dopompuje go i nalewamy mnustwo wody!!!!! mam nadizeje ze tez sie popluskam troche wiecie co cos bym zjadla chodzi za mna cos doslownei COS ale nie wiem co, i na co mam ochote :( Chociaz nie znam Maksia ale gratulacje dla syneczka, z tego co zrozumialam to wczesniak? ale skoro prawidlow owszystko i postepy super robi to nic tylko sie cieszyc. i wogole usciski dla dziewczyn ktorych nie znam :) nei mam poprasowanych ciuszkow dla dziecka jeszcze, znaczy ma miec na imie Liliana, chyba ktoras ma coreczke Liliane tutaj na forum :) wybralismy to imie bo i po polsku i po angielsku jest tak samo i latwe do napisania, pozatym juz jak Alex sie mial urodzic bylo dla chlopaka Alexander a dla dziewczynki wlasnie Liliana. moja znajoma, tez polka, mieskza obok mnie i tez ma on jakos termin teraz, i tez bedizemiala Liliane, myslicie ze tak glupio wyszlo?? bardoz rzadki sie w sumie widujemy itp ale jak powiedizala to mi sie tak jakos dziwnie zrobilo :( mam pytanie bo z alexem tak nie mialam, a teraz tak dosyc czesto mam takie uczucie jakbym miala okres dostac na dole boli mnie tak brzuch czesto lapie mnie tak i przechodzi, i dosyc bardoz boli, czy to sa jakies skurcze?? i wogole prosze o rady co zrobic zeby naturalnie urodzic, bo pierwsza byla cesarka i teraz nei chce juz cessarki, ale lekarze kaza mi uwaza bardzo czy nie czuje zeby mnie blizna boalla czy cos. i jeszcz emam rpzed erminem spotkanie i maja zadecydowac :( ehhh Alexander 19.08.2008 http://picasaweb.google.pl/banitauk1/RoczekIPoRoczku# Nastepne serducho w drodze termin 16.07.2010 Alexander 19.08.2008 http://picasaweb.google.pl/banitauk1/RoczekIPoRoczku# Nastepne serducho w drodze termin 16.07.2010

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) onyx-ja tez chcialabym byc jakims zwierzeciem....najlepiej leniwcem:)podobno jest tak leniwy,ze jak spadnie z galezi do wody,to pomimo tego, ze umie plywac-tonie bo nie chce mu sie ruszac:)ale piekne lenistwo:) frygo-jaki super ten Twoj pies:)piekny jest arvena-ja mialam takie bole.Lapalo mnie nagle w dole brzucha i kulo bardzo ale zaraz przechodzilo.nie wiem czemu do tej pory....ale nic mi nie bylo. u nas pogoda ok dobrze,ze nie ma upalu....zaraz uciekamy na dwor:)milego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! U nas tez upal, a ze maz odsypial nocke, zaliczylam spacer do parku z wozkiem, ok. pol godzinki swinskim truchtem w jedna strone. Wyszlam przed 10.00 to bylo spoko, ale wracalam tuz po 12.00 i normalnie ruszalam nogami a stalam w miejscu :P Leniwiec piekna sprawa :D Arvena, ja tez mialam takie bole, ale na poczatku ciazy, pod koniec zaczelo mnie bolec spojenie lonowe i pewnego dnia chodzilam jak kaczka, doslownie, musialam nogi tak jakos bokiem przestawiac. A u ciebie jak masz te bole, to czy w tym samym czasie ci brzuch nie twardnieje? Jesli tak, to sa to prawdopodobnie te skurcze przepowiadajace. http://www.dzieciowo.pl/2009/12/trzydziesty-siodmy-tydzien-ciazy-porod-tuz-tuz.html Frugo, no pieeeeeekny Hazan, podobny do mojego Frama :D Musisz miec z nim niezly ubaw, wyglada na rozrywanego psiego goscia i na dusze towarzystwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny dziekuje slicznie za odpowiedzi :) mam pytanko czy ktoras z Was pobiera moze zasilek Maternity Allowance?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dziękuję za mile słowa pod adresem mojej psicy :) Tak Onyx radochy co niemiara z nim,no i towarzyski bardzo jak na doga przystało. Mamo Julki ja pobierałam MA U nas skwar niesamowity,a Hania znowu złapała jakiegoś wirusa :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️dziewczyny🌻 frugo --synu poprostu boski:) onyx swinski trucht::Dczyzbys czytala Chmielewska?? Arvena--tak to wczesniak:) miki a ja tu upalu to nie pamietam jak to jest, 6 lipca przylatuje mam nadziej e ze upal przetrwa, acha jak masz basen i mieszkasz w miare blisko to chetnie sie w niem usadowie:D No coz dziewczyny ja poprostu fruwam ze szczescia a to moje dziecko z dnia na dzien coraz bardzoej ruchliwe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) mama zalotnika-mieszkam blisko a basen tez mam:) o srednicy jakiegos metra:) wiec we dwie sie mozemy pomiescic ale tylko na siedzaco!!!:):):) dobrze,ze wszystko ok....zatrzymam dla Was upal:) frugo-oby mala sie wykurowala....teraz to lato takie wlasnie jest....my tez wszyscy pare dni temu dopiero wydobrzelismy po przeziebieniach.....wszystkich nas rozlozylo. tenj skwar i zaduch mnie juz meczy.....okna otwarte a tu jak w piekarniku.Jutro wybieramy sie na zakupy mam wielka nadzieje,ze pare chmurek bedzie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie, zyje ale ledwo co. Tym razem serducho dalo o sobie znac. Czyzby stres? :P Upal byl nieziemski, ale za to mecze fajne :D Mamo zalotnika - uwielbiam Chmielewska, ale "swinskim truchtem" znam skad inad... Lilowej cos ostatnio nie widac... 🖐️ 😴 A... Lolli, Lenniemu chyba udalo sie jednak od was uciec, dzis spotkalam go u nas w parku z calkiem inna rodzina i na dodatek udawal, ze sie nie nazywa Lennox :D Zrobilabym mu zdjecie, ale sie balam znienacka, a rodzice pewnie by nie zrozumieli... moich tlumaczen... :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onyx- jestem, jestem... tylko cos czasu ostatnio brakuje na necik.Dzis ide rozmawiac do firmy w sprawie mojego powrotu do pracy... mam nadzieje, ze uda mi sie przejsc na poł etatu i jeszcze najlepiej pracowac ,, z domu''. Jesli nie, to chyba bede szukac innej pracy.Przydalyby sie jakies kciuki ;) Wpadne wieczorkiem. Sciskam i udanego tygodnia Wszystkim zycze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilowa powodzenia :) niech się ułoży tak jak Ty chcesz A my byłyśmy dziś u gp wyniki dobre,a młoda ma caly czas biegunke,na dodatek wymiotuj jak fontanna od piątku,nie wiem ile razy już prałam od piątku chyba ze 30 :O Nasza gp nawiasem mówiąc super kobieta powoli załamuje ręce,mamy mieć jeszcze w tym tygodniu jedną konsultację i chyba nas położy do szpitala na obserwację.Tak w ogóle to podejrzewa chyba alergię całego przewodu pokarmowego :( Jestem zalamana,wyć mi się chce :( idę chyba po czekoladę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frugo a czy moglabys mi przedstawic jak to wyglada bo ja jestem samozatrudniona co w ogole potrzeba zeby zaczac to otrzymywac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo Julci MA przysługuje Ci jeśli w ciągu 66 tygodni poprzedzających datę porodu przepracowałaś co najmniej 26 tygodni,następnie jeśli przez 13 tygodni z 66 tygodni poprzedzających datę porodu zarabiałaś co najmniej 30(nie wiem jak to dokładnie wygląda u samo zatrudnionych )i regularnie płacisz składki na ubezpieczenie klasy II (Class II National Insurance Contribution - NICs) lub posiadasz zaświadczenie o zwolnieniu z obowiązku opłacania składek na ubezpieczenie z powodu niskich dochodów czyli tzw. Small Earnings Exception Certificate. Jeśli spelniasz w/w kryteria idziesz do job center prosisz o przysłanie formy na MA ,wypełniasz ją,ostatnią stronę musi podpisać midwife i odsyłasz ją wraz z pay slip'ami do JC.Ja po 2 tygodniach miałam odp. Jeśli masz jakieś wątpliwości to najlepiej dopytać w JC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! 🖐️ Frugo, no co ty... Bidny dieciak, nie wiem, co poradzic :( Moze lepiej zeby ja poobserwowali...? Duzo zdrowia wam zycze i sily, i pogody ducha mimo wszystko :D Ja juz sie pakuje, Maksio chodzi i labiedzi nad koszem z zabawkami, w ktorym nieiwele juz zostalo. A przedwczoraj zaliczylismy pierwsze obdarcie skory z kolana (lekkie zadrapanie). Staralismy sie z mezem nie smiac se dziecku w twarz przynajmniej, ale sie nie dalo :D Maks chodzil zlamany w pol, trzymal sie za kolano i mowil grobowym glosem: "aua, aua, bach, ba-bach, aua, aua..." bo wywinal orla jak biegal po parku. Po czym siadal gdziekolwiek i calowal sie po kolanach i chuchal na nie. Wszystko dobrze, tylko kolana mu sie mylily :D Normalnie sie poplakalam ze smiechu. A dzis juz nie ma sladu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) frugo-no nieszczescie ale oby bylo dobrze,moze cos poradza wkoncu.... onyx-no dzieci przy takich upadkach robiace sobie krzywde sa "slodkie",oczywiscie chodzi mi o jakies znosne uderzenia;no a te mylace kolana mnie rozlozyly:):):) lilowa- a Ty jak? udalo sie wynegocjowac jakies przyjazne dla Ciebie warunki???? weekend zlecial,az za szybko; czekam juz na wakacyjny wyjazd do PL bo jestem chyba na skraju wyczerpania.....jak stara baba-wszystko boli,szyja tragedia ledwo glowe przekrecam.chroniczne zmeczenie i chyba wszystko wyplukalam z organizmu tymi kawami:( dzisiaj na szczescie nie ma takiego upalu wiec wybieramy sie na spacer....nie wiem jak dojde do parku skoro wszystkie miesnie mnie bola.....buuuuuu.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha mama zalotnika-a kuku!!! bylam....w tych pubach zaraz maila skrobne do Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! Juz prawie jestem spakowana... Zostaly tylko jeszcze: buty, kubki, posciel, reczniki, polowa ciuchow, komp (jak widac :P ), polowa zabawek (Maksio stawia opor i nie chce oddawac autek dobrowolnie :D ), kosmetyki, zelazko, jedzenie, dokumenty, ksiazki, kosz na zabawki... AAAAAAAAAAA!!! Czy ktos mi powie, co wpakowalam do tych wielkich tobolow, o ktore sie potykam? Bo mam wrazenie, ze nic mi nie ubylo... To ja sie juz pozegnam. Nie wiem jak bedzie jutro z netem. To znaczy, net pewnie bedzie, ale moge nie miec czasu klikac :P Trzymajcie sie dziwczynki, badzcie grzeczne, wpadne was poczytac, a moze uda mi sie jakos podkrasc neta od siostry, to poklikamy, co? 👄 🌼 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas bez zmian :O mała z biegunką i nadal wymiotuje,jutro pójdziemy do Hv zobaczyć ile schudła.Onyx jak dasz rady to napisz jeszcze na ile wybywasz,życzę Wam spokojnej podróży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:)🌻 Frugo--wspolczuje mosi byc jakas przyczyna takiego stanu u dziecka, i to powaznie wyglada mam nadzieje ze wszytsko bedzie dobrze i skonczy sie bardzo dobrzei szybko. Miki13--dzieki za wszytsko hahah podziekuje osobiscie na metrowym basenie:D:D:D: onyx--zycze Ci bezpiecznej i szerokiej drogi ahoj zuchu!!dasz rade!i dojedziesz raz dwa:) lilowa --owocnych poszukiwan I Wszytskim Życze Milego dnia:)my z Maksikiem dzis:)planujemy dlugi spacer a na puzne popoludnie mamy rehabiltacje, a jutro moze3 sie mamie uda i zrobi sobie wypad do fryzjera :)moze......o ilke Maksik takowa zgode wyda hehehe i zechce pozostac sam z babcia:);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany boskie matko i corko onyx tam mialo byc ACHOJ zuchu a nie ac..j rany jak ja to mam poprawic no to , mi wsyzlko brzydasnie onyx niegniewaj sie to nie ja napisalam tylko oni ja napisalam A C H O J ZUCHU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no poprostu nie wiem jak wy ale ja o malo sie nie posikalam ze smiechu jak to zobaczylam co ja napisalam:D:D:D:DAhoj zuchu ma byc i basta!!ide z tad zanim wiecej bredni napisze AHOJ!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide nie wiem co zrobic bo ja pisze prze h samo H a wychodzi mi tak jak wychodzi [😠nie pisze nic bo sie zezlilam ma byc przez samo H

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny mam pytanie odnosnie polskich ginekologow i gabinetow w przychodniach gdzie robia usg?? jakie sa koszty realne takiej wizyty....czy placicie powiedzmy 120 czy 100 czy tylko oszt samego usg???? Jestem w 8 tyg i chce wybrac sie na usg prywatnie, bo dopiero czekam na list ze szpitala z zaproszeniem na scan. Chce sie przekonac czy bije serce i czy ciaza dobrze sie roziwja, bo jedynym moim objawem jest bol piersi, nie mam mdlosci wymiotow, nie jetsem jakos bardzo zmeczona..moze macie doswiadczenia? moze ktoras byla na usg u Polaka?? dajcie znac, z gory dzieki i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×