Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mallgos

STARAM SIĘ O DZIDZIUSIA

Polecane posty

Dorka jestem :) he he ja z tym sikaniem to na początku w ogóle nie miałam problemu...mówią,z e sie od początku ciąży więcej siusia, ale ja tak nie miałam... a teraz to juz mam ucisk! i to spory... ale nie ma tez chyba tragedii, bo w nocy wstaje 1 raz, czasem 2 razy do toalety... a niektóre z ciązowego piszą,ze po 5 razy latają w nocy siusiu :) ...no fakt, niektórzy sa nieszczęśliwi pracując i zyjąc w obcym kraju, czasem nie mogą się zaklimatyzowac, nie znają języka, czasem tęsknią za bliskimi, czasem i tak nie są zadowoleni ze swoich zarobków...a czasem wszystko na raz... myśle że najbardziej sa nieszczęśliwi ci co sie w ten sposób rozdzielają ze swoimi najbliższymi sercu osobami...wszystko sie często potem chrzani i w ogóle... u Ciebie jest wyraźnie inna sytuacja :) wiadomo,ze za rodziną tęsknisz, ale na pewno przy każdej mozliwej okazji ich odwiedzasz, a najbliższą sercu osobe masz obok... :) a ogólnie dobrze Ci tam i już :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waikiki dokladnie! Wiadomo ze strasznie tesknie za rodzicami, dziadkami i przyjaciolka, ale staram sie jak najczesciej spotykac. Teraz z tanimi liniami jest to bardzo ulatwione. A tak sobie mysle gdybym za praca wyjechala do innego miasta to byloby podobnie... Bardzo wspolczuje rodzinom, ktore wyjezdzaja zarobkowo zostawiajac najblizsza rodzinke, to musi byc strasznie smutne. zawsze mi serduch peka jak widze placzace na lotnisku dzieciaczki :( No mojego chlopaka siostra wstawala po 5 razy w nocy na siusiu... i w sumie smialismy sie ze jak sie z nia spotykalo to ona wiekszosc czasu to spedzala w toalecie :D:D:D A jak sie czujesz ogolnie? Strasznie brzucho rosnie w tych ostatnich tyg? Klempa a jak Twoja larwa???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka no troche mnie wywaliło :) ale chyba nie ma tragedii... za to ucisk na wnętrzności powoduje,ze mimo,ze sie chce jeść, to jakos nie można za duzo...bo sie nie miesci chyba :D he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waikiki to jedz porcje jak dla krasnalka :D:D:D Ja jak na razie to ciagle jestem glodna - oszalec! Wczoraj zjadlam obiad, miske truskawek ze smietana i w sumie ledwo co poczulam ze cos zjadlam.... na szczescie powstrzymuje sie jak juz wiem ze powinnam byc najedzona. No pod koniec to juz niezle wszystko jest scisniete! A duza jest Twoja dzidzia? Znasz wage?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hEY:) U mnie dziś juz lepiej , plecy prawie nie bolą. Samopoczucie tez ok. W pracy szefa nie ma wiec też luzacko:):) Lubie takie dni;) A co tam u Was ?? Jak mija dzionek???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniq pytanie oczywiste... nadal @ nie ma? Nic nie chce zapeszac, ale moze... kurcze ale byloby cudownie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wlasnie ze nic nie bedzie! A w pn bedzie poz test i tyle! Dosc mam zlych wiadomosci! wlasnie sie dowiedzialam ze znajomej nie udalo sie drugie podejscie in vitro :( Tak strasznie mi ich szkoda ze nie wiem co powiedziec, jak pocieszyc. Och jakie to niesprawiedliwe!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczęta U mnie dziś fatalna pogoda, fatalne samopoczucie, zero supienia, chce mi się spać. Moniq nie będzie żadnej @ proszę mi się tu meldować z pozytywnym testem, nie pękaj dołączę do Ciebie w następnym cyklu ;) :). A tak poważnie to mocno trzymam kciuki, przydałoby się, żeby coś się dalej ruszyło :). A takie wieści zawsze pozytywnie mnie nastrajają, jak Gagatka zaciążyła to mi się od razu jajeczkowanie pojawiło hi hi, więc teraz potrzebuję dalszej motywacji :). A właśnie takie głupie pytanko, jak Wy te wszystkie buźki i łapki robicie???? - ja potrafię tylko tak - :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joł :) jakos przetrwałam w pracy choc byly momenty ze zasypialam na stojąco!! Jutro naszczescie do 11 a potem do lekarza no i wlasnie!! Sama siebie uspokajam ale jakos to mi nie wystarcza!! Chyba padne trupem zanim wejde na lozko do tego usg!! Moje serce bedzie tak bilo ze na pewno bedziecie go slyszaly w kazdej czesci Polski!! brzuch mi juz wywaliło ciut!! A wlasnie kiedy Wam sie pojawil brzuszek?? Moniq trzymam kciukasy :) baaardzo bardzo mocno :) za reszte kobitek tez oczywiscie, ale moniqa jest pierwsza w kolejce :) No fajnie ze moja ciaza ma wplyw na czyjes jajeczkowanie!! Szkoda ze siada mi na rozum!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka mi dosc wczesnie wyskoczyl, ok 12 tyg byl juz widoczny. Moglam go schowac, ale nie chcialam - juz nie dopinalam sie spokojnie w jeansach :) Teraz w 17tym tyg jest juz duzy... az sie boje jak bede wygladac pod koniec ciazy. Odziwo tylko 1kg przytylam :( zobaczysz jutro to bedzie Twoj najszczesliwszy dzien!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatka wszystko będzie dobrze - jak ja bym chciała mieć takiego strach ;) - na razie trzęsę tyłkiem przed zabiegi :). Nie stresuj się niepotrzebnie, teraz powinnaś się dużo uśmiechać, wypoczywać, wtedy podobno dzidziuś jest spokojniejszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny badałyście sobie kiedyś temperaturę w trakcie cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mallgos ty tak samo! duzo radosci, wypoczynku i zadnego stresu przed zabiegiem! Dzieci lubia sobie zamieszkiwac w szczesliwych brzuszkach!!! A po zabiegu to raz ciach i bedziesz miala malego osobnika i zobaczysz tez bedziesz sie troszke denerwowac :D:D:D Te nerwy sa pozytywne pod warunkiem ze sie nie przesadza i nie panikuje :D:D Jestem dzis tak spiaca, ze doslownie mam ochote ukryc sie za monitorem i zdrzemnac sie te 30 min!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to doskonale wiem... powinnam byc mega wyluzowana... no ale ... to wcale nie takie proste. Na razie staram sie o tym nie myslec!!! Musi byc dobrze!! Skoro soamo sie poczelo to bedzie zdrowe no nie :) no i zazywam dhupaston w razie W!!! mallgos to zycze Ci takich stresow - uwierz mi chyba przed obrona mniej sie balam!! mallgos ja kiedys bylam bardzo zainteresowana metoda objawowo- termiczna i sobie mierylam, ale nic z tegio nie wynikalo!! Przewstalam mierzyc przed slubem no i juz nie mierze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorak mam to samo, do 13 po prostu milam ochote sobie pojsc do domu, do lozeczka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julia11
Cze piekne ja juz humorek duzo lepszy to nadchodzacy urlop tak dobrze mnie nastraja ;-) na swoje usprawiedliwienie chcialam tylko dodac ze mi w Anglii jest zle tylko z jednego powodu, strasznie tesknie za rodzina, bo o ile mama tato moga tu przyleciec to dziadkow nie moge tu sciagnac. Oni wszyscy sie starzeja i ja czuje ze mi cos umyka, nie ejstem z nimi a kilka razy w roku to zbyt malo dla mnie by sie ich obecnosci nacieszyc, zreszta jak czlowiek leci do PL to przewaznie gonitwa do lekarzy itp.Ja zawsze bylam zwiazana bardzo z cala rodzinka, zawsze spedzalismy ze soba maxymalnie duzo czasu a teraz nagle takie odciecie.Mam nadzieje ze rozumiecie o co mi chodzi....Pozatym jezeli ktos jest tylko Polakiem to zawsze bedzie traktowany tutaj jako czlowiek drugiej kategorii. Nie zrozumcie mnie zle.Mam dobra prace w miare dobrze platna, znam jezyk tylko za duzo osob dalo mi odczuc ze jestesmy obywatelami drugiej kategorii. Dorka widzisz ty mieszkasz w Londynie to pewnie calkowicie inna historia bo tam od zawsze bylo multikulturowo :-) Moniq trzymam mocno kciuki. Mallgos ciesze sie ze juz lepiej Buziaczki dla was 😘 [ kiss ] bez spacji :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka masz rację, każda kobieta troszkę się denerwuje o ciążę, chce żeby wszystko przebiegło pomyślnie - to zupełnie normalne. Przeczytałam kiedyś taki artykuł, że nawet jeśli kobieta długo stara się o dziecko i z utęsknieniem na nie czeka to i tak kiedy ujrzy 2 kreseczki miesza jej się szczęście z paniką, bo dziecko chciał nie chciał wywraca świat do góry nogami. Moja koleżanka starała się o dziecko przez rok i dokładnie po roku im się udało, a potem okazało się, że bardzo źle psychicznie ją znosi. Kiedy już urodziła szybko wpadła w depresję i troszkę to trwało zanim udało się ją z tego wyciągnąć. Bardzo było mi jej żal, bo to wyjątkowo okrutne kiedy tak sobie los zadrwi, że najpierw oczekujesz a potem nie możesz się w tym odnaleźć. Na szczęście to jest jedyny przypadek jaki znam, koleżanka już się otrząsła, bardzo kocha swoje dziecko ale więcej już nie planuje - ciekawe jak ja zareaguje na 2 kreski. \ A właśnie Moniq dziś w pracy dziewczyny opoiwadały o swoich dolegliwościach ciążowych i jedna kumpela powiedziała, że jej nigdy żaden test ciążowy nie wyszedł pozytywnie, oczywiście zrobiła betę i okazało się, że ciąża ale po tygodniu tak z ciekawości zrobiła jeszcze 2 testy i one też wyszły negatywnie, aż się gin zdziwiła. Przy okazji okazało się, że mamy tą samą lekarkę :). Także kochana testuj do bólu ;) :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julcia nikt nie ma do Ciebie żalu o to co napisałaś, przecież to są Twoje osobiste odczucia i spostrzeżenia, a założenie tego forum jest takie, że piszemy co czujemy, żeby było Nam lżej :), także nie smutaj się - spróbuję wkleić buziaczka 😘. A jak będzie taki szeroki wielgachny uśmiech? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi hi udało się 😘 - normalnie ja to jestem jak dziecko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julia11
Dzieki Mallgos po prostu nie chcialam byc zle odebrana jako osoba wiecznie narzekajaca, poprostu teskni mi sie.... gdzies na google jak wpiszesz emoty na kafeterii to wsykocza ci rozne opcje :-D robimy tak :- D bez spacji po myslinku a ja za to nie wiem jak dziewczyny robia te opisy na dole??? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn najpierw musisz sie zaczernic - internautko zarezerwuj twoj nick no a potem mozna wpisac cos o sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn w sygnaturze w stopce :) sorrki ze tak pisze co chwile ale musialam sobie to otworzyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem oaza spokoju, jestem oaza spokoju. I nawet przez te 2 tyg. nie zagladalam na zadne fora zeby sie nie stresowac i nie czytac glupot!! Oj dziewczyny cale zycie czlowiek sie stresuje, najpierw czy jest zdrowy, potem zeby leczenie bylo ok, zeby zajsc w ciaze.. a jak sie juz zajdzie to sie martwi zeby z dzidzia bylo wszystko ok. Zeby ciaza sie rozwijala prawidlowo, zeby dziecko bylo zdrowe. Pod koniec czlowiek matrwi sie porosem, potem czy poradzi sobie z dzieckiem. Jak juz podrosnie to trzeba wrocic do pracy ... ehhh i tak do 20 dziecka!!! matko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatka wszystkie czekamy na ten słodki stres - no i tak przez 20 następnych lat będziemy tu zaglądać i opowiadać o Naszych pociechach :). No chyba, że jak już każda z Nas zostanie mamą przerzucimy się na real ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje dziewczyny za wsparcie, ale nie chce sie nakrecać, bo same wiecie jak to jest jak nie wychodzi. Codziennie mnie korci, żeby zatestować:o U mnie dzis tez było pochmurno, ponuro i burzowo. Ta pogoda to nas powykancza. Byłam dzis u fryzjera i zrobiłam sobie włoski jasny blond:):) Odrazu lepiej:D A słyszałyście dziś o tym samolocie , co zginęły 103 osoby i przeżył 1 chłopczyk. Kurcze , ale nad nim musiała czuwac jakas opatrznosc. gagatko, trzymam kciuki za jutrzejsze usg. Nie denerwuj sie kochana , wyjdzie wszystko super!!!! Zobaczysz i przyznasz nam racje:) A teraz to mykam spac, bo nie dawno do domku wrocilam:) Cieplutkich i kolorowych snów dziewczynki 😴😴 Do juterka:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zycze wszystkim milego dnia. Gagatka dzieki za wskazowki Jakby co podaje mojego maila powyzej, musze sobie pospisywac kiedys wasze i czasem wsylac jakiegos maila Ojej tak sie ciesze na ten urlop....bede czasami was podczytywac.Mam nadzieje ze pojawia sie dobre wiadomosci ;-) napisze wieczorkiem jeszcze cos 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczęta Dziś mam wolne i od rana nie mogę sobie znaleźć miejsca. Pogoda beznadziejna, gorąco i pochurno, ciśnienie kiepskie. Ogarnę się i troszkę posprzątm. Julia przyjemnego wypoczynku Miłego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×