Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aguś1984

ślub - sierpień 2010..kto jeszcze??..

Polecane posty

Dobra ja musze zmykac i wziasc sie konkretnie za porzadki, a tak mi sie nie chce, w tym tygodniu czeka mnie wizyta u ginekologa tez strasznie mi sie nie chce ale juz minal mi rok z badan cyto i musze isc, a tak wogole to ost. raz bylam w marcu. Kiedys mialam takie problemy ze jak zaczelam sie leczyc od sierpnia to do marca mi zeszlo(i to prywatnie to az strach pomyslec co to by bylo na nfz) prawie jak bym byla w ciazy co 3 tyg. wizyta brrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dulcia coś te nasze chłopaki nie ciekawe maja te rodzinki:) A ty jak żyjesz z teściami? A dlaczego twierdzisz sie nie nadajesz na kościelny? idelajda byłaś u księdza? tak poza tym to u mnie leje i jest strasznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niebieska bylam u ksiedza czyt. strone poprzednia A mi sie wczoraj okres skonczyl i...... dzis chodze okrakiem ;-) Oczywiscie nie doslownie. Ze tak zapytam bardzo osobiste pyt. czy jak wasz mezczyzna przez tydzien nie mogl sie z wami kochac z powodu okresu, to czy potem jak juz dojdzie do tego to ile razy pod rzad??Zastanawiam sie bo moj nie dosc ze potrafi dlugo powstrzymywac wytrysk to jeszcze kurcze 3 razy pod rzad jest gotowy na wicej. Nie zebym narzekala bardzo fajnie bo wtedy wiele rzeczy mozna zrobic ale czy to normalne?Pytam bo moj przyszly maz jest moim pierwszym jesli chodzi o seks , a ja jego pierwsza Odrazu uprzedzam jelsi ktoras nie chce odpowiadac , albo jakos urazilam to przepraszam Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey Idelajda, mój też tak czasem ma:-) i też chodzę okrakiem i kiedyś się nawet nad tym zastanawiałam, ale wyszło mi, że może to ja jestem mało wytrzymała;-) Niebieska, ja już kiedyś pisałam, mnie takie długie oczekiwanie i długie przygotowania to do grobowej deski doprowadzą. A przy kościelnym jest zawsze dużo roboty;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dulcia wiesz ty masz tak czasami a ja zawsze ale to zawsze mam 2 razy pod rzad i potrafimy sie kochac wtedy okolo 1,5 godziny(oczywiscie z dosc dluga gra wstepna)a jak jestem po okresie to nawet 2 godziny. Wszystko jest fajnie, ale czy to normalne?? Agus co tam slychac kobitko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idelajda to chyba normalne,u nas podobnie z tym,ze 3 razy pod rząd to raczej rzadko ale to z mojego powodu bo mi się raczej nie chce. co innego np.kilka razy w ciągu dnia ale nie pod rząd. My czasami to już w ostatni dzień okresu jak mi słabo leci to działamy.Bo ja to zawsze tak mam ,ze w okres najbardziej mi się chce,. Właśnie dziś dostałam w nocy i leci ze mnie ciurkiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz niebieska, ja mam tak samo , rzadko kiedy czekamy do konca okresu ;-) kurcze musze dzisiej jechac do innego miasta pozolatwiac rozne sprawy a tak mi sie nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz wrocilam i pomyslalam sobie ze poczytam co tam u was kobity a tu cisza. Okropna jest ta pogoda caly czas leje, wieje i ponuro a w nocy u nas byla taka straszna burza ze sie obudzilam i kulilam sie jak male dziecko, gdzie normalnie burza mnie nie przeraza. Dzis bedziemy wybierac zaproszenia, jestem taka szczesliwa ze juz ksiedza mamy z glowy, bo poki to nie bylo zalatwiona to bylam bardzo drazliwa i teraz widze ze to chyba przez to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale się naczytałaś idelajda :D :D u mnie tez ponuro :( idę z zaraz z miśkiem do centrum bo mam chęć sobie coś kupić:) Hmmm tylko jeszcze nie wiem co :P ale znając mnie to z pustymi rekami nie wrócimy . Buziaki dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od fotografa123
Fotografia Ślubna www.bednarczyk.org.pl małopolska i śląsk (tychy pszczyna wadowcie żywiec rybnik skawina) zapraszam do rezerwacji terminów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie wy się wszystkie podziałyście? co? Dola jakiegoś załapałam,oglądam zdjęcia znajomych na n.k i jka patrze jak wklejają zdjęcia dzieci to tak bardzo zazdroszczę. tak bardzo chciałabym abyśmy tez już mieli. niech ten czas szybciej leci!!!!!!! :O ostatnio ciagle o tym gadamy:D zastanawiamy się jak będzie wyglądać nasza dzidzia,do kogo będzie podobna,zastanawiamy się nad imieniem. Postanowiłam tez juz powoli fajki ograniczyć ,dzisiaj spaliłam tylko 4 :D tyle,ze cały czas mi sie jeśc chce:P:P::P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doszliśmy do wniosku ,ze chcemy dwójkę. Mój mówi,że pierwszy musi być chłopiec bo jak potem będzie dziewczynka to starszy brat będzie jej bronił :D:D:DD:D ale sobie wymyślił:D:D:D idelajda ty chyba tez byś juz chciała dzidziusia:) a jak z resztą dziewczyn :) podobają mi sęe takie imiona: Julka- Maja Karolinka Nelka Patrycja Amelka Aleksandra Zosia Kacperek Bartuś Adaś Wiem nudzi mi się:D:D:D:DD: ale mój misiek jest na siłowni a ja z tych nudów to już nie wiem co ze sobą zrobić:D:D:D:D:D:DD:D:D:D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niebieska, ja też tak mam - jak widzę zdjęcia dzieciaczków (ale i ze ślubu) i też już bym chciała. zaraz po ślubie zaczynamy starania :) Mój też chce pierwszego syna, ale jakoś w mojej rodzinie od pokoleń pierwsza rodzi się córka (u mojego zresztą też), a dla mnie to raczej bez różnicy. z imion podoba mi się dla córki Natalia, tylko że jakoś ostatnio tak dużo w moim otoczeniu dziewczynek dostało to imię... dla chłopca nie wiem, myślałam nad imieniem Patryk. to trzymam kciuki z fajkami! ja obiecałam sobie przed obroną, że rzucę, no więc trzeba było sobie słowa dotrzymać i co prawda z dwumiesięcznym poślizgiem od obrony, ale udało się i od 25 sierpnia nie palę :) i od razu zrobiło się mnie więcej :(( bo ciągle głodna jestem. trzy lata temu jak rzucałam fajki (nie paliłam pół roku) to przytyłam 10 kg. więc teraz się pilnuję, aby mocno nie przytyć.ciężko, bo jestem wielką miłośniczką słodyczy i chipsów. i męczę mojego żeby rzucił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie ze juz bym chciala ale kurcze obiecalismy sobie ze dopiero po slubie, a u nas zakladamy ze albo to bedzie dziewczynka pierwsza z podobnych powodow jak u sylwuni i imie mamy Iga(propozycja mojego ale mi sie spodobalo) A dla chlopca mamy problem ja go namawiam na Wiktora ;-) A i jest u nas wieeeeelkie prawdopodobienstwo ze bedziemy miec blizniaki ;-) Wogole tyle sie u mnie dzialo normalnie szok, wczoraj wrocilam ze zjazdu jedna wielka maskra, czuje ze ten semestr bedzie baaardzo ciezki trafilismy na najgorsze wredoty wszechswiatu ludzie u nich zdaja po raz 5 poprawki po prostu bedzie ciezko :-( Jeden wykladowca powiedzial nam wprost ze wydal ksiazke i mozna na nastepne zajecia przyniesc to dopisze dedykacje co za kutas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idelajda ale oni zawsze tak straszą.pamiętam my tez mieliśmy paru takich wykładowców, starsze roczniki nas straszyły ,ze jest ciężko zdać etc. a nie było wcale tak źle. ja dziś wcześniej wróciłam z pracy bo chyba jakieś grypsko mnie bierze, pije sobie waśnie herbatę z miodem i cytrynką . natala ładne imię ale mojego brata córa (moja chrześnica ) tak ma więc raczej odpada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz sama sie tez przekonalam ze dla innych grup byla wredna a u nas wyszlo bardzo pozytywnie, ale ja tu napislam o swoich odsobistych odczuciach, wiem ze 2 wykladowcow jest niezle ze tak brzydko powiem przyjebanych, i juz pokazali ze u nich nie bedzie tak latwo, a u innych tez nie ma nic za darmo i straszny nawal materialu, teraz to normalnie nosa z poza ksiazek nie wynurze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciebie grypka a mnie jakies przygnebienie, nic nie jezdze na rowerze, tylko chodze i jem na ograklo, ale to moze przez ten zwariowany tydzien naprawde czuje sie jak na karuzeli wszystko w biegu i wogole ale teraz chcem zwolnic, chcem sie wyspac, odpoczac itd, bo powoli nie wyrabiam, mimo tego ze nie pracuje w tamtym tygodniu nie potrafilam znalezc chwili czasu dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie to jeszcze przeziębienie tylko wole już zapobiec temu,żeby się jakieś grypsko nie przypałętało. Musze skoczyć potem do apteki po tran,w tamtym roku cały czas piłam i zdrowa jak rydz byłam . bierzecie jakieś witaminy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie biore ale chyba musze w to zainwestowacbo juz od jakiegos czasu chodze taka pociagajca i zakatarzona. Ale tranuu chyba bym nie przelknela chociarz wiem ze to zdrowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kilka lat już pije tran,właśnie ostatnio przestałam. Tran można kupić jakiś smakowy,nie jest wtedy taki zly ,możesz również w tabletkach kupić. Na początku tez nie mogłam tego przełknąć bo od razu odruch wymiotny miałam ale po jednej butelce przeszło. biorę jeszcze omegę 3 z mollersa i magnez z wit.b6. muszę sobie teraz w Polsce zapas tego tranu zrobić bo tutaj jest dość drogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w ogóle tyle spraw teraz do załatwienia będziemy mieli,że aż mi się myśleć o tym nie chce. sprawy ze ślubem,już prawie wszystko bo potem w lipcu to już mało czasu zostanie. do gina muszę iść cytologie zrobić bo miałam już prawie rok temu ost.raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze i masz racje musialbaym sie zastanowic, kurcze musze dzis jechac do lekarza z braciszkiem, wiem ze musze bo to powazne ale okropnie mi sie nie chce, wczoraj bardzo mnie nastraszyl zaczal tak dziwnie oddychac i jeszcze glos mu zanika, tak sie o niego martwilam w nocy ze spac nie moglam boje sie ze go bedzie chciala w szpitalu zostawic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to witaj w klubie ja tez msze isc i obiecalam sobie ze w tym tygodniu pojde do gina na te badania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam fajnego gina ,wole chodzić do niego niż do stomatologa:D A ile twój brat ma lat? ja tez wczoraj się trochę martwiłam bo tata mój ostatnio źle się czuł,zrobił wyniki i podejrzewają cukrzycę:( ale jeszcze ma porobić resztę badań. zdenerwowałam sie bo moja babcia tez w starszym wieku dostała cukrzycę, później od tego miała wiele powikłań z narządami wewnętrznymi i umarła dosyć młodo. Wrrrrrrrr nawet boje się o tym myśleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×