Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pamelkawit

mamuśki na diecie

Polecane posty

Pamelka, przeznacz te dwie stówy na siebie a nie na dietetyka, bo nie ma innej rady jak mniej jesc. co ci dietyk powie, zebys jadła 5 posiłkow dziennie, białe chude miesa, warzywa, zero słodyczy i gazowanych napoi. po co za to dawac 200zł co miesiac, dasz rade sama. ja tez dam rade. no wezmy sie za siebie. spróbujmy do konca listopada. jak waga pojdzie cokolwiek w dól to sobie odłóz te dwie stówy, w grudniu jak znowu pojdzie w dół to tez sobie odłoz dwie stówy i tak dopoki nie bedziesz miała na wadze tyle ile chcesz i wtedy ty sobie kupisz za ta kase cos ekstra. Nowe ciuchy naprzykład:) , po co dietetyk za twoja kase ma chodzic w fajnych ciuchach. to nie jest przypadek kliniczny gdzie musisz sie zgłosic do specjalisty, nie masz az tak duzo kilogramow, dasz sobie z tym rade. troche silnej woli wystarczy , zobaczysz. spróbujemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszysto to prawda co piszesz:) no więc spróbujmy ....ja już 100 raz. Rano ważenie ok? ja od tygodnia nie wchodziłam na wagę ale podejrzewam że jest baaardzo dużo:( lekarz przepisał mi witaminy w płynie i zaczynam podejrzewac że to one są przyczyną tego mojego ogromnego apetytu... od jutra ostra mż!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmieniłam stopkę...i zaczynam od nowa....na śniadanie jogurt pitny i kawa...później mam 2 jogurty naturalne z otrębami...na obiadek warzywa na patelnie :) Tototo jak się ma sprawa u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak to sie robi, ale jak bede miała chwile czsau to poszukam ja k to powpisywac. na dzis rano mam 66,5kg. ja bede robiła tak , ze pierwszy posiłek bedzie koło 15-16, bo jak zjem sniadanie, nawet jak głodna nie jestem to potem cały czas juz mysle o jedzeniu. to tak jak z czekolada, jak zjesz jedna kostke, to potem jesz dopoki nie zjesz całej czekolady. ja to mam juz wypróbowane i sporo osób tez tak ma i chudnie jak je dopiero obiad. wiec zaczynamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja bym nie dała rady zjeść pierwszego posiłku o 15 :) podobno najważniejszym posiłkiem w ciągu dnia powinno być śniadanie....ale ja też go nie jadam...zawsze jakiś jogurt albo szklanka mleka a później niestety nadrabiam :( no ale może tym razem się uda!!! :) cel mamy ten sam ale nasze wagi trochę sie różnią ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze wpisujmy co zjadłysmy w ciagu dnia, taki wieczorny rachunek sumienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez rozgrzeszenia!!!:) bedzie trzeba odpokutowac, jak sie cos zawali, a pokute to sobie jakas juz wymyslimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a więc dziś zjadłam : jogurt pitny jogurt naturalny 3 ciastka 3 ptasie mleczka warzywa na patelnię, dwie berlinki serek wiejski 2 kawy, herbata czerwona, woda dużo? hmmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
talerz rosołu z makaronem, trzy wasy z serkiem białym i szyneczka, płatki owsiane z jogurtem, woda, kawa z łyzeczka cukru ty za zsłodkie masz kare..... 2 dni nic a nic co ma cukier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale pomijajac ciastka to dobra jestes.... musze nad soba popracowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dziś dostałam okres i od razu na wadze 1kg więcej ....:( jak na razie serek wiejski, szklanka mleka i kawa....obiadu nie mam...będę nad nim myślała jak wrócę z pracy :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rosół z makaronem, ziemniak z tunczykiem i warzywami, 1wasa z białym serkiem i wedlina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie miałam netu przez weekend :( człowiek to jednak uzależniony jest.... trzymałam sie jako tako , jadłam mniej i nadal staram sie nie opychać :) dziś jestem po jogurcie z otrębami i kawce ;) tototo jak Ci idzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ja w niedziele sobie troche zaszalam,, ale w sobote rano na wadze było 64, 50kg, dzis juz 65, 80kg :) wiec nie jest zle , mysle te tym sposobem jedzenia po 16 i do 18 schudne, a co u ciebie/ ? jak sprawy małzenskie, cos lepiej? jak waga ruszyła w dół?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprawy małżeńskie troszkę lepiej :) jeśli chodzi o wagę to na razie pół kg mniej :) dobre i to!!! tak sobie myślę że za każdym razem jak podejmuję walkę z kg to jest ciężej zrzucić...:( organizm chyba już się przyzwyczaił do ciągłych diet i ma je głęboko w....wiadomo gdzie! tototo jak masz na imię? bo jakoś to totototo mi nie leży :) ja mam na imię Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miło mi , monika no fakt z tymi dietami ale tak sobie mysle , ze tylu ludziom udaje sie schudnac to czemu mi nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja tak myślę :) niektóre dziewczyny naprawdę ładnie chudną ale i niektórym się nie udaję....myślę że nam się uda! musi się udać :) Monika Ty nie masz dużej nadwagi ...u Ciebie 5 kg i będzie już super ;) przede mną niestety dłuższa droga...nie wiem jak Tobie ale mi takie codzienne pisanie pomaga i mobilizuje :) Posłuchałam Ciebie i na razie odpuszczam sobie tego dietetyka buziaki 👄 zajrzę jutro dopiero bo w domku dalej awaria i netu brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) jak mija dzionek? u mnie dziś duuuużo pracy:( dopiero mam chwilkę oddechu.... dziś niestety trochę sobie pozwoliłam z jedzonkiem...znów jakaś jesienna chandra mnie dopadła :( ale już niedługo wiosna ~!!!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki przepraszam, że nie pisze ale ostatnio rzadko wchodzę na kafe. Pisze na forum zamkniętym, jeżeli któraś by chciała do nas dołączyć niech napisze to podam adres:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej !!! :) Pebi napisz mi adres z chęcią dołączę do tego forum...u mnie pustki, już tylko Monika czasem się odezwie....nie myślałam że mój topik tak szybko upadnie :( tyle chętnych mam na początku dołączyło i niestety prawie wszystkie po 2 dniach odpadły...:( Monika jak tam Trzymasz się? :) u mnie to wygląda tak: do 16 wystarczają mi dwa jogurty i i jakieś ciacho do kawki ale później dopada mnie wilczy apetyt i chodzę i szukam i szperam....ostatnio moja teściowa.... a babcia mojego dziecka ;) dała czekoladę dla małej...a mamusia ją wykończyła w 2 dni...wyrodna matka !!!!! co robić żeby nie podjadać popołudniami i wieczorem ? ja nie mogę mieć nic słodkiego w domu.....bo dotąd będę chodziła, krążyła...aż się do tego dorwę...i zjem!!!! Cholera mnie już na siebie bierze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamela, bo powinnaś jeść duże śniadanie:P Ja wcinam owsianke i mi starcza niedługo:) Adres to 40kg.fora.pl dodaj www. przed 40 bo mi pokaże spam jak wrzuce:( Napisze do Karoliny naszej moderatorki, żeby Cię zaakceptowała jak się zarejestrujesz:) Tylko napisz jaki nik będziesz miała, ale pewnie podobny do tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello :) no i pustki nadal....ja dalej netu nie mam w domu :( na chwilę zajrzałam z kompa koleżanki. Pebi oczywiście zaloguję sie jako pamelkawit ;) no chyba że już taka jest :) zrobię to w poniedziałek bo nie chce nadużywać gościnności.... to już chyba koniec mojego topiku....trudno :( ja nadal będę zaglądać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×