Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rocznikowo 91-

matura 2010--studia.... ZAPRASZAM roczniki 90 i 91

Polecane posty

199?! O shit :O Właśnie załamałaś mnie psychicznie. Nie nauczę się tego angielskiego przez 199 dni 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Ciebie będziemy przychodzić na przegląd czy żadne świństwo się nie przyplątało, Pani Doktor:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hinatka, tak tak! Będziemy trędi, będą o nas kręcić filmy i pisać w gazetach, nie mówiąc o korzyściach materialnych :classic_cool:. Właśnie, ATP, nie martw się, będziesz naszym osobistym lekarzem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, niech to będzie znajomy :classic_cool: to w takim razie w perspektywie tej kariery nie musimy tak się przejmować maturą, nie? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, dokładnie. Ale wiesz... Musi mieć takie silne dłonie :classic_cool:. Pewnie, co tam matura, jak czerwony dywan właśnie się przed nami rozwija :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja to co? jakaś gorsza jezdem ze muszę iśc na studia??😭 Hjejjejeje dzisiaj obgadywaliśmy naszą wychowawczynię przed lekcją a okazało się ze kobita była tuż obok w pukcie ksero i chyba to słyszala UPS............:D muszę napisać zaległe zadanie z polskiego bo....nie napisałam jednak:D zrobić notkę z historii + wypracowanie na faq z hist. nooo jeszcze topik na angielski napisać 😭 i nauczyć się słówek na francuski na test na poniedziedziałek:O:O:O AAaa! pochwalę się : kupiłam materiały na moją kieckę studniówkową :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikolina554
ja zdaję biologie + geografia i tylko polski rozszerzony a składać papiery będę chyba na psychologie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja widzę, rocznikowo 91, że się mną szczególnie interesujesz :classic_cool: nie powiem, że mi to nie schlebia :P nie chciało mi się podbijać topiku i wypisywać rzeczy oczywistych, ale twoja kreacja zapowiada się zayebiście! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
domyślam się, że tylko po to 😭 :classic_cool: ale nie mów do mnie tak! :P Hina-chan lepiej brzmi :classic_cool: ewentualnie po moim nickełe ;] ja w ogóle zastanawiam się gdzie są moje podręczniki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×